• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
žofi, to je dobře :slight_smile: už to bude jen a jen lepší a poletí to jak blázen :pensive: týjo, Anetce budou za chvíli 2 roky :frowning2: :frowning2:
11. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
no jo toto fakt letí.....
11. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
já už budu po šestinedělí :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
baf...sanus,36skoro,to uz je střední věk ne?Haha...zofik,co blbnes,vždyť jsi měsíc po porodu,mne to trvalo tři čtvrtě roku...
11. črc 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
čus SIS....lepší starší chlap než mladší....
11. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
zofik:já jsem taky na starší,Mp je o deset let...uz chrni konečně...
11. črc 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
Siss si ho uspala?? :grinning:
11. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
No nic kočky jdu :wink: manža dodělal video, tak jdem chrnět :wink:

dobrou :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
dobrou Luci, určo únava....
11. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
zofik:jsem ho usukala k smrti,haha...Luci,dobrou zlato...
11. črc 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz
Siss :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
zofik:já jsem z mobilu,tak nevidím smajly,tak doufám,že to byl vytlemenej...
11. črc 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz
no jasně....... :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
a ty u sebe Tygra nemáš teďka?
11. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
zofik:maj ho naši,Tygr se mnou spí v posteli,takže Mp by moh tak jedině ležet na zemi,navíc chrape jak dobytek,to by Tygr nespal ani minutu...
11. črc 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
áha chápu...no nic jdu asi taky hajat.....
11. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Aaaaa po sto letech jsem první, takže přeju dobré ráno a hezkou neděli :slight_smile:

Jdu dočíst
12. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Holky a to si jako ta vaše zvířata nechaj strčit do tlaminy kartáček???????????????????????? Kdyby se jim dávala jen jako ta pasta tak dejme tomu,ale to bude kravina co...... No prostě se té narkoze nevyhnem :confounded: Oni nesnesou jen když se jim chci podívat na zuby...... Jinak vše zvládnem v poho. Až na chrupa....

Zofi novidíš, šestinedělí ještě není za váma a už jste se zžili, super :slight_smile:

Sis no 36 krásnej věk ne!!!

Agi no jo lidi se můžou mílit, ale chápu že to s tou holčinou hnulo.... :confounded:
Včera jsem si zase pouštěla youtube a to moje ohrané dvd s klipama DM :grinning: Aaaaaach jo :sunglasses:

My dneska zajedem do Globu a snad něco ogrilujem, ale nějak na to nemám chuť, ale neva, já se nějak do toho přemluvím, abych si dala aspoň kousek masa :grinning: :sunglasses:
12. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko,

tak manža jel s kamarádama na golf a my s Anetkou uklízíme :slight_smile: jí se po dovče tak zlepšilo spaní :dizzy_face: v noci se budí jen 1x a spí tak do 7:30, 8 :dizzy_face:

Já včera bud něco snědla nebo nevím, od 4 jsem trávila noc na záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už mi je líp :dizzy_face:
12. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno, mám pár minut, abych nakoukla. I když bych měla zalíst a spát, protože noc stála za to :confounded: No, bojujeme. Pije úžasně, ale nespí, takže tak. Ale to chce čas.
Přeju krásnou neděli, chviličku pobydu :wink:
12. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Anetce to na fotkách moc sluší, Lucko :wink: Tedy, Tobě taky!

Žofi, ráda čtu, že už jste s Vašíkem v pohodě, snad to zvládnem taky, ale zatím je to boj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak a já jdu, budem krmit. Užívejte si :wink:
12. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Luci ty máš do myčky ten gel tablety od Jar????? Jsou ok?
Tak to jsi měla dobrej budíček. Hlavně, že je líp.

Dani to vybojujete holt jestli bude po mamce, tak toho klidu moc nebude nooo :grinning: :grinning: :wink:
12. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Dani, tak se dobře dospi..ono se to spaní srovná :wink: ale nejspíš bude Anežka aktivní po mamince :grinning:

sanu, nene, mám gel od Somatu a super :wink:
12. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Jo aha od Somatu, dneska asi koupím už tam mám pár tablet..

Jsem brkla o žehlení, tak to jdu dodělat, aspoň mi to ubylo, zbyde mi tam pár tílek, ale na ty už nebude pára, tak zítra..... :slight_smile:
12. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Taky jsem posbírala pár kousků, co mi od včera uschlo..je toho nějak moc...ale asi si to po obědě trochu odžehlím, at toho nemám tolik najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak holky já se s váma asi loučím zítra odjíždíme do těch Karlových Varů. Vůbec mi nepřijde, že někam jedeme. Myslíte, že se budu moc jednou vykoupat v termálu? Ve středu to bude měsíc od revize?
12. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Zdarvím a přeju dobré odpoledne. Dani, Anežka je nádherná :dizzy_face: snad mi to brzo uteče a hlavně v poklidu a budu moct ty svý drobky taky ňuchňat v náruči :sweat_smile:
Sanu-my byli s mým psem už 2x na laserovém čištění zubů pod narkozou, ale teď už jí je 11 let a musim ji čistit zuby kartáčkem taky, stejně se jí to pořád dělá-ty kameny a povlaky. Do huby si šáhnout nechá, ta psí pasta ji asi chutná, ale než ji uvelelbim do pohodlné polohy, aby držela a hlavně mě nesmí vidět, když vytahuju tu krabičku s kartáčkem a pastou¨, to pak zdrhá :wink:
Luci-žehlení mě čeká taky, ale pořád to oddaluji, jsem hrozná. :rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Dabli užijte si to!!! A já nevím, zeptat se dr...? Nebo jeslti se můžeš koupat normoš už, tak můžeš i termál ne...?

Rozi ty nedočítáš :wink: Kdy a kde je ten kurz, nebo to je hned s cvičením???? V to úterý jak jsi psala....

Jdu chystat grilování
12. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
sanu, užijte si grilovačku..snad nebude pršet..tady se nějak zatahuje :unamused:

Anetka pořád spí, samozřejmě jsem nic nevyžehlila...kecám na netu a práce mi stojí :grinning:
12. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Luci už máme udělanou střechu nad terasou, tak pohoda. Samo sllejvák jako včera nebo kdy to bylo to nezvládlo... ale bude to ok... :wink:
A už mám hlad strašně moc velkej. Jdu krájet zeleninu.
Práce neuteče nemá nožičky. Kor ty to pak zmákneš během chvilky, takže klid....
Už máš uložené ty fotky???????????????????

mizím

A večer asi šoupnu břuch, myslím, že je to po 3 týdnech.
12. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.