• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojda kočky...to je bláznivý počasíčko co?pak se někde vydejte s prckem, aby člověk měl věci i do deště....
12. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
zofik: čus :grinning: já už jsem slaměná vdova zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
Čuus...
ani nebyl čas juknout. Dopolko venku, pak obídek a rozlučka s manhelem :grinning: , frčel na služebku. Tak jsme holky samotný... A zítra nám přijdou dělat dveře, jupííí... Konečně...

Dabli, se máš. Cestování, dovolená, pohodička... a do termálů bych se nebála :wink: ...

Sanu... bude fotka :dizzy_face:

Žofi... pláštěnku s sebou ven beru vždycky :wink:
12. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Sari už sexuješ? pardon za ten intimní dotaz...a co jinak zvládáš?
12. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
čus Sis....koukám, koukám.....
12. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Marinka má přesně 2 měsíce jo???
12. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Siss... se s TP vidíte málo, nevadí ti to? Mně by se tuze stýskalo...
12. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Žofi... jo, jo, jo... :grinning: :grinning: :grinning: ... Sexuju, zpočátku to docela bolelo, teď už dobrý... Taky si říkám, že už jsme sehrané :wink: :wink: :wink: ...
12. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
a čekala si na kontrolu v šestinedělí?
12. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Žofi, myslím, že jo, že až po... ale já byla na 6ti nedělní prohlídce o chlup dřív :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
no já radši taky počkám, ještě když mě šili.....díkes
12. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
sari: no baj voko každý druhý víkend,dřív se mi stejskalo,ale teď uz teda vůbec,já to jinak neznám....my šestinedělí teda dodrželi,krvácela jsem 7týdnu,pak jsem to hned dostala a měla jsem to celý první platícko HAK...
12. črc 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Siss.. jasný, práce je práce. Já si to nedovedu představit, vychovávat dítě de facto sama...
12. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
sarii:mne hodne pomáhaj naši,kdybych na to měla být fakt úplně sama,tak do toho nejdu.Mne se stýskalo před tehu,a v tehu,na každý vyšetření jsem chodila sama,u porodu taky nebyl,až pak druhej den...ale co se narodil Tygr,tak mam úplně jiný myšlenky...ale hodne jsme se tím porodem odcizili,teda hlavně z my strany,ten vztah šel tak o 50 procent dolů,teď máme lepší dny,ale taky totálně debilní,jsem schopny se příšerně zhadat i po 14dnech,co se nevidíme...to dřív neexistovalo...
12. črc 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
Siss... a jak plánujete budoucnost... jako bydlení spolu nebo nějakou "postupku"?
12. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
sari:jako jo,uz mu zbývá jen jeden úvěr vyplatit,a bude moct vypustit jedno zaměstnání,akorát nevím,jestli by ho vzali tady do ČNB,že by jen přestoupil,nebo by si chtěl tady založit firmu na zavlažovačí systémy,praxe uz má dost...blbý je,že jak na něj nejsem zvyklá,tak představa společnýho bydlení je pro mě vražedná...mne to v podstatě takhle vyhovuje,ale těžko můžu bydlet s rodičema do 50,uz kvůli Tygrovi...
12. črc 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
Aha, ale společný bytí tě nemine :wink:... Prej bydlet s rodičema do 50 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
sarii: no tak půlku už mám za sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zas na jednu stranu se těšim, že budu mít svoje bydlení, kde si to zařídím, jak chci a tak :confused: Tygr je zatím malej, tak mu to nevadí, že máme spolu pokoj...ale do 15 se mnou asi nebude chtít spát v posteli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. črc 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
sanu, fotky jsou uložený, ale máme je zaheslovanýtak jestli má někdo zájem se na ně mrknout, pošlu do IP :wink:
12. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojdy koukám, že je tu docela živo, agi se tu taky objevila, Danča pořád v plném kalupu, nojo Anežka je určitě živel po mamince :sweat_smile: tak se není co divit, že se jí nechce spinkat :slight_smile: ale to se srovná,
Luci fotky jsou moc hezký, prosím do IP díky :wink:
sis a kolik ti je jestli se můžu optat, na fotkách jsi strašně mlaďonká tak 18 a to je ještě asi hodně :sweat_smile:
sanu zas něco vymýšlý k jídlu, no zdravá strava, já jsem dělala ptáčky s rýží a ještě tam mám kus koláče s rybízem :slight_smile: a zítra zas do práce to je hrůza už ted se mi nechce :angry:
12. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
sanu tak šup šup pupík do albumku :slight_smile:
12. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
hop:25,ale asi vypadám mladší trochu....Luci,já chci taky heslo,až budu na compu,tak se podívám....a na sanusky pupik jsem zvědavá....
12. črc 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
Jééé, já mám už hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: si jdu asi dát rajčátka s mozzarelkou :dizzy_face:
12. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Luuc... sííím IP :wink:

Holky, vy jíte jak vrabci, já být u vás na jídlo, tak umřu na hlad :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
No tak Luci kde mám heslooo????? To je přece automatiko, že to chci vidět neeeee :wink:

Musíme najít foťák, manža ho měl teď sebou pryč..... :grinning:

Já se krááásně najedla, masinko bylo super, nejsem přejedená ani hladová.....

Zítra KO, tak se musím uvést do provozního stavu...... se mi nějak nechce :unamused:
12. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
sarii, proč jak vrabci?? kdybys viděla moji porci rajčat s mozzarelou, tak bys mluvila jinak :grinning:
12. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Sanu... ne, že se vymluvíš na nenalezenej fotoaparát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luuc... to bych toho musela sníst kyblík :grinning: bez pečiva ani ránu... k tomu bagetku nebo ciabattku...
12. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
zdravím všechny
copak tu nového jéé Luci už se vrátila z dovči tak jak bylo?Asi nádherně vid a co Anetka a nožka je to ok??
jinak naší princezně už raší druhý zoubek to je sranda jak když se směje tam na nás koukájí z dásničky .-)))
12. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Luci fotky krásný, jsem si zavzpomínala, u některejch šutrů jsme se taky fotili :wink: Ale ovšem želvy na "dálkové ovládání" mě pobavily :grinning: :grinning: To maj jako senzory kde se pohybujou???? :confused:
Krásný fotky!!!

Já jdu na ten boubín, ještě si tam docela vidím, tak to snad zmáknu rychle, ale už to není co to bejvalo... :sweat_smile: já vím a bude hůř.

Vyfotím pak, manža šel se smečkou.
12. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky tak se opravdu loučím. Dnes jsme odvezli Maxíka k našim na chalupu a já po cestě domů řvala jako blázen. Prostě bez něj už neumím být. Tak v pátek ahoj :grinning:
12. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.