• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahoj jaji, noha dobrý..vůbec tam nekulhala :sweat_smile: nechápu :wink: na dovče bylo super, ale s prckem už to není na válení, byli jsme furt v pohybu :grinning:

sanu, některý želvy měly GPSku :grinning: ale ne všechny :wink: hele, jaký jste měli číšníky v baru v hotelu? určitě tam byli stejný :wink:
12. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holkyyyyyyy, koukám, že dadous má // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je supeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
luci díky moc :grinning: :grinning: mě asi šlehne :grinning:
12. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
jo a krev teda až v patek, tak holky držte palec :wink:
12. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
dad, jsem tě musela prásknout :sweat_smile: když ty se k tomu nemáš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jasně, že držíme dál palec :slight_smile: a co manža?????
12. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
hele ten tím vším tak klidně proplouva :grinning: ale jasně že radost velika :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jsem teda zvědavá na to čísílko :wink: když už ted máš //, tak bude určo vysokééééééé
12. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
to doufam :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Dad... ty se ani nepochlubíš, prej testovat budu příští týden!!!!!!!!!!!!!!

Jaji... to Verunce rostou nějak brzo?

Dabli... užijte si to!!!

Luuc... jsi pěkná černoška!!!
12. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojda všem,

Luuci já bych taky chtěla vidět fotečkyyyyy :grinning:

Dadous moooooooooc gratuluju a držím pěsti :grinning: :grinning:

Dabli užijte si dovču :wink:
12. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
sanu, týýýjo, bříško roste ...pěknéééé :dizzy_face:

sarii, no a to jsem s eletos na sluníčku fakt nevyvalovala :sweat_smile: ale už se loupu :angry:
12. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ty vogane Dadoušiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak tiše gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pupas v albu :wink:

A teda řeknu vám, že jak jsem psala, že jako si na bobinu ještě jakž takž vidím, tak to byla dneska docela slušná dřina, jsem se musela i sem tam zasmát jak jsem se tam nakrucovala.... :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
sanu, musíš už zaměstnat manžu :wink: :grinning:
12. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Sanu pěěěěěknej pupíček :grinning:

Luuci fotky jsou super, moc vám to tam sluší a jsi krásně opálená, jsem si zavzpomínala loni na Turecko :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Míšo, kde jste byli v Turecku?? to byla naše první společná dovča s manžou :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Luuc byli jsme v Kemeru - Kiris, bylo tam nádherně :grinning:
12. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
No jo holky už to přerůstá z pupíčku do panděrka.... No vlvastně zaplať pánbůh.....

A teď tady na mě pupíček klepe :sunglasses: To je divný, že tam mám něco živého :grinning:
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahaaa, my byli tenkrát v Alanyi :slight_smile: Bylo tam krásně, ale na mě moc teplý moře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Holky, jdu spt..dali jsme si s manžou šáno a nějak se mi už motaj písmenka :sweat_smile:

dobrou :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
sanu, :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luuci tohle je asi 70km od

dobrou já to taky balím, drahý si stěžoval, že si prej neplním manželský povinosti, tak s tím asi budu muset něco uděat, ale se mi nechce, se přiznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dobrou
12. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky tak brou, já ještě špuntové pošllu nějakou drobnost a pak se taky natáhnu.
Zítra se nahlásím až dorazím od dr.

Tak brou :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahój po víkendu :slight_smile:
Dad ty vogo to je super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obrovská gratulace!!! zasloužíte si to :wink:
Lucko vítej z dovči, fotky jsou moc pěkné :slight_smile:
Dani, to bude tím, že máš doma miminko :slight_smile: Nás ve škole učili, že miminko je dokonalý egoista - než se přizpůsobí rodině, tak to chvilku potrvá :slight_smile: proto jsou tak roztomilá, abychom to s nimi vydrželi :dizzy_face:
13. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Andi pořád nemám ty výsledky z imuna :angry: už mám docela vztek Ti povím, asi tam zkusím zavolat... zítra jdeme do Sanusu na taktickou poradu, tak bych docela ráda, abychom to už všechno měli :unamused:
13. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko,

my za chvíli vyrážíme k našim :slight_smile: Se těším, 14 dní jsme se neviděli :slight_smile: Tak dneska nebudu

Paapaa
13. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Chladím se tu u okna, v pokoji máme zavřeno, aby malé nebylo zima. Jdu chvíli dočíst a pádím na devátou na dětskou vizitu.
Jinak první noc s taťkou byla fajn. Už máme režim - od sedmi večer do půlnoci krmíme skoro pořád, potom ve dvě a v pět. Takže s tím spánkem to není nejlepší. Zatím to takhle bylo dvě noci, uvidíme dál. Ale zase se to vyplácí, přibírá tak, že možná stihnem jít ve středu domů
:wink:
13. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
rychnov: ty jsi furt v porodce? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
13. črc 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Jo, jo, v porodce, po císaři se tu pouští 7. den, což vychází na středu.

Luci, prosím heslo do IP. Dík, sice kouknu až doma, ale to neva.

Dabli odfrčela - si to pěkně užijou :wink:
13. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Dadouš, gratuluju :wink: Tak jen ať čárka sílí a je pořádné čísílko z krve.

Sanusko, jo jo, už to neutajíš, bříško je krásné :wink: A ať Ti dopadne kontrola, ale určitě dopadne :wink:

Woblud, držím palce, ať porada v Sanusu má ty správné výsledky.

A já jdu. Užijte si pondělí a kdo pracuje, ať to utíká :wink:
13. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
rychnov: a jo, já zapomněla, že jsi Cr :wink: tady pouští myslim pomalu normálně, takže max. 4.den :wink: pokud nejsou komplikace...jste šikulky, že tak pěkně papáte i po Cr...a to brečení, to k tomu holt patří, já se nevyspim doted :wink:
13. črc 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj při pondělku...
Jsem na detašovaném pracovištui u tchánovců :wink: ... protože nám dělají ty dveře...

Dani... fakt jsi se krásně rozkojila!!! Po SC to většinou trvá...

Woblud... tak dej vědět, jestli jsi něco vytelefonovala...
13. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.