• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu... pupajz pěknej... ještě dodej míru přes pas v cm :wink: :wink: :wink:
13. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Bré dopoledne :slight_smile:

Tak KO vše ok, asi nějak jsme to ozapomněli dneska s panem Dobrkem probrat :confused: Velikost nevím, váhu nevím, jen jsem viděla srdíčko tureckej sed hlavičku a pak už jsme rozebírali jen oGTT :sweat_smile:
Ta bolest břicha byla prý od zad. Na oGTT jdu v úterý, v pátek mám dorazit na ďobanec do prstu.
Tak jsem zvědavá.

Padá na mě menší krize, tak jdu něco dělat. Od 3 do skoro 5 jsem si četla Betynku, protože jsem měla oči jak žárovky - ovšem pak vstávání před 7 bylo za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci to bude servis u vašich, když jste se tak dlouho neviděli :dizzy_face: Si to užijte.

Sari a dneska to dodělaj, nebo to bude na dlouhej čouhej? To snad ne....

A já jdu, protože mám fakt mega krizi.
13. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Až na třetí straně, to tu dlouho nebylo, tak posouvám.

Musela jsem si lehnout, nebyla jsem schopná se ani postavit z gauče.

Trochu to pofackuju a po 4 hodině pojedu pro bundičku na poštu.

Jana Zajíce je Dubina to náměstíčko...??
13. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
čau holky..

misa77: tak jak jsme se nedávno bavily o tý Jeanine, tak prosím dneska jsem platila 790Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
zdar zdar zdar,

koukám tady je pusto prázdno, no co by tady kdo dělal, když je tak hezky, že :grinning:

Sanu o krizi mi něco povídej, bych spala až bych brečela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dani vy jste holky šikulky, že tak papáte, držím pěst at to středa jistí :wink:

Siss no neke, tak to zase podražili, zmetci :angry:
13. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
misa: no jako 90Kč za čtvrt roku je docela nářez, doufám, že už to vejš nepoleze :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
Siss našla jsem Jeanine na netu za 736 Kč
13. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
misa: to jde přes net? :astonished: :astonished: :astonished:
13. črc 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
koukám, že asi nejde, čumím na to a léky na předpis neposílají, ale v tom případě nechápu, proč je na tom netu vůbec mají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Tak jsem je na imunologii trošku popohnala, prý toho mají víc, takže i andi by to mělo brzo přijít. Manželovy výsledky nevím, u mě jsem trošku rozpačitá, protože tam jakási zvýšená autoimunita týkající se štítné žlázy je, nicméně ta produkuje hormony zcela v pořádku, což teď bylo opět potvrzeno. Takže to tam prý píše jen tak pro informaci - naštěstí máme výborného endokrinologa v příbuzenstvu, tak se ho pak ještě podrobně vyptám. Jelikož to na otěhotnění ani těhotenství vliv nemá, tak jsem docela spokojená - si říkám, že každýmu něco najdou a lepší, když to je takováhle blbost :slight_smile: Tak jsem hlavně zvědavá, co přijde k manželovi :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
misa: no mně to bylo divný, že by se prodávali léky na recept volně :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se nesmí ani tady na konovi v bazáči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
Siss no mě to taky zarazilo, ale jsem mrkla podruhé, tak se to nedá ani objednat, poprvé jsem si toho nevšimla
13. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
misa: já jsem dneska dostala vratnej recept, tak tam nemusim zas za 3m letět :dizzy_face: páč jsem si dneska koupila kabelku a boty, a fakt by mi na 6platíček už nevyšlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
Siss tak pohoda, máš na půl roku vystaráno :wink:
13. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
jináč holky, já zažila poprvý ten vnitřní UZV..a to je teda nářez :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako nebolí to, ale fakt divnej pocit, když vám tam s tim šmejdí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
Sis :grinning: :grinning: :grinning: poprvé, fakt premiéra :sweat_smile: ? To jsi teda byla taková utz panna :grinning: Manžel to komentoval slovy ,,Já ti tam takhle šmejdit, tak dávno řveš!" :grinning:
13. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
wobludka: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to je drsná hláška :sweat_smile: já dřív měla doktorku bez UZV..takže mi ten vnitřní nedělali ani v těhu, takže až ted... :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
Holky ahoj zdravím, tak jsme nikam nejeli, manžel dostal na poslední chvíli Švédsko a kvůli bukaci na trajekt jsme nejeli :frowning2: Tak jsme doma a děláme plot.Zítra chcem do Kolína do vodního ráje tak se Důša těší.
A ještě se chci zeptat si představte, že jsem to Crinone šoupla taky do lednice a ono se zrovna nemá, bylo tam necelej týden.Nepokazil se?

Woblud :grinning: :grinning: :grinning: dobrý týjo tak si je tam pohonila tak tak snad ty výsledky už budou :wink:
sanu břuch pěkně vyrost :wink:

Dančo tak ve středu domů jsi šikovná a akční jako vždy :wink:
13. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
hoj hoj,

Gabi myslím, že to nebude tak hrozný, ten týden to Crinone přežije :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Sis a co je na tom tak divnýho??? :grinning: To manžu nepřekvapila ani tak ta šprcka na tom UTZ jako čekal na co jsou ty železa na koze :grinning: Už ani nevím co na to říkal, že si vždycky myslel, na co to je a ono to je na patyyyyyyy :grinning:

Gab to nevím s tou ledničkou ale myslím si, že se to pokazí míň jak kdyby jsi nechala to co v ledničce má být venku... :wink:
A aspoň zítra si to užijte když jste nikam neodfrčeli. :unamused:

A mám doma první zimní bundu na špuntovoooooooou :sunglasses:
13. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
No já se nestíhám divit :confused:
13. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
:astonished:

Tak já si jdu mejt kebul a vařit kávu, stavěj se sousedíci.

Zítra mezi úklidem juknu paaaaaaa :slight_smile:
13. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
normálně mi dneska dva lidi řekli, že jsem ztloustla :angry: :angry: :angry: si teda dovolili hodně... váhu doma nemáme, tak netuším, ale oblečení mě nijak neškrtí :confused:
13. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Zdáreček,teda já se musím pochlubit,byla jsem na borůvkách a našla jsem bezva místečko,ty byly jak hrachy,no radost sbírat.Už se těším na koláč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukám,že Danča už to pomalu balí dom s Anežkou,hlavně at nezlobí a jakpak se maj asi dvojčátka artepky a majerovic?
13. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
woblu prdni na ně, hlavně, že je dobře

drahý do mě taky tuhle rýpl, jsem mu řekla, at se stará o svý chlupatý děcka, že si moje tělo dělá zasoby pro prcky :grinning:

ahojkyholky borůvkový koláč bych si taky dala naaaaaaam :grinning:
13. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Míšo u vás bude určo s meruňkama,prý jich je letos dost.Mě už chlap nadává,že jsem takový lesní živel,ráno po houbách odpo na borůvky a večer jsem ko a pak bych chtěla mimčo,že? :wink:
13. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj...
stručně, pač jsem k.o. dveře hotový, bor.el uklizen. Jsem zralá spadnout do postele...

Woblu... už jsito pošťouchla, tak výsledky budou co by dup... A zítra dej vědět, co a jak v Sanusu :wink:

Gab... a manžel je doma nebo odjel? Zítra se vyčvachtejte a foť!!!

Sanu... zítra bude 30°C :wink:
13. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojda,

zdravím od našich...tradičně jsme si dali večer koktejlek a jinak celý den koupando :dizzy_face: naši se mě snažej vykrmit, co jsem zhubla na dovče :angry: :grinning: a řekla bych, že se jim daří :grinning: :grinning: Zítra pojedem koupit hned po ránu do Kefíru Anetce nový odrážedlo a pak se budem zase koupat...má být vedro

Holky, v pátek má být odpolko v kostele rozloučení s tou holčičkou :pensive: já nevím, jestli tam jít...chtěla bych jim říct, jak na ně myslím,...ale nevím.... :pensive: no ještě se domluvím s manžou, sama tam nepůjdu, tak jestli se bude moct uvolnit v práci

Krásně se vyspěte sanusajdy :dizzy_face: sarii to ještě zamkne :grinning:
13. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: bych málem zapomněla, zamykám :wink: :wink: :wink:
14. črc 2009 ve 02:34  • Odpověz
14. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.