• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky všichni,

krásnééééé, Danča je slavná, vlastně celá rodinka :grinning:

ahojkyholky joooo to máš pravdu meruněk jak máku, zrovna dneska jdu trhat :grinning:

Luuci, teda se máte, já bych se koupala hned :grinning:
14. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
čau kočky,
tak mi začala krátká dovča do konce týdne a zítra razíme na Šumavu do neděle. Manža tam zamluvil ubytování někde v Krumlově tak doufám,že to bude báááááááájo. :dizzy_face:

Luuci- to rozloučení bude dost stresující záleží jak silná se na to cítíš. :pensive: :pensive: :pensive:

dadous- týýýýýýýýýýý jo // , tak to mocinky gratuluju. :dizzy_face: :dizzy_face:

sanu- už máš pěkný bříško, tak si třo pěkně užívej.

hopi- zdárec, jak ty se máš?????? :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Čauves

To je zatím krásně :slight_smile: Já jak jsem předpověděla, tak činím, teď ještě vyluxuju a vytřu - jen dole, a pověsím prádlo a pak budu vařit obídek hmmmmm :dizzy_face: ňam.

Jdu dočíst, nějak po o juknu.
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Luci nevím, samotné by se mi tam asi taky nechtělo. Rozhodla bych to podle manži....

Agi tak si to užijte, já bych taky někam jela, asi zkusím manžu nějak zvyklat aspoň na víkend....

Danča mediální star :slight_smile: A taťka byl u porodu??? To v Rychnově můžou i když je epi????

A jdu.
14. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj podruhé :wink: , jsem si dáááchla :dizzy_face: a bodlo to...

Agi... paráááda, jela bych hned :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My pojedeme na chajdu... od soboty na týden možná dva...
14. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky, nevite někdo jakpak to je v HK Sanusu, s vychazkama?
14. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
jako jestli jsou omezeny? :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak dovytřeno čekám až se dopotím a uschne zem a jdu na přípravu o :slight_smile:

:grinning:

Sari to tady jako tak dlouho nebudeš jo??? :astonished:

Dad to jsi dělala jen jednoho testa????
14. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
:grinning: ne včera byla čarka silnější
14. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem zpátky a bylo nám řečeno, že iui už nemá smysl... takže příští čtvrtek začínáme IVF+ISCI, budu mít dlohý protokol :slight_smile: Dad, odkdy jsi měla neschopenku? Já ji chci co nejdřív...
14. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
a dnes je zase silnější :dizzy_face: hodím do alba až ve čtvrtek, pže nemam doma kablik :angry:
14. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Sanu... noo nebudu :angry: ...

Dad... kdy jdeš na krev???

Jaji... co manhel a únava?
14. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
sarii v patek
14. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
woblu, tak to moc gratuluju a at brzo najdeš// :dizzy_face: ja si brala neschopenku až po ET, nabízeli mi ji už po OPU, ale mi to přišlo zbytečny :wink: ja tou stimulkou prošla celkem v pohodě, ale ja měla kratkej protokol :slight_smile: no uvidíš jak to na tebe bude pusobit :wink:
14. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
WOblu tak super, zase se začne hejbat nové kolo :slight_smile: A co vám teda našli a nenašli??? Mě by neschopenku dala Šári už při stimulaci, ale já měla už při stimulaci problémy s nastávajícím OHSS, tak nevím jak to je jinak. Ale myslím si, že vyjdou vstříc, když třeba děláš někde a nemůžeš si píchat pigára......
Držím pěsti, na kdy to pak asi vychází, že by byla OPU??

Dad jo taaaak tak to jo, to se těším až ty kolejnice uvidím je to super jak to sílí co :slight_smile:

Sar ty vogane no to bude nezvyk o tobě 14 dní nevědět a ty o nás cooo :grinning:

Špuntové jsem poslala vynikajícího oběda, natáhla páteř a ona se probere. A dneska ve 2:15 si tam dělala dydžinu :rolling_eyes: :dizzy_face:
Jsem říkala, že bude po manžovi noční pták - já jsem teda spíš když už tak ranní ptáče.... :sweat_smile: :confounded: Tak snad se sehrajem....
14. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
sanu to jo , jsem z toho děsně vyplacana :grinning:
14. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holčiny. Měla jsem tu teď celý den manžela, tak jsem se bavila jinak, nežu u PC, pokud někde máte v porodce nadstandard, kde může být partner, doporučuju. No, na ty 3 dny asi ne, ale takhle když je tu člověk týden, je to super, i když tu vlastně spal jen 3 noci. Ale je to pomoc a pohoda :wink:

Zítra jdem domů :slight_smile: Dnes jsme na porodní váze, takže vše OK a já po operaci taky v pořádku.

Chvíli tu budu a dočtu než bude koupání.
Kdybych pak nestihla napsat, přeju všem krásné slunečné úterní odpoledne :wink:
14. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Sanusko, gratuluju k výsledku kontroly :slight_smile:

Wobludko, hláška s vnitřním UTZ, dobrý :grinning: :grinning:

Sari, Ty jsi dobrý špion, s těma novinama! Já ani nevěděla, že maj webovky :slight_smile: Díky za odkaz :wink:

Sanusko, jo, taťka byl u porodu, seděla asi 2 metry ode mě za oknem, ve "sterilizovně", nebo jak to nazývají, viděl zelený hadr z boku a já viděla zelený hadr před sebou. Takže OK. A pak šel fotit miminko.
14. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Danííí :slight_smile: tak zítra pofrčíte, to je bezva :dizzy_face: a jak se cítíš ty - hojí se rána dobře? Mlíčko se rozjelo v pohodě?
Dad :grinning: ještě aby jsi nebyla vyplácaná :grinning: já mít pozitivní test, tak si ho nalepím na čelo a večer šup s ním pod polštář :grinning:
Sanu, důvodem je manželova nulová morfologie - příčina nezjištěna. Jinak jsou všechny testy ok, já mám trošku horší imuno, ale vliv by to žádný mít nemělo, u manžela imuno ještě nevíme, ale ať je tam co je tam, ivf to ohrozit nemůže. Já jsem se ptala a standartně prý neschopenka od OPU, ale na požádání i dřív - takže požádám :slight_smile: v práci mě rozhodně nikdo postrádat nebude, stejně tam prd dělám :zipper_mouth: ET vychází na půlku srpna a až půjdou dětičky do školy, měla bych vědět výsledek :slight_smile: se těším :dizzy_face: my to připomeňte, až tu budu fňukat :grinning:
14. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
hojda všem,

woblu já měla dlouhej a prošla jsem to uplně v poho a mě pro jistotu neschopenku vůbec nenabídli, teda sestřičky ano a MUDR. řekl, že je to zbytečný, ale ted po ET jdu okamžitě marodit a ležet :wink: koukám, že na tom s termínem budeme asi stejně :grinning:
14. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
kuk...

jé Evík má nový albíčko....

to je vedro...

holky tak Vašík zase nekaká...zase se nějak zasekl...jak u bláznů :astonished:
14. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Evi krásný fotečkyyyyyy, moc vám to sluší a holy jsou moooo hezounký :slight_smile: :wink:
14. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj kočky, tak zase v rychlosti zdravím :slight_smile:

Už se to ťuky-ťuk začíná trošilinku lepšit a já se zase začínám cítit jako člověk :slight_smile:
Dočítat nestíhám úplně, ale snad mám jakýs takýs přehled :dizzy_face: ..Jen té energie na písmenkování se mi tedy stále nějak nedostává...Hodila jsem ale aspoň do albíka zase nějaké fotečky.. :wink:
Doufám, že se Vám všem daří dobře a užíváte léta..My se dnes chystáme na prochajdu až tak na pátou, protože je fakt vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím se mějte pěkně, snad zase nakouknu :slight_smile: :wink:
14. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Míšo a Woblud budu držet pěstičky :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
no já teda píšu jak tatar, omlouvám se, samo tam mělo být holky (ne holy) a moooooc (ne moooo) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Žofi- zase si mě vyšáhla, já už nehraju.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Míšo, tak to je super :dizzy_face: Gabča taky? Teď budeš mít taky dlouhej? Já jsem z toho celá vyplácaná, pár dní mi bude trvat, než se zorientuju, co a jak :slight_smile:
Evčo, nádherný fotečky, holky dají zabrat, ale bude to lepší a lepší :wink:
Žofi, ráda bych poradila, ale fakt nedokážu :frowning2:
14. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Žofi kujeme, snad to bude až do zdárného konce :wink: :grinning:
14. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojdy jsme až na druhé stránce tak posouvám a jdu dočítat :slight_smile:
14. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Hoj... tady se to připravuje na pěknou bouřku, blesky hromy...

Jj, Dani, mohly bychom se Žofkou založit detektivní kanclík :grinning: :grinning: :grinning: , co Žofi??? A s tím Vášou, jak dlouho "nebyl"???

Jsem byla na prochajdě v Klacíkově u Sanu, (Soňi, sorry... půjčuju si slovo... je super :wink: )... jsou tam děsně milí lidé, zdravili mě, aniž bych je znala :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: :astonished: :grinning:

Jdu mrknout na Evíka :wink:
14. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.