• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari porad, tebe jsem s tím ještě nazatěžovala...furt jí to samý a teď cca 4 dny pěkně kadil tak 2-3 krát denně (sám od sebe)a najednou nic, dneska už 2. den chápeš to? a to už jsem ho 2 krát prolila heřmánkem s nutrilonem, což v minulosti spolehlivě zabralo a prostě nic.....tak já fakt nevím co dělám blbě...doktorka mi řekla ještě švestkovou štávu, tak jsem ji dneska koupila od Hipu ale je tam až od 4.měsíce....sorášč ostatní Sanusky, ale mě vám z toho jebne...pardon :confused: :astonished:
14. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
jako normálně by mi to nevadilo, ale jde o to, že se kroutí jak parafrag a je na něm vidět jak urputně tlačí .....
14. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
dadou supr čárka tak at je v pátek vysoké hcg :slight_smile:
evi fotečky supr :slight_smile: , a taťka jak je hezky vozí :grinning: ,aspoň si vždycky chvilku odpočineš když vyrazí ven, a co Kubík jak pomáhá :dizzy_face:
agi supr výlet si užijte my tam byli v květnu, no u nás nic nového pořád při starém :angry:
woblud tak jak se těšíš na ivf, asi jo vid aspon se bude něco dít :wink: , a když je morfologie 0 tak to se dělá jak oni tam nějaké posbírají a přes isci je prdnou do vnitř :confused:
no tak už jsem zkoukla naši rodinku v novinách supr :slight_smile: :dizzy_face: , štastná to rodinka :dizzy_face:
14. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
zofi máte to teda trápení :frowning2: , když to měl malej tak mu doktorka na to dávala nějaké sladké pití ale už si nepamatuji jak se to jmenovalo
14. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Žofi... jo, vím, jak jsi psala, že se pokaždý radujete :wink: ... 2 dny je ještě v poho, ale zase když se kroutí a evidentně ho bolí břuch... nevím, zkoušet, co radí Dr. Já krom MM ještě nic nedala... Mari zase "chodí" 5-7x za den :confused:
14. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Evička už se "zaběhla", je dobrá, klobouk dolůůůů... Ta poslední fotka je mi důvěrně známá, občas taky takhle "pózuju" :grinning: :grinning: :grinning:

Woblu... teď to nabere na otáčkách, bezva :dizzy_face:
14. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj

Tady to žije :grinning:

Zofi to máte trápení :frowning2: Ani ta rourka nezabírá...? Nebo to je jen na prdíky...?

Sari tak že nedáš echo taky kurňa, jsem se mohla pokochat Mari. Celej den jsem doma a šůruju a šůruju, ale už jsem došůrovala - cejtím se rozjetá a fit, tak toho musím využít..... :wink:

Maju holky krááásně prospívaj, je vidět, jak je o ně dobře postaráno :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoky Hojky,
Žofi- ta švestková šťáva zabrala? Švestky jsou na to fakt dobrý.
Sanu- dnes jsem byla cvičit na té Studánce, bylo to fajn, předcvičuje zdr. sestřička a pak tam na půl hoďky přišla s přednáškou doktorka-téma bylo druhy tatínků a jak vyvolat porod při přenášení. A nakonec jsme dostaly každá silik. dudlika :wink:
Je to od 15:30 - 16.30 a 16.30 - 17.30 každé úterý kromě příštího.
14. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Sanu... jsem to tam krouhla, ani jsem to neplánovala... to víš, špiónka :grinning: :grinning: :grinning:. Noo, někdy se musíme domluvit :wink:
14. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Evi- máš krásný holčičky, jseš pašák, já jsem zvědavá, co budeme mít my a jak to budem zvládat :sweat_smile:
14. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Dadou- mooooooooooooooc gratuluju ke // je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
Opatruj se a vše opatrně!!!!!!! :wink:
14. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Woblu ted nebudu mít žádnej protokol, jdu na KET, máme 3 mrazáčky, ale když nepřežijou nebo když se nechytí, tak s velkou pravděpodobností budu mít zase dlouhej, ale věřím, že ted už to bude všechno jak má být, moc se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Rozi... necháte si říct pohlaví???
14. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Rozi tak dneska kdybych měla vlízt do auta, tak mě to zabije. Takže to vypadá, že já se na kurz dostanu nejdřív v září :sweat_smile: Vemou mě pak ještě někde vůbec? :grinning:

Sar no jo to musíme. Tak až budeš vědět, že sem zavítáš, tak dej echo.

Jsem si dala vanu a teda moc mi to nehelflo, je pořád dusno, teda aspoň u nás :sweat_smile: Bouřka se úšpěšně vyhla.... Ale ve Vys Mýtě lilo jako z konve.
14. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojda,

Evíku, krásný holčiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc vám to všem sluší :dizzy_face:

Žofi, vyzkoušej rourku :wink: nám zabrala vždycky, ale kolikrát jsem jí musela štourat i půl hodiny :pensive: je to boj...ale tu švestkovou štávu bych nedala, Vašík mi na to teda přijde dost malý :confused: A být tebou bych přišla jen na nutráč..nám se to tím definitivně vyřešilo :wink: dáváš ten comfort??
14. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Holky, tak manža chce na ten pohřeb jít :pensive: takže v pátek jdem :confused: no netěším se, ale to je jasný :pensive:
14. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
čusík, načuhuju co mi poradíte...Luci půl hodiny šťourat? áha to já nevěděla, já vždycky praktikovala teploměrem...to je stejně mazec...jo jo dávám comfort Luci, ale občas i MM víš....
14. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
čus Rozi, Hopi, Sanu....
14. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
žofi, já tohle znám moc dobře.. je to strašný :frowning2: Anetka sama nekakala od 6ti týdnů do 3 měsíců :frowning2: jen jsme štouraly až jsme vyštouraly :confounded: prostě jsem tou rourkou různě točila a kroutila než se vykadila :confounded: jak jsme přešly jen na Nutráč, tak e to po týdnu srovnalo a začla kakat sama :wink: to byla úleva...kolikrát jsem u toho fakt bulela, když jsem jí tam strkala tu rourku :pensive:
14. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Sari- já pohlaví vědět nechci, ale partner jo, řekla jsem mu, že má smůlu, tak snad nezměknu :grinning:
Sanu- od září začíná cvíčo ve Vektoru, 400,- na měsíc- je to 1h týdně cvičení pro těhule a 1h týdně hathajoga. Chystám se tam taky začít chodit :wink: , tak se přidej. Jinak dnes na cvíču byla i mamina, která má za 2 týdny porod, prý je to dobře, že cvičí, že bude mít větší sílu a výdrž při porodu, bude prostě stále fit :wink:
14. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
holky kdo chcete mrkněte na miniVAšíka, mám to v albíčku...a nebojte je to jen 30 sekund...

http://www.youtube.com/watch?v=HXURpsOx2lQ
14. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
LUci...ach jo to kadění :frowning2:
14. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
žofi, jééé... to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vašík je boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
žofi, snad se vám to brzy srovná :slight_smile: Anetka byla docela statečná, nebrečela...jen pořád tlačila..třeba 5 hodin a nic :frowning2:
14. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Zofi Vašík je sladkeeeeeej, já bych ho muchlila, hned :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
malinko plešatí, asi po manžovi :grinning:
14. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
to se srovná :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Luci fakt dík, žes mi to napsala, že vám to taky nešlo, pač si připadám jak magor :confused:
14. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Žofi-máš pěkný video s Vašíkem- je to štramák v modrém :wink:
14. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
A co ta rourka jako udělá, že se pak to špuntě vykaká???

Zofi Váša je boží :dizzy_face:

Rozi dej pokoj, já mám všechny známé co nikdy na cvíču nebyly a porodily taky :grinning: Mě by stačil ten kurz, jako drbatní, cvičit nepotřebuju a nechci :grinning: Potřebovat to budu po těhu... :sweat_smile: :confounded:
14. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.