• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu, podráždí konečník :wink: Já jsem Anetce ty bobíky vyloženě rourkou vyštourávala..nechci být nechutná..ale ona měla fakt děsnou zácpu, že ty její svaly to nezvládly vytlačit :unamused:
14. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Manža jede cvičátkovat, tak si vemu noťasa na terásku a seznámek co koupit a budu přemejšlet. A budu tu.
14. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoooj.

Woblud, ptala ses na hojení - na jedničku - a jak kojíme - zatím taky bez problémů. Jedem podle publikací, první dva problémy kojení zdárně překonány, jestli přijdou další, uvidíme.

Evi, holky jsou nádherný! A Ty jsi super šikovná :wink:
14. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
čau holky,koukám z mobilu...Luci,tak to bude teda smutnej pátek...já začínám mít obavy,jak ten sraz,pac všichni odpadávají a uz jsme jenom 4,a to ještě není pátek...
14. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Dani, super, že to tak s Anežkou zvládáte :slight_smile: to normálně nechávaj v RK po císaři týden? :confused:

My dneska začli odplínkovávat..zatím bez úspěchu...2x počůraná podlaha :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Danu a co to je za ty překonaný problémy???

Luci a nechat Anetce něco co oby jí studělo když se počůrá? Víš jak to myslím, samo ne ji v tom nechat chodit, ale v ten moment....
14. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Luuc... na odplínkovávání je léto super...
Žofi... video pěkný, leč krátký :wink:
14. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Luci, jo, normálně nechávají v RK po císaři týden.

Sanusko, nalitá bolavá prsa 2-5. den po porodu, to je první problém, druhý jsou zatvrdliny v prsu. Jednak tu jsou skvělé sestřičky, tak poradily, a jednak mám literaturu, takže zvládnuto. Jsem zvědavá, co nás čeká dál, snad nic zlého :wink:

Holčiny, pádím, malá spí, jdu se umýt a čekat, jaká mě čeká poslední noc tady. Snad to bude jako ta na dnešek, vyspala jsem se skoro do růžova, se dvěma pauzami (jednou hodinovou) jsem spala od desíti do šesti :wink:

Příště se už nahlásím z domu :dizzy_face: Pa.
14. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Sari ty jsi mi psala ještě s těma "chybějícíma věcma" maila nebo IP??? Maila viď. To nemůžu nikde najít :rolling_eyes:
14. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
A jó vlastně Míšo já jsem to zblbla... :wink:
Dani tak paráda :dizzy_face: tak nám pak budeš radit :slight_smile:
Luci, to je smutné :pensive: ale možná lepší, než kdyby ji na poslední chvíli vytáhli a měla těžké poškození mozku :pensive: Bazén na zahradě, to vždycky zavání průšvihem - tolik dětí už se utopilo i psů, známých pejsek bojoval několik hodin, než se utopil :pensive: my budeme na chaloupce zabezpečovat i mini potůček než ségry špunt povyroste...
Na rourku už jsem slyšela chválu... a taky se dětem cvičí s nožičkama, ne :confused: mně někdy manžel dělá masáž bříška když mě bolí :zipper_mouth: :wink: hladíš bříško dokola a honíš prdíky dlaněmi :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Woblu jak prosímm tě honíte prdíky dlaněmi???? :grinning:

Mantinely do postýlky jsou různě velké??????? A jak velkej polštář a peřinka je nejlepší koupit??? Dík
14. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sanu... maila :wink:
Dani... znám, a naspi si, bude to potřeba :wink:
14. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
:grinning: no jak bych to názorně vysvětlila... :sweat_smile: prostě jako kdyby jsi ťapala dlaněmi, no spíš prsty než dlaněmi tak, aby jsi vždycky tu bublinu posunula o kousek dál a takhle dokola po břiše kopíruješ střeva, jen se nahoře vyhneš žaludku, tam by to bylo nepříjemné... za chvíli bude v plíně naprdíno :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Sari jsem si to musela smazat, jsem to ale šikula hmmm, tak jdu přemejšlet. Pamatuju si, že tam byli napsané nůžtičky na nehty :grinning:
14. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
sanu, jj, dneska jsem jí koupila kahlotky...tak byla chvilku v nich :wink: uvidíme..zítra budem pokračovat :sweat_smile:

woblu, jj, bazén je v tomhle zrádný...naši ted kupují alarm na vodní hladinu bazénu..když tam něco nebo někdo spadne, začne to alarmovat :wink: samo, že když se tam budem koupat, vypne se to :wink:
14. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak ten mantinel do postýlky a ty peřinky???????????????????????????????????????

Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :pensive: :pensive: :pensive:
14. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Sanu, to je divný... já to taky nemám v "odeslaných" mně to zmizlo :astonished: :astonished: :astonished:
14. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
sanu, já nevím jaký...za nás nějak víc rozměrů nebylo..ale mantinel jsme nějak extra nevyužili :wink: a jakej mám rozměr peřinky taky nevím :sweat_smile: myslím, ale že ten nejmenší :wink:

My včera Anetce objednali velkou postel a hned dvoupatrovou..i pro bráchu :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Sari to je divný coooooooooooooooooooooo :confused:

Luci nevyužili no tak to se moc nevyužívá ne, se to namotá na postýlku a je to tam dokud to nesundáš :grinning: To je fučajz. Budu pátrat dál.

Sar taky nemáš ten mantinelek kolem postýlky?
14. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Sanu- já tě vůbec nenutím :sweat_smile: , jen jsem z toho byla dost nadšená :slight_smile: a bylo mi tam hrozně fajn. :grinning:
Holčičky, vyháněním prdíků dlaněmi vůbec nerozumim, tak nevím čím bych přispěa, a jsem unavená, tak půjdu spát.
Jinak s tím bazénem je to fakt o hubu, ale to každá víte.
Tak přeju, krásnou a pro Danu dlouhou poklidnou noc.
14. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Mantinel? Ty malý... vysoký 20 cm... nemají cenu.
Co tohle? http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=265247
14. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky na rychlo Vás zdravím, byli jsme v tom vodním světě a přijeli jsme unavený a hladový.Jinak moc moc príma.Jdu to zkouknout co nového.
Dnes mám nasadit ten utroš a protáhnout o ten týden co když ho vemu třeba o dva dny dýl??To se taky posune ne??
14. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
To chtěj 535,- jen za ten mantinel????? CHápu to dobře že jo. :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
14. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
No Rozi... já chci taky dlooouhou poklidnou :wink:

Sanu... nemám, ale dělám si zálusk na to povlečení s mantinelem Feretti :wink:
14. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Sari to je krásný, to projdu, ale to je jen z jedné strany a na duhé mantinel už není???
Už jsem zase jelen.
14. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak tady se chrní, tak se mějte, jdu se taky natáhnout.

Zítra nějak juknu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
14. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak, tady už se ai hajá- jen Vám sem hodím odkázek na jednu fotoprezentačku- manža si hrál a myslím, že se mu to moc povedlo :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=259Jal-7HA4
14. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
majerovi, to je nadherny :sweat_smile: vyřid manžovi že je šikula, mam husí kuži a i slzu jsem zamačkla, prostě krááásny :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
dadoušíííí,šup na ty peřiny :angry: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.