• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj Maru... tak to jste se teda měli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Hele, to klíště... to je blbý. Určo se zmiň Dr., ale jak s takovou info naloží, nevím... Jinak v ČR je možnost vytažené klíště poslat kamsi do Prahy na rozboz... léto je před námi, tak nakoupit litry repelentů... Jsem se ti hned podívala do alba, abych něco neprojela, když se to tu zmiňovalo :slight_smile:. Ano, už jsme doma z nemocnice...

Jo, Dabli, to je normoš, se ti zoztahuje děloha... si špunt dělá místo. Jo a o Dančiný mega aktivitě... až jednou napíše, že ten den nic nemá a bude se jen válet, tak budeme vědět, že je zle :wink: :wink: :wink:

Soňi... tak to já bych u žehlení sedět nemohla... prostě to mám naučený na stojáka :wink:
31. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
holky vaši chlapi si uvědomovali od začátku těhu, že čekáte dítě? Mě příjde, že ten můj se nechce ničeho vzdát a užívat si dál a já sedím doma. Nevím asi jsem čekala, že se začne chovat zodpovědněji
31. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Čéče se s tím neprď ne, to já teda doma okolky nedělám a taky na sebe nenárokujem nějaký zakazování... Joo svůj názor sdělit samozřejmě, pak jak si to přebere ten druhej, ale zakazovat práci mi přijde ujetý. Tak s chutí do toho Luci :wink:
O hlídání je postaráno, tak není co řešit přece :wink:

Jdu si něco udělat s vlasama, pak juknu.
31. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Dabli, no musíš to brát tak, že těhu jsi ty ne on, holt v tomhle má ženská tak trochu utrum... Manža byl teď tak 6x za sebou (jako myslím víkend) v báru. Tenhle víkend vynechal, že se musí vyspat :grinning:
Jako já to beru, v tejdnu do hospody nechodí, tam ho to neba sedět u píva a probírat fotbal... on radši jednou tejdně do toho baru a je klid.....
Ale už jsem ho upozorňovala na šestinedělí.... :grinning: tak s tím nějak počítá, že to bude jeho nejdelší pobyt doma v kuse :grinning:
31. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Jééé,tak to tě tam Sarii asi zítra nenavštívím, ale zas jsem ráda,že Marinka je doma u maminky:slight_smile: Kočík taky nemáš, není to ta Teutonia?Tu bych así chtěla já...
Jdem obědvat, tak pááá všem a díky za rady...
P.S klíště jsem si teda nepřivezla do Čech, ale jako info to je dobré vědět,že existuje rozbor :wink:
31. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
sanu, vždyt jooo...když manža už by nejradši další mimi a má strach, že se mi v práci zalíbí :sweat_smile: on mi to nezakazuje, spíš se směje, jak se to u mě mění...od Anetčinýho půl roku mám návaly, že chci do práce..ale to vždycky vydrží tak týden a zas se to otočí, že v žádným případě do práce ne :grinning: takže on už to neřeší :sweat_smile:

dabli, to je normoš...chlapi to nějak neprožívaj, teda najdou se samo vyjímky :wink: ale řekla bych, že pro většinu se nic nezmění :wink: lepší, aby se vyřádil ted a až se mimi narodí bude doma
31. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Luuc... práci ti schvaluju, ale 2x do týdne je skoro moc... A kór teď v létě... :confused: Jinak fotky dobrý, ještě to doladíš... kompozičně a pak si pohraješ s horizontem, ořezem, vyvážením barev a tak :wink:

Dabli... každej chlap je jinej. Není nic lepšího, než si s ním promluvit, co se ti nelíbí nebo jaké máš pocity... hlavně se netrap :wink: . Ne každej chlap dává najevo svý city :wink: .
31. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Ty vogo tak jsem si hlavu jen přefoukla, namatlala do toho tu tvarovací gumu a mám to jak chramdí :grinning:
No jo dneska se mi prostě nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono to nějak slehne...

Luci tak to jo, tak do toho, max se ti vysměje noo :grinning:

Maru brou chuť a pa.

Já doufám, že se na o někde stavím, protože jsem nic jaksi nepřipravila a manža přijede ze sqashe určitě hladovej :grinning: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Maru... jo, Teutonka... jestli jdeš do ní, tak si pospěš!!! Já ji objednávala v 26tt!!!
31. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Hezkou neděli všem sanuskám :slight_smile:
včera jsem neměla sílu napsat, sice jsem dočetla, ale síla psát nebyla :sweat_smile:

Ďábli,tak koukám, že na tom budeme stejně, je mi taky pořád tak divně, chtěla jsem se tě zrovna zeptat a ty o tom píšeš :grinning: co jsme chtěly, že , to máme, ale je to hrozný, chvílema nevím jestli je to normoš nebo jsem blázena nebo jestli je něco špatně :confused:

Luci, Anetka je fešanda a je tak hezky okatá :dizzy_face: fotka s vidličkou je fakt boží :wink: :grinning: :slight_smile:

Jinak musím sdělit info ohledně tchánovců - takže mě MILE překvapili, tchán byl úplně nadšenej, protože jezdí s kamionem a tak jsme mu koupili malý kamion s nápisem dědeček :grinning: , když to rozbalil měl radost a dokonce byli oba dojatí, ať na sebe dáváme pozor a po UTZ ať hned zavoláme atd. takže mě docela dostali :sweat_smile: jsem se teda přepočítala :pensive: no jo první vnouče z jejich strany, tak asi radost je opravdu :wink: uvidíme dál

Ahojky Maruško, vítej zpět :slight_smile:

Žofíku, ty se mi snad už jen zdáš :grinning: pořád a stále 2in1 :confused:
31. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Šári, hoď odkaz na kočík, nevím jak vypadá :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
sarii, já půjdu do práce až od podzimu :wink: chci chodit na 8hodin, to je bud ranní nebo odpolední a nebo noční 12 :wink: to si myslím, že se dá :wink: nebudu bez ní nikdy celý den, jako kdybych dělala na 12 hodin :wink:

Very, no vidíš :wink: tchánovci mile překvapili, to je super :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Sari a co ti řekli v tom krámě, jak bude dlouho ta obědnávka trvat???????????????????????? :confused:
31. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
sanu, hoď new photo pupajze :wink:
31. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky tak můj milovaný odmítl i oběd asi mu není dobře :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Luci mě přijde pořád stejnej :sweat_smile: Večer ho když tak blejsknu, ale nevidím v tom nějakej rozdíl.....
31. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsem ho blejskla teď, aspoň zabiju čas než se manža vrátí.... tyjo já mám hlad.

Tak jestli rozchodíml manži počítač, tak ho vloožím..
31. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak jsem skoukla fotecky a luci teda musim rict anetka je kocka po mamce a tatkovi se ani nedivim ze chce dalsi... :sweat_smile: bych rekla ze kdyz na nej udela kukuc tak ji vse projde, co? :grinning:
very tak vidis, nakonec prekvapili a anis to cekala... bud rada... :wink: me neprekvapili... :confounded:
ja mam vyzehlino, jinak sarii ja kdybych u toho stala, tak prijdu o nohy... :sweat_smile: to je tak na hodku nekdy i vic... :sweat_smile: proste jesteze se da prkno polohovat na ruzne vysky... :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
jo a lluci neodolala jsem a prave jsem sezrala ctyri palacinky k snidani... jo k snidani, protoze az ted jsem se dostala k jidlu... :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
No tak mě to moje břicho přijde stejný jako v 11+6 s tou zácpou :grinning:

Já taky žehlím někdy v sedě, ale to spíš dřív když se mi fakt nakupila hromada prádla..... Tak jsem si frkla prkno níž a pěkně si u toho seděla.....

Very no vidííííš, že nejsou tak špatný jak píšeš :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Soni, tak to chudáku snídáš brzo :sweat_smile: , ale palačinky mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já už se těším na obídek,máme klasiku, brambor.kaši a kuře, mám na to chuť už od včera večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: a udělali jsme si salátek z okurek a smetany :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu hoď pupíka, teď jsem ti omrkla špuntě jak roste,jak je asi to naše velké :sweat_smile: :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky mám asi blbej dotaz mám tu tabulku těhu a akorát nechápu ty dny. Jako když mám být ode dneška 9tt tak to musím oddálit o šest dní, když je to 8+6tt
31. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Veeeeeeeeeeeeery ty děláš chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Je tam hoženej :wink:
31. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Dabli nějak tě nechápu, ale asi tak. Jakmile jsi 8+0, tak začínáš 9 týden těhu. 8+6 znamená, že dneska končíš 9tt a zítra budeš 9+0 a to začínáš 10tt :wink:
31. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky fakt mě tchánovci překvapili, asi jsem se spletla, ale aby nepřišel úder z jiného úhlu :pensive: nebudu se moc radovat, radši budu připravená na vše :wink:
31. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
8+6 = 8mý ukončený týden plus 6 dní k tomu to že už jedeš ten devátej... :wink:
31. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
sanu, pupík roste :dizzy_face: krásně se už kulatí :dizzy_face:

dabli, 9.tt začíná, dkyž jsi 8+0 :wink:

soni, děkuju za pochvalu fotek :dizzy_face: týjo 4 palačinky bych teda nedala :sweat_smile: já dám maximálně tak 2
31. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
31. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Dabli, jak píše Sanuska :wink: jukni na tohle: zadej datum poslední menstruace a máš přehled a projeď si to od začátku,je to tam hezky napsaný :slight_smile:, akorád když se budeš chtít dovědět ty předchozí týdny tak musíš odečítat vždy týden od menstruace, protože ty už jsi dál jak já těhu

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=49
31. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Já u žehlení taky stojím, při sezení bych byla taková neohrabaná :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.