• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani tak vítejte doma děvčata a pak přihod nějaké fotečky :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Dani tak vítej ofiko zpět s Anežkou a Anežce dobrou chuť :slight_smile:
Jak jí kříkáte? Zdrobňujete to nějak???

Já mám pro dnešek uděláno pak jen k véče pidi knedlík s vajíčkem a salát na kefíru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Krásný večer.

Evi, to video je taaaaaak nádherný, jsem tu brečela, jak želva.

Žofi, Vašíček je tak roztomiloučkej, krása!!!

Dani, je super, že jste doma a přeju hodně pohody celé rodince.

Dadous gratuluju k testíkům a očekávám s napětím hcg.

My máme dnes nový zážitek. Bohužel. Od večera jsem měla bolesti v podbřišku, dnes i v boku a hle, zánět močových cest a ledviny. Tak nám kapou antibiotika a dostávám injekce na bolest a začíná to být lepší. Teplota klesá, tak snad to zvládneme. Kubíček ale vesele kope, tak snad je ok. V úterý jdeme naultrazvuk, tak zas budu vědět, kolik váží.

Všem přeju hezké odpoledne a večer.
15. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Nely držíme pěsti at se rychle uzdravíš, si teda zobeš beruško, to je síla :wink:
15. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Nelčo no tak to je báječná zpráva :confounded: Ty si fakt vybereš všechno čéče. Tak hlavně, že se to lepčí!!!
15. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojda,

jsme i dali s manžou výýbornou véču :dizzy_face: uzenej losos s tzatzikama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu, já staniční nic neříkala :sweat_smile: já třeba do práce nastoupím, se můžu snažit i tak ne :grinning: ale nee, uvidím..jestli tam bude pořád plný počet holek, tak nenastoupím...bylo by mi blbý se tam mermomocí cpát a pak tam být třeba jen měsíc :sweat_smile: uvidíme, jak se domluvíme :wink: u nás je spíš problém v tom, že naši jednou koncem září do USA a nebudu mít týden hlídání a pak v listopadu zas jedou do Číny a nebudu mít hlídání 14 dní..tak nevím, co by mi na to v práci řekli :confused:

Neli, at je brzo líp...prosím tě, co ty jsi v těhu ještě neměla :confused: drž se

Dani, vítej doma :dizzy_face: at se s Anežkou brzo zajedete :slight_smile: manža má volno?
15. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Dani tak to je super,že už jste doma a váha je o.k. :slight_smile: Teda Nelčo co všechno v těhu může být vid.Tak at se co nejdříve uzdravíš a hlavně,že je jinak vše v pořádku. :wink: Míšo tak když nás bude ted zase hodně tak by to mělo všem vyjít a né jako v dubnu bylo nás asi 9 a nakonec nikdo tak ted se to musí obrátit. :wink: Woblu třeba zítra dorazí výsledky.No já dělám v obchodě vedoucí ale je tam docela dost papírování,ale to by mi tak nevadilo kdybych nemusela být i na prodejně věčně.Takže si pak tahám práci dom. :wink: Jo žofi Vašík je opravdu roztomilej a zkus masírovat to bříško nebo prostě jak psala Woblu.My jsme to taky dělali. :wink:
15. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
kuk kočky...

dneska to byl frmol....nakonec jsme šli už dneska k doky...stejně měl mít zítra šestinedělní prohlídku, máme 5200 gramů....

Luci jak Sari slouží netuším.....

Danču máme doma.....

Neli ty s drž....

a zbytek Andi, Sanu a Woblu a Miso se taky držte....
15. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
žofi, to je krásná váha :dizzy_face: Vašík je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak jsem zkoukla video Evíka a jsem tak přemejšlela, stejně to je zázrak že vás v Sanusu "připravěj a vložej" do vás něco co ani nevidíte a konec je něco tak krásného...fakt nádhera :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
jj, žofi, je to krásnej zázrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
... člověk se ani neomrkne a je večer :confused: Zvládli jsme první koupání doma (byl to záhul) a teď už spinká. Jdu taky. Přeju krásnou dobrou noc, holčiny. Dočtu (snad) zítra, teď není sil...
Ještě, že mám manžílka, vůbec si nedovedu představit být na to sama... obdivuju Soníka a další...
15. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Dočetla jsem...

Neli!!! No to snad není možný :astonished: , už by to stačilo :wink: .

Dani... a takhle mně utíká každý den... děsně rychle. O nudě není řeč :wink: .

Zítra obvolám plavání... od září chci s Mari chodit :dizzy_face:. A už jdu, protože tu není ani noha a není s kým plkat... Dobrou :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Sari zapomněla jsi zamknout čéče :confused:

Já se dneska loučím, jdu natáhnout tělo. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zofi, Vašík prosívá tak super, co dr na to nekajdění???????

Pa
15. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
Dobré jitro...

:astonished: :astonished: :astonished: Sanu, a prejže jsi ranní ptáče :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, Žofi, co u Dr.??? Hele, já pro změnu dnes skáknu k Dr. kvůli kajdění :grinning:...

Pěkný den...
16. črc 2009 v 05:47  • Odpověz
Krásné ráno.

Tak jsem dala do albíčka fotečku z nemocnice.

Je mi dnes mnohem lépe, tak mám radost.

Bude zase pěkné teplíčko :angry: .
16. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ránko,

Nelčo moc ti to sluší...bříško už máš taky pěkný :dizzy_face: To je super, že ti je líp :slight_smile:

Dneska to vypadá zase na pěkný pařec :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme v plánu úklid, nakoupit nějaký ovoce a odpolko možná s kamarádkou na dopravní hřiště :wink: ale jen jestli nebude moc vedro

Sarii, hodně si ted chválí plavání v Chrudimi :wink: ale je to dojíždění no
16. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky a dobré ráno,

NEli držte se s Kubíkem, moc vám to tam sluší :grinning:

Dani jste šikulky, zkrátka :slight_smile:

já jdu za chvíli trhat merunky, nejspiš v plavkách páč bych se jinak upekla

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Hoj, jsem zpět od Dr. Tak, zakoupeny Probiotický kapky a mám dávat rýžový odvar, zítra kontrola.

Neli... tý jo, už máš pupajze!!! Na to, že ležíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je dobře, že už je ti líp :wink:.

Luuc... v Chrudimi budou rekonstruovat bazén, takže musím tady :wink:

Létu a vedru zdar!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoooj přeji krásný parný den

Sar no ono to teď možná nevypadá, ale v normálním stavu ne jiném já radši vstanu dřív a ten den si užívám nebo něco uklidím a mám klid...... to manža ten je do dvou vzhůru, pak ráno musí vstát a strašně se diví, že je odpoledne unavenej :grinning:
Já bych chodila teď teda spát i v deset, ale bohužel ohřátý barák mi to jaksi nedovoluje.
Dneska jsem usnula před druhou a o půl páté jsem se už motala v posteli, tak většinou vypadá mé spaní teď....

Nelušáčku to je správná fotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc vám to s Kubajzem sluší a teda taaakový krásný bříško máš, to je pěkně maskovaný pod peřinou. Jsem si toho vůbec nevšimla :sweat_smile:
A dneska zase nepřijedu, zase budu pěkně zalezlá v bezpečí domova. Už se těším na podzim :sweat_smile: Teda krom toho porodu :grinning:

Luci radši jeďte k vašim na bazének.....

Míšo máte meruňky na zahradě????????????, Nebo to je jako samosběr tady s jahodama....????
Ty nejsi v práci??????????????????
16. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Ok, tak jdu pokračovat v mytí grilu.

Za hodinu zase juknu :grinning:
16. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Sanu... ty si budeš muset osadit a osít zahrádku, neb jsi na ovoce a zeleninu maniak. Vidím to alespoň na půl zahrady hrachu, druhou okurek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak my byly ve Zlatý uličce pro ovovce :slight_smile: maj tam výýborný meruňky..u našich na zahradě ještě nejsou zralý..dávám jim taK týden :slight_smile:

Sanu, k našim se mi nechce..potřebuju něco dodělat doma..byly jsme tam ted každý den a zítra tam Anetku zas vezu

Sarii, ahááá, kamarádka chodila do Labe a ted přešly někam do Jesničánek :wink:
16. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Čusík holčinky!
Všechny vás moc zdravím!!! Jsem zase domajenom na skok - kvůli kytičkám a zase odjedu na svůj "letní byt" k našim.Zítra pojedeme na týden na chalupu... :sunglasses:

Vzpomínám na vás,jak snažilkujete,těhulkujete a mamulkujete... :dizzy_face: Doufám,že se tady nic nepřihodilo a když,tak jen samé hezké události. :wink:

Jinak já i malá jsme v pořádku.Minulý týden jsem se byly podívat za Provazníčkem,tak nás zkoukl ultrazvukem a všechno je v naprostém pořádku.Malá se vyvíjí tak jak má,velikostně taky odpovídá.Přibrala jsem 5,8 kg.

jediný problémek který se vyskytl je,že se mi udělala "tamsi" křečová žíla,resp.takový chuchvalec,který když třeba víc běhám docela dost nabíhá a je to moc nepříjemné.Ani jsem nevěděla že "tam" se taky může udělat,ale asi opravdu nejde jenom o partie dolních končetin... :confused: :sweat_smile: Provazníček to zkoukl a říkal,že by to mohlo udělat trochu paseku při porodu.Tak uvidíme,co se bude dít.Já doufám,že to bude dobré.No,dala jsem se na vojnu - tak musím bojovat,že jo...?! :wink:
16. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Jo,a ohledně kořárků a Polska...

Bohužel tam co jezdíme,je to jen malé městečko s tržnicí,ale kamenné krámky tam tohle zboží nemají.Muselo by se jet minimálně do Klodska a tam jsem nebyli.Nicméně,když jsem se dozvěděla,že všechny ty Implasty a V Maxy se stejně vyrábějí v Polsku,bude asi celkem jedno,jestli bude kočík z tržnice... A jeden se mi tam mooooooc líbil.Tak o něm docela vážně uvažuju.Navíc paní mi řekla,že záruku mi napíšou až od října,kdy mám rodit,poběží normoš 2 roky,případné drobné opravy že mi udělají na místě a kdyby to bylo něco vážnějšího,dají mi na vození náhradní kočár,než se ten můj opraví.
Ten co se mi líbil měl velikou korbu s polohovacími zády,sport.sedačku,autosedačku a tašku na řidítka za 7 000,-.
Jen jsem si pitomec nenapsala název,abych se případně jukla na net,ale jedeme se tam mrknout zase v sobotu,tak si to poznamenám a popátrám.Taky vám ho vyfotím a můžete komentovat... :wink: Favoritem barevné kombinace je zatím šedá s bílo,modro,žlutými kvítky.Terka by ho nejraději odvezla hned. :grinning:
16. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Sar to jo to by mě trefil šlak, já se tenkrát ještě když jsem bydlela doma zařekla že v životě nechci zahrádku a zatím mě to docela drží, máme jen ty tůje podél plotů :wink: Ale kdybych si někam na zahrádku pro ovoce a zeleninku mohla jezdit, nezlobila bych se :grinning: A třeba takové kilo ostružin ňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci jdete do víru velkoměsta, že vezeš Anet k vašim? Se máš, že máš tu zeleninku tak poruce :unamused:

Věru, tak to ho blejskni a to že to je z Polska, neznamená, že to bude šrot. Je to jako všude, někdo udělá šunt někdo ne ať je to v Polsku nebo Německu....... takže hurá do toho :wink: Těším se na foto.
A krásně užívej letního bytečku :slight_smile:

Já si natáhnu kopejtka, mám je lehce nateklá.
16. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj Věru, zrovna jsem si říkala, kde ti je konec :wink: Užívej si pohodičky u vašich a na chaloupce :dizzy_face:

Sanu, ne jdem na ten pohřeb a pak asi někam na panáka..myslím, že toho budem mít dost :pensive:

Sanu, pak klidně hod tu tabulku, abych si jí zase mohla zkopčit :wink: le klidně jí můžeš spravovat :grinning:

Jsem si ted po sto letech dala masku na obličej..snad nikdo nepřijde :grinning: a jdu objednat Anetce podzimní a zimní oblečky :grinning:
16. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Áááá, Věruška se tu otočila... s tím "křečákem" tu už někdo zápolil, že jo :wink: ?

Jo, Luuc... buď Jesničánky nebo Labe... záleží, kde budou mít volno. Ajoo, zítra ten pohřeb :frowning2: ... to je na panáka před i po...

Jóó a přišel mi nový foťáček, tak ho budu o dovolený testovat :wink:
16. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
sarii, jaký fotáček máš??? :dizzy_face: jj, na panáka to vidím i před :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Luci ajo, ten funus :confounded: :confounded: :confounded: S tabulkou mi to je fučajz, já ji sem hodím když někdo písne tobě, tak to dolníš ty nebo písnou mě, tak to doplním já..... Nebo když jedna z nás bude pryč...... to by šlo neee :wink:
Ji sem hodím.
16. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.