• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: ale miminka nadělaj teda hodně odpadu, když používáš jednorázový plínky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dělám si srandu :wink:
16. črc 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
ale jo Siss, máš recht, zrovna jsem si říkala, že Vašík nám zaneřádí půl popelnice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
chápu tě žofi mě tedy verunka na složence na popelnice nepřišla musela jsem to řešit s paní z úřadů abych mohla uhradit..
no jdu dělat vaničku tak páčko..
16. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Sanu, my máme mantinel do postýlky i kolíbky doma šitý, takže s rozměry neporadím - no, podle předmětu, který se obkládá, ne? :wink:

Přeju krásný večer, mám pár chvil, než se malá vzbudí, bude převlečení do pyžama a krmení. Večer snad sem dám nějaké fotky... Konečně dočítám :wink:

Evčo, video je moc krásný a hlavně holky jsou nádherný! Přeju hodně zdraví a Tobě hodně sil... možná jsem už přála, ale to neva.
16. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
sanus: rozměry jsou různý, povlečení a peřinek..prostě si něco musíš vybrat, a dle toho si vybrat rozměry postýlky :wink: kdyžtak mantinel mám, pěknej se včeličkama, tak tě můžu podarovat :wink:
16. črc 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
A běžím. Pa :wink:

Sanu, Anežku nezdrobňujeme, nám se to líbí takto :wink:
16. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Zofi si dělají srandu ne?? Vašíkovi je měsíc a půl, jsou to pitomci, s prominutím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holčiny, jen zdravím :slight_smile:
u nás (na vesnici) se prý platí popelnice i za psa :sweat_smile: ale zase je za něj poplatek obci jen pade...
16. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Míšo, týjo, 40 stromů meruněk :astonished: :astonished: :astonished: to musela být pěkná makačka!

žofi, v HK to je mazec..taky mi tenkrát hned volala nějaká pojištovna :angry:
16. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Luuci jsme s taťkem otrhali jen dva stromy dneska cca 150 kilo, zítra nás tam bude 6, tak to pujde samo :wink:

oni ty informace vytahují z matriky z registru, bych jim to zakázala :angry:
16. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Luci pevné nervy na zítřek, jsem zabudla napsat...
16. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Míšo, našim vozili dřív merunky známí z Moravy a teda je to děsnej rozdíl v těch merunkách..ty z Moravy jsou luxunácký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

žofi, dík :frowning2: my na tom budem ještě dobře..pro nás to pohřbem skončí, ale co ty rodiče :pensive: já bych to fakt nezvládla :pensive:

žofi, zkoušela jsi už tu rourku?
16. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Siss... se tlemím... představa jak přitancuješ na technický služby a nechceš se hnout, dokud ti nevemou love... :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
sarii: když mně každej tvrdil, že mimina platí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
Luuci jj, kámoška z Vysočiny to říkala zrovna včera, že tam někdo prodává meruně a že se to nedá moc srovnávat
16. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
škoda, že nebude nějakej srazík, že bys nám nějaký přivezla :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
luuci taky mě to napadlo :grinning:
16. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jóóó, to by byla účast :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojík holčiny,

tak jsem zaregistrovala.. fotečky Danči a Evči - teda všechny holčičky jsou jak poupátka.. se fakt povedly.... a maminky si je užívají.. . super. obdiv uju Ev ču jak to zvládá.. ta ky dost často přemýšlím a nejen já... jaký b y to bylo mít dvě.. si krásný....

ostatní holčiny, i co vás třeba neznám,, tak vám ale moc p řeju at se vám stane to co už tolika nám... ten zázrak.. a ono to vyjde.. uvidíte...

a prosím.. jak je na tom Věrka.. koliátý už je tt????

dík moc za info..
tady je pár nejnov . fo teček , kdo chcete j uknout

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Cervenec/#album
16. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Slunicko děkujeme :wink: moc vám to na fotečkách sluší a Věrka je 27tt :grinning:
16. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Miso - moc díky.. .tak verka už to má taky za pá r... tak ji pozdravujte jestli můžu p rosit až se objeví... její dcerka ta ncuje s naší dcerkou ... takový ty tanečky a soutěží atd--- moc díky

a tobě i když fakt nevím jak si vedeš přeju jen to nej......... děkujeme
16. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak nevím... n ějak se nevyznám.... ty jsi.. neo b o čeká te ??????
16. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak já sraz svollávám a to co nejdříve tak třeba pondělí??????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bych si dala takovýhle poctivý meruňky!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne dělám si prču.

Zofi no právě Váša toho odpadu moc nenadělá s tou jeho pravidelností nepravidelností kajdění :grinning: :wink: Ale je to fakt zvláštní :sweat_smile: A ty pojišťovny jsou opravdu o nerv....

Sis já právě přemejšlím jak psala Lůca a Sar, že přes ten mantynel není vidět na mímo, že se na něj asi vykvajznu a pak pořídím až ten větší jak psala Sar....

Teď večer bylo krásně, super jsem se prošla.

Luci na zítra na tebe budu myslet :confounded:

Já jdu ráno jen na cvičnej bodanec do prstu před cukrovkářským testem......

Pak se nějak nahlásím.

Tak brou berundy :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
rourku jsem Luci zatím nezkoušela....

spíte co?
16. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Sanu.... ty se už se mnou ani ne b avííí ííííííš
:frowning2: :frowning2:
16. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
... další den pryč... Letí to.
Dnes nám přišel rodný list a taky jsem zamrazila prvních 125 ml mlíčka :wink: :dizzy_face:
Na fotky už není sil... teď večer jsme měli tradiční pětihodinovku, kdy nespí, kouká, krmíme po hodině nebo hodině a půl a nelze ji uklidnit. Takže pádím spát. Krásnou dobrou noc přeju :wink:
16. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Luci, jo, jo, manžílek má volno, teď mají celozávodku, ještě příští týden.

Neli, myslím na Tebe, ať je líp a ať to nebolí... A slušít Ti to na fotce :wink:

Žofi, Vašík je šikula, pěkná váha :wink:

Luci, panáka před i po...

Věrko, užívej si :wink: Ohledně křečáků ti klidně písnu IP :wink:

A už jdu. Dobrou...
16. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Kontroluju :confused: ...

Sluni... Žanetka je krásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi... coo, prst Vašíkovi do zadečku... pomóóóc :astonished: :astonished: :astonished: . To snad neee...

Dani... šmejdím ti po nových fotkách, jak jsi avizovala a nic :frowning2: ... prosím o brzkou nápravu :wink: !!!

Pa, jdu zasejc chrnět...
17. črc 2009 ve 02:30  • Odpověz
Odemykám :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko,

Žofi, jak jsme byli s Anetkou ve fakultce kvůli kadění, tak jtaky dr strkal prst do zadku...oni zjištujou, jestli tam není nějaká překážka :confused:

Sluni, Žanetka už je velikááá :astonished: to hrozně utíká :astonished:

Sanu, at bodanec dobře dopadne :wink:

Dneska má TP moje kamarádka, tak každou chvilku čekám sms :dizzy_face:

No nic, v krku už to mám sevřený a je mi do breku...a to je teprve ráno :pensive: dneska bude hroznej den

Užijte si ho líp :wink:
17. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.