• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda,

Sluni jdu na KET v srpnu a děkuju :wink: :grinning:

jinak přeji všem hezký den, já jdu trhat meruně :sunglasses:
17. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Přidávám se k přání pěkného dne, je páááátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My už jsme zpět z kontroly... včera došlo k fo paux... sestřička Marince navážila 3 300g... si říkám, to moc nepřibírá :frowning2: ... noo a dneska na kontrole se mně omlouvaly, že měly šprclou váhu :grinning: :grinning: :grinning: ... Takže Mari má k dnešku 3 700g...
17. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoooj

Hned jdu kouknout na meteopress jak to dneska bude vypadat s počasím, jestli zase budu za krtka.

Luci držte se...

Míšo to všechno lifrujete pryč ty meruně nebo i zavařuješ, pečeš, vaaaaaaříš, mrazíš, sušíš a co se dá ještě dělat :grinning:

Sar tak to jste šikulky, už máte taťku doma?

Já jsem byla bodnuta do prstu a v úterý jsem na to zvědavá, protože snad poprvé za celé těhu - asi jak jsem svtala brzo, tak jsem měla už po 20 minutách hlad :confused:
Ale prej můžu mít sebou vodu, tak si aspoň budu moct cucnout.... snad mi to trochu pomůže.
Ideálně kdyby ten hlad nedorazil vůbec..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vemu si s sebou čokošku do kabelky, aby to pak hned zabralo až tam budu padat hlady.

A přeji všem fajn den!!!
17. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Sanu... jj, ve středu přijechal, byl jen na Slovači...

Dám prát prádlo a jdeme na zahradu :wink:
17. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem tu. včera už jsem neměla sílu zapnout pc. Karlovy Vay nádhera. Nezklamalo mě to, bylo to jako když jsem tam byla jako malá. Užívali jsme si, i když jsme měli málo času tak vše co bylo naplánované jsme stihli. Byli jsme v bazénu a hlavně na Thajské masáži. Úžasné, aniž bych něco řekla( což by bylo zbytečné, protože anglicky neumím) tak mě paní mačkala nejvíc body na bederní páteři, vaječnících a krční páteři. A možná to bude mít úspěch a přijde MS. Jinak sranda byla, že v hotelu jsme byli my dva mladí češi a zbytek hotelu německých důchodců. :grinning:

A co je tady nového dočítat asi nezvládnu.
17. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Evi teda video nádhera, i manža měl vlhké oči. Fakt super
17. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
dnes máme školení, tak je oddech, jinak celý týden se vracím domů akorát tak na zprávy, takže se mi nemůžete divit že PC ani nezapínám dočítání už vůbec nezvládám:frowning2:
A příští týden bude ještě delší to budu domů jezdit tak o půl 9 večer :frowning2: :unamused: takže holky asi se za váma pořádně nedostanu až tak za 14 dní.

Příští čtvrtek nás čeká genetika, tak doufám, že budou mít jen samé dobré zprávy :pensive: a doufám, že je naše mimi v pořádku :wink:

moc na vás myslím

Dadouši, moc ti gratuluji k // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný
17. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Dabli tak to je super, že jste si to užili!!!!! :slight_smile: Určitě to udělalo dobře vám oboum viď :wink:

Very ahooooj, hele holka zlatá, v tom frmolu taky nezapomeň vyfotit mazlikovo obydlí jo!!!!!!!!!!!! :wink:
A je to jasný, že to všechno nemůžeš všechno stihnout!!!
17. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Jůů, Verýsek :dizzy_face: . Hmmm, moc práce, tak se to snaž o víku dohánět. Ale stejně, takhle krásně, zažíváš nejkrásnější těhu-léto a ty jseš celý dny v práci :confounded:

Tak ještě Muchla... kdepak té je konec??????????????????????????????????????????????????
17. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holčiny. Já se tak těšila domů... kdybych věděla, jaký je to mazec, tak v té porodnici ještě zůstanu :grinning: :grinning: Přecházíme na kojení z jednoho prsu a nějak se nám mimi rozbilo, vlastně by pila pořád, stále kouká kolem sebe a ne a ne spát... No, znáte to, maminy. Snažilky, poznáte to.
Ale jinak pohoda.

Kontrolní otázka - splňují látkovky požadavek na tzv. široké balení? My ho máme preventivně, tady to píšou všem, tak nevím. Zatím látkovka byla jednou, dnes - abych se koukla, že je to vlastně stejné, jako plínka a na tom široké balení, že jako se to vejde do kalhot. Ale za chvíli byla pokajděná, takže aspoň mám co přidat do pračky.

Neslibuju, že dočtu, to už jsem slibovala tolikrát. Ale jsem u str. 211 :wink:

Krásný víkend všem!!! :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky tak hlasím , že krev je pozitivní, :dizzy_face: hodnoty nevím a nepatram po nich :dizzy_face: 31.7 ultrazvuk :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Holky, tak to máme za sebou...bylo to strašný :pensive: horší než jsem si představovala v nejhorších představách :pensive: :pensive: :pensive: rodina si tam nechala otevřít rakev..fakt děs :pensive: Ted jdem s kamarádama na panáka..máme toho plný brejle :pensive:
17. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojdy dadous supr zprávy :grinning:
Luci tak to musela být docela síla na tom pohřbu a jak jsi to zvládla :frowning2: , byl to asi strašný pocit :frowning2:
Evíku video je nádherný, manža je fakt šikulka :slight_smile:
Dani tak aspon spíte trošku v noci :slight_smile: , neboj ono se to srovná, až si zavedete svůj denní režim :grinning: , jak tě znám tak to bude coby dup :grinning:
dáblíku a jak dlouho trvala ta masáž, a bolelo tě po ní celý tělíčko a nebo né :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
kuk...

dad gratulka :slight_smile: ale tu hodnotu sis měla nechat říct....

LUci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Dad jeeeeeeeeeee to je právě to základní jaká byla hodnota :grinning: To že bude krev pozitivní, bylo jasné od prvního pozitivního testu!!! :wink: :grinning: Ale gratulka!

Luci tak to zní jak z hororu, na to už bych teda nervy neměla vůbec ještě se koukat na vlastní dítě v rakvi :confounded: Tak Luci si dejte do obou nohou, ať nekulháte. Na zdraví :pensive:

Zofi, tak co nějakej dnešní boban, nebo dneska jste bez....?
17. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Sanu,dneska jsme se krásně pokandili :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Zofi tak to je super, kéž by to Vaašíkovi už zůstalo. Člověk by nikdy neřekl, jakou může taková nadílka udělat radost viď.

Holky prosím o názory
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24811768&tab=0
17. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
17. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
mně se líbej víc ty s medvídkama...
17. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
koukám nikdo nikde :astonished:
17. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jo ty druhý ne ty se mi nelíběj, ale tyhle

co???????????????????????????? :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20707382
17. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dadouš, mooooc grytuluju!!!

... tak už volám SOS na všechny strany. Celé odpoledne nespala, kroutila se, brečela. Tak krmíme, chodíme, nevíme... prosím o názory, čím to je a taky co s tím... dík :wink:

Přeju krásnou dobrou, nezavírám, na to máme stále Sari :wink:
17. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Sanusko, ten prostřední odkaz je podle mě NEJ - hele, počítej s tím, že budete mít široké balení, do těch dalších dvou modelů se nevejdeš :wink:
17. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dani těžko říct....může mít hlad, nebo ji bolí bříško....a nebo má koliku...a nebo prdíky...je to makačka viď? ještě když ti neřekne co a jak....
17. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dani teplo jí bejt nemůlže? :sweat_smile: Já jsem dobrej rada co :grinning:
17. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dani já mám doma kapky Sab simplex a Baby calm, střídám je, jsou na prdíky a spokojená bříška miminek, pak mám ještě probiotické kapičky...
17. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Sanu mně nejvíc s medvídkama furt :wink:
17. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky dneska jsme s manžou přestali žít jak bratr a sestra, konečně :grinning: :wink:
17. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
a nebo pokud bys měla míň mlíčka, může mít hlad...ale to předpokládám, že nebude, že jsi z porodnice rozjetá v kojení....
17. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Zofi jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: Tak teda gratuluju :grinning:

A asi fakt vyhrajou ty s méďou. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.