• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii já taky :grinning: jsem kaputt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musím vám ukázat, co udělala naše mamka, je šikula (narozdíl ode mě :zipper_mouth: ) http://foto.dama.cz/galerie.php?u=98791
18. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
woblu mamka je šikovnááááá, je moc hezký :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
luuci jak to, že má povinnost??? to je ze zákona?? jako celou nebo část?? povídej nebo spíš podej nějaké bližší info sím sím :grinning: děkujíí
18. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
woblu, mamka je šikula :wink:

Míšo, hmm, tak ted jsem zjistila, že to je malinko jinak a mě se to už netýká :frowning2: zaměstnavatel proplácí dovolenou, kterou nestihneš vyčerpat než nastoupíš na rodič. dovolenou :wink: ale stejně se na to radši zeptám, jestli tu dovču neproplácí nááhodou každej rok..ale to asi ne :sweat_smile:
18. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
kuk , Luci já si myslím, že myslíš že za dobu mateřkét(ten cca půlrok) máš nárok si zažádat o dovču za tu dobu, což je cca 7 dní a oni ti to proplatěj...to přesně bude vědět Danča....a žádá se poté co skončíš mateřkou a nastoupíš na rodičák...
18. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojdy dávám si melouna a jdu dočítat :slight_smile: á Lůca se vrátila z výletu :slight_smile:
woblud opravdu moc hezký já umým tak možná uháčkovat řetízek a to je asi tak vše :grinning: , no a co dál nechám to zas na přírodě nic jiného my ani nezbyde ted budou mít v sanusu takže iui nestíhám a pak v září už manža nebude doma takže budu muset počkat až se mi za dlouho vrátí :grinning: :grinning: , a tak asi příští rok zkusím ketík uvidíme jak to všechno bude :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Hopi, škoda, škoda...

Sari, a to jako budeš na chatičce a nebudeš tu? Kdo bude zamykat a odemykat???

Janka, odhlasovala jsem. Kluci jsou krásný... a když vzpomenu na Tvůj příběh, fakt, jsou to zázraky!! :slight_smile:

Woblud, mamka je šikovná :wink:
18. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj Dani tak co Anežka už chrupčí a nebo je s taťkou :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
... dovolená, to jsem zjišťovala - mateřská dovolená je jako výkon práce, takže za tu dobu (28 týdnů) náleží dovolená. Musí se o to ale požádat. Bez žádosti to žádný zaměstnavatel neproplatí - však to znáte, bez žádanky o dovču nesmíte je z práce na dovču. Asi každá mzdovka chce tu žádost jinak, je to žádost o čerpání dovolené bezprostředně po ukončení mateřské dovolené. Není to žádost o proplacení (naše mzdová to takto nechce formulovat), je to žádost o čerpání řádné dovolené. No a protože když je člověk na rodičovské, může si vydělávat, tak v prvním měsíci rodičovské přijde proplacená dovolená z práce, protože čerpání dovolené je z pohledu mzdovky proplacení.
Ale za rodičovskou dovolenou už dovolená nenáleží, protože rodičovská není výkon práce.
Jsem se vyčerpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi to nemyslí, je to srozumitelné, snad...

Malá usnula :dizzy_face: Manžel vyrazil na druhé kolo zapíjení. A já se jdu umýt a spát. Zasloužím si to :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Přeju všem krásnou dobrou noc :slight_smile:

Já mám zítra slíbeno, že konečně vyrazíme s kočárkem. Tak nesmím mít kruhy pod očima, až se budu pávit - Sari, Tvůj výraz pávit se mi moooc líbí :grinning: Už jdu.
18. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Dani díkes....
18. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Dani, díky za odborný výklad :wink: takže mě už se to netýká

Dani, prosím tě a nevíš, jak je to když z rodičovský dovlený znovu přejdu na MD? Jaký budu dostávat peníze?

My jedem zítra na oběd k našim...musím u nich vyfoit kočárek, pže se mi ozval zájemce :dizzy_face: tak snad to klapne
18. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Vašíka nebaví koníkovat,ale ani se mu nechce spát...tak jdem chodit po baráku :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
žofi, no jooo, chlap...toho nebavěj holčičí řeči :wink: :grinning: :grinning:

Dneska to mimi bylo zlatý :dizzy_face: Anetka teda žárlila když jsem ho chovala, ale byla hodná :wink: Jen jsem fakt zírala, jak se ty miminkovský věci rychle zapomínaj :sweat_smile: i manža se bál, že mi upadne, jak sem ho nemotorně držela :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak si hraje pod hrazdičkou :wink:

Luci ti nevěřím víš :wink:
18. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
žofi, fakt..já vůbec nevěděla, jak mám to mimi chytit...ještě neudrží hlavičku, takže jsem toho měla plný brejle :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
mi psal Evík, že obě holčinky maj prdíky, že prej vím o čem mluví a že jí zrovna odjel Péťa...tak moc na ni myslím a i na Artep...ty dvojčátka to je dvojnásobnej záhul.....
18. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Váša aspoň už spí od 11 do 4 ráno,,,,to je neuvěřitelný....cejtím se jak když spím 100 let v kuse.... :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
luci, tak dobře, věřím...
18. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Týjo, chudák Evča :frowning2: Ty dvojčátka musej být fakt záhul :unamused: Snad se jim to brzy srovná :wink:

Žofi, to Vašík spinká krásně :dizzy_face: to mu na noc dáváš Nutrilon a v noci tvoje mlíčko?
18. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdu spát, jsem po tom včerejšku ještě nějaká kaput

Dobrou a klidnou noc všem sanuskám a sanusátkům :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
dobrou Luci...

jo jo Nutrilon, nemám moc mlíčka...ale v noci si s tím vystačíme....
18. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Joo, tak myslím na Evíka...

Jinak už jsem zahájila Nutrilonovou éru... Mari nárokům už nestačím :unamused: Zatím jde jen o dávku na noc...

Dobrou noc a hezké sny.
18. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahój, tady se ještě chrupká :astonished: :astonished: :astonished: :slight_smile:
Teda maminy, je to záhul, co :pensive: ale vy to zmáknete, :dizzy_face:
19. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jani kluci jsou krásný.

Mě trochu povolili záda a tak dnes budeme zase malovat kuchyň na zelinkavo. Pokojíček bude jediný bílý - zatím.
19. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Bré dopolko, jsme krásně vyspalí všici. Jen špuntovou jsem během noci cejtila se vrtošit, ale saplo se krásně.

Maju tak se drž, třeba někdy pomůže i mamča......

Zofi no to Vašík chrněl naprosto ukázkově, tak ať mu to vydrží!!!! :slight_smile:

No a IKEA se bohužel odložila, takové krásné počasí já krásně funguju, no jo neva.
19. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoooj. Kdo přál všem Sanuskám a Sanusátkům klidnou noc? Tak u nás přání zafungovalo. Krásně spinkala, kojili jsme v deset, v jednu, v pět a v osm, pak už vstávala, ale tahle noc, to byla pohoda....

Luci, k další MD, dříve to bylo tak, že Ti šly peníze stejně jako u první MD. Ale teď od nového roku je to jinak a to vůbec netuším. Jen vím od kámošek, co mají druhé mimi, že je to jinak... Bohužel neporadím.

Je sucho. Neprší. Možná to vyjde, možná půjdem ven :wink: Krásnou neděli všem :wink:
19. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojdy teda až na druhé stránce no to jsem takhle nemohla nechat :slight_smile:
Dani tak to už byla skoro pohodička noc :slight_smile: , tak hezkou první procházku :slight_smile: , doufám, že bude i nové foto z procházky :grinning:
19. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky zdravím, nějako jsem nestíhala. :sweat_smile: Jezdili jsme na výlety a do vodního světa celej týden..

Jdu Vás dočíst okouknout fotečky a co a jak :confused:
No a já představte si to dnes dostala :confused: nechápu, proč když má mrcha přijít až za týden a ještě jsem ji měla posunout o 5 dní.?? :confused: Tak nevím zda zítra mám začít píchat nebo si počkat ještě na další MS dyž má sanus dovču či co?? A nechat to až na konec srpna??Jo a tadle moje mrcha je dost podivná páč mě jen bolí břicho a je slabá skoro nijaká jen ty křeče jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak co??
19. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojda, jsme se vrátili od tchýně

chudák Evík, myslím na ni, na holčinu :wink:

Luuci jooo tak o tom jsem se zrovna včera bavila s mamkou, páč já mám ještě 23 dnů dovolené a ted to určo nevyberu

a jestli zůstanu doma, tak už vůbec, a mamina říkala, že po ukončení té půlroční MD si musíš zažádat o proplacení všech nevyčerpaných dnů dovolené

Gab já bych tam zavolala co a jak :wink:
19. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.