• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu Ikea mě taky láká :wink: pořád něco potřebuju :sweat_smile:
Dani koukala jsem na Anežku je hezounká :dizzy_face: a celá je po tobě :wink:
No jo taky Artep tu dlouho nebyla, dvjčátka asi dávají zabrat jak u Evi, stejně jsou holky obě šikulky zachvíli to budou mít na háku :wink:
19. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Evčo, jsi odhalená :grinning: jak se máte?
Gabi, poradit nedokážu, v HK dokonce ,,celozávodní" dovču asi ani nemají...
19. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojda tak Woblu výsledky ještě nic zítra tam budu taky volat :wink: Gab-určo si zavolej někdo tam být musí aby Ti řekl co a jak :wink: Teda holky s dvojčatama Vás obdivuju dneska jsme byli u našich a měli tam i mýho synovce 3.5roku teda to je číslo a když si pomyslím ještě jednou tolik..
19. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jé Andi dala fotky, sa synovcem ti to sluší :wink:
19. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holčiny. Procházka proběhla :dizzy_face: :dizzy_face: Mě se líbila, malé už míň... Uvidíme příště. Foto bude, ale až později, teď se jdu věnovat krmení "divé zvěře".

Gabi, nepíchej, volej, to nějak není normální, možná by UTZ zjistil víc...

Přeju příjemný týden všem, hlavně pracujícím :wink:
19. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojda,

my měli dnešek nabytý..byli jsme na obědě u našich a pak jsme celý odpoledne montovali Anetce velkou postel :wink: Zatím nemáme matraci, tak spí v malý...ale už si jí omrkla :grinning:

Gabi, no prosím tě...to je nějaký divný :confused: radši si zavolej :wink:
19. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Luci jste rychlíci jak řeknete tak uděláte :wink:
Dani Anežka si určitě za čas zvykne :wink: jeli jste s muzikou??

Holky jsem teprv 22 den a ráno mi teplota klesla až na 36.7 tak asi to fakt bude mrcha no a kam mám volat Pce nebo HK??Stejně asi budu muset počkat na Provzníka ne?
19. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Gabi a ty jsi měla prvníd den mrchy začít píchat?? A do kdy maj v Pce dovolenou?
19. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Luci píchat až druhý den a Provazník tam bude až 3.8. a to bych zas už byla 15 den to jsem až moc napřed, to budu muset nechat až po další MS nebo já nevím :frowning2: fakt se mi to všechno se.e :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Čau holky chcete něco vidět???????????????????????????????????????????????????????????????????

Nelča už to viděla :grinning: :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Gabi, hmm, to je už dlouho :unamused: nechceš si zkusit zavolat do HK a zeptat se tam sestry..teba bys mohla jít na UZ tam :confused: nebo to nechat až za měsíc
19. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Já nevím snad ještě pojedem k tomu moři, když to takhle dopadlo, třeba osud a karty mě to mimino dopřejou fakt na tý dovolený.....
19. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Gabi, no to máš pravdu :dizzy_face: teba by to vyšlo na dovče :dizzy_face:

Sanu, jasněěěě, že chcem :wink: :grinning:
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Sanu ukáááááááááááá.......

Luci zítra to nějak rozseknu.. :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Momento
19. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jsem to musela zmenšit.
19. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
sanu, ty vogooo, co se ti stalo???????????????? :astonished: :astonished: :astonished:
19. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
zdarec,

Sanu to jsi byla jako figurant nebo jsi tak dobytá fakt?? :grinning:
19. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ale vypadá to opravdicky, ty hele jste obě v pohodě i se špuntovou ??
19. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
To je ccooooo.

No na procházce s trhačema jsem se znelíbila jednomu asi tak 60 kilovému psíkovi..... Tak jsem zašitá na hlavě (budu mít dobrej sestřih, páč mě to museli oholt :grinning: :angry: ) a na obou rukách. Nooooo. Špuntová v pořádku.....!!!! :slight_smile: A pejskové jsou živí a celí to mi spadnul taky kámen ze srdce.... Já srostu a bude to ok.
19. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
sanu co to je?

Jiank kuchyň je vymalovaná, jupí.................

Byl tu můj brácha s hárající se fenou a náš Max je od té doby jako blázen. Pořád kŇučí u dveří a skáče na ně, no asi budeme mít krušnou noc :angry:
19. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
sanu, cože??? to tě nějakej pes pokousal??? :astonished: To je mazec!! a co majitel toho psa? Hlavně, že jste s malou OK :wink:
19. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Sanu no nekecej, to jako majitel neměl vodítko nebo tam žádnej nebyl??

dabli to znáááááááááám, sousedům taky hárá fena a ten náš trubec tady dělá jak zkaženej, jsme předevčírem vůbec nespali páč pochodoval celou noc po ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
teda sanu, to je síla, hlavně že jste obě v pořadku :confused: ale i tak jsi kočka :wink:
19. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo jo pustil se normoš do mě a jak mě povalil, tak jsem byla dobrá kořist no..... na štígro ho majitel odvolal, jinak bych asi dopadla hůře......
Na hlavě mám asi 5 ran 2 šité v jedné dren no a ruce to samé....

Majitel musí přivézt papír z veteriny, že psík je v pořádku :angry: Jinak na něj kašlem, ale zvažujem další kroky spíš s podmínkama...... uvidíme. Chtělo yb to aby udělal mega plot nebo psa dal bohužel uspat. Nejsem první případ ale, teda jsem nejhorší případ...
19. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Míšo on se protáhnul (všem záhadou) mezi plotem, já když viděla jak se tam protáh, tak už jsem viděla všechny svatý.

Kdyby tam majitelé nebyli, tak jsem asi na tom hůř. Jak přiběhli, tak ho odvolali.
19. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak to je brutus, bych ho žalovala, co kdyby se ti něco stalo, no to si ani nedovedu představit, radši na to nemyslet

uplně mi běhá mráz po zádech
19. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sanu tak proč ho neuvážou, když ví co udělá??? to jsou lidi
19. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Sanu prboha to je hrůza :confused: co jsi tomu majiteli řekla???? a co manžel na to??? :confused: Já bych z toho teda zešílela..
Hlavně že jste obě v pořádku to je hlavní, to až budeš špuntěti jednou vyprávět tak teda bude koukat.Bylo psisko očkovaný?? :confused: no já jsem z toho vedle...
19. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holčenky ta pravá ruka mě fakt v zápěstí bolí, tak se dneska loučím. IP už nezvládám, nezlobte se.

Mějte se krásně a zítra se nejak nahlásím.

Paaa berundy :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.