• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo správně žalobu na něj... a trest chudák sanuska..
19. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
PS

i ve špitále se mi řehtali, že vypadám jak Teletabies :grinning: A pak manža a pak ještě mamka, tak si na tom něco bude :grinning:
19. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Sanu, to je tedy síla!!
Hlavně, že jste v pořádku, ale vypadá to strašně... Přeju brzké zahojení. A toho psa bych... tedy majitele bych.... :angry: :angry:
Žádný teletabís, žádná sranda, žalobu a ať platí... A nemáš to zápěstí zlomený, ne?
Tyjo, jdu radši, nebo se naštvu :cry: :angry: :frowning2:
19. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Sanu jste v pořádku? to je mazec...hlavně ať je očkování ok, bo bys asi musela na infekční a na injekce to nevím jak by se řešilo, když jsi těhulka....tak dobrou všem.....
19. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
Ahoj kocky, pisu z mobilu... Sanusko... to je masakr :astonished: :astonished: :astonished: !!!
20. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
Sanu :astonished: :astonished: :astonished: Ale vážně jsi jak teletubies :grinning: Pejska teda nechali uspat? Jinak třeba naše pojistka domácnosti se vztahuje i na případ, kdyby naši psi někomu způsobili nějakou škodu, tak si se sousedem v klidu promluvte...
Hlavně ať se Ti to dobře hojí, na obličeji to koukám nemáš... Zaplaťpánbůh že je malá v pohodě :wink:
20. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno,

Týjo, sanu, když si vezmu, co se mohlo klidně stát :astonished: :astonished: :astonished: určitě bych to být váma řešila :wink: kor, když nejseš první případ :angry:

Holky, já nutně potřebuju, aby bylo aspon týden zima :sweat_smile: loupou se mi celý nohy a vypadám jak prašivá :sweat_smile: :sweat_smile: mezi lidi takhle nemůžu, tak se asi budu muset pařit v dlouhej kalhotách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ranko,

luuci to určo nebude tak horký, ale tě nepotěším od zítra má být zase pařák :wink:

Sanu tak at se brzo zahojíš, sle teda bych si toho majitele fakt podala

Gabi asi je nějaká zvláštní konstelace páč já to asi taky dostala o týden dřív, alespon si to myslím, jsme to asi s drahým spustili :grinning:

no uvidím co to ucělá dneska, jestli se to rozjede nebo to byla jen nehoda
20. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:

Tak noc je úspěšně za mnou, když jsem si zamotala asi v 1 hodinu zápěstí na zpevnění do ručníku, tak jsem našla i polohu a budila se minimálně.

Na cukrovku jsem se přehodila na středu - zítra na 7 být na cukr a pak hned po 9té na převaz na chíru, to bych asi nedala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci tak aspoň pláťáčky nemáš?

Jo dneska se musím zeptat Dobrka, páč Tetanovku jsem měla 04/04, tak to je tak nějak za....... u obvoďáka mi říkal dr, že teď mě očkovat nebudou.....
20. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Sanu tetanovka se píchá tuším jednou za 10 let, ale nechci kecat
20. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojda tak konečně se dostavila MS skoro po 5 týdnech od revize, no a nejhorší, že mám ve čtvrtek na gyndu :sweat_smile:
20. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Míšo ne po pěti? Aha tak to asi teda joooo, já to mám v hlavě pomotaný. Tak to jo. Máš asi recht :wink:

Jinak Nelča ok, s Kubíkem se držej, předevčírem teda měla šoka, protože krvácela a měla astmatickej záchvat, ale včera jí bylo fajn, tak aspoň některej den..... Ale steh účel splnil, tak jsem ráda. Hned to jdu samo zaťukat.

Tyjo to dá práce vyťukat to ukazováčkama :grinning:
20. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
čau holky, zdravím po víkendu, bylo to super :dizzy_face: akorát jsem to nedostala v noci, tak snad je to normální, občas to dostanu o den dřív, tak třeba dneska to dostanu až večer, prášky jsem snědla všechny poctivě, sračku ani blití jsem neměla...ale stejně má člověk bobky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

sanus: tebe pokousal pes? :astonished: :confounded: My měli na chatě dva, z toho jeden pittbul, ale byl to děsnej mazlík, takže jsem si ho hladila a tak, a bylo to v pohodě...ale jela jsem tam s rozklepanou prdelí teda :pensive:

luuci: čtu, že pohřeb hrůza..tak to je teda maso otevřená rakev, to bych nedala u nikoho, natož u dítěte :rolling_eyes: :confounded: jinak máte tenhle týden čas, táta má dovču..takže bych eventuelně mohla i bez Tygra, kdybys chtěla večer někam třeba posedět :wink:
20. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
sanu, tetanovka je po 10 letech :wink:

siss, dáme si vědět :wink: já mám zítra nehty a ve středu jedem do čtvrtka k našim :wink: ale teřba ve čtvrtek večer by to šlo :wink:
20. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
sanu a ty jsi tam byla sama nebo s manžou? když tě pokousal ten pes..
20. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
luuci: jj, já mám teda nehty dneska týden, a 2 už mám docela hrozný..ale trošku jsem tomu pomohla sama :pensive: zas má být v půlce týdne hic jak vod vopic :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ta Vankovka je fakt BOŽÍ, my jsme teda nenakupovaly, páč jsem měla těžký tašky a bylo děsný vedro, ale určitě si tam někdy zajedu, je to 1,5h vlakem a je to hned u nádru, takže se to vyplatí..je tam toho moooooooooooooooooooc a samý restauračky dobrý :dizzy_face:
20. črc 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem vyčetla co to je za rasu ze zprávy z veteriny.

Pes středoasijský pastevecký

http://mujpes.cz/atlas/kavkazsky_pastevecky_pes.jpg

No 60 kg asi nemá, ale mě to v ten okamžik tak přišlo, když jsem se pod ním zlomila jak sirka :grinning:
20. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
tak já hodila na chvíli fotku toho "mýho" a mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
Luci manža byl doma, tak jsem mu volala, tak tam během pár vteřin byl, stalo se to kousek od nás.

Sis jo jo porafal mě chundeláč no....

Holky ale já měla takovej strach o psíčky, já je mám jak děti. Jeden z toho šoku chtěl utýct (na štěstí ho lidi chytili) a druhej se hned u mě choulel celej rozklepanej. Já se koncentrovala jen na břicho, mezinoží a psíčky. Že mi teče rajská z vlasů jsem zjistila až když jsem dovolala a byl tel od krve, no pak už mi to teklo po ksichtíku....

Muchla a Maruška by se mohla nahlásit.....
20. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
sanu, ty vogo, to je pěknej medvěd :astonished: no hlavně, že to jetě dopadlo jak takž..ale určitě bych to nenechala být

jdem do města, zatím
20. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
týýý jo Sanu takhle na fotce ten pejsek vypadá mírumilovně, ale asi teda nebude, když utočí na všechny kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Luci tak pa zatím. Usínáčka prosím stále uschovávat, zase se tam k vám nedostanu... :grinning: :frowning2:

Míšo joooo viď. A ve skutečnosti vypadá ještě roztomilejc a je béžovej jak méďátko. A když jsme pokaždé chodili kolem se procházkovat, tak jsem na něj ještě šišlala jak ten revír hezky hlídá :grinning: :angry:
20. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Sanu no je to hrůza, já toho našeho šmudlu taky mám jak dítko, na něm trénuju :grinning: bych se zbláznila, kdyby se mu něco stalo, uplně ti rozumím

já bych ted měla strach vůbec vylézt z baráku
20. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
miso já taky maxíka mám jako naše dítko. Jsem možná blázen, ale když jsme jeli na dovču a on zůstal u našich tak mi bylo úplně hrozně a každej den jsem volala
20. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj po ránu, koukám tady už to jede, sanu to je teda pěkně velkej rafan ve mě budí respekt.Že si radši nejea do Ikeei...

čoveče Míšo si říkám, jestli jsme tomu taky nepomohli manžel byl doma tak bylo v chalupě veselo :wink:
Jo a já teda ráno volala a mám to prý odložit po další Ms to bych to jinak musela absolvovat v HK.Tak já počkám an Provazníka.A vypadá to, že je mrcha na ústupu tak já nevím jestli ji mám počítat nebo ne??? :confused:

Luci já zas potřebuju teplo a sucho páč musíme postříkat plevely a počasí nám nepřeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se na to asi zítra vrhnu..

U nás když jdeme se psem tak je to teda divočina páč psiska za plotem rafaj jak o život tak si říkám co by se dělo kdyby selhal plot a vlkodlak na nás vyběh.
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Dabli buď v klidu, já mamce volala včera ještě 2x jak se psíčci maj a dneska hned jak jsem otevřela oči :grinning: Jestli neměli nějaká traumata v noci....... Takže jsi normální :wink:
Co záda???????????????????????????
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
sanu tý jo já si snad jedno objednám mám jen darovaný a nemoderní :sweat_smile: prostě babičkovský...
20. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Sanu to je nádhera to povlečení, ale docela drahý koukám

Dabli no to u náás se taky každej den volá, když jsme pryč jestli je psék v pohodě :grinning:

Gab no já byla večer celá od krve a ráno nic, tak taky nevím, zatím prášky brát nebudu, nevím jestli mě třeba drahý neškrábl nebo tak něco
20. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
záda včera v pohodě, když jsem byla schopná malovat, ale dneska jak se hlásí ms tak to zase začíná. Nikdy jsem se, ale netěšila na ms jako teď konečně nový začátek
20. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.