• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gab taky bych si objednala, i přes tu cenu, ale já mám všechno povlečení nový a mohla bych ho rozdávat :grinning:
20. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Míšo to je něco viď.....já teda taky nevím...tak budu čekat co dál...
hele třeba z toho nic nebude a mršule opravdová bude tak jak má...u Vás je taky dovča??
20. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Dabli to je viď, já si taky říkala jaký to jsou ty no jak se tomu říká. Že se prostě na mrchu jednou těšíš jak malý dítě a podruhé si nepřeješ nic víc než aby nepřišla.....

Míšo s tou krví jsem to nějak nepochopila.... :sweat_smile:

Já asi nějaké objednám, jedno lepší mít můžem.... máme všechno z Ikei.... :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
to já mám asi troje a fakt jen proužky, damašek a vůbec se mi nehodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Gabi Sanus v Jihlavě dovolenou nemá nebo alespon nikdo nic neříkal, no já bych to měla dostat nějak v sobotu dle hrubého odhadu, tak uvidím, zatím to nechám být, jestli se to dneska rozjede, tak je to ono a jestli do rána nic, tak to bylo jen nějaké škrábnutí
20. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Sanu no u nás bylo večer veselo, no a jsme tak nějak byli oba od krve, tak to bud byl nějaký škrábanec uvnitř nebo jsme mrchu popohnali :grinning:
20. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Gabi damašek má naše mutr a žehlit bych to teda nechtěla :grinning:

já mám flanel, nedávno jsem kupovala zrovna zelený do ložnice od Matějovského
20. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
je toho na mě moc.
Holky dnes jdu zase cvičit tu Mojžíšovou se mi teda moc nechce a zítra se chystáme na Arnošta :wink: to už se mi chce.. :grinning:
20. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Míšo jo tak, no já si říkala, jestli jsem to pochopila dobře :grinning:

Maj tam i levnější a taky by se z toho dalo vybrat...... :wink:

Jdu si lehnout
20. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
posouvám, jsme až na druhé straně :grinning:
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak jsme doma, venku je docela příjemně..na dlouhé kalhoty :grinning: Koupily jsme si ovoce a nějaký dobroty..jen mám poslední dobou pěknou žravou, tak musím sklidit čokolády a tak..jinak budu za chvíli jak koule :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, Anetka je poslední dobou tak mazlivá :dizzy_face: to je taaak hezký :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
zdravím všechny hlásí se po víkendu, který nebyl nic moc, myslím tím počasí
dneska jdeme s Verčou na kontrolu kyčlí tak to snad bude ok
jinak už na mě z verunčiny pusinky koukají 2 zoubky no nádhera :slight_smile:)
a co ostatní maminy jak se máte s miminky??
Luci to je fajn že je Anetka mazlivka..
20. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj Jaji, to jste si teda se zoubkama pospíšily :wink: Anetka měla první zuby asi v 8 měsících :grinning: za to pak rostl jeden za druhým a ted už jí chybí jen poslední stoličky :wink:
20. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
no lucíku jsme nějak napřed ale to snad ničemu nevadí :slight_smile:))
když jí rostli byla jen mrzutá ale žádné horečky, průkmy atd, tak jsem za to ráda..
20. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holčiny.
Sanusko, ten pes je na obrázku hezkej. Ale jinak... platí to, co jsem psala včra :angry: byla bych nekompromisní.

Jinak s těma mrchama, Gabi, Míšo, čert aby se v tom vyznal...

Přidám pár fotek a jdu krmit. V podvečer až přijete manžílek - má nějaké zařizování - půjdem zase s kočárkem. Jinak malá je zlatíčko, v noci by spala i 6 hodin, musím ji budit. A přes den vydrží mezi krmením a spaním i hodinu koukat na žirafu a neřvat. Si užívám :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Dani, Veru - máte krásné kočárky :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Aoj, tak jsem zpět od Dobrka a vše ok, špuntovka odpovídá 25+4 a váží 928g :dizzy_face:

Dani to je super, že už drandíš s kočárkem, mi to přijde takové neuvěřitelné, že už máš tu holčičku doma s postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gab no sim tě a nebylo to něco jak uhnizďování špuntěte nebo tak.... :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj,posouvám a dočítám,Dani,sluší vám to,jak kočárek spokojená?Sanu,to jsi měla teda štístko,že to nedopadlo hůř.Jinak tetanovka je po deseti,letos mě to čeká,ale sestřička neměla čas,když jsem tam byla tak prý příště. :fearful:
20. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Dani, krásný fotky :dizzy_face: moc vám to s kočárkem sluší :dizzy_face:

Sanu, týjo, to už je špuntová pěknej buclík :grinning: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
sanu, co ti Dobrk říkal na ty obvazy?? :sweat_smile:
20. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky Ahojky :grinning: Jak jako neměla čas ti dát Tetanovku to trošku nechápu :sweat_smile: :confused:

Luci ty mede si děláš prču, ale holčina na listopadu je 25+2 a holčinka má 700g a špuntová 25+4 928g. Tak to je masakr neeeeeeee :grinning: Kdo to má pak tlačit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrk se sestřičkou na mě koukal jak na přizrak si mě pořád prohlíželi :grinning: A říkal, že takhle pohrizanou těhotnou ještě za jeho praxe nemě.
Jednu extremistku teda jo, spadla 2 patra dolů na stavbě a jí ani špuntovi se nic na štěstí nestalo..... No a pak v "jiném oboru" jsem hned v pořadí já :grinning: :sweat_smile:
Tady byla paní od toho chlupatýho drobečka a brečela mi tady u branky a omlouvala se......
20. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
sanu, se nedivím, že na tebe koukali jak na přízrak :grinning: jsem se lekla jenom tý fotky :sweat_smile: hele důležitá je váha ve 30.tt..podle tý už se dá poznat, jetli bude mimi větší nebo normální :wink:
20. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Luci a to jsem si sundala i tu teletabies helmu :grinning: Takže šok by měli ještě větší kdybych tam s ní napochodovala.....
Snad mi zítra už daj ty tekutý zelený obvazy......... Ale na ruce mi to prosáklo dost, tak to bude asi auauau až mi to budou zítra sundávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jsem pořád taková bolavá, hlavně na hlavě :unamused:
20. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Holky, máme výsledky z imunologie a ŠOK! Já mám, jak jsem psala, lehký nález na štítnici nevyžadující léčbu, Fanda je naprosto v pořádku. Ale co nás totálně odrovnalo, je spermiogram - morfologie 28% :astonished: :astonished: :astonished: přičemž o týden později při IUI to byly 2%, o měsíc později 0% :sweat_smile: to prostě není možný :confused:
20. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Woblu tak super ne........ ono to tak je, jednou super a jednou na bodě mrazu..... Ale proč to nikdo netuší....
20. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
woblu, týjo, to je teda rozdíl :astonished: to je super :wink: nebral manža třeba nějaký vitamínky? nebo dodrželi jste před IUI pauzu?? on s eten sperimogram hrozně mění..ale teda že až tak :astonished:
20. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
no vůbec nevíme, vitamíny bral, ale ty bere pořád... hodnoty morfologie byly 1% - 0% - 28% - 2% - 0%, přičemž mezi 28% a 2% byl přesně týden... pauzu jsme měli pořád přibližně stejnou... tak to jsem upřímě zvědavá, co na to Šilhán...

Andi, jak jste dopadli vy? Spraví to přidání toho léku?
20. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
upřímně
20. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojda tak jsem dočetla.Teda Sanu te je nářez.Hlavně,že jste v pořádku. :wink: Ahoj Woblu nám ještě výsledky nepřišli tak snad zítra.Ani jsem tam nevolala nebot se mi posouvá ivf.Páč jdu k šilhanovi až 30.7 a to mi má zrovna dorazit mrcha-no kdyby dorazila dýl tak by se to možná ještě stihlo ale určo dorazí přesně nebo dřív/mě ted taky dorazila o 3dny dřív/takže budu muset počkat na další a ta je koncem srpna.Nebo má ted šilhan plno jak měl dovču.A navíc mi musí zažádat o prodloužení u pojištovny nebo mi to platí do 28 a jdu až 30.No jo no tak si užijem léto./jestli nějaké bude/.Jinak mě ten lék na krev musí dát když mám hraniční ty protilátky.Nebude mi hustit tolik krev a pomáha to na uhnízdění no nevím.Tak jsem právě zvědavá co bude z toho imuna.Jinak ty spermiogramy bývají odlišné ono se to strašně liší.Bych někdy řekla že ze dne na den vid.No uvidíš co řekne dr. :wink: Dani moooc Vám to sluší :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Sanusko, Anežka měla ve 30 tt 1303 g, což je na dolní hranici, ale normální. Jsem zvědavá, kolik bude mít Tvoje špuntě. Vašík měl 1800, to si pamatuju (snad dobře). Pak už budem moci hádat... i když, třeba u mě by 2,5 kg nehádal nikdo...

Wobludko - u nás to bylo stejný! Po tom, co se vyléčily chlamýdie - které byly ve velmi malém množství, že doktoři dokonce uvažovali, zda to na léčbu vůbec je - se najednou spermio zlepšilo přímo zázračně, morfologie tenkrát vyšla 27%.
Ale pozor. Záleží, kdo tu morfologii dělá. V Brně na "veterině" se dělá morfologie jinou metodou než v Sanusu, vysvětlovala mi Dr. Faltusová. V Sanusu požadují, aby byly mršky morfologicky (tvarově) normální zvrchu i z boku, tedy při pohledu zvrchu i z boku. Ale v Brně to zkoumají jen zhora. Takže morfologie v Brně je dvojnásobně dobrá proti té v Sanusu. Přesto, i kdyby Vaše výsledky bylo potřeba dělit dvěma - to by Ti Faltusová asi řekla - tak si na 14%, což je prostě bomba. A v té chvíli ze mě Faltusová tahala rozumy, co jed, co nejed, co dělal jinak... a já říkala NIC, NIC, NIC... je to záhada. ... Snad jen se to shodovalo s tím, co řekla astroložka, že na podzim se jeho zdravotní stav rapidně zlepší....
20. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.