• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Malá nespí, dudá, kouká na žirafu. Jo a z procházky jsme jeli zase s brekem. Dudák nechce, když jí ho narvem, je v klidu klidně hodinu, ale když jí ho do té pusy nedostanem (což se stane často), vříská a vříská... neví co chce. Po kom tohle má??? Po mě rozhodně ne... :wink: :grinning:

Jdu asi spát :slight_smile: Přeju krásnou dobrou noc a Sanusko, ať Tě to nebolí :wink:
20. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Sanu,máme tu starou sestřičku na záskok za mateřskou,snad už bude teď v srpnu končit a ona nestíhá víc věcí než dát jenom injekce,které momentálně nechvátaj a páč mám celý rok čas a ona měla zrovna moc práce,tak mi řekla že příště a já na to-jestli se vám bude chtít a ona přesně tak,jestli se mi bude chtít.Chacha :grinning: Tady se někdy dějou věci,ale na druhou stranu se zas pobavíš.
20. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojko tak to jooo, to tam máte jak v tý ordinaci v Básníkách, tak tam byla ta sestřička jak strašně fandila Kájovi Gottovýmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dani snad jooo, při nejhorším, kdybych bděla, tak na tebe a ostatní maminy budu myslet, jestli nebdíte se mnou. Což vám samo nepřeju...

Woblu to jsem taky zvědavá co na to Vaššík řekne. :wink:

Dneska se loučím, zítra jdu na převaz, tak na chíře určo skejsnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Se nějak přihásím, tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dani, moc děkuju za vysvětlení :wink: to bych chápala :slight_smile: jen u vám ta hezká hodnota vejská z kočárku :grinning: a nám zase spadla do propasti :angry: :slight_smile: nechám to na Šilhoj :wink:
Sanu, dobré pořízení!
ahojky - mně když dávala moje staší dr. tetanovku, tak jí nešla rozlomit ta ampule a ulevila si slovy: ,,krám jeden kapitalistickej" :grinning: ač kapitalistka, tak jsem se upřímně pobavila :grinning:
20. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahojky - díky za hlasíky - a moc vám všem držím pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
zdravím kočky...no jo Dani , sluší vám to s kočíkem :wink:

jo jo Váša měl skoro 1800 gramů, ale není co závidět, bo kdo to pak má rodit že??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
tak koukám, že už asi pospáváte.Já jsem s Dušánkem poěhala po Pardubicích a poutrácela co jsem mohla :sweat_smile:

Woblu týýý jo super výsledky co že to tvůj chlap zobe za zázračný pilule???? :grinning: je doma taky naordinuju :wink: :grinning:
Dani s kočárkem ti to fakt sekne :wink: Jo a já když jezdila s Kájou tak ta mi taky ječela a dudýna samo, že nikde tak jsem ji do pusinky šoupla pěstičku a ona si ji cucala a pak přestala :wink:

Sanu úplně vidím doktora jak na tebe skrze brejličky brejlí :grinning: :wink: počkej se mu vryješ do pamněti jak já :wink: :grinning:
co ruka pořád bolí se nedivím hlavně, aby se to co nejdřív hojilo :wink: a nebolelo...jojo

No a já dnes ukončila cvíčo doma teda ještě pokračuju.Okoukla mi grafy BT a nevíme obě co si myslet páč jsem prý asi měla dvě ovulace, teď mám zřejmě MS z té první. Sem jí říkala, že teď dávám tělu oddych a zřejmě mi blázní hormony.no a ona mi zas, že mám tělo po nich nabuzený a myslí si že budu asi těhu.No já na ni čučela jak puk páč ta božena mezi nohama je jasná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky to by fakt bylo štěstí a zázrak najednou, ale to se mě vyhejbá sakra velkým obloukem :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Dobré ráno,

tady se ještě chrupčí :astonished: :astonished: :astonished: Nojo, kastelánka Sarii chybí :unamused:

My jedem za chvíli k našim, nechám tam Anetku do odpoledne na hlídání..mám spoustu zařizování ve městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to všechno zmáknu a ještě jdu na nehty :slight_smile:

Gabi, no prosím tě..to jsem teda zvědavá, jak to u tebe dopadne :dizzy_face:

Holky, neviděly jste včera víkend na Nově? Tam byla reportáž z porodu...měla jsem slzy v očích, ale jako měli by zkusit natáčet při porodu mě...bych je vyhodila :angry:
21. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj luci viděla jsem to a taky jsem brečela jak želva
21. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak nám konečně po měsíci jde internet. Dočítat se to rozhodně teda nedá, je toho moc. Myslíte, že by jste mi některá mohla napsat, co nového?

Jinak u nás je snad všechno vpořádku, ale už začínají takové ty fyzické problémy jako je natékání nohou, ohýbat už se taky nedá, sedět nic moc a co mě teda trápí, tak je praskání břicha, to mi teď poslední týden teda praská nehorázným tempem a nějaké mazání břicha absolutně nepomáhá. Mažu to snad 10x denně a přijde mi, že to žádný efekt nemá, no co se dá dělat.
Na cukrovce jsem taky už byla a ta dopadla ukázkově, takže aspoň tak. :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Luci no já se přiznám já brečela taky..... se mi hned vybavil můj porod bulela jsem blázen...bylo to nádhera
21. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojda holčičky,
tak se snažím letmo něco dočíst, vratili jsme se z takové malé dovolené a teď zas zateplujem baráček na zimu, teda zatepleno je, už daváme parotěsnou folii a pak už budem dělat na pokojíčkách pro naše miláčky :grinning:
Dani-Anežka je koukám tvrdohlavá s tím dudlíkem :slight_smile: je to beruška
Sanu-holka jedna-ty už jsi v 26tt-toto utíká viď? :slight_smile: ani se nenadáš a budeš mít špuntovou doma :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabi-škoda,že jsem ten porod neviděla, ale možná lépe-ať nevím do čeho jdu nebo jo? :sweat_smile: :fearful:
Muchli-a máš ten speciální olejíček přímo na to? Na cvíču za 14 dní mi sestřička donese nějakej dobrej olejíček po kterým to prý nepraská, tak ti pak napíšu, co to je zač.
21. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Rozi, 11. tt :dizzy_face: :dizzy_face: bomba.

Muchlíno, konečně ses objevila! Jsem ráda, že je u Tebe vše OK. Břicho? Je to dědičné, nic s tím neuděláš...
Koukni mi do alba, máme holčičku Anežku :slight_smile:

Dnes jdem na procházku asi hned po obědě a možná na dýl. Máme novej dudlík, kaučukovej, tak uvidíme.
Přeju příjemný sluníčkový den. :wink:
21. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Dani. No, Anežka je krásná. A i jsem dokonce dočetla, že to bylo nakonec tím císařem, protože se kočka neotočila.
Trochu by mě zajímalo, jak bojuje Evča. A jak to u ní vlastně probíhalo.
Jo, a s tím břichem to mi taky říkali, že se s tím prostě nic neudělá, když to praská, tak to praská a nic nepomůže. Mám speciální krém na to, ale holt to břicho roste teď nějak moc rychle a to teplo tomu teda taky nepřizpívá.
Já se k tomu teď taky ještě učím pít, takže mám v sobě spoustu vody. Mi totiž na pití klidně denně stačily dvě deci a teď prostě furt upíjím tak, abych za ten den vypila aspoň ten 1,5 l. :grinning:
21. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Dani a jak válčíte s kojením? Jde to?
21. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jo, holky, chtěla jsem se ještě zeptat, perete v pracích práškách speciálních pro děti nebo v normálních? Mohly by jste mi poradit v čem perete? :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Aoooooj

Jdu dočíst, jsem převázaná, na dnešek krásně vyspalá tak půjdu pak něco málo šolichat :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Taaaaak

Gabčo no jsem na tě zvědavá, ty seš takovej hrad v Karpatech :grinning:

Rozi no jo 26tt a ty 11tt no letí to letí, ale už bych chtěla bejt přes ten 30tt... :wink:

Muchli čaaaaaaaau, když budeš mět popraskat, tak popraskáš a nepomůže ti ani svěcená voda :wink: :unamused: A mě v pondělí pohryzal dost pes, ale doktoři mě sem tam zašili sem tam jen polepili a všude vydezinfikovali a už chodím jen na převazy :wink:

Maruška nás taky pěkně zanedbává :angry:

A mám pozdravovat od Nelušáčka, další neduh nepřidal (jsem jí říkala, že už ani není možný, že by nějakej přibejt moh..... :grinning: )
21. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
........teda pohryzal v neděli mám nějak zmatek ve dnech :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Muchli, kojení jde dobře, zatím. Byla jsem dlouho v porodnici (v RK po císaři nechávají 7 dní), takže problémy s kojením se vyřešily v porodnici. A co nebylo úplně správně, to jsme dořešily s porodní asistentkou na návštěvě po porodu - jo, psala jsem tu, že 3 návštěvy doma, které provede speciálně vyškolená porodní asistentka, platí pojišťovna. Příp. Ti pošlu info do IP, už jsem to tu popisovala až moc. Je to skvělá věc.

Ptala ses na Evču - občas koukne, posledně psala, že docházejí síly, ale že je na sebe pyšná, že zatím zvládá plně kojit. Víc nepsala. Bojuje statečně.

Sanu, díky za info o Neli. Nelinko, myslíme na Tebe, ač to tu třeba nepíšem, tak věř, že na Tebe myslíme všechny.

Muchli, peru v tomto: www.missiva.cz i ty pokakané látkovky jsou krásně čisté.
21. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj Muchli :slight_smile: to nic, to k zasloužilým matkám patří :wink:
Nelča je stejně statečná :slight_smile:
Sanu, začíná se to hojit?
Rozi, začíná bříško růst?
21. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Sanu-ježišmarjáááá, jakej pes tě pokousal, doufám, že byl zdravej a ty jsi se špuntovou OK. Neboj-30tt ti též uteče a pak podzim a . . .
Dani- info a rady od tebe po porodu i před jsou nad zlato-to jsem vůbec nevěděla.
No jo Maruška -kde je? Naposledy jsem ji viděla u DR.
V pátek jdu na screanning- tak jsem zvědavá na výsledky, holky, nevíte do kdy tak asi budou?
Muchli- to neva to bříško-hlavně ať máš dvojčátka zdravá. Budu tě bedlivě sledovat, abych se něco přiučila od zkušenějších, já mám termín až v únoru.
21. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojda,

Muchli to je fajn, že je vše ok, tak se držte a s tím pupíkem nic neuděláš, jak psaly holky, je to dědičné a mě to asi taky čeká :wink:

Sanu aspon, že se to hojí a vyspala ses :grinning:

Neli držíme všechny pěsti at se už nic neobjeví a jste oba v pořádku :slight_smile:

a já jsem to asi opravdu dostala skoro o týden, dneska už mě začalo bolet břicho jak na mrchu a už i špiním, zvláštní páč se mi nestává, že by to přišlo dřív spíš naopak :confused:
21. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Rozi screening budeš vědět výsledky hned a celkové až pak v dalším UTZ při 16tt to porovnávaj s tím ve 13tt. Ale to projasnění šíje a nosní kůstka to hned viděj :wink:
Pokousal maě středoasijskej pasteveckej psík, snad je zdravej je ještě v karanténě....

Já se pomalu hojím, hlavu mi už ani nezalepovali, aby to pěkně luftovalo, ale stehy mi ještě nechali.

Míšo tak super že mrcha dorazila. A já to taky tak měla když jsem nepotřebovala nebo nechtěla, tak mrcha dorazila dřív a když jsem ji potřebovala co nejdřív, tak dorazila až po dvou vyvolávačkách :rolling_eyes:

Jdu se natáhnout, pak juknu.

Luci zítra budeš nějak dopolko doma?????????????????????????
21. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Sanu, s tím psem je to teda síla. Jěště že se špuntové nic nestalo.
Rychnov, moc jsi mě nepotěšila s tím info o váze mimča v 30 tt. Náš mrňous měl v 30+4 1707g :frowning2: :frowning2: , tak doufám, že nebudeme velcí jako Vašík. Protože jak říká Žofík, kdo to pak má tlačit.
21. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Sanu joooo, to znám, když je potřeba tak prdky, ale mě se to ted hodí, aspon nikam nepojedem, se mi nikam na dovču nechce

uvidím jak se to rozjede, tak začnu brát Estrofem a musím se objednat na KO do Sanusu
21. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Sanu, Míšo- úplně stejné poznatky o mrše, když jsem ji nechtěla, tak přišla i dřív, a když jsem se už nemohla dičkat, abych mohla píchat(injekce), tak vyvolávačky. Psík jeden šikmookej, tak se pořádně kurýruj.
Jsem zmatená a vím, že je dost času, ale každej mi říká něco jiného, myslim při porodu. Někdo říká bez epiduralu někdo s epi, jiný zas císařem ať jdu rovnou a někdo zas přirozeně, každej to nějak opodstatní a já nevim, zatim to neřešim, je dost času,ale jak to vidíte vy?
21. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Rozi to je těžký, někdo měl porod v pohodě, tak si ho bude chválit, někdo epi, někdo císaře, ale ono hlavně záleží na dětičkách a tvojí kondici a zdravotním stavu a dvojky se zvětšiny procent rodí císařem

i když říkali, že je ted trend mít co nejvíc přirozených porodů, tak nevím
21. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Zdravím. Tak co teď znám kolem sebe dvojčata, tak se preferuje zase přirozený porod, takže pokud jsou správně dětičky natočené, tak se jde přirozeně. Taky jsem si myslela ze začátku, že to císař jistí, ale opak je pravdou.
21. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Já hlasuju pro císaře, já nejsem z té skupiny nebojácných rodiček co jsou hrdé, že šlo vše přirozeně a bez chemie..... Abych se tam několik hodin svíjela pak jedno odrodila a druhé se mezi tím otočilo a šlo se stejně na císaře.................toť můj názor. Takže hlasuju pro císaře.

To samé jako v případě Zofika, jakmile by bylo podezření přes 4 kila, nikdo mě na kozu nedostane :wink:

Maral ještě nic jo, to jsem zvědavá kdy to vypuknéééééé :dizzy_face:
21. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.