• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no jsem z toho vedle. Dnes bych měla být 9tt,ale nepočítala jsem před tím + těch šest dní
31. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Dabli to by mě zajímmalo, jestli to faktk funguje, abych neposlouchala sebe :grinning:

Luci ale fakt jak psla Sonča já když stála třeba hodinu a půl u prkna, tak už jsem necejtila nohy ani záda, to se nedalo, tak mi židle pomohla.... Prkno jsem si dala úplně dolů a bylo to v poho...

Manža je tu, dá sprchu a pofrčíme na špagety ňaaam :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Dabli jako že by jsi dneska měla 9tt začínat bo jak????
31. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Dabli kdy jsi byla na transferu a co to bylo za den???????????????????????????
31. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
jo, ale bez těch 6 dní. Kdybych těch šest dní počítala tak 9tt začínám v pátek
31. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
na transferu jsem byla 18 dubna v sobotu a poslední MS 5dubna v neděli
31. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Mě vyšlo dneska by jsi měla být 8+0 :confused: Tak teď jsem taky zmatená :grinning: Protože to berou od poslední MS......
31. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
sanu, já žehlím tak tu hodinku, nemám teda prkno, ale žehlící lis, to je super věc..je to fik fik :dizzy_face:

jdu vařit, za chvíli dorazí manža
jdu se natáhnout k televizi
Čili, že by jsi dneska začínala 9tt :wink:

Já se loučím, jedem na ten o a pro trhače.

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
31. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
very taky si zvyknes snidat takhle pozde... :grinning: pockej pride i na tebe... :grinning: :grinning: :grinning: me uz to ani neprijde... :sweat_smile:
luci ale ja ctyri palacinky davala tak hodku, s odbihanim k princezne... :sweat_smile: a treba se k jidlu dostanu az zas vecer, teda spise po osme... :sweat_smile:
luc jak vypada ten lis? to si neumim predstavit jak se s tim zehli? ja nesnesu jediny zahybek, vsechno mi musi licovat i plinky... :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojda holky, to jste toho nakecaly,já jsem ted byla pár dní bez netu. Dva dny jsem byla na Seči,měly to být sportovní soutěžíci dny,ale počasí nám nepřálo,tak jsme byli spíše zalezlí v chajdě a hrálo se na kytáry . Ted od pátka jsem v Pekle na chatě,večer jsme zavítali do hospody na bramborákové hody,já jsem si dala s vepřovou pikantní směsí,pak jsem chutnala se srnčim,bylo to mňaaaaam.V sobotu jsme byli na dětském dnu na Vochtánce,zas to počasí to kazilo,nebylo tolik soutěží, ukázka výcviku psů nebyla......, ale děti si to stejnak užili.Dnes jsme měli jet se podívat do Dobrošova ,ale nakonec jsme to zrušili,jsme v chajdě,topíme a kecáme.
Luci to byla snídaně,pěkná mňamka, fotky nádherný Áňa jak modelka
Žofi hned jsem hledala jak si na tom,porád pohromadě,tak zítra KO,třeba už .......,držím pěstičky
Very zítra první den v práci?
Sáry co Márinka,jak jste na tom s kojením?
Danča dnes kuchařka.
Sanu já většinou žehlím taky v sedě a čučím na telku,jak porád to žehlení odsouvám tak je to vždy pěkná hromádka,košile mildi mě žehlení zprotivilo.
31. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Čau Beryku...
jak jsme na tom s kojením? Nic moc... Jednou kojím a dokrmím stříkačkou odstříkaným mlíčkem a podruhý jen stříkačkou... ještě to neutáhne a usíná u toho... tak jsem zvědavá, jak to bude...

Kočárek mám v albu... Říkali tak 8-10 týdnů... je fakt, že kdyby se Mari chtěla narodit normálně, tak by to bylo o.k.
31. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
soni, vždyt jo :wink: já jen, že jsem snědla 2 a je mi blbě, ale to bude asi spíš tím jahodovým koktejlem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já si udělám snídani hend jak vstanu, tak kolem tý 7. a v 11. zjištuju, že jí ještě nemám dojedenou :sweat_smile:nojo, děti :dizzy_face:

žehlící lis vypadá takhle http://www.singer.cz/produkty/zehlici-technika/novinka-futura-gold-2-win/ :wink: jsem s ním moc spokojená :dizzy_face: je k tomu ještě přídatná žehlička, takže detaily si dožehlíš :wink: je to fakt super rychlovka, taky nemám ráda nedožehlený věci, ale žehličkou oblečení tak nevyžehlíš, jako s tímhle :wink: to je jak mandl :wink:

Bery, už jsem si říkala, kdepak jsi :confused: vy máte chatu v Pekle? manžovi rodiče jí tam taky měli, jezdívali jsme tam na víkendy :dizzy_face: jsme se tam vždycky pořádně dospali :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky koukám jak se máte, já vůbec ale vůbec nemám čas sem jít , když je manžel doma :sweat_smile: mě honí jak nadmutou kozu a nestihnu si ani prdnout :sweat_smile:

jdu vás dočíst, ták a už zas na mě volá, co potřbuje??? :confused:
31. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Luci lis vypadá perfektně to jde to žehlení samo :wink: jdu kouknout na Anetku.
31. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
aha luci, vypada to zajimave, ale stejne si nejak neumim predstavit s tim zehlit... :sweat_smile: ale zrejme jde jenom o zvyk...
ja jsem z tech blaznu, pro ktere je i parni zehlicka vynalez k nicemu, proste ji nemam rada... fakt ji nemusim, mam tu starou klasickou obyc. zehlicku a s tou je vse jedna dve... :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Sáry posílám moře síly a trpělivosti. :wink:
Kámošce se v pátek narodily dvojky, dva kluci, císařem 37tt,všichni OK,už se těším až přijedu do Pce a budu je moc navštívit.
Luci máme chajdu v Peke nad Zdobnicí,je to u Vamberka.
31. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj Gabi, kde pořád lítáš??

Soni, aha, tak to já ráda používala i parní žehličku :dizzy_face: přišlo mi, že to jde samo :slight_smile: a tohle jen otevřeš, narovnáš tam prádlo, zavřeš a hned zas otevřeš a je to :wink: plínky třeba žehlím už složené, pže je tam tak velká pára, že to je všechno hezky vyžehlené
31. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luci anetce to sluší má krásný vlásky, ty kudrnky ty já můžu.Kája si včera přbouchla prst do peřňáku, tak byli na chíře , pže má palec dvakrát takovej a modrej, zlomený to nemá, ale musíme všichni foukat..

ta tvoje žehlička se mi teda líbí si o ni zkusím napsat ježíškovi.. hlavně, že se to složí a žehlí najednou :wink:
31. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
víkendy jsou u nás teda hektický, pořád po mě někdo něco chce a já pak pořád odbíhám od své práce a to mě točí.To je jen Gabčo podrž, přines, podej ...atd venku je bláta všude mi to natahali až do prádelny i do jídelny , po dlažbě ťapky od mokrejch ponožek, no jestli já z toho dnes nezešílím tak budu ráda :sweat_smile: , si tu musím postěžovat a jdu vyluxovat a dám si kafčo připlácnu se na topení a zamknu, pže pořád větraj a mlátěj dveřma, taky jsem si zatopila, pže nemám kde sušit prádlo a manža by prudil, že pojede mokrej...........no já jdu na to..aspoň to sluníčko kdyby vylezlo.
31. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahoj bery, to jsem ráda, že jsi se pěkně zabavila :slight_smile:
my už jsme z chaloupky zpátky, lilo tam jak z konve a my potřebovali pracovat venku... zato doma svítí sluníčko, přitom je to kousek :sweat_smile: tak budu žehlit a honit resty :slight_smile:
Gabi to je všude stejný, manžel u toho vždycky nadává jak špaček že stojím a čumím - když neřekne co mám dělat :angry:
Sarii jen si užívejte jedna druhou, s kojením to zkoušejte, ale netrap se tím :slight_smile:
31. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
holky může mi někdo vypočítat jak to mám s těma týdnama?
31. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Woblu čus my asi tak za dvě hodi budem balit a návrat do Pce,venku co jsme měli naplánováno taky jsme nic neudáli, za to jsme si pěkně podrbali se známejma :grinning:

Gab krásně si vychutnej kafčo a udělej pohodu

Luci žehlící lis vypadá supr,co košile dáváš je tam taky a pak třeba dožehluješ límeček,co vše tam můžeš dát?
31. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
woblud dík za uklidnění :sweat_smile: kafčo jsem si už dala :slight_smile: a teď jsem přijela z Peny došlo pívo.Tady už taky přestalo pršet i se oteplilo, to vidím, že hodím prádlo ven a zase začne..
31. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme si po obědě 2hoďky schrupli :grinning: co taky v tomto počasí dělat a bolelo nás břicho :unamused:

Luci, lis je moc hezký, jen si nejsem jistá jestli bych se s ním naučila zacházet, ale naše mamka ho chce taky
:wink:

Gabi, tak to máš s manžou doma opravdu veselo, tak aspoň , že sis kafčo vychutnala, ale je to málo odpočinku a pak si zase frčela pro pivo,tě teda honí

já si jdu připravit věci do práce ať ráno nezmatkuju :wink:
31. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Tak jsme byli na Dětským dnu, bylo tam narváno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem něco požehlila a jdu ještě složit ponožky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bery, žehlím v tom všechno kromě košil...ty se taky dají, ale já na to nepřišla :sweat_smile: takže ty žehlím žehličkou :wink:

Gabi, chudák Karolínka :frowning2: to musel být řev :pensive:

Very, tak zítra jdeš do nové práce?? Jak dlouho budeš těhu tajit?
31. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Luci, no nevím, vždyť ani nevím jak to dopadne u dr. takže zatím v klidu, čím víc se to blíží tím víc se bojím, s každým píchnutím mažu na záchod, no trochu blázen :sweat_smile: :grinning:

Luci a to jste byli na tom "perníkový den"??? jsme taky s manžou chtěli jet, ale v tomhle počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Very, jj, na tom :wink: oni to přesunuli do kulturáku, tak to nebylo ono :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Very... tak vidíš, tchánovci překvapili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ráno pravou, Verunko, pravou :slight_smile: ! Hlavně klid a žádnej stres... a nepřeháněj to s aktivitou :wink:.

Sanu... břuch fakt bez větších změn... :wink:
31. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.