• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gab čavec

Hele to ale mi přijde zase dosti slabé na to, aby to byl odcházející embrouš... :sweat_smile: Je to záhadnééé.

Sari je na chajdičce na týden nebo 14 dní. Myslím Seč? Ale to si nejsem jistá.
22. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
A hlásím okraj Pardubice má na sluníčku 47,6 stupňů (až se mi to zdá málo na to jak tam je) a ve stínu 31 stupňů.

Holky s miminkama to se ven taky moc nedostanete co... :confused:
22. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
hoooooooj,

děěěěcka tohle je moc i na mě, jsem zpocená jak dvéééře vod chlíva, bleeeeee

Gab, myslím, že by to bylo silnější, kdyby to bylo odcházející mimčo, spíš se třeba hnízdil a uhnízdil, to se říká, že je to takové slabší
22. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Gab, já už jsem v tom snažení logiku hledat přestala :unamused: mně připadá, že každej druhej otěhotněl úplně když by to člověk nejmíň čekal :grinning: jedinou podmínkou je sex a kolikrát už ani ten ne :grinning:
Veru! Opatruj se :dizzy_face:
22. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
jsem našla luxusní kočárek pro dvojky, dokonce dva, jeden za 24tis a druhý za 11tis, mají korbičky i sportáky v ceně, což je paráda
22. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojda hele Gab a nemůže to být špinění od ovulky někdy to taky bývá.Nebo před ms se může objevit.No uvidíš. :wink: Míšo tak uka :wink: Jinak dnes konečně přišli výsledky z imuna vše je negativní a v mezích normy. :slight_smile: Woblu já zase nechápu jak se mi během 14dní změnily výsledky na ty protilátky b2glykoprotein páč jsem je měla hraniční a ted vůbec ted jsou o.k.Jinak morfologie je 29% což je hraniční má být 30-100.Ale asi je to taky dobrý.Tak jsem zvědavá co na to dr.příští čtvrtek. :wink:
22. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Míšo tak sem hoď odkaz...
Co na to zvířátko? Taky mu je asi hic co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Jen nakukuju.
U doktorky dobrý, za týden přibrala 220 g, což je tak akorát, tak jsem ráda. Ale teď odpoledne hodinu vyváděla a byla k neutišení... asi je to normální, že dítě řve přímo hystericky, bez příčiny, pak si prdne a je pokoj... ale těžko to zatím snáším, když nevím, co s ní. Manžel taky neví, tak na ní koukáme a nevíme... Je to stresující... Ale teď je klid. :wink:
Jo a... přímo v ordinaci mě "posrala", měla jsem ji jen v plíně, jak se vážila, už byla po vyšetření, plína, triko, sukně, podlaha, všechno po... Ale co, aspoň není nuda. V průkaze má závěr kontroly: "drobné čilé dítě", to tedy je. :grinning: :grinning:

A je vedro... my naštěstí máme v bytě jen 24 stupňů, žaluzie, inteligentní systém větrání vyvinutý mým manželem, takže pohoda. Ale ven se nedostanem... půjdem (snad) za chvíli, když nebude vyvádět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andi, gratulace k výsledkům!
Gab, tak testni, ne? :wink:
22. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Andi, to je paráda, že tam nic závažného není :dizzy_face: koukala jsem, že v Sanusu se dává standartně Prednison a nedělá se imunologie, ale když ji máme, tak si říkám, že by mi ho nemuseli dávat, když jse vše ok :confused: budu se muset poptat :slight_smile: to tam zítra budu blokovat hodinu :zipper_mouth:

Dani, myslím, že to je úplně normální, že nevíte - ona zase neví, co s váma :grinning: Fakt je tam hrozně (dopoledne to kupodivu docela šlo), doporučuju vystrčit nos až hodně navečer :unamused:
22. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
Dani hysterický skoro ničím neutěšíitelný pláč bývá kolika, my to míváme k večeru....

jinak zdravím...
22. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Woblu jen blokuj klidně i hodinu.To se zeptej když už před IVF jsou výsledky z imuna a nejsou žádné protilátky tak jestli se ten prednison musí.Vždyt snižuje imunitu a tu my potřebujem. :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
ahoj holky, nebral tady někdo z vas gonal?
22. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak máme za sebou první píchnutí od vosy...svině jedna pruhovaná :angry: :angry: :angry: už to má za sebou :angry: Anetka má oteklou celou ručičku :frowning2: tak chladíme a mažem Fenistilem...ale jinak je u vody fajné :dizzy_face:
22. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Zdáreček,tak tady teď sprchlo,trošku krup popadalo,ale kdo by čekal lepší vzdoušek tak prdlajs :confounded: Koukám Danča pokakaná v přímém přenosu u doktorky,ale at si prdne,hlavně,že je líp.Moje kamoška říkala,že po narození mimča uplně přehodnotila své životní hodnoty a čert vem honičku za penězmi,uklidem,krásným zevnějškem hlavně,když si malá krkne a prdne a je zdravá.
22. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Luci :frowning2: a nebyla so spíše včelka?
22. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Luci a nebude Anetka alergická? Nebo má nateklé "jen" to místo jak jí bodla mršina.....??

Zofi, tak vás prďíky pořád trápěj??? :unamused:

Dančo no to mohlo bejt dobrý, neletělo za tebou pak hejno much? :grinning:

Dad bohužel.
22. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Dad vy máte taky chlupáčka miláčka, je roztomilej :dizzy_face: A krásný testy :wink:
22. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
no jo to bylo takovy nahradní miminko :grinning:
22. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Sanu prdíky pořád, někdy míň a někdy víc...za to zpráva dnešního dne, Váša se vykandil, jupííííííííííííííí :dizzy_face:
22. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
A kadí už častějc???

Dad jo jo já je mám taky jako dětičky, holčička bude vlastně jako moje třtí dítě - když nepočítám manžu :grinning:
22. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky tak zítra mě čeká kontrola. Dnes jsem 3DC tak doufám, že zítra půjde v klidu prohlídka.

Dneska jsem byla dopoledne se synovci, kteří mě polili hadicí od hlavy až k patě. :grinning: Lumpové.
Teď jsem přijela od kolegyně co čeká přirozeně dvojčata po té revizi asi ve třetím měsíci. Šáhla jsem si na bříško tak snad mě přinese štěstí.
22. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Dad, tak ať přijuchneš jen s dobrýma zprávama :slight_smile:

Holky já už asi vrhnu z té desinfekce co mám na ruce. A jak to mám i na ramenu, tak to mám pořád pod nosem a už mi to fakt začíná lízt krkem :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
sanu budu se snažit, ja je držím co to jde :grinning: doufam že už bude něco na ultr vidět :sweat_smile: ja bych tam nejradši jela už tenhle patek :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
zdárek,

Andi super, že výsledky dopadly :wink:

dvojkový kočárky jsou zatím aktuální jen pro Rozinku, ale třeba je později užije i někdo další včetně mě :grinning: :grinning:

předesílám, že ten první je od Taka, jsem valila oko páč se mi jejich kočárky z duše nelíbí, ale tanhle je fakt pěknej

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-duo-jumper-06.html

http://www.beruskakocarky.com/product_info.php?cPath=21_49&products_id=1075
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Dani Anežka si tě musela označkovat :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
sanu, snad ne..dali jsme jí čtvrtku Zodacu..na alergii a už to má dobrý :wink: spíš se lekla, tak řvala jak tur :unamused:

žofi, tak hurááá a s rourkou nebo bez?

sanu, to se nedivím..mě se z týhle dezunfekce taky vždycky zvedal kýbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dneska se loučím.

Dabli, zítra dobře pořiď u dr.

Nevím jestli zítra juknu, možná dáme tu Ikeu, ale ještě to musím promyslet..... abych nepadla tak pa
22. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
sanu brzo se zahoj :wink:
miso dvojkovej možna i pro mě :grinning:
22. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Dadu no joooo vlastně, ty ještě nevíš, až příští pátek že???

tak držím pěsti at tam jsou oba bobánci :grinning:

mrkni na kočíky, možná se ti budou líbit :wink:
22. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
jo diky :wink:
22. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.