• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci bez rourky normálně...to asi cejtil, že se na něj chystám :grinning:
22. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoooooj.
Díky za info o prdíkách a kolice. No, nějak to vybojujem... musíme.

Woblud, ať Ti to zítra dopadne!

Dabli, držím palce na kontrolu! A taky přeju, ať má pan doktor dobrou náladu (máme stejného, vím, o čem mluvím...).

Oba dvojčatový kočárky moc hezký! Ale když vidím (a slyším) naše jedno mimi, dvojčatovky lituju...

Přeju krásnou dobrou :wink:
22. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
bré ranko, tak dneska budem jen a jen doma :wink:
23. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
rychnov: jestli je malá ubrečená, tak zkus hodně nosit :wink: na tyhle malý jsou nejlepší šátky, ale to není pro každýho..já bych to asi taky neuměla..ale jak jsou v klubíčku, tak se i vyprděj :wink: na větší už bud Ergo, becco nebo Manduca..prej to pomáhá :wink: Tygr jako malej moc uřvanej nebyl, za to ted si to vynahrazuje až až :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zofik: no je hic jak vod vopic, hlavně, at se Vašík nedehydratuje :wink: u těch malejch je to hned :confounded:

my koupili Tygrovi bazének žába, má to i voči, máme to v obýváku, ale obchází ho teda hoooodně velkým obloukem, takže z koupání asi nic nebude :sweat_smile: zato je vyřízenej z nafukovacích balonků, furt si s nima hází..a to se jich dřív děsně bál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
dobre rano, uz jsem v cekarne hodinu :frowning2: chtelo by to klapky do usi, nejaka holka tu vykladala, ze jdou do 6 ivf, z jednoho mela holcicku, co umrela ve 13 mesicich... No hruza
23. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj Woblu a co se jí stalo?

tak se drž, on prý v Sanusu není Dejmek, tak asi nestíhaj...
23. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
nejaka geneticka vada nebo co... Aha, tak to bude tim, silhan beha sem a tam... Tak ja drzim :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky... wobludko dotázek.... kde nám udělají to dna spermií ?? dělají to normálně v každému caru? nebo se na to někde specializují?? pořád mi to vrtá hlavou a taky nám to porád nikdo nenabídl :frowning2:
23. črc 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

tak my vstávaly před chvílí..u babičky Anetka spí nějak líp :slight_smile: má tady 8mi letou kamarádku, tak je taaak hodná :dizzy_face:

woblu, tyhle osudy fakt radši neposlouchat :pensive: držím pěsti, at jdeš brzy na řadu a at to je OK :wink:

A venku už je teda slušnej pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
luuci: tak bazének u nás 0bodů, jsem si to i myslela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
luuci: kdy jdete vůbec na to MMR? Vy jste vlastně byly o dost dýl než my co? Já tam dneska zavolám a vidím to na srpen :unamused:
23. črc 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
siss, mám v září zavolat a domluvit se..ale nechce se mi do toho :unamused: dr mi naposled říkala, že mi musí dát domů Dioazepam, když měla Anetka takový horečky, aby neměla křeče :astonished:

siss, tak ho do něj rovnou vrzni a bude to...Anetka kolikrát taky něco nechce, udělám to přes její odpor a pak jí z toho nemůžu dostat :grinning:
23. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
luuci: no mně se do toho taky nechce, ale v srpnu to už bude 8m, takže na čase..ale prej nejsou vakcíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..některý doktoři Diazepam dávaj na horečky :wink: ale jako prevence nevim no...Tygr měl taky hodně vysoký teploty :unamused: takže se fakt netěšim :pensive: já ho do toho posadila v obýváku, bez vody a kvičel jak šílenej :sweat_smile: ale ted zas paří s balonkama, kterejch se bál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
luuci: tak už jdem ted 29. :confused: :pensive:
23. črc 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
siss, no dr říkala, že kvůli těm křečím :unamused: diazepam není na horečku :wink: já mám vakcínu už doma v lednici :sweat_smile:
23. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
luuci: jj, já vim, že to je proti těm febrilním křečím :wink: my budeme mít Priorix, Trivivac není už :confused: tak jsem zvědavá, jestli to bude lepší, nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím v rychlosti, na genetice nic mi neřekli jen tolik, že mám za 14 dní přijít na krev a že jsme o týden straší.
Místo 13+1 jsme 14+1 :sweat_smile:

tak nic vlastně nevím, tak se tu mějte hezky ahojky :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Sis a Luc o čem se bavíte?
23. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
zofik: o očkování MMR, je to fakt šílenej shit, já už bych to dobrovolně před 2.rokem nedala :unamused: no z chyb se člověk učí že :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohužel Tygr je pokusnej králík :sweat_smile:
23. črc 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

tak tady už je ve stínu 26.6 stupínků. Podotýkám, že téhle strany se za celej den sluníčko ani nedotkne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very tak super, vidíš vše ok :slight_smile: A ty jsi nebyla na tom UTU ve 13tt??? Jsem z toho zmaten. Jo to jsi vlastně byla asi dneska ne? Jak dělaj šíjové projasnění a nosní kůstku... ale krev teda berou hned... :confused: No to nic, třeba dělám vlny já.
Tak je vše ok, super :wink:

Holky Luci Sis to tady probíráte nějaké očkování???

Já se dneska s klimoškou docela vyspala. Ale teda co nás čeká dneska přes den.... :confused: Snad bych tu Ikeu přežila.........
23. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
jináč Tygrovi už 2m rostou horní dvojky a furt tam má jen bílý špičky..to je masakr, ten bude mít všechny zuby asi v 8letech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
jen nakukuju, nedočítám, později.

Žofi, a jak se ta kolika řeší?

Malá v noci dvě hodiny nespala, zato teď spinká, tak jdem na chviličku ven. A pak až večer. Kouknu později, přeju krásný den. :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak mám Decapeptyl v zadku :wink: za 14 dní začneme píchat včeličky. Akorát neschopenku mi dají až za 14 dní, takže si to tu musím odsedět :unamused:
Very dobré zprávy - ono týden sem, týden tam, to vůbec neřeš :wink:
Chrobi, oni to dělají jen v Brně na nějaký veterině, v Sanusu jsme dali vzorek a oni to tam poslali, ale ty jsi tuším z Brna, tak tam může jít manžel rovnou :slight_smile: poptej se na to v CAR, jmenuje se to fragmentace DNA spermií :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Siss a co je to MMR?

Dani cituji s knížky:

chovat, kolébat, vhodná je i relaxační a úlevová poloha, také přikládat dítět k prsu, masírování bříška----jo pozor....projevuje se většinou v pravidelnou noční a denní dobu, takže u vás to může být den...my ještě máme ty kapičky jak jsem ti psala...ale většinou zabere že v náručí s ním pochodujeme po baráku.....
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
woblu ty máš dlouhý protokol?a co dr. Wenda.....
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Dani v takovém počasí s takovým bobíškem, to snad ani není dobré ne :sweat_smile:

Zofi no ono to je vlastně logické viď, když nad tím přemejšlím, když mě bolí břicho, tak jsem se snažila taky různě kroutit a mačkat ho, aby se to tam rozhejbalo a ne ležet jak prkno. Aha aha to si musím zapsat za uši, copak to máš za chytrou knížku???????????????????????????????????????????????
23. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Zdravím hojky.
Woblu- tyhle osudy mě taky dostávaly, když jsem byla v začátcích. Ty začátky asi jdou, ale odnosit, porodit a mít miminko doma rok a pak o něj přijít-je šílený, nechci si to ani představovat :frowning2: Každopádně ti držim palečky!!! :dizzy_face:
Dadouš- taky držim palečky a hýčkej se. :wink:
Sanu-jak hojení?
Veru-tak vy jste větší a starší, gže to chápu dobře, že jsi už v 15tt? To je fajn. :slight_smile: Já se furt klepu, kdy dostanu můj 1. záchytný bod(průkazku) :sweat_smile:
Dani- ty seš taková otevřená kniha- nevíš o nějakém bazárku kočárků a postýlek a tak? S těma dvojčatama se asi prohnem, tak nevim jak finančně. :frowning2:
23. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Rozi čusik a na netu když to zadáš tak ti nic nevyjede??? Určo budou různé bazárky s dětskýma potřebama, Věrka hledala ten kočík přes net a byli nádherné a za pár peněz.....

Hojení jde pomalu ale jistě. Doufám, že zítra se už zbavím obvazů, protože mě to pod tím svědí a štípe a nejhorší, že si nemůžu v tomhle počasí umejt nebo aspoň namočit hlavu :confounded: :confounded: :confounded: :angry:

Copak psala Woblu, nějak jsem to přehlídla musím to dočíst...

A mě je doma už náááááádherně :dizzy_face: Jen mi tady chybí jídlo, jsme jak u snědeného krámu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to je chybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Holky můžu naložit dneska maso a v ledničce ho mít třeba do so nebo ne????????????????????????????????????
23. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Jo aha Woblu no to je bájo, když tam začne v lékárně někdo vypouštět hororové případy ať je to jaká chce čekárna..... :confounded: :confounded:
23. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
zdravím všechny
dneska jsme s Verunkou doma, je děsný vedro, takže se všichni držte a pijte i mimískové
je fakt na umření :confounded: :confounded:

jinak Verunka už se přetáčí sama na oba boky, tak už ji nemohu na hrací dece nechat ber dozoru . .

hoky myslíte že ji mohu dát trochu čajíka nebo kojenecke vody, aby pořád neměla jen nutrilona moc mi nepřibrala?
23. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.