• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: MMR jsou spalničky, příušnice a to třetí furt nevim :sweat_smile:

jajicek: můžeš, já dávala čaj od toho týdne ukončeného :wink:
23. črc 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
Jaji já dávám fenyklový čaj od hippi...od 1. týdne je....
23. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
to vam povim, uz vim, proc si mama brala na onkologii 250ti strankovy sudoku...
Nakonec si me vzal Stepan, Venda tam chudak pobihal sem tam, asi neco resili... Protokol mam dlouhej, protoze jsem relativne mlada, neni u me zadny problem a predpoklada se, ze budu na stimulaci reagovat dostatecne. To se teprve uvidi :grinning: akorat v ty praci asi vysedim dolik, jsem tu snad jedina, vsichni maji dovcu...
23. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
no pojedu dnes nějaký kloupit, dle dr prý je na to čas,ale v těch vedrech je chudinka kašlu na dr to ji snad neublíží, koupím od sunaru nějaký a bude..
23. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jajicek: sunárek nedoporučuju, strašně blbě se rozpouští :wink:
23. črc 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
ted jsem si z mimibazaru objednala slunečník na kočárek, dávám plínku a Verunka se pak zlobí že na mě nevidí. .tak snad to bude se slunečníkem lepší..
23. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
sistin a jaký doporučuješ??
23. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
od Hipu....ale Vašík mi ho pije jen před mlíčkem a když má trochu hladík...opačně už ho neošálím :grinning:
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Sanu-když to maso naložíš do oleje, tak ti vydrží do so. nebo ne.i mimo ledničku, minulý víkend jsme grilovali a naložené maso od čtvrtka do soboty večera bylo jen na chalupě u sklepa, páč máme rozbitou ledničku a bylo výtečný-ono se i lépe nasákně tím kořením-hlavně do oleje :wink:
Sanu-když to maso naložíš do oleje, tak ti vydrží do so. nebo ne.i mimo ledničku, minulý víkend jsme grilovali a naložené maso od čtvrtka do soboty večera bylo jen na chalupě u sklepa, páč máme rozbitou ledničku a bylo výtečný-ono se i lépe nasákně tím kořením-hlavně do oleje :wink:
a na jakej bazar mám kouknout? Máš web.adresu?
jajicek: hipp nebo hami, ale oni toho stejně moc nevypijou takhle malý, si cucnou a šlus :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
jé, já trubec to poslala 2x, ale to po druhé je s dodatkem :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
ok díky holky zajedu dnes něco kopit do lékarny at to doma je..
23. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
ještě dotaz na miminky, kdy začít s příkrmem už od 4 nebo až 6 ukončeného měsíce? Pozn nekojím..
díky moc
23. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
jajicek: pokud ti malá bude prospívat na mlíku, tak klidně až od 6m :wink: Tygr mlíko nechtěl, pro nás bylo to přikrmování zázrak, páč konečně začal jíst trochu :wink:
23. črc 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
hojda,

Rozi jsem včera dávala odkazy na kočár pro dvojčata, tak mrkni jednu nebo dvě stránky zpátky, byl za necelých 11tis, korbičky i sportovní
23. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
mám perličku, jsem byla u zubařky, u jiné než chodím, páč tam když jdu, tak zub je v horším stavu než předtím

měla jsem tam korunku, tak šla dolů a zub ven, moje ctěná zubařka to špatně vyčistila a nepřléčila a zub je po smrti, takže vyhozené 2tis za korunku, tak ted ještě kolik bude stát můstek páč implantát je kolem 30tis a to se mi fakt investovat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Díky Míšo, už jsem na to mrkla, už jsem se bála, že za to budem muset dát 30 000,- :sweat_smile:
a na beruskakocarky se mi líbí jeden za 14tis. paráda :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Rozi za málo, kočárků pro dvojky není moc a některé jsou zvláštní

jsem dneska potkala tři maminky s dvojčatama, to je znamení :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Sanu,přesně jak píšeš, nikdo se tam se mnou moc neprděl a nebavil, nikdo mě nic neřekl, když jsem se zeptala jestli jsme v pořádku, tak mi sestra řekla, že to se dovíme až v 16tt z krve.
Takže nic nevím, mělo to být to vyšetření na nosní kůstku, ale říkám ti, nikdo mi nic neřekl, jen že jsme už moc velký.
Příští týden jdu ke své dr. tak ji to řeknu, že to byl takový divný přístup, měla jsem jít k nějakému jinému dr.Peršín, ale měl dovolenou tak mi řekl, že mi to udělají na té genetice :unamused:

tak zase týden budu čekat a pak se na vše vyptám a hlavně už vím, že se nenechám takhle odbýt :pensive:

Rozi, s tou průkazkou naprosto chápu, já se na ni taky třepala :grinning: :slight_smile:

Míšo, jj znamení jsou všude, holka já bych ti ty dvojky tak přála :wink: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
very děkuju, no už aby se blížil aspon transfer, to má člověk pocit, že se něco děje :grinning:
23. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky tak kontrola v pohodě. Dani pan doktor byl fakt milej až překvapoval. Prohlídka se nekonala jelikož jsem 4DC. Domluvili jsme se, že konečně ukončíme neschopenku a necháme tomu volný průběh jinak od nového roku zase do Sanusu. A to prý už budou na tuty dvojčata. :grinning:
23. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Míšo- já nejsem pověrčivá, ale na znamení někdy dám a ty ty dvojky mít prostě budeš :grinning: :grinning: :grinning:
Veru-tak já budu za 14dní dělat asi hloupou a furt se ptát, aby mě taky neodbyl, paáč můj dr. má dovču a já jdu k jinému-k dr. Lotokovi v G-medu a běda mu, jestli mě odbyde!!!!! :angry: :angry:
Jo-dabli- s těma dvojkama to tu rozjedem-myslim na tě,brouku. :wink: :wink:
Jinak včera jsem byla na přednášce o kojení na té Studánce a zadara, trvala asi 90min a já jsem z toho dost nadšená, že se rozkojím až budu koukat, taky říkala něco o mléčné bance v HK, tak holky, kdo má mlíka hafo, tak může darovat do HK nedonošeňátkům a při tom si i přivydělat :wink:
Jinak v HK jsou specializovaný prý na dvojčátka a dětičky narozené před 32tt a jinak musim prý do Pardubic, maj snad stopstav,ale to je ještě daleko, jen se začínám informovat, doufám, že se mi ten porod stane opravdu reálným.
Holky, někdo jste tu psal, že ten screanning v 1. trimestru budu vědět brzo, co to je brzo? Do týdne? Do 14dnů?
23. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Dabli, jak se říká, tělo je pohnojené, klidně můžeš mezitím otěhotnět, zvlášť jestli je důvodem neplodnosti problém s ovulací - zrovna sneseš vajíčko, potká se se spermií a je z toho prďola, jak prosté :grinning:
Míšo, už víš, kdy bude KET? Nějak jsem to nepostřehla...
23. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj,wobludko,krásný výklad o zrození mimča,opravdu jak jednoduché a prosté :grinning: jenže...co když budou bloudit?Musíme to brát s humorem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:,jinak by jsme se z toho asi cvokli,že.Mám takový dotaz-co je to dlouhý a krátký protokol?Nějak v tom tápu tak kdyby jste mohli podat info.Míšo,co se týče můstku u nás tak zhruba 5000kč,chlapovi ho teď dodělali,záleží samo na materiálu z čeho si ho necháš udělat a jak máš drahého dokyho.
23. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
ahoj holky rada bych vam ukazala moje dvojcatka tak mrknite na foto jsem moc stastna pa :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Žofi, díky za info. U nás se ty denní doby zatím střídají a někdy to nepřijde vůbec. Uvidíme. Dnes jsme koupili v pořadí třetí dudlík. A... hurááá, baští ho, takže je klid. Ne, že by brečela moc, to vůbec ne, ale občas se dudák hodí, podle mě.

Sanusko, byli jsme venku chvíli a byla na lehko. Doma máme krásně, nějakých 24, takže pohoda. A večer jdem vem až večer, myslím tak před šestou, jako včera :slight_smile:

Very, hurá, dobrý výsledek!

Woblud, 14 dní uteče :wink:

Rozi, otevřená možná jsem, ale nakupování nesnáším. Takže s bazárkem neporadím. Zkus se zeptat na dvojčatových diskusích, třeba...

Sanusko, naložené maso v ledničce od čtvrtka do soboty určitě, do neděle? Když dáš sůl, tak asi vydrží. :wink:

Snaho, gratuluju!! :dizzy_face:

Holčiny, odpojuju se, blbne nám internet. Budu asi zítra (možná), možná později. Mějte se :wink:
23. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
zdarec palec,

Rozi pevně v to věřím, že budou :grinning:

Woblu odhaduji to tak za 3 týdny páč mršule je asi tady už konečně, nechci to zakřiknout, uvidím zítra

Ahojky já asi na můstek zatím prdím nechám to zahojit páč jeden zub mám sice plombu, ale druhej je zcela zdráv a ničit ho nechci :grinning:
23. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Snahapada,krásné,sdílím radost s tebou,já se v utz nevyznám,ale nebude to první chlapeček a pak holčička,jakobych tam něco viděla. :wink:
23. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Míšo-jupí, tak za 3 týdny, to budu posílat dvojčatový signály :grinning: :grinning: :grinning:
Snaho-máš krásný dvojčátka - já jdu na tento UTZ za 14 dní - budu 12+6tt, tak snad uvidím taky takovýhle krásný drobečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jasný Dani, nějak budu hledat- mám na to celý podzim :wink:
23. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.