• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj kočky,
tak jsem si asi z bazénu přinesla zánět vaječníků nebo močáku :unamused: bolí mě podbřišek a záda..auauauau :frowning2:

Míšo, myslíš internetový bazárek? nebo jako obchůdek?
23. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Luuci nerozumím, asi to patřilo někomu jinému, že?? :grinning:

Rozi sem s nima :grinning: :grinning: budu chytat
23. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
mě z toho zubu porád valí krev nebo spíš z tý lochny co mi tam zůstala, to je hnusný
23. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
jéé, sorry, Míšo, to bylo na rozi :wink:

rozi, myslíš netový bzírek nebo jako obchůdek?

Míšo, tak za 3 týdny bude KETík??
Míšo, tak si tam str tampon :astonished:
Luuci asi tak nějak, záleží jak sliznice, čekám až se mi rozjede ms, ale už špiním hodně nooo hodně, tak jako víc než předtím, tak si myslím, že zítra je to tady
23. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Luuci neee, bych se poblinkala, já nemám ráda mít cokoliv v puse, zvedá se mi kufr
23. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Rozi, jak jsi psala s tou mléčnou bankou v HK..tak je to bohužel malinko jinak :unamused: kamarádka tam mlíčko donesla a sestra jí řekla, že toho tam maj hafo a stejně to vyleje do záchodu, tak at si to radši nechá :confounded:

Míšo a budeš něco na to brát?
23. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
joo a hlavně zaleží, jestli přežijou ti tři sněhuláčci :grinning:
Míšo, aha, no tak snad se to samo zastáví..tak ted zkus chvíli nepít
Luuci to asi neklapne, bych lekla :grinning: , to se vstřebá, se to bude hojit doufejme rychle :wink:
23. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Jsem myslela třeba půl hodky..to by se mělo malinko stáhnout :wink:

Tady už se blejská :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je tma jak o půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
no ma to tak byt holka a kluk ale jeste to neni jisty
23. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Luuci no to jo, to já už dodržela, ale stejně nic, mám tam díru jak po dynamitu :grinning:
23. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
No, k zubaři taky musím..nějak posezřele asto cítím jeden zub :sweat_smile: vemu s sebou rovnou Anetku, at si zvyká :sweat_smile: No, ale asi až v září :grinning: nebo po Novým roce?? :sweat_smile: asi dřív... :wink:
23. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
jsem na to hodila leda, tak snad to přestane :grinning:
23. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Já su ale tele,takový dlouhý příspěvěk a já si ho smažu,tak znova.Míšo,zkus výplach heřmánkem a nebo šalvějí,ono se to zklidní a hlavně si tam nerejdi jazykem,určitě tě to svádí.Snahapadá tak to mám radost,že by mi po dlouhé době zase něco vyšlo,ale ať už je to jakkoliv,hlavně ať jste bez problémů.Luucia tady je dusno a nikde nic,snad jen v dáli trochu mračno a zvedá se větr.Holky co to je ten dlouhý a krátký protokol,nikdo jste mi neodpověděl.
23. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Halóóóóóóóóóóóó :astonished: , kdepak jste :confused: ?

Zase jsem nakoukla a nikde nikdo! A až druhá stránka.. To jsem to musela alespoň pošoupnout :grinning:
23. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahojholky - já se v tom taky moc nevyznám .., ale našla jsem toto: http://nahradni-materstvi.webnode.cz/news/stimulace-vajecniku1/

No nic, jdu teda chrnět :pensive: . Papa někdy příštěééé :wink:
23. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahoooj

tak jsme dali tu Ikeu, sice na rychlo, koupili jsme jen skříň na hadry (naše) ale už se těším až pojedem pro postýlku přebalovák ............ jsem to v rychlosti skoukla a moc se mi to líbilo :dizzy_face:

Jsem ko.

Snaho krásný, gratulka :dizzy_face:

Míšo mě pořád krvácela lochna po moudráku, tak jsem tenkrát musela mít skousnutej tambon namočenej v octu, ale zabralo to a já byla šťastná, protože to bylo nepřetržitý krávcení několik hodin :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to po mě dr chtěl, abych tu krev polykala ne plyvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych pak ješt několik hodin do toho zvracela kdybych to polykala no fuj, tak končím.

Jdu chrnět, zítra jdu na převaz a stavím se za Nelčou a na nehty. Mějte se nějak odpol se nahlásím paaa
24. črc 2009 v 00:35  • Odpověz
Ahojda holčinky,
já vím, dřív než mě ukamenujete, tak vás všechny aspoň pozdravím :wink: Nekašlu na vás, nebojte, ale nějak mě nezbývá čas vás číst. Zkrátka moc mluvíte :wink:
Takže z mého života, přišly nám výsledky imunologie a zdá se, že naše záhada snažení je objasněna. Ze séra mi vyšly pozitivní protilátky proti spermiím. Toxoplazmu už mám přeléčenou, takže teď nám nezbývá nic jinýho než se vrhnout do boje a zničit hajzlíky protilátky :angry: Ale já s něma zatočím :dizzy_face: Tak toť asi vše, teď mi začíná dovolená, takže se konečně bude odpočívat a třeba vás i přelouskám, abych byla tak trochu v obraze. Mějte se sluníčkově a já se zase ozvu, slibuju :wink:
24. črc 2009 ve 02:22  • Odpověz
Brééé ráno,

Sanu, Luuc už je to dobrý, díra po zubu se umoudřila :grinning:

Ahojkyholky dlouhý a krátký protokol je stimulace

dlouhý se začíná od 22 DC a krátký se začíná od 2 DC
24. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Luuci jj budu brát Estrofem od zítra, mrcha už dorazila

Jusi nazdárek, jak je?? že se taky ukážeš, jak to s tebou vypadá??

Lady tak držíme pěsti at ty protilátky zničíš :wink: :grinning:
24. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
jsem ted volala do Sanusu, toho mojeho doktora zabijuuuuuu fakt že jo

mají od 27.7. do 10.8. dovolenou, to je na přesdržku

ale sestřička říkala, že mám zavolat po 9 a domluvit se přímo s ním, že by se na mě podívala moje Dr. až by v Sanusu byly tak by se udělal ET

komu jsem co udělala
24. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
takže přátele, KET se odkládá na září páč prý mi Dr. řekl, že mám nechat ještě jednu ms proběhnout, jsem si jistá, že neřekl, ale budiž

Andi,Gabi tak jsme všechny dopadly stejně, takže září to jistí
24. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno,

tak mě už je líp..břicho ještě trochu bolí, ale proti verejšku pohoda :slight_smile: Anetka krásně spala až do 8 :dizzy_face:

Míšo, nojo, o měsíc už se to nezblázní :wink: ale je mi jasný, že tě to mrzí :frowning2:
24. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
kuk kočky...tak nám nešla elektrika od 19 hodin do 7 ráno, už jsem měla nervy na dranc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
luuc o měsíc se to nezblázní, jde spíš o to, že jsem nemusela rušit tu dovču a v klidu se mohlo jet nebo spíš drahý by měl radost, že se jede na dovču :wink:

jinak měsíc sem, měsíc tam už je jedno
24. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Kuk, dobré dopoledne. U nás elektrika šla a net už jde taky. A my jdem taky, s kočárkem ven. Odpol. kouknu. Přeju krásný pátek a těm, kdo pracují, přeju, ať jim to utíká :wink:
24. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojda u nás taky nešla elektrika od 19-2rána.Jo míšo když se to s.ere tak se to..No tak v září budem zářit. :slight_smile: Já taky byla ve středu u zubařky horní stolička je venku a díra jak v lomu ještě že je to až vzadu tak ted vyplachuju heřmánkem a zkusím tu šalvěj páč to pobolívá.Byl tam zánět taky jsem šla k nový dr.nebo tamten mi z toho zubu vytrhl jenom nervy a stejně mě to bolelo a pak z toho zánět. :wink: Woblu jakto že budeš včeličky píchat až za 14dní?Já myslela,že u dlouhýho se začne 22DC a pak až dorazí ms tak se začne píchat.Tak to si tam taky asi v čekárně ve čtvrtek posedím.A vzít si něco na uši. :wink:
24. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.