• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo, hmm, s tou dovou je to škoda :frowning2: příští rok už si zžijete dovču minimálně ve 3 :wink:

Já ani nevím, jestli u nás elektrika šla..ale asi jo :confused: my šli ve 22 spát a vstávali v 8 :sweat_smile:
24. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Andi koukám, že jsme na tom stejně i se zubama :grinning:

22DC ti píchnou injeci na vysazení funkce podvěsku mozkového a pak tuším za 14 dní ti prvně vezmou krev jestli je všechno ok, mě takhle našli cystua musela jsem prvně na odsátí a pak jsem teprve začala píchat včeličky

Luuc no příští rok nevím jestli právě nějaká dovolená bude, vůbec s malejma dětma nebo dítětem, řekněme 3 mesičním

jsem odvážná, ale ne zas tak moc :wink:
24. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Takže budu teď v srpnu samotinká :confused: ? Ale vy už všechny máte něco za sebou, tak mi budete radit, že jo :confused:
Přesně tak, zastavovačka se v Sanusu dává 20-22 DC (u mě 20 DC), píchat včeličky se začínají za 11-17 dní poté (mně objednali přesně za 14 dní) bez ohledu na to, zda se dostaví MS - prý může přijít úplně jinak, než jsem zvyklá a nemám se ničeho děsit. Při kontrole mi udělají UTZ a protože ta zastavovačka má vedlejší účinek tvorbu cyst, mám přijít nalačno, aby ji kdyžtak rovnou odsáli - což jsem teda čuměla jak puk, ale koukám, že Míša to zažila... No a dají mi injekce a rozepíšou, kdy a jak píchat a začne eldorádo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mně by dvojčata nevadila, ale pro manžela je to noční můra :grinning: tak se mu tlemím, protože pro něj bylo psycho už ivf a teď je do toho celej zapálenej :grinning: takže je mi úplně jasný, že jednou to ty dvojky budou a za nic na světě je nedá :grinning:
24. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojda

Tak nakukuju.

Míšo sakramentský dovolený, je to škoda, ale ono to uteče.... takže normoš ještě budeš dál v práci?

Luciáši na močák bacha, je to bolestivéééé, ale co to tady vyprávím, šak ty máš odborníků kolem.... :grinning:

Já jsem po převazu, rameno už mám odkryté, jen paži ještě zamotanou a zapláclou novým "višňákem" fuuuuj. Stehy z hlavy v úterý a už snad budu mít klid.

V noci jsem příííšerně spala, tak jsem guma. Jdu se natáhnout. Ale zase juknu.
24. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
woblu u nás to bylo stejný, špatný už bylo to, že normálně nemůžeme mít děti, pak teda, že ivf, to myslel, že vyletí z kůže a už je s tím s smířenej a dvojky má taky jako noční můru, jeho segra má dvě holky, taky po ivf

jsem mu vysvětlila, že já nejsem jeho hysterická sestra a já to zvládnu, takže už to tak nějak vstřebavá a až budou a já vím, že budou, tak z nich bude vedle jak ta jedle :grinning:

woblu uplně samotinká nebudeš, mi pujdeme v závesu, já to kolem 23.8. dostanu a hned začínám brát Estrofem na sliznici, take ET bude někdy v půlce září :wink:
24. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Sanu no jo, co naděláš, mi přišlo hned divný, že když Pce mají dovču, že by ji neměli i v Jihlavě

zatím budu v práci aspon to uteče a příští týden mám dovču, tak budu umývat okna at to mám z krku
24. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj,omlouvám se že jsem sem tak vtrhla ale chtěla jsem se zeptat.Nechodíte některá do Sanusu v Pardubicích?Chodia jsem v Hk k dr.Novotný a ta je teď v Pardubkách.Tak mě zajímalo jak ordinuje.Vypadá to,že ji budeme znovu potřebovat.
24. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky se jdu kouknout jak se máte :slight_smile: Venku je zase hesky, jinak u nás včera byla parádní bouřka a vítr no to u Vás asi taky co.Jsme měli zrovna akci u švgra, byl to rachot nejdřív vysklený francouzský dveře, potom borec skočil do bazénu a roztrhl si obočí takže jel do nemocnice, ztratil vědomí a otřes mozku :frowning2: pak se to rozjelo samej inženýr připitej to tu byl. no tancovali jsme až do čtyř do rána :sweat_smile: Vám řeknu, že jsem na tu mojji mrchu hned zapomněla a užla jsem si to. :wink: :grinning: :grinning: test jsem nezkoušela už to vůbec nemám tak usuzuju, že to byla asi nějaká rychá MS.Dnes vymyslíme tu dovolenou. :wink:

Hoolky dnes jsem rodila :grinning: , ale před šesti lety ve 14.35h tak jsem si povzpomínala na ten malej uzlíček :sweat_smile: co už teď tak klafe.Zítra jedu pro dort a dostane tryko a koloběžku.Chtěli jsme trampošku na zahradu, ale prázdniny už budou končit tak ji koupíme až na jaře...

Jdu Vás dočíst :wink:
Sanu dobrý, že se hojíš a budeš mít pokoj.
24. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
tý jo Míšo tak jsme na tom stějně :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: koukáme máme to pech viď. Se ti nedivím, že se zlobíš asi se potřebuje naše tělo důkladně připravit :wink: :wink: No fakt k prdu je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Nás ta mršice rudá překvapila obě na stejno :sweat_smile:
24. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
holky jdu si vyluxnout a čekám manžílka tak uvidím zda se zvládnu ještě kouknout :confused:
24. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Gab se směju jak se všechny co jsme měli být v srpnu přesouváme na září

ten měsíc nějak přežiju, v práci to uteče, jen mě kvůli drahému štve ta dovolená
24. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Gab tak Důšovi přeju vše nej :wink: A aspoň jste si hodili kopitem, tak je to fajn, že jste si to užili!!!

A kam pojedete a na jak dlouho??

Fuj mě je zase teplo, jdu si zkusit navlíknout jíné tílko, které mě tak neobepíná :angry: :wink: Jestli ještě nějaké takové vyhrábnu :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Madlino Šári je v pcích, jak ordinuje nevím, cinkni si tam a sestřička ti vše řekne. Maj i nějak dovču nevím jak.... ale určo se někdo ukáže kdo bude vědět.... :wink:
První holčičku máš taky "od" Šárky???? :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Madli, slyšela jsem něco o tom, že vám nějak zmiznul server nebo co :confused: jestli máte chuť, klidně se přidejte k nám :wink: stejně my nakukujem k vám a vy k nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono nás zase tolik není, takže se člověk rychle rozkouká :slight_smile: JInak bohužel neporadím - já jsem z HK :wink:
24. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojda, tak jsme zpět z venku a manža si poručil k véče sushi :wink:

Madli, jak ordinuje Šári nevím...ale taky se k ní budu v září objednávat :wink: Ty seš Marki, vid :wink:

Gabi, Dušánkovi přeju taky všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Hojda holčinky :wink: , tak dneska teda nakukuju dřív a jsem zvědavá, kolik Vás tu je :slight_smile:

Míšo, to je pech, co. Mě ty dovči taky pěkně vytáčejí. Já budu v pondělí 17DC a jdu to zkusit nechat se zkouknout, ale už asi bude na KET pozdě. A proč? Protože teď mají u nás v Pcích v Sanusu dovču... :angry: V srpnu budeme mimo Pce tak to taky prošvihnem, takže až září to jistí :wink: . Jako ne že bych jim odpočinek nepřála, ale víš jak.. Ty jo, ET spolu a KET asi taky :sweat_smile:

A ty Gab taky :confused:

Sanu, už jen 4 týdny a můžeš být v klidu :sweat_smile: . To utíká..

Madli, v Sanusu od pondělí normálně ordinují tak tam cinkni. Šári je tam pořád, mám ten pocit :fearful: . Taky k ní chodím :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblu, kdy začínáš píchat :confused:?

Luci, já neviděla fotečky z dovči, můžu taky prosím juknout :slight_smile:.

Docela pravidelně Vás dočítám, ale času na odepisování je málo :angry:

Včera jsem se potkala s Rozinkou a móc ji to slušelo :dizzy_face:.
24. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojda tak jsem dočetla tak v září vás bude. Já musím tomu nechat volný průběh až do konce roku tak jsem docela naprdnutá, ale kdoví..........

Jinak ráno jsem byla pomoc péct svatební koláče, skočila si na rehapku se zády, aby byli připravené. Byteček je už skoro dodělaný, jěště schodit nějaké to kilíčko a už k nám mimi může přijít. :grinning:
24. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Čau dabliku :slight_smile: , třeba se to povede přirozeně, když jsi teď nastartovaná :wink: . Co že máte z problém?
Jó, svatební koláčky bych si teda dala. Miluju takový ty malinkatý, fuj, musí se příšerně dělat :grinning:.
24. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Už to čtu.. Problémy s ovulací... Ty už teď určitě nebudou :wink:
24. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
jusi no nevím z papírů jsem vyčetla neplodnost tubárního původu tak nevím co to je, ale máme i theratospermie a morfologie taky nic moc.
24. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
rozumím, je toho víc.. Heleď, ale já si vždycky vzpomenu na Danu :wink: . Příroda je mocná :slight_smile: .
Když to neklapne do konce roku, tak leden to jistí, ne :wink:!
24. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
nazdárek,

Jusi no jo, my měli ET tak nějak podobně v dubnu nebo se pletu??

v září už to musí vyjít bude nás jak psů, tak se nebudem bát vlka nic :grinning:
24. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jo jo,holčičku mám od Šárky.Je to suprová dr.Bohužel se přesunula do Pardubic.Vypadá to že od září opět využijem služeb Sanusu tak se rozhoduju jestli mám jezdit do Pardubic k dr.Novotný nebo zůstanu v HK a budu chodit k Šilhanoj.My bysme to měli už jednodušší protože máme zamrazíno takže by mě čekal KET.
Jinak neplodnost nám zmizela tak jsme se přesunuli sem na koníka.Debatujem na volný diskuzi a taky jako sanusačky.
Luuci tys mě odhalila.Napadlo mě že tu narazím na někoho známého :slight_smile: .
24. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
V dubnu to bylo Míšo :wink:. U tebe je to jasný, jsi plná optimismu :slight_smile:
Já už se bojím dát si nějaký "limit".. Nějak zatím neplním jak mám :pensive:

V pondělí jedeme do Kolína do Aquaparku jsem natěšená jako malá holka :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
holky si představte jako, že jsme šli manžilkovi naproti z práce jo a že prej na šestou bude doma tak jsme v půl vyšli no Důša na bruslích já psa a náhradní boty v ruce :sweat_smile: Jako jsme v 7.30. došli do Semína cca 5km stahaný jak blbci na pokraji syl :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manžel nikde tak jsme sedli do kempu na limču ještě že mívám po kapsách drobný tak jako kofča za 9 Kč a čekali až si nás tam vyzvedne. :sweat_smile: Se zas příště s ním na něčem domluvím :sweat_smile:

Jusi jo jo jsem na to jak ty teď ta dovča pcích a rychlá mršule mi kazí propočty. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak si ještě něco udělám na zahradě a snad polovina srpna už klapne :wink: Si říkám jestli pojedem někdy na tu dovču jestli mám ty léky pro jistotu brát sebou??
24. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Madli, kopu za Šárku.. Ale když máš mrazáčky v HK, nebyl by nějaký problém.. :fearful: ?
24. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jusi v Kolíně jsme byli min týden a ztratila jsem tam plavky :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jusi jsem dala tu parní komoru, saunu, výřivku i tobogán a klouzajdu :sweat_smile: No když seš tam z dítětem tak prostě musíš.Ta parní komora byla teda hustá tak ji zkus :wink:
24. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Gabi, takový akce jsou nejlepší :angry: . Ale kofola za 9 je dobrá :grinning:

Já měla taky úplně jiný plány, ale mě pro změnu ms zpozdila, tak jsem nestihla KET před dovčou a teď mám peška.. Teď to beru jak to je, ale když jsem se dozvěděla jak mají v červecni dovču a spočítala si, jak mám dovču v srpnu my, málem mě mrsklo. Jsem měla docela depku, že hlavně že máme mrazáčky, ale to je tak celý..
Být tebou, asi bych radši nikam nejela :confused: ..
24. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.