• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gabi, já se ti po plavkách podívám :grinning: :grinning: :grinning:
Móc se tam těším! Takže parní komora je hustá.. Jsem zvědavá :slight_smile:. Schválně jsem si vzala dovču aby tam dopoledne bylo míň lidí a byla volná skluzavka :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jusi já se taky už bojím, ale pořád věřím, že jednou se dočkáme všechny :wink:

taky bych jela do nějakýho vodního ráje, ale se mi nechcou vystavovat ty moje špeky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Míšo, špeky schovám pod vodou :grinning: . Slunit se nebudu bych byla jak vyvrhnutý vorvaň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Je to tam prý super.
24. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Míšo, teď mě to došlo... asi teplo, nebo co... Ty máš špeky? Kde prosím tě.. ? Na fotečkách jsi hubeňour a kočka k tomu :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jusi na to se musím teprve septat přímo tam.Ale snad by to prej mělo nějak jít.
Taky semtam jezdíme do Kolína do bazénu.Nejvíc se tam vyblbne Adélka.Jezdí na klouzačkách a na tobogánu.Náramně si to tam užívá a nikdy ji nemůžem dostat ven.
Jusi já tam už pro ně byla :sweat_smile: kvůli nim jsme tam jeli ještě jednou já nový plavky dvakrát na sobě a nechám tam spodek jo :sweat_smile: Tak jsem pátrala na vrátnici tam nic a když jsem stopla ukizečku tak je za půl hodky vyštrachala z nějakýho kmrliku, tak jsem byla ráda :wink:

Míšo a kde máš ty špeky??? :confused: dyk jsi žádný něměla
Jusi, Gabi na fotkách není nic vidět, pod svatebníma šatama už vůbec a podotýkám, že většině těch fotek jsem měla svých krásných 51 kilo a kde jsou ted?? v pr....*

Gab na srazíku jsem měla volnou halenu aby nebylo nic vidět :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
joooo a celulitida, nerada to přiznávám, ale dohnala i mě, bestie jedna :angry:
24. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
tý jo Míšo já už postupem věku zjišťuju, že už to taký není ono :wink:
24. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
pro dnešek se loučím jdu vydejchat tu procházku :sweat_smile: a tu včerejší akci dospat...tak dobrou
24. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Gabi, mám taky nový plavky.. Já se lekla, že jsi je ztratila při jízdě na tobogánu, nebo tak :sweat_smile:. Uklízečka tam musí mít celou sbírku plavek..

Míšo, Gabi, já myslím že každý tou hormonální stimulkou nabere, já mám taky hore pár kilo, ale zas tak to neřeším. Vyběháme to pak za kočárkama, holky :dizzy_face: :sweat_smile:

Jsem byla venčit trhače.. je tam pořád horko.. Bych si příáa baráček se zahrádkou jak máte vy, holky.. Můj drahý jde od září dálkově na VŠ do Brna, tak ani měnit za větší teď nebudeme :frowning2: . Jestli se nám povedou dvojčátka, budeme asi vegetit na chodně, tý společný :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
:grinning: Míša má špek maximálně v ledničce :grinning: Ty seš srandovní :sweat_smile: Ty chceš nás no skoro otylejší naštvat ne, počkej ti blejsknu špeka až porodím :wink:

Jinak zdravííííííím,

Jsme byli v Globu, zítra máme oslavičku, tak jsem naložila maso, zítra uplácám hubky....... a asi budu až navečer.

Mrazáčci v HK nevaděj, když chceš, tak je převezou do Pce. Mě to taky tak dělali a svezli se a zadařilo se i když jen trošku.....
A jedný holčině je taky převáželi a taky se zadařilo a u ní až do konce..... :wink:

Gab, tak důležitý je, že vás tam manža nenechal neee :grinning: A jak dlouho jste tam čekali???
Dobrou s kobrou Gabi :dizzy_face:
Ahoj, kočandy,

jusi, pošlu odkaz do IP :wink:

Míšo, Gabi, kde máte ty špeky??????????? zrovna vy dvě máte, co říkat, hubeňourky :wink:

Jinak celulititdu mám luxusní, manža by mol na mým zadku hrát golf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Marki, já jsem taky za Šári v Pce :wink: třeba se tam sejdem :dizzy_face:

My jsme povečeřeli luxusní sushi :dizzy_face: a výborný vínko :dizzy_face:

Holkyyy, co ještě srazík do konce prázdnin??????
24. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jé, Sanu, to je super, takže oni se mrazáčci rádi vozí :grinning: . Tak to nám to teď taky vyjde, když stěhovali sanus a děti nám povozili :slight_smile:

Sanu bylo v Glóbu hodně lidí? Já tam sjedu zítra..
24. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Manža byl pro chlebík taky v Globu..maj tam nejlepšííí :dizzy_face: zítra jedem na houby, tak snad si k němu dáme smážu :grinning:
24. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Díky, Luci, jdu se kochat :wink: .

Chleba z Globu je nej, mňamka.
24. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jusi no jooo oni převáželi vlastně teď všechny naše děti, tak doufám, že jim v tom tam nevzniknul zmatek :grinning:
V Globu bylo straaaaaaaaaaaaaašně moc lidí, byli jsme tam trochu po sedmé (jsem myslela, že už bude klídek) a ono prd.................. Zítra to bude na pohodu si myslím nebo aspoň lepší než dneska........

Luci sraz klidně, ale tak ho teď svolejte někdo, já ho svolávala dvakrát :wink:
24. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Luci taky máme dva chleby doma :wink: Myslíš, že houby budou? I když bylo teď dusno a zapršelo viď..... tak se tam hlavně s těma houbařema neušlapte :grinning:
24. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Joooooooooo jsem zapomněla, psala mi Nelča, že bude ještě dalších 6 týdnů ležet (vychází to do 2. září), tak se pak bude moct učit chodit chuděra :confounded: :confounded:
24. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
sanu, když ty seš nejlepší organizátorka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: my to necháme na tobě :dizzy_face:

Juj, chudák Nelča :frowning2: ta si to těhu "užívá" :frowning2:

sanu, no houby prej rostou :confused: tak uvidíme..jdem poprvý s Anetkou, tak snad něco kromě muchomůrek najdem :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Luci tak budou fotečky z lesa? :slight_smile:

Zase jáááááááá joooo, no jooo když to zase půlka nepřijde (vím, že ne úmyslně!!!) já na to mám peška.

A kdo by mohl na sraz??????????????????????????????????????????????????????? :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
sau, jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

Fotky z lesa, to nevím :sweat_smile: maximálně, když budem mít plnej koš :grinning:
24. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dneska jdu chrupčit..zítra se ozvu až kolem poledne, až přijedem z hub :wink:

Zatím pa a dobrou
24. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Luci tak tam nacpěte mech a úplně nahoru houby :grinning: Tak brou :wink:
24. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Luci, kráásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Anetka má suprový crocsy.. A na Tobě se mi moc líbí ty černý šaty :dizzy_face: . Hezká rodinka :slight_smile:

Sanu, snad to mají dobře označený :sweat_smile: . No, stejně teda nevíme jaký elixír tam smíchají :pensive: ..

Houby sbírat neumím, jste borky :wink:

Na sraz se chystám, teda jestli mě tam budete chcít, ale až budu těhulka, ju :wink:. Já se vás totiž bojím a tak tam nechci jít sama :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
kuk..jsem zde,,,byli jsme na zahrádce na pivku :dizzy_face:

kočky září je plodnej měsíc, Váša vzniknul loni v září :slight_smile: a bude to dobrý, já taky kvůli dovče čekala na IVF na září a vyplatilo se.........
24. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jéééééé,taky bych se vtírla na srazík,Kdyby vám to nevadilo.
24. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jusi ach joooooo, se nás neboj neeeeeeeeeee!!!

Zofi prdíky v pohodě dneska???

Madli no jasan v poho :wink:

HOlky dneska se loučím, začala mě pálit strašně žáha a samo jsem si zapomněla Rennie koupit a mlíko jsem už taky dopila :unamused: Tak si jdu sedo lehnout a zkusit to zaspat ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak brou, zítra juknu nějak spíš až navečer.

Brou :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
jasně Sanu, dneska se Váša taky vykandil :wink:
24. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.