• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahooooj.
Hrozně nám blbne net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc se mi nějak "rozbilo" miminko, dvě hodiny vřískala a nešla utišit... Dnes jsme samy, poprvé od příchodu z porodnice, manžílek jel ještě zapíjet - to je potřeba :wink: No ale teď už Anežka spí, jdu taky.

Dočítala jsem průběžně celý den, ale nedaří se mi nic odeslat, je to votrava, s tím netem. Ještě chvíli tu pobudu.

Míšo, škoda dovči...

Madli - vítej mezi námi - já bych šla za Šári... Taky jsem za ní šla do Pardubek. :wink:

Gabi, no chlapi...
24. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Luci, celulitýda, že by se tam dal hrát golf :grinning: :grinning: dobrej vtip. Mimochodem - to Ti nevěřím :wink:

Srazík se plánuje?? Ve druhé půlce srpna (po šestinedělí) by mě (snad) manžel pustil. Do té doby asi ne...

S vožením mražáčků je to pěkně napsaný. Tak že by to teď všem KETačkám z Pardubek konečně dopadlo, když jsou děti převežený, "naklepaný" :grinning: :wink: Přála bych Vám to všem.

Jo a... jak píše Žofi, že září je plodný měsíc, já hlasuju pro říjen, Anežka "vznikla" v říjnu :wink:

Žofi, gratulace Vášovi... my zatím kandíme, prdíme a přesto vřískáme, tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou, a zavírám, když tu není Sari :wink:
24. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahojda holčiny
prosíme tě Míšo ty a špeky haha :grinning:
Já jsem zjistila, že od doby co se snažíme tak jsem přibrala nejméně 10kilo. Hrůza a nejhorší že šest z toho je z Ivf. Musím začít něco dělat
25. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
bré ranko...Dani prostě někdy pláčou jen tak pro nic...já taky Lůce nevěříms tou celulitidou :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
a co ty Dabli?
25. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojda a tady leje a leje to je normoš jsem zrovna pověsila prádlo na balkon.Jo žofi někdy jen prostě pláčou hlavně že už Vašík pěkně kadí.Nás u syna trápili prdíky do 3měsíců a pak najednou v poho. :wink: dabli já mám po ivf taky pořád nahoře 8kilo no a ted jestli zase tolik přiberu při stimulce tak radši na váhu nepolezu. :wink:
25. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Dnes nepláče. :slight_smile: Přežily jsme první noc bez taťky a bez problémů... jen, přiznávám, byla ta noc trochu delší, od jedenácti do půl desáté. Sice se třemi pauzami, ale jsem do růžova :slight_smile:

Přeju krásný víkendík všem :wink:
25. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojda všem,

Luuci heeezky jsi to napsala, ale nevěřím !! :grinning:

holky já se nechci dohadovat, ale fakt nejsem žádnej hubenour, jen to dobře maskuju

a jak řekla Jusi, tak spoléhám na to, že to vyběhám s kočíkem a lítáním kolem prcka/prcků

Žofi to bylo první na co jsem si vzpomněla, že jsi byla na IVF loni v září a bylo vás víc, komu se to povedlo, takže si říkam, že kdo si počká, ten se dočká :grinning:

Dabli, naberou asi všichni, někdo víc, někdo míň, já mám 5 kilo, klidně naberu i 10, když budu vědět, že to pomůže :grinning:
25. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojda,

tak jsem pěkně nas*aná :angry: Ted jsme dojeli z hub a našli jsme jich přesně 6!!!! takže smáža se nekoná :angry: Takovouhle bídu s houbama jsem ještě nezažila..no za 3 týdny to zkusíme znova, snad budem úspěšnější :sweat_smile:

Holky, to nemá cenu řešit, kdo je hubenej a kdo není..každej na sobě to svoje kilo na víc cítí :wink: já jsem ted nafouklá jak balon a vůbec nechápu z čeho :confused: včera jsem celý den jedla jen zdravě a stejně jsem večer málem uletěla oknem :sweat_smile:

Tak jdu něco tvořit k obědu, když houby nejsou :confounded:
25. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
luuci: čus, a nemáš to ze zeleniny? Ta nadýmá jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ted dala dolů 2kg, páč po tý chatě jsem byla jaksi nakynutější :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..hele..asi nebudete mít čas v pondělí nebo úterý? Pak přijdete MP až do pátku, a kdyžtak jsem o víkendu sama doma, kdybys chtěla někam zajít :wink:
25. črc 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
siss, no včera jsem měla k obědu jen rajčata s mozzarelou a večer sushi :confused: rajčata nenadýmaj :wink: já mám na váze stejně, jen jem prostě jako balon :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj, v pondělí i v úterý máme čas :wink:
25. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
luuci: jééé..tak hurá, tak když bude nějak slušně, tak bysme se mohli stavit nebo něco :wink: Tygr je v poslední době nákej odváženější :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už mám nějakej kopr tyhle prázdniny, se nák nudim :angry: ..hodila jsem na MMB chlupatku, dokud mi nepřijde ten balíček aukcí, tak bych docela byla ráda, kdyby se někdo ozval..páč se mi tam líbí děsně jedny kozačky, který bych měla k tý HK kabelce..ale zrovna nemám moc maníky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
Luuci to můžeš mít ze zeleniny, taky jsem občas nafouklá, ono to zase splaskne :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Já se těším, že až Honza pojede s Anetkou na Apaluchu, vyrazím na nákupy :wink: snad už bude podzimní kolekce :wink: jj, tak se domluvíme ráno podle počasí :wink:
25. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
luuci: tak fajn, ale má být slušně..ne moc vedro, ale hezky :wink: já jedu do toho Brna na konci srpna, budu mít na to asi 7tis, takže bych potřebovala nakoupit hodně věcí na podzim a zimu, pak už to bude horší, páč MP končí v listopadu sezona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
děcka mě porád bolí ta díra po zubu, nevím jestli už by to nemělo přestat, je to dva dny :frowning2:
25. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
siss a to tam máš s někým sraz? do Vaňkovky bych docela taky zajela :wink:
25. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
kuk zkušené maminy, Luci tě jen škádlíme :wink: už ti věřím, pravda, naked jsem tě neviděla---
25. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
luuci: no brněnský holky z pigmentů :wink: ale klidně pojed, už se na tebe ptaly, kde seš :wink: stejně budeme šmejdit po obchodech :wink:
25. črc 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
Míšo, zuby jsou nejhorší bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dej si ibuprofen, snad to přejde :wink:
25. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Míšo jen jsme tě chtěola povzbudit, já taly chtěla strašně už v srpnu a nešlo to....jen že počkat se vyplatí....
25. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
siss a to tam pojedeš jen na jeden den?

žofi, tak jak dneska Vašík?
25. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
luuci: jj, normoš tak v 10 plánuju příjezd, pak budeme nakupovat..pak oběd, pak zas nakupovat..a tak v 18:00 domů :wink:

zofik: no mě vidět naked, tak se zbliješ... :sweat_smile: to mám co dělat, i já..a to jsem na sebe zvyklá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
holky dobrý ale je to asi kluk...sousedi maj holčinku a ta furt spí. :astonished: ..a Váša spí tak 10 minut a pak furt plyve dudlíka, pak se zas chvíli kroutí a pak se vyprdí a je klid....a za 20 minut znovu....no aspoň manža vidí,že si neválím kule, jak si myslel :wink:
25. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
siss, hmhmhm, to bych docela jela :wink: záleží jakej den :wink: pak se kdyžtak domluvíme :wink:
25. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
žofi, neboj...bude čím dál tím líp :wink:
25. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
luuci: no určitě víkend :wink: a plánuje se to na 29-30, možná o týden dřív..ale spíš to už bude pvenej termín :wink:

zofik: Tygr taky furt spal jako takhle malej, ale pak ho to teda přešlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
holky po pravdě já jsem 7 tejdnů po porodu a taky se necejtím..prostě prsa jdou směrem dolů a kg nahoře....ale chce to čas....
25. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Váša spal asi týden když jsme přišli z porodky.....pak začlo bolení a bylo po spánku :grinning:
25. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
zofik: mně je furt blbě z toho banděra..já když si jako zmáčknu břicho k sobě rukama..tak tam mám takový nechutný varhany kůže sriaty..blééé..jenom na jedný straně, kde měl Tygr prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: kozy tak děsný, ale v podprdě to jde..jinak bych byla spokojená :sunglasses:
25. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.