• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci ty houby a přitom furt prší, že by se řeklo že rostou...já jemám nejradši jako řízky a nebo s chlupatejmě knedlíkama, mňam :wink:
25. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
hm, tak kozačky nic..prej maj přes lýtko 31cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to mám teda hustou smůlu, já potřebuju min. tak 36 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
sis s tím já mám taky potíž, narvat se přes lýtko....jinak KO jsme se dozvěděla zda se nepomočuju :grinning: , že prý mám dost vytahanej močák, takže mám pořádně cvičit....
25. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
ale jinak žádná jiná újma, doky mě zašil po porodu pěkně :wink:
25. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Žofi jo jo, já vím a díky za povzbuzení, ono na měsíci už nesejde, hlavně at se zadaří :wink:

Luuc jsem si brala Nimesil v noci, zase, ale už to zase bolí, nevím jestli nemám zánět i pod těma dlašíma zubama, no nechám to do úterka, středy a pak volám doktora
25. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
zofik: já mám brutus malou nohu, ale vymakaný lejtka..takže to je peklo..jinak já mám nohu 22cm, a dřív to bylo normálně číslo 36....a ted maj dokonce i 35 22,5cm :astonished: tak já jako fakt nevim, co budu na těch hnátách nosit :rolling_eyes:

na močák stahování svalů, já to dělám preventivně furt radši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
siss, tak to zatím nic nemám :wink: do Brna bych se zajela mrknout :dizzy_face:

Mě nejvíc vaděj ty moje madla lásky :angry: a trochu bych povytáhla prsa...jinak celkem ok

Manža předevčírem vytáhl 5 let starý fotky z dovči..tak to jsem trochu slintala nad svojí postavou :frowning2: a manža nad tou svojí taky :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
luuci: tak madla já netrpim, ale radši bych měla madla než hnusnej břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak to je fajn, ale pojedeme vlakem ne? To je 1,5h EC :wink:
25. črc 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj :wink: vlakem je to pohoda :wink: nad mi do toho nic nevleze :wink:

To je stejně sranda, jaks e každýmu tuk ukládá jinde :sweat_smile: mě to jde hend do madel a třeba břicho skoro nic :confused:
25. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
luuci: a nemáš to taky z těhu? Že tys měla Anetáka spíš jako do strany :wink: :confused: ...jak jsem jela na tu chatu, tak tam to bylo v pohodě...ale zpátky jsem seděla na chodbě na tašce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
siss, ee, mě to šlo vždycky spíš do boků :wink: ale od září začnu chodit na spin :wink: co ty cvíčo?? budeš ještě někdy chodit? :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
luuci: no mám takovou jako mlhavou představu, že od září :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
siss, tak to máme stejnou představu :sweat_smile: uvidíme, jaká bude realita :grinning:
25. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
luuci: hlavně už nebude takový vedro :confused: ale docela by se mi chtělo už :confused: akorát musím ze začátku s mírou, a ne hned 5x za tejden :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
madla lásky :grinning: co si pod tím představit?
25. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
zofik: takový ty bůčky, za který tě chlap drží, když šustíte od zadu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
siss, mě docela chyt ten spin..přijde mi ti větší záhul a je to i od 8 večer..tak budu moct chodit častějc :slight_smile:

žofi, to je to, co po stranách přetýká z bokovek :grinning:
25. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
luuci: mě ten spin moc neba, a navíc jako větší lejtka já fakt nepotřebuju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...jsi to zofikovi vysvětlila delikátněji než já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
siss, když je dobrá hudna, tak tě to vtáhne a hodina uteče jako prd :wink: už se těším... že bych začla chodit už v srpnu? :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
luuci: já chci zas stepy, ty mě baví nejvíc :dizzy_face: a možná zkusim i to bossu, ale ted fakt nejdu v srpnu, bych na to neměla ani moc prachy :wink: ted musim zacálovat ten Next, a to se docela prohnu..pak to Brno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
siss, kdy ti přijde Next??
25. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
luuci: 12.srpna budou rozesílat už :wink:
25. črc 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Tak to aby byla brzo zima :grinning: :grinning: :grinning: a jakou jsi teda na konec vzala velikost?
25. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
luuci: 92 :wink: ale to bude mít zas tak na rok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak tu 86 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
luuci: overaly 86, páč ty jsou mu dost velký... :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
áha chápu :wink:
25. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
já vezmu tu 98 :wink: trika 92 má ted akorát
25. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
luuci: jj..asi jo :wink: on má ted tu 86akorát, jenom kalhoty jsou mu delší ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
kočky jsem Vašimu taky objedala lacle a body z Nextu, uvidím jak moc je to nakažlivý :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
žofi, hooodně :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.