• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: nás za chvíli Vašík dožene s tou velikostí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
no holky mu už ta 62 začíná být těsnější..... :grinning:
25. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
zofik: to nosil Tygr do 4m :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
ale víte jak, teď jen leží a blindí...spíš až bude větší se vyplatí možná aby byl fešáček a mohl se ukázat :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak zatím, jdu se najíst :wink:
25. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
já valim holky taky na The Amazing race, páčko :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
sis,s tak jsem ted taky poslala objednávku :wink: nevzala jsem ještě všechno, ale i tak to mám za 210 liber :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už budu mít aspon většinu z krku :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
luuci: já to mám asi za 180, ale asi ještě jednu menší udělám v září..no na to, že se mi tam nic nelíbilo..je toho teda dost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak už jsem hodila na mimáč i zimní, už to tam normoš prodávaj...a už fakt valim, páčko :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
siss, příští týden proberu skřín a taky to tam už hodím :wink: tak pa, my jdem ven :wink:
25. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tady je mrtvoučko, se ani nedivím, já po obědě chvíli žehlila a dost mě to znavilo, tak pak chvíli žehlil manža a teď se oba válíme u telky a relaxujeme.

Dančo, pobavil mě příspěvěk "rozbilo" se mi miminko :grinning: :grinning: :grinning: vtip tě neopouští :wink:

Holky chci se zeptat, kdy jste se objednávaly k tomu prof. Eliášovi??? a na kolikátý týden+kde má ordinaci?
Pamatuji si, že jste říkaly, že je víc v Hradci a sem dojíždí a ještě jestli můžu poprosit tak kontakt, třeba do IP, děkuji :wink:

Luci, docela hezký nákup :grinning: , mám takový pocit, že když jsem v pátek večer hnala z práce, že jsem tě zahlídla s manžou venku a vezl kočárek, ale jistá si nejsem.
25. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj Very, je to možný :wink: šli jsme v pátek na pivo :grinning: k prof. Eliášovi se chodí ve 20.tt :wink: v HK má pacientky přes pojištovnu, tzn., že je nějaký důvod, proč ten UZ dělat :wink: v Pce si ho můžeš zaplatit, stávalo to 750 kč :wink: ale kontakt nemám, snad sanu nebo žofi :wink:
25. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Helou helou

Tak jsem zpět straaaaaaaaaaaaaašně přecpaná, ale bylo to dobrý.

Jdu dočíst.
25. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Dančo dobrej výraz "rozbilo se mi miminko" :grinning: :grinning: Tak reklamaci, ještě je v záruce :grinning:

Very je to v pcích v Polabinách, zavolej si tam, řekni že chceš na ten UTZ k dr Eliášovi a oni se s tebou domluvěj na termín :wink: Stojí to 1.000,- dostaneš DVD a 2 fotky.
http://www.genetikapardubice.cz/

Luci a nezmokli jste? Tady celej den leje jak z konve s přestávkama tak půl hodiny.....
25. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
sanu, ani moc ne..v lese přece neprší :grinning: ale jen jsme nasedli do auta, tak to začlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pršelo celou cestu domů

Dneska jdu pařit s kámoškama, zapít narozky, ani se mi nějak nechce :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
luuci: tak to já bych šla hned :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
siss, tak běž místo mě :wink: mě se vždycky nechce, ale pak si dám dvojku vína a rozjedu se :grinning:
25. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
luuci: no ale se mnou je to náký bídný :astonished: na tý chatě jsem pila snad nejmín ze všech..minule jsem byla s kámoškou, a taky jsem skoro nepila..mně to nák nechutná v poslední době :confused:
25. črc 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
kuk :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
siss, mě to chutná, ale třeba včera jsme si dali doma dobrý vínko a ve 2 v noci jsem si brala ibuprofen, jak mě bolela hlava :confused:
25. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
luuci: já si třeba dám takhle odpo Frisco nebo jeden drink, ale abych popíjela..to mi ted nejde..divný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
zofik: kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: co dělá Vašík? Tygr ted chodí pravidelně kadit na balkon do rohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Luci máš narozky?
25. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Sanu děkuji, tak je to tam jak jsem byla teď, hlavně když nebudu muset k tomu dr, co mě měl teď, nic neřekl, jen kroutil pořád nevěřícně hlavou a pak řekl, že jsme o týden větší :unamused: a že už nejde ani změřit, normálně nějak hňup :angry:
25. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
no siss je mi to blbý to psát furt dokola ale teď se brutálně pokadil a usnul na lehátku :grinning:
25. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
verysek: tohle, že je mimino o týden větší nebo menší, to mi přijde fakt ujetý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem na jednu stranu ráda, že jsem těch UZV měla málo a nikdo mě neschízoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
Very Váša byl tak o týden větší, vklidu :wink:
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
zofik: tak mu je dobře :sunglasses: my měli ty lehátka 2, a nula bodů..vydržel v tom tak 5vteřin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
Sanu a ty jsi byla kolem 19tt a byl s tebou i manža???, protože ten můj se prá kdy ho už vezmeme s sebou :grinning:
25. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Žofi, viď pořádný chlapi se hned poznají :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
no Anetka byla taky veliká :wink:
25. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.