• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zdraví kočky, jdu vás dočíst...

jsem se teďka rozhodla, že prost ěpříští týden porodím a basta :grinning:
31. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Gabi... buď ráda, že to máš jen o víku :wink:
31. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
žofi, příští týden už to klapne :wink: držím pěsti zítra na kontrolu :wink: v kolik jdeš??
31. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Hoj kočiny, tak zase nakukuju- byla jsem dnes na obídku u našich :wink: :slight_smile:

Žofi- koukám stále nic a u mě to až na tu fyzičku také nevypadá, že by se něco chystalo...

Týjo- ten lis na žehlení- o tom jsem ještě neslyšela...může to ale podstatně zkrátit dobu žehlení...No, ale stejně, některé věci bez žehličky nejdou..každopáďo- když se to zkombinuje-paráda :sunglasses:

Very- tak to je zupa, že to vzali tchánovci s takovým nadšením- mám radost :slight_smile:

Kubík přijel v pět od ex a hned letěl na tenis, když konečně po třech dnech vykouklo sluníčko..Jo- a ex má novou karkulku, tak jsem zvědavá, jak bude brát Kubíka- aby tam nebyl jak páté kolo u vozu :unamused: ...Ale snad ne- to ukáže čas- jevila se celkem sympaticky.. :wink:
31. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Žofi- a to by bylo, aby to nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
čau Evíku, taky jste ještě holky po kupě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Jo,jo, Luci- ale ty záda :rolling_eyes: :rolling_eyes: ......dneska jsem u našich lezla na čtyech po koberci a Charlie (našich fenka) na mě nechápavě čučela a pořás se mi snažila oblizovat ksicht :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Já taky na chvilku nakukuju...

Včera jsme neplánovaně zmizely s Terkou k ségře na chatu.Volala mi ať přijedeme na ohýnek,tak jsme se hned sbalily a jely.Dokonce jsme to zcládly i bez deštíku,tak se to docela vydařilo.(A taky jsem byla u jejich sousedů tajně na třešních.Mňam! Ty já miluju a navíc za plotem jsou vždycky nejsladší... :dizzy_face: :grinning: )

Dneska jsem ještě dokoukávala to P.S.Miluji Tě a musím říct,že je to fakt krásnej filmík.I jsem si zaslzela,ale žádný splín.Jen krásný dojetí... :fearful:
31. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Holky- ten kůň- poslední dobou- to je tedy děs- je to pomalý, jak mrcha- stránka se načítá nevímjak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Žofi- v kupě (po kupě) se píše zvlášť- předložka+podst.jm :wink: -ne, že bych dělala chytrou, jen, že ses na to ptala :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
áhoj Evíku..

Luci na KO mám bejt v 10 hodin....

díky Evíku, já si říkala, jestli to není příslovce, jako že jsem dohromady víš :dizzy_face:

funím jak lokomotiva, občas mi málem praskne břich, jak se tam Váša zřejmě zvedá....no prostě ať mi chlapák neříká, že už se mu nechce na svět.... :confused: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Žofi- musíš Vášovi domluvit, ať se k tomu postaví zodpovědně, jako chlap a neschovává se pořád u maminky pod sukní :grinning: :sunglasses: :wink:
31. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj hojky!!!

Dneska je zas divnej den, jako počasí, bolí Vás taky někoho hlava nebo jenom mě z toho furt přemejšlení o těhu :unamused:

Veru, kdy jdeš k dr.?
31. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
verýsku zítra na tebe budu myslet, ten první den bejvá takovej náročnej, tak ať to zvládneš :wink: tý jo ty budeš mít nabyto co a ještě tě čeká první utz :dizzy_face:

Věru P.S.Miluji tě, móc hezký a smutný to bylo..
Evi ty to žofi tak hezky píšeš :grinning: však on se Vašík umoudří a vyleze :wink:
Žofi myslíš, že tě nechají přenášet nebo už máš nějaký termín na vyvolání??
31. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Luci, aha, tak to bylo přesunutý :confused: , ale ono by to venku v tomhle počasí nešlo :wink:

Zdravím Evču a Věrku.

Evčo, tak to si neumím představit jak lezeš po čtyrech :grinning: , ale už to asi není sranda, ale spíš záhul.
Doufám, že nová karkulka bude ok a i s Kubíkem bude vycházet dobře :wink: :slight_smile:
A kůň mě taky leze pomalu :angry:

Věru, jj sousedovic třešně bývají nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Šári, jasný zítra pravou :wink: :grinning:

Rozi, já ještě nevím kdy půjdu, kdy mě objednají jak budou mít volno :wink: , ale mám strach, ale i se těším :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
holky teráska se už rýsuje a za týden už nebude žáádný bláto před dveřma. :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
jééééé tak tady čučím na koníku a mám buchtu v troubě :sweat_smile: jsem teda běžela a v poslední chvíli zachránila, je sice trochu přičmoudlá, ale cukr to spraví :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
holky jak si děláte rajčata s mozzarelou?
31. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Veru, držim pěstičky! tfuj - tfuj - tfuj! Drž se, brouku! Já to asi nevydržím a zítra ráno si udělám ten test, tak se bojím a zároveň jsem zvědavá. Vím, že mi to asi budete vymlouvat, že je to brzy, ale nemůžu si pomoct.

Když mi to nevyjde - snad tu někdo zítra ráno budete, abych se mohla svěřit a vypovídat z toho :frowning2: bojim,bojim
31. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
dabli, jestli myslíš nasyrovo, tak vše na kolečka, pokapat oliv. olejem a posypat bazalkou, někdo zakápne i balsamikem.
31. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Rozi, děkuju :wink: , já tobě taky držím pěsti a zítra už můžeš testnout ne? to už by mohlo být něco vidět, určitě tu holky budou, takže ti pomůžou a poradí :wink: :slight_smile:

Gabčo, super, že si buchtu zachránila,tohle znám, to je pak rychlost blesku jak vystřelím :grinning:
31. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
holky jdu do sprchy tak se tu mějte krásně ráno juknu :grinning:
31. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Čusan, jdu dočíst :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
holky taky jdu do vany a pak asi věčeře - pizza :sweat_smile: a nebo dojím kuře :wink:
31. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
dabli tak dobrou,
já zítra jedu domluvit to IVF, manžel bude doma tak toho musím využít a čapnout ho s sebou,
holky jak dlouho to trvá než se to vše zařídí??
31. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
no jo very zitra nastupuje... :sweat_smile: tak pravou stepanku pravou a at to dobre dopadne a nejakou tu chvilku si te tam nechaji... :wink:
31. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak návštěva odjela... ale zbyla tu po ní nějaká práce - ne, to nemyslím, zle, přivezli nějaké věcičky na mimi, tak to musím vyprat, vyžehlit, uložit a ještě před tím na to vyšít značky, znáte to. Jinak se přidávám k Rozi, je divný den, buď blbne tlak nebo blbnu já, je mi nějak divně. Ale porod to není, nebojte :wink: Jdu dočíst :wink:
31. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Gabi, měsíc jsem čekala na vyřízení pojišťovny. A pak už to jelo :wink:
31. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Soni, jj, moc děkuji, snad jo :sweat_smile: a už je hotové video s Karličkou, je boží :dizzy_face: trvá 6,5 minuty, takže vypalíme a asi budeme muset poslat a nebo se sejdeme třeba v PCE o polední pauze někdy brzy :wink:

Gabčo,budu vám držet pěsti na IVF, snad to půjde rychle a budeš těhu o chvilku dýl, to se taky dá :wink: :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Díky Veru, já doufám a věřím, že tam budou // a dobrou chuť :wink:
31. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Roozi na zítra (kdyby jsi náhodou podlehla :grinning: ) držím pěsti...!!!

Sari no pořád se břuch tak nějak drží, jen ta kila nějak rostou :sweat_smile: :angry:

Dabli hele vem si první den poslední mrchy čili toho pátého v neděli a počítej týdny až do dnes a tak ti vyjde v kolikátém týdnu jsi.... :wink:
Bere se to tak, že když testuješ, tak to vychází na 4tt :wink: Teda jako test z krve ....
Mozarelku na kolečka, rajčata na kolečka, oliv olej, balzamiko, bazalka, oregano, trochu posolim. :wink:

Very to bych se nařehtala, kdyby jsi tam první den otevřela ráno dveře a hodila šavli :grinning: :grinning:

Luci ten lis vypadá dobře!!!

Se to nějak mračí :confused:
31. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.