• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sis, asi na tom něco bude, ale já jsem nedočkavá každý UTZ :sweat_smile: a chci všechno vědět a tento dr. byl fakt divnej :pensive:
25. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
žofi, neee..už jsme je měla, ale jeli jme na dovču, tak jsme se už nestihly sejít :wink:
25. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
áha, tak si to užij....já od září abstinuju, ale já radši taky nepiju, ono lepší :grinning:
25. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
verysek: já třeba nečekala ani na srdíčko, jsem ani nevěděla, že se to dělá..jsem byla poprvý u Dr. v 9tt, a předtím jsem chodila ještě k tý, která byla před Luckou..a tam to bylo děsný, neměla UZV ani nic, takže na prvním jsem byla ve 12tt až v tom genetickým centru tady v Polabkách :wink: ale mě nějak nenapadlo, že by mohlo bejt něco blbě no :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted už bych se asi bála mnohem víc :pensive:
25. črc 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
Já se taky těšila na každej UZ :dizzy_face: na štěstí mi ho Šári dělala každou prohlídku :dizzy_face:

Very, jj Anetka byla taky velká...měla o týden větší hlavu :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Luci nebo se říká, že v lese prší dvojitě :wink:
A večer by se mi asi nikam nechtělo. Ale jak píšeš, pak jsem si dala první drink a už mi to nevadilo:grinning:

Very co to bylo za blba??? Buď v klidu, já mám špuntovou taky většinou větší jen se jedná jednou o 4 dny jednou o přesný týden to je fučík..... Spíš mám strach aby to nebyla tlustoprdka, abych to nemusela tlačit jak Zofka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zof náhodou, já jsem ráda, když píšeš, že kadíte, vím sama jaký to je když to nejde. Před těhu jsem takové fáze měla a na zač těhu....... tak Váša takovej broučínek.....
holky, já se přiznám, že jsem hroznej po... :sweat_smile: :grinning: , ale u nás sanusek je to asi úplně normální.
Siss a hlavně, když člověk slyší co se komu stalo tak si to hned vztahuje na sebe a je to na prd :unamused:
tak mně nikdo nikdy neřekl, že by měl Tygr něco o týden menší nebo větší :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
very: no já o těhu nevěděla nic, takže jsem tím proplouvala tak nějak bez strachu..teda jako o Tygra, jinak jsem byla posraná až za ušima :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale ted už vím, co by se mohlo stát..tak to je takový blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Sis tak ono je asi něco jinýho, když jsi těhu hned, ještě neplánovaně, tak to tak nějak neřešíš a nepídíš se co a jak, tím pádem se ani o to brouče tolik nebojíš nebo si to spíš nepřipouštíš............. ale ono líp....... :unamused: :wink:
25. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Very, já t iřeknu, že jsem brala všechno jako automatický..že je mimi v děloze, že bije srdíčko, že jsou tripply OK,... ted když čtu, co se všechno může stát, tak budu v druhým těhu na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Sanu napsala bych co to bylo za blba, četla jsem na něho recenzi a byla přesná :angry: , ale co my budeme Ok
jo a to si taky říkám, když to bude holčička, aby to nebyla 4kg buchtička jako já :grinning:, ale co hlavně že budeme zdravé, kilo sem kilo tam to vyběhá
25. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
mě furt každej strašil, jakej bude Tygr obr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
very, Anetka byla do roka taky docela buclík a ted patří mezi hubenější děti :wink: u dětí bych kila na víc nějak neřešila :wink: až na těn porod..ten je asi jinej s 2 kiláčkem a 4 kiláčkem :grinning:
25. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Luci, neboj nic, si jsme tady všechny oporou, ty naší a my pak budeme zase tobě, vždyť víš :wink: :slight_smile:
to mě připomnělo, nedělali jste s manžou zkoušky při dovče na sourozence Anetce? :grinning:
25. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Very mě bude fuk že by to byla tlustoprdka, já to myslím spíš kvůli porodu víš :wink: :grinning: Jako, že bych radši tlačila menší droboučkou holčičku :grinning:
25. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Náhodou mamka říkala, že já jsem se rodila nejlíp, takže klíííííííííííííííd :grinning: oni někdy ty drobci jsou samá ruka samá noha a někde se zašprcnou, kdežto 4kg zatlačíš a je to venku :grinning: , si dělám srandičky, ono mě to přejde, jak říká mamka si myslíš, že je to tvoje poslední :sweat_smile: :pensive:
25. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
já měla porod fakt v pohodě, byl malej a měl i malou hlavu :sweat_smile: takže tlačení bylo lážo plážo, to bylo tak minutu asi..a chlastala jsem malinííííík :grinning:
25. črc 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
No joooo Very, ale tebe netlačila mamka jako prvorodička neeee :grinning: My jsme ještě takové jak "rodící panny" :grinning:
25. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
luuci: já asi hodim na MMB toho trapnýho slona houpačku, se mi tady na to stejně jenom práší :confused:
25. črc 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
Very myslíš že 4 kg zatlačíš a je to venku?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Zofiiiiii nové fotkyyyyy!!!
25. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
kde Sanu?
25. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Sanu, já jsem druhá, ale ta třetí se rodila úplně nejhůř prý takže si nevybereš a u první měla dva dny křížové bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Žofi, néé, nezlehčuju to jsem psala, že je to jen sranda, každá to má jinak, já když mamce říkám, jak rychle rodíte jako prvorodičky, tak říká, že to nechápe, že ona to měla nekonečný u nás všech.
25. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
No tvoje neeeee, jako že chyběj :grinning: Tam je Vašík naposledy s mega bříškem.
25. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
teď si pochutnávám na luxusňáckým pohárku, se manža překonal :sunglasses: , ale už dostávám chuť i na melouna, tak to zase ráno strávím na wc :grinning:
25. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
25. črc 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
sanu 2 tam máš, musím , Váša mě volá.... :wink:
25. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Zofi je to chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Taaak jsem vyspršená, namalovaná, outfit vybranej :sweat_smile: tak můžu vyrazit :grinning:

žofiii, Vašík je krááásnej :dizzy_face: ta první fotka z porodky..my tam děsně připomíná Anetku v porodnici :wink:

Užijte si hezký večer, zítra se snad nějak nahlásím, když se probudím :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.