• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
luuci: nedělej nic, co bych nedělala já :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Žofi, Vašíček je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: a vůbec se mi nezdá velký, je krásňoučkej :dizzy_face:

Luci, hezký večer a příjemnou zábavu :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
zofik: mně taky nepřipadá Vašík jako obr..vypadá kouzelně :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
Luci tak si to užij a jak říkalal mamka vždycky mě, chovej se tak, aby jsi nechovala :grinning:

Jdu juknout co dávaj v tv.
25. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj drbalky :slight_smile:
dneska jsme budovali na chaloupce - to bylo slejvák, slunce, slejvák, slunce, jak u blbejch :sweat_smile:
jusi, na kontrolu mám jít ve čt. 6.8. a to už asi začneme ďobat předpokládám... teda s těma kilama mě nestrašte :confused: ikdyž čert je vem...
Dani :grinning: škoda že jí nejde vyndat a zandat baterka, co :grinning:
no to je tím, že toho hrozně moc víme no... moje sestra se mě v 8tt ptala, kdyže je jako ta ovulace, a jelikož vůbec netuší, co tuším já, tak je hustě v pohodě. Když šla na amnio, tak říká - no když se to pos., tak si uděláme nový no... je to o tom, že já si prostě nový udělám dost těžko :unamused: kdybych věděla, že budu těhotná na první pokus, tak se mi taky spí klidněji...
25. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak jdu jukat na Fantomasa............trošku nostalgie :dizzy_face:

Nějak zítra pa :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojte snazilky a tehulky, prosim vas mam na vas malou otazku. potrebovala vedet jak to chodi v sanus pardubice a jestli se necha chodit primo tam na gynekologii. mam sice uz dve deti ale po umelem oplodneni a pristi rok se chcem pokusit o dalsi a tak schanim kam chodit na gynekologii, kde by me na to dobre pripravily.jsem z prelouce. dekuji za odpoved.
25. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Sanu a ještě jedna, úpně čerstvoučká :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3068341&vReferer=

á Fantomas, tak to jdu taky koukat----
25. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
díky holky že se vám Vašík líbí....no Tygr a Anetka jsou taky výstavní dětičky :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Žofi, Vašíkovi to sluší... a taky jsem myslela, že je větší... :slight_smile:

Holčiny, z občanského zákoníku si pamatuju, že záruka na živá zvířata je 6 týdnů. Nápadně podobné s šestinedělím… :grinning: :grinning: Přesto myslím, že se to na děti nevztahuje. :grinning: :grinning:
Jinak hláška, že se dítě rozbilo, není moje, to vymyslela ta kámoška z Nymburka, co má dvojčata z IVF. A taky jednou prohlásila: „taťko, zkazilo se Ti dítě“. Mají to rozdělené, holku přebaluje taťka, když je doma, kluka přebaluje mamka. A tenkrát „smrděla“ holčička.

Přeju krásnou dobrou :wink:

Jolanko, pokud chcete zkoušet mimi, tak asi není problém chodit do Sanusu, ale jinak normální gynda tam podle mě není (nebo spíš ji nedělají, specializují se na umělko)…
25. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dani co Anežka, vše v pohodě?
25. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
holky věřím že se jednou sejdeme všichni s mimískama :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
zofik: Tygr je hlavně výstavní uřvánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
Sis no jo, tak asi je víc bojácnej...
25. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
zofik: ale jenom trošku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
hlavně že je zdravej a on se otrká...jste mě pěkně nakazili, jsem si taky teďka objednala next :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
zofik: ale jo, zdá se mi, že je to fakt lepší v poslední době...ale furt je to bída :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jj, Next je boží...ale na dospělý už to takovej zázrak není, hlavně máš jednu velikost a k tomu ti přijde 5různejch jinak velkejch hadrů..to mě děsně sere :angry:
25. črc 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
hmmm za ty prašule by měla velikost teda odpovídat bych řekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já zkusím jednou a uvidím.....

s
25. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
zofik: já mám fakt 4kalhoty..a každý jsou jinak velký :angry: za tyhle jsem dala 1200 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24633280&tab=3 a jsem v nich jak bůček narvaná :unamused:
25. črc 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
jo Sis dávám Vašíkovi comfort a do toho Lefax....a prdí dobře :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
jj, ten Lefax je fakt super..nám nic jinýho nezabíralo :wink: a můžeš ho dávat dlouhodobě :wink: já ho dávala ze začátku i do kaše :wink:
25. črc 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
jo počkej si objednáváš i sobě jo? no to já bych nemohla , mám takovou né neutrální postavu...
25. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
ale Sis jsem obešla v HK 6 lékáren než jsem ho sehnala.... :astonished:
25. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
zofik: mám od nich topík, a ten je super..akorát bych potřebovala menší o číslo, a to už zas nevyráběj :sweat_smile: jinak dvoje kalhoty jsou mi fajn, a dvoje neoblíknu ..takže už na kalhoty seru, za ty prachy...to se pak vůbec nedá prodat, páč to je na nějaký z koncentráku asi :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
áha,tak to vůbec, jestli to je na tak hubený lidičky, tak nic pro mě :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
zofik: tak jako můžeš si vzít samo i svoji velikost..ale prostě si vezmeš např. 40(12) a jedny kalhoty ti budou a jedny ne :confounded: prostě je to jinak velký..to máš jak do loterie :unamused:
25. črc 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
zofik: jenže já nosim 34, a tyhle jsou snad 32, a to nikdo neoblíkne už :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
Sis :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
zofik: jako šaty z HM 34 jsem prodala nějaký paní pro 10-letou dceru..a taky jsem myslela, že se jich nezbavim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
ty jo, jdu chrnět..dobrou :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.