• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sis ty jsi fakt asi drobná :wink: dobrou---
25. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ráno. Otvírám :grinning:

Přeju krásnou neděli.

Žofi, ptala ses, jak Anežka: v pohodě. Dvakrát dvě hodiny denně pláče a nevíme co s ní, jinak se usmívá, kouká a je k sežrání. Však to znáš :wink: :dizzy_face: a v noci pořád krásně spí, tak jsem ráda :wink:
26. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
já též přeji dobré ráno, :grinning:

odpo jedeme do Phy, se těším, jsem tam nebyla sto let a dvě zimy, si projdu obchody, zavzpomínám na svá mladá léta, kdy jsem tam bydlela a řádila jak černá ruka :grinning:

mějte se křásně, se pak nějak ozvu, přijedeme až v noci páč brudr má přílet až někdy v 23hod, jouda
26. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojda
tak zítra jdu skoro po 4 měsících do práce. Hrozně se těším na děti, ale mám takovej divnej pocit. Jinak se chci zeptat jsem 7DC a pořád trochu špiním. Zdá se mi to dlouho vždy jsem to měla tak 3 dny.

Jinak jsem vám koukala do albíček a děti jsou krásný :grinning:
26. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsme dorazila ve 2 a zdá se mi, že mě nějak šidili na alkoholu, pže jsem vypila 3 malinový mojita a 4 berentzeny a nic jsme necítila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vstala jsem před chvílí, manža s Anetkou byli hodný a nechali mě vyspat :dizzy_face: Odpolko jedem na výlet na kolech :dizzy_face: a k obědu budu poprvé vařit gnocchi s prošutem, tak jsem zvědavá, jaký to bude :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
bré ranko, cítím se nějak podezřele fit, a tak jsem se rozhodla, že se hodím do gruntování (mimo péči o Vašíka), takže dneska mám cíl 3 místnosti :wink:

Luci sis to pěkně užila, co ej to prošut? my vaříme bramborový knedlík, kuře ala kačena a zelí, dělám ho nasladko...máme zde 2 zedníky, tak aby neměli hlad a my taky... :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
žofi, to je taková šunka :wink: je tam ještě kuřecí maso, brokolice, sýr,.. :wink: mám to od jedný holčiny tady z koníka :wink: To je dobře, že se cítíš dobře :wink: tak to nepřežen s uklízením :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
neboj Luci...jsem četla super článěk v červencový Mamince, na obalu je Macháčková a Adamcová....trochu to zkrátím, pač než bych to celý opsala....

určitě jste navštěvovala předporodní kurzy, přečetla množství knih o mateřství a teď je vše jinak...kde jsou slibované hodiny spánku, ve kterých má dítě a hlavně vy odpočívat a nabírat síly? a kdo je ta osoba s černými kruhy pod očima a mastnými vlasy, povadlou pletí a prsy tak velkými že by dokázala vyřešit humanitání krizi?název pro tuto postavu je "matka". Jsou tu 2 možnosti, buďto se stanete matkou hodného usměvavého miminka, budícího s epravidelně anebo budete mámou malého diblíka trpícího kolikami právě v momentech mezi krmením, přebalováním a utišováním kdy si myslíte že si alespoň trošičku odpočinete. věřte že ta co se zařazuje do první skupiny je beznadějná optimistka a nebo miliardářka obklopená chůvani a osobami podobného vzezření.pokud žijete přiměřeně, standartním životem, vítejte mezi námi. místo stojky na stožáru nám vlaje plena. místo hymny ukolébavka...poznáte nás jednoduše. vždy před sebou tlačíme 3 či 4 kolový útrob.....to je přesně ono kočky :grinning: to su já....
26. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Žofi, hezký... já jsem zatím v té první skupině - hodné usměvavé miminko - ale jak říkám odjakživa, i na mě dojde... :wink:
Dnes zkusíme nějaký delší výlet (3 hodiny), jsem zvědavá, jak se kojí někde na pařezu v lese :grinning: Ne, ne, myslím, že na to nedojde, že se stihnem vrátit :wink:
26. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Luci nooo to zní dobře, to asi nějak v týdnu zkusím. Jakou děláš omáčku klasika smetanovou??? Nebo jako ten sýr v té smetaně rozpustíš????

Zofi tak super, že vám to jde tak od ruky :slight_smile:

Já nebudu vařit nic. Nechce se mi, nemám na nic chuť, tak to vidím možná obědnat pizzu, ale před chvilkou jsme snídali, tak hlad bude až dýl...

Luci a kde jste byli?????
26. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
žofi, to je hezky popsaný :grinning: :grinning: já měla na štěstí od narození hodně usměvavé miminko, ale samo, že ne vždy :sweat_smile: včera jsme se o tom zrovna bavily s holkama, že druhý mimča se roděj pravý opak prvního, tak se mám na co těšit :grinning:

sanu, byly jsme v Martinisu :wink: recept ti pošlu do IP :wink:

Dani, užijte si výlet :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
luuci: v Martinis jsem nebyla už pěkně dlouho :unamused:
26. črc 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
siss, my tam většinou chodíme, když někam jdem a nechcem jíst :wink: malinový mojito bylo luxusní :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
luuci: tam maj super pití, akorát se mi tam moc nelíbí interiér, to je jak v lázních někde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. črc 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
siss, tak mě to nějak extra nevadí..se moc nerozhlížím :sweat_smile: to pití je důležitější :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
luuci: bych zašla..ach jo :unamused: možná o víkendu příštím, jsem sama doma v so a v ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
holky já v šestinedělí jasná dvojka matka, ale cejtím že se to bude zlepšovat :grinning: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
žofi, to víš, že jo :wink: budem jenom líp..začátky jsou těžký...mě hodně pomohla mamka, jinak taky nevím, jak bych to dala :confused:
26. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
žofi, copak jsi objednala Vašíkovi z Nextu?
26. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Zofi dobrej článek, já budu určitě "matka trojka" :grinning: :grinning: :sweat_smile: (jo správně, ta tam není, radši ji tam už nevypisovali) :grinning:

Luci noo tam maj vynikající Mojitko, mě tam chutná klasické, malinové si nedovedu představit.
26. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
sanus: ty ochucený jsou právě nejlepší, já miluju jablečný :dizzy_face: to klasický mátový mi moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
Mě tam snad chutnaj všechny koktejly, ale moc neexperimentuju, jedu klasiku :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
luuci: já tam měla jednou myslim Kráska a zvíře, a to je se slivovicí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Na MTV dávaj písničky Jacksona..stejně to byl borec :wink: to je samej hit :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
luuci: vy ho máte? Já tu vidim jen MTV dance a two :confused:
26. črc 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
siss, MTV Hits :wink:
26. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Luci já včera večer koukala na N24 na satelitu na celej koncert z Bukurešti. SUPER.

Já teda moc ráda Mojitko klasické s mátičkou ňam asi tam zajdem na jedno ve středu s manžou :slight_smile: Samo nealko :sunglasses:
26. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
sanu, já taky ráda klasický Mojito :dizzy_face: ale ted jsem měla chut na sladší a to s malinama bylo jak malinová štáva :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak jdu vařit ty gnocchi...sanu pak dám vědět, jaký to bylo :wink:
26. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
luuci: my máme těstoviny zapečený s vepříkem, listovým špenátem, nivou, smetanou a šlehačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.