• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci ok :slight_smile:

Já jdu ještě taky něco poslad dólu.
26. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky Jacksona já úplně zbožnovala :dizzy_face: podlě mě neměl chybu...hlavně v tom že zpíval i tancoval :dizzy_face: a hlavně skoro každá jeho píseň samej hit,,,,,
26. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luci 2 lacláče i s bodýčkama, pak dvoje legínky a trička s dlouhým k tomu, zimní kombinézu, bodyčka s dlouhým, a 3 ks overalku na spaní....vše vel 74, takže by mu to mělo bejt listopad prosinec....uvidím, jak jsem psala Sis, jsem to zkusila a uvidím :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
zofik: legínky pro Vašíka? :confused:
26. črc 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
Zofi ty mede, ty jsi se rozjela :slight_smile: Já si pořád říkám, že na špuntovou nějaká 56ka nebo 62 je to škoda se rozjíždět v kupování nových věcí. Jooo samo koupím taky nové, ale třeba nějakou mikču pár bodýček a lacláky mám.... takže jen přebrat hadýrky po ségřinejch dětech......
26. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
sis paní to má pojmenované jako leginky, něco jako teplačky asi když na to teďk akoukám....
26. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Sanu však to bude mít až mu bude 6 měsíců(přibližně)...
26. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
sanu, tak noky byly luxusní :dizzy_face: Anetka zblajzla půlku talíře :grinning: ted si chvilku odfouknem a pojedem na Kuňku na kolech :wink:

žofi, pěknej nákup :dizzy_face: za kolik jsi brala libru?

sanu, víš, jak..ono to těm starším už pak vydrží dýl..tak už to není taková škoda. 56 a 62 novou kupovat je zbytečný :wink: ted už Anetce ty věci vydržej rok :wink:
26. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Luci, ty si to objednáváš přímo na stránkách nextu, nebo přes někoho, viděla jsem na netu různé odkazy, že si vybereš a nějaká paní to všechno objedná a pak rozpošle balíčky. Co je výhodnější, jestli přímo na stránkách obchodu next a nebo přes někoho a nebo mám v Anglii sestřenici, tak kdyby až budu pořizovat nějaký kousky nebylo lepší říct jí aby mi to koupila a poslala jako balík??? :confused: :sweat_smile: jsemv tomto mimo, jsem to ještě nepotřebovala :grinning:
26. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Very, nejlepší je mít v Anglii někoho, kdo ti to koupí a pošle..pže ty ženský si na každý Libře dost přidají :unamused: Ty si to odsud objednat sama nemůžeš, pže do ČR nezasílaj :unamused: V Praze jsou obchody Nextu, pár věci jsem tam koupila, ale ty ceny tam maj šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tak my jedem, mrknu večer, paaaa
26. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Luci, děkuji, až budu vědět co a bude to aktuální zaměstnám sestřenku, dělá tam v h&m, tak i tam by mohla něco splašit :wink: hezký výlet :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojda ve spolek,jste to teda pořádně rozjeli.Včera jsem tu nebyla a tak jsem teď rychle přelouskla včerejšek.Měli jsme na včera plány ale počasí nám udělalo čáro přez rozpočet.Chtěli jsme jet do Šťasný země ale cestou tam 2x pršelo.Když jsme dorazili na místo,lilo jak z konve tak jsme naskákali do aut(jeli s náma i známý) a pokračovali směr Liberec.Super super super.Dětičky se vyblbli v lunaparku a my dospěli v IQcentru.No v rámci možností.S dvěma ďáblíkama se moc nevyblbneš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jo byli jsme v Babylonu.Jen jsme trochu přetáhli Adélku protože toho měla moc na práci a celej den nespala.Ale zvládla to docela v poho.Pak mě ještě večer vytáhli kámošky že prej jako na kafe a nakonec mě překecali na diskotéku.Asi jsem na to stará ale moc mě to tam nebavilo.Příště jdu do jinýho klubu nebo raději nikam.
26. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:

jdu Vás jen v rychlosti pozdravit- mám teď chvilku- mamka jezdí s kočíkem..Záměrně se psaní sem vyhýbám, ale poctivě čtu..Nechci děsit těhulky dvojčatovky, ale já s v posledních dnech doslova sahám na dno svých fyzických a psychických sil..Nebudu to rozvádět, také to nemusí mít všechny mamky stejné, ale já sotva lezu a dnes už jsem musela poprvé dát i Nutrilon..Prsa na maděru, záda v pr.., nervy v kýblu- to je můj aktuální stav :grinning: :unamused: ..Navíc obě holky trápí koliky, takže si to všichni, včetně jich- chuděr fakt užíváme..Přes den dají dohromady společný spánek v celkovém čase tak hodiny- víc ani ťuk (takže třeba 3x po dvaceti minutách)..Jinak je to tak, že jedna usne- druhá se vzbudí..V noci je to kapku lepší- budí se po dvou hodinách, ale než se nakojí, odříhnou atd.-třičtvrtě hodina v tahu..Mamka má teď dovču, tak mi jezdí, když je Petr v práci pomáhat..Já jen doufám, že se to začne trochu lepšit, protože už fakt mívám stavy naprosté beznaděje a depky, že to nezvládám.. :frowning2: :unamused:
Ale prý je to normální-píší stejně "postižené" dvojkovky na jiných fórech:grinning: ...
Jo- a Míšo- especially for you- Já taky nesnášela ty řeči typu-" jak to zvládneš, to bude hrozný" atd... (když jsem byla ještě těhu) atd..S Kubíkem to nebyl žádný med a tak jsem si říkala, že mám trochu průpravu- jo,velký kulový...Píšu to jen proto, že si umím představit (dnes už ano) "hysterické" stavy tvé švagrové..Ono totiž- kdo tenhle kotel s živýma, neklidnýma, uplakanýma dvojkama nezažil, to prostě nemůže pochopit a už vůbec objektivně zhonotit...Jo,jo, kočky- já vím- daly jsme se na vojnu..však já se nerouhám, jen jsem si potřebovala trochu postěžovat.. :wink: :slight_smile:
Všem snažilkám držím palce, maminkám hodná miminka a těhulkám zdárné těhulkování a porod :slight_smile:
Myslím na Vás, kočky,snad se to vylepší a budu moci zavítat častěji s optimističtějšími příspěvky...
26. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Zofi jo jo to je jasný, to já to jen tak myslela na mě teda jako vyloženě na špuntovou, že nebudu moc novejch věciček kupovat. Na Vašíka to už je jasná věc, že se to vyplatí spíš..... :wink:

Very to máš dobrý, že tam někoho máš, to pak bude fajnové nakupování!!!

Maju ahoooj, co k tomu dodat. Přeju ti, aby se holky začaly rovnat na stejné buzení, stejný spánek, delší spánek, minimální koliky............ Prostě přeju ti co nejvíc psychické a fyzické síly!!!!! :pensive:
A jak píšeš ty stavy beznaděje, naprosto chápu a věřím že si tím projde každej..... drž se!!!!!
A klidně se chod "vypsat" častějc.
26. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Evíku, holka moje zlatá, já ti moc rozumím o čem mluvíš, akorát to máš vše x 2. tak pevné nervy mamko a doufejme že 3 měsíční kolika opravdu skončí ve 3 měsících tobě i nám. A foukám ti na dálku všechny tvoje bolístka.
26. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj Evi,
co k tomu všemu napsat, trefně si to vystihla sama-daly jsme se na vojnu. Někdy dokáže jedno miminko potrápit celou rodinu, natož dvě naráz :frowning2: Evi nezbývá než bojovat a ty nejsi z těch, která by něco vzdala. Dřžím ti moc pěstičky až se ten kolotoč ustálý a holky najedou na trochu sehranný režim :wink: , aby jsi si trochu orazila a neměla pocit, že něco nezvládáš. Myslím, že nezvládá i mamina s jedním prckem, natož když máš na starosti děti 3+baráček, né každá by to zvládla :wink: :slight_smile:
Evi, to zvládneš, přeju hodně sil!!!!!!!!!!!!!
a klidně piš i negativní věci, nikdo neříká, že je to procházka růžovým sadem, neznám maminu, která by si neřekla o svém dítku "a já pitomec jsem tě tak chtěla" :grinning:

Sanu, jj snad se mi do té doby sestřenka nevrátí, ale ještě tam nějaký čas plánuje zůstat, tak se pokusím využít jejího kontaktu.
26. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Tyjo Very kdypak hodláš začít fotit bříšánka????????????????????????????????????????
26. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Sanu, fotím :grinning: , mám asi dvě fotky, ale dám až dýl z jistých důvodů :pensive:
26. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Žofi, Vašíček je frajer :sunglasses: :dizzy_face: , snad se brzy dočkáme nějakého srazíku s dětičkama, jsou k pomuchlání :slight_smile:
26. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Evíku, co na to říct...jen, vydrž holka!!! Ty zaátky jsou těžký, kor když si to takhle vyžíráš a ještě 2x :astonished: :astonished: :astonished: Ale věřím, že ty to všechno zvládneš a holky ti to pak milionkrát vrátí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme se vrátili z Kuňky, bylo tam šíleně lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale i tak jsem ráda, že jsem si protáhla tělo na kole :dizzy_face: Anetce se to líbilo a to je nejdůležitější :dizzy_face:

Very, už se těším až budeš moct fotky bříška ukázat :dizzy_face: Jo a je super, že máš někoho v Anglii na nákupy :wink: to je úúúplně jiný nakupování :dizzy_face:
26. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak výlet byl fajn. Ušli jsme asi 5 km, pohoda. Malá to prospala.

Evčo, držím palce!!! Každý den je blíž konci šestinedělí a po šestinedělí bude líp... Myslím na Tebe :wink: Ta kámoška z Nymburka, jsme spolu mluvily, říkala, že do 3 měsíců odmítala s nimi být sama, pořád tam někoho měla - kámošku, rodiče důchodce, manžela, když nebyl v práci. Zkrátka v jednom to prý nejde. A to je velká bojovnice... Tak držím palce, ať tam máš ty druhé ruce na pomoc!
26. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
sousedka maj holčičku Dani a zase mi dneska říkala, že se nají a spí a nají a spí...to je jak tvoje Anežka....závidím :dizzy_face: ale přeju samozřejmě :wink:
26. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
čus Luci, tak výlet se líbil, to je dobře,,,,, :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Helou

Nelčo tak koukám na fotečky a všimla jsem si, že tam máš danej od minula jinej škopek, před tím žlutej teď oranžovej (jeee nebo obráceně?) :grinning: Aspoň nějaká změna - ha ha ha já vím. Doufám, že ještě nemáš tiky..... :confounded:

Já je asi začnu mít, protože ty lidi co mě pokousal ten jejich s..č, tak jsme se tam stavovali s papírem co mi čokl zničil věci a oni na nás koukali ja na vyděrače. No uvidíme jak se postavěj, dle toho se pak budu stavět já...... :angry:

Luci na kole to muselo dneska být super, počasí naprosto ideální. A kam tam jezdíte do té stodoly???
26. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
sanu, no my jezdíme kmrit zvířátka a na houpačky :grinning: na jídlo to s Anetkou moc není :wink: takže si tam dám Kofolu a manža pivko a jedem domů :wink:

Si ty lidi dělaj srandu...kdo ví, co všechno se ti nebo špuntový mohlo stát a oni tohle jo :angry: :angry: :angry:
26. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Luci no jo to jsem celáá jáááá pořád myslím na to jídlo :grinning: Ale kofča taky dobrá :wink:
No uvidíme.

Dančo kde bereš ještě energii na 5 kilometrů chůze???
26. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
sanu, jj, Kofolka je mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky

Evi moc tě obdivuju, já si zatím neumím představit mít dvojčátka, ale buď šťastná za ně, oni ti to jednou vynahradí. :slight_smile:

Neli koukala jsem na fotečky. Jen hezky lež.

Jinak já jsem byla dnes poprvé na cvičáku. Max měl proběhnout tunel, ale ani náhodou. Pak mi vysvětlovali poslušnost(chůze u nohy, aport, k noze) haha to náš pes chápe, ale kácí na mě. No bude to boj, aspoň nebudu mít čas přemýšlet nad miminkem
26. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky, Sanu ty jsi taky detektiv, tobě nic neunikne. :slight_smile: Škopečky mi mění každý den, abych taky měla nějakou změnu a nezbláznila se z toho. Zítra jsem tu přesně tři měsíce, je to nářez. Ale víkend jsme zvládli na nejnižší rychlosti infuze, takže paráda, kdyby to šlo takhle dál, tak by to bylo super.
Někdy mám hrozný nutkání udělat aspoň jeden krok, ale to si musím ještě počkat.

S tím psem buďte neoblomní, ty majitelé teda mají hrozné chování.

Myslím na Evíka, je to záhul, to si člověk neumí představit. Maminky, když zanámi pak přijdou, tak to taky říkají, že to teda vůbec není jednoduchý. Takže Evi, přeju hodně moc sil, ať to zvládnete.

Dabli, hezky ležím, nesmím zatím ani sedět, nic jiného mi nezbývá. :wink:
26. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.