• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Neli jen lež, vím, že je to asi na cvokárnu, ale holt my sanusačky si ty děťátka musíme vydřít. Jen ať v tobě Kubíček jěště zůstane.
26. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Neli držíme ti pěstičky s Vašíkem :wink:
26. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dabli, jak dlouho budete docházet na cvičák? No jo některej pejsek holt potřebuje trochu časo nooo :wink:

Nelčo ono tam moc změn není, tak mě skopek padnul do oka :sunglasses: Kdypak bude mít Ivet službu??? Teda samo spíš odpolko nebo noční, aby nebyl takovej frčák, že bych dorazila...
26. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dabli, Žofi, moc Vám děkuju. Miminka nejsou zadarmo, to je pravda, ale stojí to za to.

Žofi, Vašíček je překrásnej, často se na něj koukám. Je to obrovská motivace. :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Nelinko, ahoj, ty nemůžeš ani vstávat? Já byla na rizikovým za švagrovou a tam některé holky chodily, jen musely polehávat... ale vy to zmáknete :wink: holky, já vím, že se cítíte hrozně, ale já vážně beru i 2 ubrečený a klidně budu ležet až do porodu, jen kdyby to pomohlo - myslete na to, když si budete myset, že už nemůžete :wink: :slight_smile:

My jsme teď čistili čubě zahumusené uši, fůůůj...
jo a potkali jsme jednu známou rodinku, řeknu vám, že bych nechtěla být slavná ani za nic, chudáci si nemůžou ani uprdnout, aniž by to někdo nenapsal - třeba na internet :grinning:
26. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Sanu, Ivet má dovču, myslím, že celých 14dnů. Takže teď ji nazastihneš.

Těším se na tebe, až se zase zastavíš a vzala by jsi mi prosím ten seznámek věcí na mimi. Jednou jsi o něm psala.
26. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
sanu na cvičák chceme chodit co to bude možný. Jestli se nezblázním. Poslušnost fakt bude záhul a než překoná strach asi taky. Vím, že ho to bude bavit a já se budu muset hýbat a snad mě bude víc poslouchat.

Woblud já s tebou souhlasím, udělám pro to cokoliv, abych měla mimíska. Tak holky až bude nejhůř věřte, že je to nejkrásnější dar.
26. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Woblu, ahoj, opravdu už čtvrtý týden 24 hodin denně jen ležím, zatím nesmí ani sedět, natož vstát. Nohy mám už atrofované, pak budu muset cvičit a učit se znovu chodit. I do sprchy mě vozí vleže na dlouhým vozíku a sprchují mě vleže. Je to nářez i pro holky se o mě takhle starat.

Když jsem tady pracovala a někdo chtrěl pořád domů, tak jsem říkala, že bych ležela, jak přikovaná, hlavně, abych mimi měla. To jsem netušila, že se to vrchovatě splní a budu muset tak dlouho úplně ležet.
Ale o tři miminka jsme přišli, tak si prostě tohleto vyležím. Moc a moc se těším, až si Kubíčka budeme držet v náruči.
26. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Woblu a kohooo????????????

Já na koncertě DM viděla Romana Vojtka (?) snad jsem neskomolila jméno a na záchodě předemnou stála Aneta Langer... :grinning:

Nelušáčku ajoooooooooooooooooo já jsem hlava děravá, to snad není pravda :confused: Už si to píšu do diáře - já fakt co si nenapíšu, to nevím to je děs co....
No jo tak Ivet zastihnu jindy, si myslím, že tam za tebou ještě párkrát porazím..... :sweat_smile: :wink:

Dablli to víš, že bude poslouchat, jen to chce se obrnět trpělivostí nooo ono to je jak s dětičkama.... :wink:
26. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ještě k tomu jak si každej říká, "budu klidně zvracet od rána do večera, budu klidně ležet celé těhu,.............jen když se zadaří", tak teda musím říct, že člověk někdy na minutku zaprosí, že sice je super, že se zadařilo, ale aby už byl pokoj...... A to jsem byla ve špitále jen blbejch 14 dní a mohla jsem pochodovat!!! Takovej měkouš jsem a co má říkát Nelča. By mi šíblo úplně, aspoň, že to plní účel..... :pensive:
26. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Sanu máš pravdu, a Dabli a Woblu taky. Cítila jsem to tak, jak oni, když jsem na těhu čekala a když jsou pak komplikace v těhu jedna za druhou, tak to tzaky není vůbec jednoduché.
Každé to období má své těžkosti.

Člověk musí napínat síly, když se snaží o těhu ( a že to teda vůbec nebylo jednoduché období ) a v těhu plynule pokračuje v boji. No a po porodu to pokračuje taky, jak vidíme. Ale my to tady všichni nakonec dáme!!! :slight_smile:

Takže všem přeju hodně moc sil a vytrvalosti.
26. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Já jsem si to taky říkala, že budu klidně zvracet od rána do večera a že budu klidně celé těhu ležet.......takže každej to má stejné - ty myšlenky.... :wink: :grinning:

Už se mi ohřejvá trouba na pizzu :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky koukám co to tu řešítě..ležení v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neli to znám jsou to fakt muka :frowning2: ale fak to stojí za to :wink: .Říkali ti že až do října :confused: sem koukala, že máš u pelechu i lednici to koupání je fakt hrůza . :sweat_smile: Já si tam tenkrát připadala jak šmudla mejt se v lavorku :sweat_smile: :sweat_smile: no já už to nikdy nechci zažít.. já tam fakt málem zmagořila a to jsem ležela 2 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak tě pozdravuje paní Sal moc ti drží palce a myslí na tebe :wink: :wink: já už jsem u ní skončila jsem ok tak teď už si můžu klidně otěhotnět :wink:

Sanu co ty lepší?? Tý jo nedej se a požaduj náhradu a taky psych újma na zdraví dyk čekáš mimčo a to to s tebou pržívalo taky..

Holky jsem testla a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
holky já si zas říkala klidně ať zlobí a hodně a křičí ať vím, že ho mám no a ono se to vylnilo :wink: :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Neli jsme si říkaly, že když jsi se jako sestra starala o tolika mamin a miminek v bříšku tak si to mimčo zasloužíš jak ďas :wink: No a teď se sestřičky zas starají o tebe sis to nachvíli prohodila :wink:
26. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Gab, díky za pozdravy. Taky mám ujímání z cachtání v lavorku. :grinning:

Je mi líto, že testík takhle dopadl. Všichni potřebujeme hodně trpělivosti a optimismu.
26. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky dneska se loučím

Nelluško, písnu ti, kdy dorazím. (i s okurkem a seznamem :grinning: ) Drž se a pohlaď za mě Kubíčka v bříšánku :wink:

Gab nevadííííí to září to prostě jisí :sunglasses:

Mějte se jdu na tu pizzu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zítra :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Dobré ránko,

já jsem vera úplně odpadla :sweat_smile: a propásla jsem Nelču :confused:

Neli, at ti to v nemocnici uteče, je to opruz..aspon, že ti mění ty lavorky :sweat_smile: a bříško ti krásně roste :dizzy_face:

Gabi, jéé, to mě mrzí, ten testík :frowning2: tak září to jistí :wink:

My jsme se včera na rychlo domluvily s kamarádkou na návštěvu...jsou s malou na chatě za Heřmaňákem, tak za chvíli s Anetkou vyrazíme :slight_smile: Takže budu až večer, paaaa
27. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ranko,
Luci užij si návštěvu.
27. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak jsem včera dala přednost žehlení před dočítáním.
Dnes je Anežka hodná i ráno, žádný prdíky, nic, tak chvíli můžu k Vám, naučili jsme se, jak jí dát dudlík, aby ho chtěla, tak je klidnější.

Neli, moc Ti držím palce. Jsi statečná! Tak ještě vydrž...

Gabčo, škoda, s tím testíkem. Ale zase dobrá zpráva, že už si OK co se týče cvičení :wink:

Volala mi ta kámoška, co chodí do Sanusu k Dejmkovi. Má za sebou 2. KET, neúspěšně. Ještě tam má 3x zmraženo. Pravda, přišla o práci, tak jí nezbývá nic jiného, než zkoušet... ale podle mě tam šance je veliká, z ET měla biochemické. Jen... byla smutná, že to "pořád" nejde. Vzpomněla jsem si na Agis, na Hopi a na další, definice slova "pořád" je malinko jiná, že? Holčiny snažilky, moc Vám všem držím palce!!! :wink:
27. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Krásné pondělní dopoledne přeji :slight_smile:

Dani copak máte za fígl, že Anežka chce dudasa?? Ty to píšeš tak tajemně :sunglasses:

Dneska mi snad přijdou už na špuntovou lacláčky....

A teď jdu tady fackovat, bo jsem včera nějak nebyla schopna.

Pak jukknu.

Zatímm paaaaaaa
27. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojda

Neli mooooc držím pěsti at to vydržíš :wink:

dabli souhlasím, musíme si ty miminka vydřít a někteří i vyležet :slight_smile:

Maju díky za reference, ale nejsem hloupá a je mi jasný, že to nebude med, hysterické stavy me švagrové se týkají současnosti,, kdy je holkám už 9 let, pořád se s nima nesrovnala nebo abych byla přesná není to podle jejích představ, ale to s dětma není nikdy, at už je jedno nebo dvě nebo víc, takže tak :sunglasses:
27. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky, já prostě z tohohle IVF MUSÍM otěhotnět, jinak to nevidím - akorát mi vedoucí řekla, že se stěhujeme na jiné oddělení, všechno, co jsem tu za ty roky vybudovala, je v prd.li! Jiná kancelář, jiné vedení, jiná kolegyně - mně se chce normálně brečet.
27. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
woblu nebooooj to určo klapne, já taky musím páč jinak neuteču tomu novýmu služebnímu vozu a to bude v háji,jemně řečeno :grinning:
27. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky hojky, zdravím všechny po víkendu. Doufám, že se Vám vydařil. Jdu dočíst.
27. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Sanusko, fígl je takový, že jsme malé ten dudlík vždycky cpali do pusy a ona ho vyplivovala. Teď jí ho dáme jen k puse, nebo ke rtu, ona po něm chňapne a už ho nedá. Jak prosté... :wink:
Jdem ven :slight_smile:

Woblud, tak to jistojistě dopadne, když se všechno takhle s..e... :wink:
27. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Hoj

Jud dočíst.

Jinak tedaaa, špuntová má ve 26+0 1.054g. Mám vyšší cukr, tak ve čt mažu do diabetické poradny. Takže bude i nějaká dietka :angry:
27. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak dočteno :grinning:

Jdu vyprat trhače a pak něco ogrilnem.

Jo a přišli mi dneska ty lacláčky, jsou super!!!!!

Jdu pak nějak juknu.
27. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojda tak jsem dnes byla v práci. Myslela jsem že budu dělat aspoň do čtvrtka, ale prý jsem byla nemocná a mám moc dovolené tak si ji vybírám. Od příštího týdne máme zase zavříno, takže další měsíc doma. Tak jsem si aspoň dnes pokecala a pomuchlovala s dětma. Pak jsem letěla na rehabku na masáž a bylo to úžasný.
27. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
ahojdy jdu juknout a dočist, :slight_smile: koukám, že jste poctivě písaly :slight_smile:
Dani co říct ty jsi prostě šikula jak prosté a hlavně fungující :slight_smile: a na 5 km procházku bych asi neměla sílu, když si vzpomenu když byl mladej takhle malej tak to jediný co mě zajímalo kdy si budu moc malinko lehnout a spát sladce spát on spinkal asi tak 2-3 hoďky z těch 24 hodin :angry:
woblud a misi to určitě klapne :slight_smile: moc vám to přěju
nelinko ty to máš složitý, ale hlavně, že je Kubík ok a ty už to budeš muset holka nějak vydržet už jsi za půlkou tak už se to blíží, jsi holka statečná to zvládneš :sweat_smile:
eviku obdivuji tě, neboj ono to bude lepší :slight_smile: je vidět, že statečně bojuješ a holky za to stojí :slight_smile:
dabli jaké vy teď máte snažílkování sami doma a nebo už ket :dizzy_face:
27. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.