• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani dočítám, kamarádce to moc přeju at ji to brzo vyjde a opravdu ještě neví co je to "pořád " a"pořád" nejde, tak hlavně at to ani nepozná, no jo vlastně já už tu jsem nejdéle no to je supr :sweat_smile: aspoň v něčem jsem prgo :angry: , jinak než s humorem to už vážně brát ani nemůžu
no jo a sanuska stále nakupuje na špuntovou ta už má určitě výbavu jako princezna :grinning: tak to má být :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky, jsem doma z výletu :slight_smile: Bylo to supr trupr :dizzy_face: Děti si pohrály, my jsme si pokecaly, pak jsme skočily na koupálko..prostě super den :dizzy_face:

Jinak mi volala staniční ohledně práce, tak máme ve středu rande...jsem zvědavá :slight_smile:

Sanu, špuntová má krásnou váhu :wink: a ta cukrovka..no nic moc, ale třeba to ještě nebude tak horký :wink:

Já dala pár věcí na mimiaukci a už mi tam pěkně přibývaj příhozy, tak mám radost :dizzy_face:
27. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
ahoj kočiny :slight_smile: :slight_smile:
prolítla jsem to jen opravdu zběžně takže pořádně z toho nic nevím. :sweat_smile:
Ale máte se tu všechny dobře a to je hlavní. Je ted nějaká nová těhulka?????

Hopi- ahoj holka moje ,tak jak je??? Ted to čtu, že opravdu to "pořád" a "pořád" nejde, se nás né a né pustit.Ono už to opravdu není ani k smíchu a a ni snad k pláči spíš si říkám, že je to prostě holá realita a nezbýva nic jiného než doufat. No slabá to útěcha.

Já se vrátila z jižních čech a bylo to moc pěkný. Český Krumlov, Hluboká, Červená Lhota , Třeboň- no prostě romantika.V září bychom chtěli zkusit lázně v Maďarsku tak uvidíme jak to dopadne.

Jinak, měla jsem tu neteřinku z Moravy s malou Terinkou tak mi to zas tak nějak přišlo děsně líto ,když si jí manžel choval, on by byl tak skvělý táta.
27. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
a co Gab už stimuluje?????
Miso- a co ty a ketík???????
27. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoooj agi :slight_smile: koukám dovču v jižních čechách sis užila :wink: je tam krásně :dizzy_face: zrovna nedávno jsem na tebe myslela, jak se máš a jaký máš plány do budoucna??
27. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
luuci- musím říct, že já si taky vzpomněla na krásný Zakynthos jak si tam lebedíš ,ale o tom jsi už zde psala. :dizzy_face:

V září se chystám do sanusu na kontrolní spermio a pak se uvidí co dál.

A jak se má troolice?????
27. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
agi, určitě písni častějc..at víme, jak se máš :wink: troolice se strašnou dobu neozvala, stejně jako beryk a další :confused: snad jsou ok :wink:
27. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
a jižní čechy opravdu krása, manžu jsem protáhla po prohlídce Hluboký a Lhoty, sice brblal,ale pak se mu to zalíbilo. :slight_smile: Chytli jsme krásný počasí jak na koupní tak na turistiku.
27. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
právě ,že s troolicí jsme se sešly a suprově poklábosily ,ale to už je taky doba a dlouho mi ani nenapsala. Tak snad je někde na Hawaii či co!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:

luuci- ráda závitám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
agi, zrovna ted říkali, že v jižních čechách řáděj komáři :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt jich tam je tolik???
27. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
luuci- my tam neměli žádnýho :confused: .
Ale v koupleně byl ooooooooobrovský střevlík. Já ho dala ven chudáčka.
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
agi, no dneska to říkali ve zprávách :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že se tam přemnožili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
no ono se není vůbec čemu divit, v tomhle počasí kdy je vlhký vzduch jak v pralese tu za chvíli bude taková havěť o které se nám ani nezdá.
Jdu za manžou tak pro dnešek pááááááááááááááááááá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
... zas někomu budu radit savo na čištění skvrn... jsem chtěl vyčistit z hnědého trika dva flíčky od omáčky a mám milé triko jako batikované. Úplně zničené... jsem naštvaná. Ale fakt. A to jsem to naředila přesně podle návodu... jen některé části koukaly ven z té vody. A je vymalováno.

Přeju krásnou dobrou... jsem si chtěla postěžovat, jaký jsem pako :unamused: :frowning2: Jinak vše OK...
27. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojda

Tak jsem se ještě nacvakla masíčkem, ale akorát, nejsem přejedená. Dělala jsem, že nevím, že mám zvýšenej cukr :grinning:

Agi tak ať ti to spermio v září dopadne :grinning: :grinning: Neee já vím jak jsi to myslela, jasan, že jde manža. Sakra ať už vám to dopadne, držím moc pěsti!!!

Luci zítra ti pípnu hned jak vylezu z chíry. Co a jak ten usínáček.... :wink:

Dotaz::::: Jak na tom jsou těhotné a prasečí chřipka???????????????????????????????????????????? :confused:

Dneska se loučím zítra nějak juknu tak pa :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
... Hopi a Agi nakoukly zrovna když jsem na ně vzpomněla, to je hezké, asi telepatie :wink: Holčiny, jak moc bych Vám to přála...

Sanusko, prasečí chřipka? Nevím... podle mě kdo nelítá po světě, neměl by to chytit, ale nevím...

Jo, holčiny, 5 km je taková normální procházka (pro nás), tak se tomu nedivte. Kdybych na to nebyla zvyklá, taky to neujdu. A teď jdu spát, to mám pár metrů. Jsem ještě koukla, ať opravím tu naštvanou a negativní zprávu před hodinou :slight_smile: :wink:
27. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
hoj holky se hlásím sice pozdě, ale přece mám tedaperný dny. :sweat_smile: Takže jsme si dnes užili sluníčka a koupálka a taky jsme vzali Ejminku vyplavčit k vodě.cestou tam byla hodná pěkně si běžela vedle kola no a zpátky ji hráblo prudce zabrzdila teda i se mnou a udělala bobek no já brzdila nohou a taky jsem se nechtěla vysekat páč jsem měla pánké kolo tak to odnesla noha a kulhám a leduju :sweat_smile: :confounded: bolí to jak pes :frowning2:

taky jsem bourala autem :sweat_smile: sice jsem nabořila jen sud a ve vratech, ale auto jsem zase odřela :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem fak nějako momi :sweat_smile:

v sobotu jsme slavili narozky Dušánka a v něděli nám vyrostl plot takže opět honička. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na dovču asi nepojedem páč mi to zas nevychází je to na prd.

Jinak ta prasečí chřipka mě taky pěkně děsí no nevím manžel je pořád na cestách tak si myslím, že jsme ohrožení..

Agi jj koukej častěji zavítat ať víme jak se máš?? :slight_smile:
Dani savo už od jistých dob nepoužívám.. a procházky 5 km mě ta páteční teda odrovnala a to jsme si taktěch 5,6, km taky dali.No já jsem spíš lenochod :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
Dobré ranko děvenky, tak dnes otvírám já, vstávala jsem s přítelem už v půl šesté a nějak se mi nechtělo spát, tak brouzdám na PC a stahuju si film.
28. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
kuk kočky...

zdravím všechny..

včera jsme měli kolikový den, po dlouhé době, celý den nespavost a mrzutost a pláč až vřískot...Evíku myslím na tebe....dneska uvidíme....

přeju všem ať se daří, za chvíli vyrazím něco pozařizovat do města :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj berušky! Na chvilku se hlásím...
Copak je tady nového??? :confused:
28. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,

tak my máme uklizeno, Anetka mi moooc pomáhala :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi, tys měla teda včera "dobrej" den :sweat_smile:

žofi, je to s rěma prckama někdy záhul :unamused: snad bude zase líp :wink:

Dani, mě se naposled taky nedařilo s odbarvováním fleků a moje oblíbený džíny maj barvu jako montérky :angry: :angry: :angry:

Ahoj Věru, jak užíváte prázdnin?
28. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Luci!
No,tak jako v klídku... Já ani nic moc podnikat nemůžu. :sweat_smile: Pajdoch roste a roste... :sweat_smile:
Byly jsme týden na chalupě.Bylo tam skvěle a v sobotu tam slavila ségra a švára 40tiny.Tak to bylo moc fajn.
Jo a koupila jsem si kočárek!!! Nakonec v tom Polsku,jak jsme to jeli znovu jen omrknout,tak jsme se vraceli s kočíkem.Terezka už prostě nechtěla jiný,tak jsem do něj šla.Mám ho nafocený,ale foťák jsem nechala hlava děravá u našich.Teď jsme doma zase jenom na skok-zalít kytičky.No,ty co jsou na balkoně můžu vzít a vyhodit... :sweat_smile:
28. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak já dnes budu asi až večer. Jedu ke své bývylé spolupracovnici a kamárádce v jedné osobě. Má dva malé kluky tak si je jedu pokochat
28. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Gabi- ty máš teda kliku! Prostě když to přijde i na psa není zbytí.
Jinak já mám taky kliku na psíky-minulý předminulý pátek jak mi skočil na břicho obrovskej Akita Inu, myslela jsem, že je po mně i po miminkách :frowning2: :frowning2: rošťák jeden nevychovanej a jeho páníček-prej, že ho nevychovává, že je to osobnost sama o sobě. :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Agi- čau dlouho jsem taky o tobě neslyšela. Mooooooc držím palečky!!!! Tfuj tfuj tfuj!
Holky, hledám dovču na září- Chorvatsko- Istrie- polopenze nebo all inclusive s klimoškou a Tv na pokoji s pohledem na moře. Tak *** až ****? Nebyla jste některá na nějakým takovým pěkným hotýlku na pobřeží? Ne ostrov. Podělte se, pjosím :sweat_smile:
28. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahooooj. Anežku vozí tchyňka, tak mám volno. A přemýšlím, zda žehlit, vařit nebo se flákat... Jinak noc výjimečně stála za to, hoďku a půl jsme prochodily po bytě, tedy, chodila jsem já, malá se nosila :grinning: Snad se to nebude opakovat, nevím, co jí bylo...

Rozi, hele, opatruj si bříško....! Chorvatsko nevím...

Gabi, a co takhle rentgen a příp. zpevnit a berle?? Nechci strašit, ale švagr takhle se synovcema kopal... a už nekope, protože je o berlích.

Holčiny, maminky, znáte Colinfant Newborn? Kámošce to vehementně doporučuje doktorka, já o tom uvažuju. Máte někdo zkušenost??
Jinak ta kámoška rodila u Apolináře, asi týden po mě, měla KP, přijela ráno s odteklou vodou, řekli jí, že to rodí císařem, jestli má něco proti. A bylo. Tak mi řekněte, co v HK a v RK blbnou, že se zkouší rodit všechno....
28. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Žofi, přeju, ať se to neopakuje...

Věrko, přijď častěji. Kytičky Tě potřebují a nám se taky stýská :grinning:
28. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
28. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Dani- o tom nic nevim, poptám se.
Bříško si budu víc chránit.
Jdu na obídek k mamince. Tak zazim.
28. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: u nás zase prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem do rána ledovala s octem a noha pořád bolí mám teda jen nateklej ukazovák a chodidlo pod ním tak chodím po patě :unamused:
Rozi tý jo Akita na tebe hupla holky těhule dávejte na sebe pozor a od psů radši na km daleko a hlavně těch velkejch.No já jednou dostala taky perdu do břicha asi v 6 měsíci od manžela :sweat_smile: měl zlej sen a s někým se pral tak jsem chytla pěknýho placáka jeho tlapou přímo na Dušánka.Jsem se pak bála na UZ jestli mu něco nezlomil.
28. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.