• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hoooj,

Agi nazdárek, jsem na tebe tuhle myslela
ketím se posouvá na září, Sanus má dovolenou a časově mi to nevyšlo :sunglasses:

Gab ty máš taky cool dny koukám

já byla znovu se zubem páč mi tam zůstalo kus kosti či co to bylo a musela mi to znovu čistit bo jsem bolestí nemohla ani mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rozi dávej na sebe pozor, ale s těma psama, v pátek po mě taky jeden hopsal a málem mě povalil a panička nic prej neposlouchá, tak že do něj mám kopnout

můj názor je, že když pes neposlouchá, tak ho nemá pouštět ani z vodítka :unamused:

jdu vařit
28. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj jdu dočíst :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Rozi ty mede od psů radši teď pryč, je nějaké špatné období :sweat_smile:
Na Istrii jsem byla několikrát ale to už je tak třebaaaaa 14 let zpátky. Ale vím, že mě okouzlil Vrsar a Umag třeba že se nám vůbec nelíbil. Jinak máš jasné požadavky to se mi líbí :grinning: Ale bohužel neporadím, jen vím, že Vrsar se mi líbil jako městečko i tam bylo staré město moc hezké.....

Jsem ko, v noci jsem zase čučela do 2 na Jacksona a na 7 jsem měla budíček..... tak jdu natáhnout nožky. A pak na kuchyň po včerejším grilování...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak se ozvu, zatím pa
28. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Hezký odpoledne,i když venku to tak moc nevypadá.Musím se poclubit s co se nám stalo za story.Vyrazili jsme v čera s Petrem,švárou a jeho přítelkyní do kina.Přijdem ke dveřím do sálu ,chci je otevřít a švára povídá sem ne,tady píčou nevztupujte,promítá se.Tak jsme vlezli do dveří vedle.V sále koukáme že nám nějaký chytráci seděj na místech tak jsem je poprosila aby se posunuli a sedli si na svý místa.A oni že ne,že mají lístky sem.To už se přidávali ostatní že nic neviděj,že přijdem uprostřed filmu a ještě děláme bordel.Sem si teda sedla jinam.Ještě že se Petr zeptal na číslo sálu.By se snad strhla i bitka :slight_smile: .Trubky jsme vlezli do jinýho sálu.Tak jsme se se zase brodrali uličkou ven a šli do správnýho sálu.Byl to samozřejmě ten do kterýho jsem chtěla jít hned na začátku.Tlemili jsme se tomu celej večer.
28. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky, tak máme všechno zařízený a ještě jsme se po městě prošly :dizzy_face:

Ale teda venku je docela hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děsně vlhko :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak u moře, ale to moře tady chybí :sweat_smile:

Míšo, no prosím tě..tak snad už to bude se zubem lepší :wink:

Rozi, s dovčou neporadím :unamused:

Madli, dobrá příhoda :grinning:

Jdu vybalit nákup
28. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
koukám, koukám, že je tu mrtvo :wink: To se všechny chystáte na září, až budete doma po ET a KET a diskuse poletí ve velkém :wink:
Tady je sluníčko, hurá. Asi půjdem ještě na chvíli ven :wink: Přeju příjemný večer všem.

Maminky, co říkáte tomu "léčivu"??
28. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Dani, já nevím...ale jestli že byla Anežka donošená, tak si myslím, že jí nějaká etra infekce nebo něco podobného nehorzí a tak malému miminku bych dávala jen opravdu ty nejnutnější léky :wink: a to že ta suspenze obsahuje živé buňky E.coli..to se mi vůbec nelíbí :confounded: ale je to jen můj názor :wink: zeptej se pediatra :wink:
28. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
rychnov: já nejsem vůbec pro očkování "navíc" typu pneumokok a podobně..natož to cpát do novorozence :wink: mrkni se, co ty vakcíny obsahují, a půjdeš do kolen :unamused: navíc je to vždy očkování proti určitým kmenům tý nemoci, ne proti všem, takže ti nikdo nezaručí, že tu nemoc nedostane a s mnohem horším průběhem..navíc nejsou ještě moc vyzkoušené, po vakcíně proti rakovině děložního čípku už nějaký holky umřely..já od tohohle dávám ruce pryč :unamused:
28. črc 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
siss, ale Danča nepsala o očkování :wink: ale o nějaký prevenci :wink:
28. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
luuci: tý jo, já jsem si to četla a myslela jsem, že to je vakcína..jsem si to asi blbě přečetla :confused:
28. črc 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
jo aha, tam píšou vakcinace..to mě zmátlo, to je teda něco do pití jo? :confused: A to má bránit jako špatný střevní floře nebo čemu? :confused:
28. črc 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
kuk kočky...Dani já nevím, ale já mám sama co říkat, co čpu do Vašíka kapiček aby to pro nás oba bylo alespoň trochu snesitelný :astonished:
28. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
siss, no podle toho, co tam píšou, by to mělo snižovat výskyt infekcí, alergií, snižuje úmrtnost,...podle mě je to blbost
28. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
luuci: aha, já myslela, že to je proti kolikám nebo tak :confused: to bude nějaká bejkárna ne? Kdyby to bylo tak super, tak bysme to už slyšely ne :confused:
28. črc 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
siss, no hlavně, že je to proti všemu..infekcím, alergiím, úmrtí,... a obsahuje to živý bakterie E. Coli :confused:

žofi, kapičky na koliky jsou něco jinýho..to aspon občas zabírá, ale z tohohle bych měla spíš strach :confused:
28. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Luc a Siss máte dětičky očkovaný na pneumokoka?díky
28. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
luuci: no mě ta e.coli zmátla..to je střevní bakterie ne? :confused:
28. črc 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
zofik: já nemám na nic, co je navíc..a nejradši bych nedala i něco, co je povinné..ale to mám smolík v tomhle státě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
siss, no právě :wink: ale větší množství je nebezpečný :astonished: no Danča se určo poradí s dr :slight_smile:

žofi, nemám a ani nehodlám dávat :wink:
28. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
ježiš nebezpečný :astonished:

jo jo souhlasím, tě naočkujou a přijde jiný typ daného onemocnění a je to stejně v pytli....
28. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
zofik: hlavně tyhle očkování jsou nový, a nejsou 100% vyzkoušený a maj hodně špatných následků..např. holčička od jedný holky tady ze září dostala první dávku pneumokoka, a okamžitě ho potom dostala..a řezali ji ucho :unamused:
28. črc 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
no pneumokoka bych žofi fakt nedala :wink: doporučuje se u dětí nedonošených, co mají starší sourozence nebo chodí hodně do kolektivu :wink: aspon tak mi to řekla moje dr :wink:
28. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
já jsem chtěla dát klíštovku, ale pak jsem si o tom četla, a nedám ani tu :pensive:
28. črc 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
což mi připomíná, že zejtra jdeme na to shitný MMR :rolling_eyes: :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
siss, tu klíštovku jsem taky chtěla dát :confused:
28. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak snad nbude mít Tygr reakci jak minule :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jdem v září :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusím to malinko odsunout :wink:
28. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
luuci: no ted bude Priorix, tak jsem zvědavá, jakej v tom jako bude rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic musim, dobrou holky :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
siss, dobrou :wink: kdyžtak snad už v pátek :wink:

Teda holky, to je docházka :astonished: :astonished: :astonished:
28. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
já krmila... :wink:
28. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
žofi, zítra jedu k našim, ale mám sraz se staniční ohledně práce a ve čtvrtek hlásej zase vedro :frowning2: se snad nesejdem :frowning2:
28. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.