• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hoj

jestli tu někdo ještě jste?

Maruško (až se ukážeš) už jsi byla u té dětské????????????????????????????????
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Luci, někdo ti píše :wink:

Vašík zas 3 dny nekandil, tak doufám, že zejtra už....to je fakt dobrá psychárna :confused:
28. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
sanu, tak jak převaz???

žofi, :wink: mě taky pak přišlo, že jen počítám, kdy Anetka kadila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Zofi no vy s tím máte akce s tím kaděním. A pořád mu to mixuješ kojení i umělou? Jak psaly holky aby jsi zkusila jen jedno.....? Nebo to na to vliv nemá....?

Dančo ještě k té prasečí chřipce, to je právě na prdlačku, že se to přenáší jako klasická chřipajzna, takže cestování necestování, stačí potkat jednoho s tím virečkem .................... :unamused:
Oni to léčej jako normoš chřipku, ale nevím jak a co těhotné o tom nikdo nikde nemluvil, tak jsem se proto ptala..... ani jsem to na netu nenašla......
28. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jsem dneska byla po dlooouhý době v Baby centru a bohužel se to tam nezměnilo..jedna prodavačka má otrávenější ksicht než druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Luci převaz ok, už mi vše sundali, stehy vytahali a dneska jsem si volala na pojišťovnu (čokla maj na štěstí pojištěného), tak náhrada škody za věci a pak ještě bolestné nebo jak se tomu říká. Tak musím s papírama za obvoďákem, aby mi sepsal asi body.............. a pak to všechno poslat...
28. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
nic nemíchám Sanu, kojím jen v noci..a to spíš že u toho mistr pochrupuje...
28. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
sanu, aha, aha...tak aspon, že něco dostaneš :wink:
28. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Akorát nevím, proč to z nich nevypadlo hned, že je to v poho že maj pojištění a dělali takové fóry :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je fuk, třeba z toho něco málo kápne a aspoň bude mít špuntová něco hezkého.... :wink:
Jak říkám všechno špatný k něčemu dorbý :grinning: :sweat_smile:

Jdu si pro nanukáč, ještě dělám, jako že nevím, že mám zvýšenej cukr :grinning:
28. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
sanu, přesně tak :wink: týjo, nanukáč bych si taky dala :dizzy_face: ale loupu tady pistácie, tak až zítra u našich..tam je zásoba nanuků a sním za den tak 3 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Zofi :grinning: Maestro u toho pochrupuje :grinning: Nový kricí název pro Vášu :sunglasses:

Luc copak jsi scháněla?
28. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
jéé, to je hezký žofi, Mistr Vašík :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sanu, aaale potřebovala sjem nový savičky na flašky Tommee Tippee a koupila jsem blbý :angry: tak tam zas musím :angry:
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Hmm pistácie jsem taky dlouho neměla a dlouho mít nebudu :sweat_smile:

Zítra vlítnu do uličky pro zeleninku :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ale čoveče já jak jsme tam byli okukovat kočík, tak ta prodavačka byla ok, asi z toho maj holky provize, tak potřebujou prodat... :grinning:
28. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
holky kámoška byla dneska u dr. Václava a byla z něj úplně nadšená :dizzy_face:

jo jo kricí název.....
28. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Čauky,holky na skvrny doporučuji Ariel odstraňovač skvrn,nedám na něj dopustit,se savem jsem dopadla několikrát jako Danča.Pravda,oproti savu dražší-litr tak kolem 100kč,ale spokojenost.Musím se přiznat,že jste mě pobavili jak s rozbitým miminkem tak hlavně madla lásky,fakt jsem netušila co to je a že u mě je za co chytit :grinning: :grinning: :grinning:
sanu, no to je možný...já tam byla kolikrát a vždycky teda hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Do uličky chodím skoro každej den...včera jsem tam koupila luxusňáckýho melouna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
žofi, jooo..to je super :wink: co kámošku čeká??

ahojky, dneska jsem si Ariel zrovna koupila a je fakt super :dizzy_face:

sanu, třeba to s tou cukrovkou nebude tak horký :wink: :wink: :wink:
28. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
jako myslím po medicínský stránce :grinning: ...byla na laparce a doporučili ji IVF no....
28. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
žofi, tak snad to kámošce brzy vyjde..jako tobě s dr. Václavem :wink: :dizzy_face:

jééé, já už chci, aby bylo září...se taak těším na Šári :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Sanu a už máš teda kočík?
28. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
no právě Luci, ono to vzbuzuje asi moc velké naděje víš ten můj miniVašík, jako ve smyslu že je z 1.ET.....člověk jim ještě musí říct dovětek, nejlíp ty %, bohužel :frowning2:
28. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Luci to ne, ale Dobrk říkal, že automatiko budu braná jako cukrovkářka s dietou do porodu :angry: Tak nevím. Uvidíme ve čt, co mi dr řekne....
Ale asi budu chodit každý 3 týdny na UTZ na převážení špuntové, tak ji uvidím častějc. A zase - všechno špatný k něčemu dobrý :grinning:

Ahojky Ahojko a to je i na barevné nebo jen na bílé prádlo???

Dneska mi přišla Betynka, tak zase mám z čeho čerpat rozumy je tam i o Neplodnosti, tak jsem zvědavá co tam bude zase za moudra a fakta...................... :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Luci já jsem na tebe zvědavá :dizzy_face: Na Šári bych se taky těšila.... :dizzy_face:

Zofi jo jo už asi 2 měsíce :grinning: V cross teda V travel černej :wink:
28. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
sanu, já budu Šári pozdravovat :wink: :grinning:

žofi, no právě..kámošky kolem taky říkaj, jak je to hned, dkyž jdeš do CARu..pže viděj, že Anetka vyšla hned :sweat_smile: ale ono to tak většinou není :unamused:

Taky jsem na sebe zvědavá :slight_smile: nad to do 3 let Anetky nějak zmáknem :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
sanu a budou ti ještě ten cukr nějak kontrolovat?? já jen, že kámošce řekli, že má těhu cukrovku a dostala inzulín,... a bylo jí furt blbě a na konec se zjistilo, že popletli výsledky a cukr měla v normě :astonished: :astonished: :astonished:
28. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Já ho používám na obojí,chlap je kuchtík tak jemu bílé prádlo namáčím v arielu a sobě na barevné,převážně mastné skvrny.Nejlepší je nalít ho přímo na skvrnu páč když ho přidáš do pračky k prášku tak většinou nevypere tak dobře.
28. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já si koupila sprej :wink:

Dneska se loučím, zítra nevím jak juknu...no večer písnu zprávy ohledně práce :wink:

Dobrou
28. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Luci to nevím jak kontrolovat asi nějak jo. A pomažu tam jak je Sanus v té budově. A poradnu maj po a čt, tak si myslím, že jednou za ty 3 týdny tam půjdu na krev.....
Já to nijak moc vysoké nemám, ale asi prostě aby to bylo pod dohledem, tak tam budu chodit......
Ale uvidím co mi řekne doktorka ve čt.

Ahojky aha aha, tak to ho zkusím.
28. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Taky jdu.

Luci tak to jsem zvědavá s jakejma zprávičkama dorazíš :wink:

Mějte se zítra nějak odpol juknu tak paaaaaaaaaaaaaaaaaa
28. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.