• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobrou všem :pensive:
28. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Že se vracím k tomu Savu - kdybych se snažila, tak takovouhle krásnou batiku nevytvořím... úplně nepoužitelné :unamused: Příště tedy Ariel...

Díky za názory na to "léčivo" v IP i tady. Já jsem to spíš chápala jako "actimel" v kapkách a nepřišlo mi na tom nic nebezpečné, když jde o látky tělu vlastní. Jasně, malá není nedonošená, ale kvůli tomu císaři, vysvětlovali to tam docela logicky, že nemá imunitu, kterou dítě získá při průchodu porodními cestami. Tak nevím. Proberu to s doktorkou, navíc je i alergoložka (manželova) tak uvidíme, co řekne. Každopádně díky moc :wink:

Přeju krásnou dobrou. Jo, Luci, držím na zítřek palce. :wink:
28. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ráno,

tak my jedem kolem 9. k našim, má být zase hezky :dizzy_face:

Dani, přesně tak..porad se s dr :wink: mě teda nikdo neříkal, že by Anetka měla sníženou imunitu kvůli císaři :wink: ale myslím, že když kojíš, tak jí dáváš dost a nedávala bych žádný ĺéky :wink:

Mějte se hezky, papa
29. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
dobré ranko, přeji,
dneska mám super mega big výlet do Ikei, tak jsem zvědavá, co si zas přivezu za krámy :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
No Gabi, tos teda měla pěkný probuzení od manžela, ještě že mu nic neudělal. :wink:
Míšo- souhlasim, že pokud pes není alespoň vychovanej na povel ke mně a sedni lehni,tak by měl být na vodítku alepsoň tam, kde je hodně lidí a na louce ať si dělá co chce. :unamused:
Sanu-díky za tip, už jsem si vyjela nějaký hotely na Umagu a Poreči, tak uvidím a něco si vyhledám :slight_smile:
Holky, musim vyrazit do té Ikei, ale večer Vás pobavím mým včerejším trapasem na cvíču, mám toto léto na trapasy štěstí, už to radši ani nebudu říkat partnerovi neboť má ze mě jen pr... :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojdy jsme na druhé stránce :slight_smile: tak posunuji :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky,tak jsem zase něco dočetla, všechny vás moc zdravím a přeji pěkný den:slight_smile:
Rozi, tak my dnes taky míříme do Ikeii, škoda,že na tebe nemám phone, páč asi už jste vyrazili a my jedeme odpolko:slight_smile:
Sanu, k dr. jsem se přihlásila předminulý týden, říkala,že jdu ještě brzo, prý miminka ráda vidí:slight_smile: Trochu jsem ale na místě postávala,zda do toho jít, je to totiž ve zvýšeném přízemí, což znamená,že s kočárkem se do čekárny nedostaneš:frowning2:Musíš ho nechat na chodbě, je to obytný dům a v 1.patře je další dr...tak jsem nevěděla,zda to není nevýhoda, zkusím se zeptat Sariii až se tu objeví:slight_smile:Jinak dr moc fain, hned byla nadšená, povídala jak to chodí, výhodou mi přišlo,že s ní stačí problémy řešit po mailu (když to není akutní),chodí ji pak sms na mobil,takže hned ví,že jsi psala..prostě taková moderní dr:slight_smile:Je vidět, že to tam postupně předělává a pomalu investuje penízky do zařízení,ale rozhodně je milá a usměvavá:slight_smile:Prostě takovou jakou si ji pamatuju:slight_smile:Takže doporučuju, jestli to nemáš zas tak z ruky:slight_smile:
Dani, asi bych se o plécích poradila s dr, ta by ti měla říct, zda Anežka ještě potřebuje nějaké vitamínky navíc...
Holky, mě už se to 2x málem podařilo smazat,tak to radši posílám :unamused: mějte se moc fain!!!
29. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
:grinning: tak a teď už jsme byly až na třetí stránce :slight_smile: to nemůžu jen tak nechat :grinning:
29. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahoj holky zdravím, mě popadla uklízecí mámie :sweat_smile: chystám se ještě vytírat.Dušánek je s babičkou hrabe seno a vodí krávy :sweat_smile: no má super vyžití milovník zvířat.Odpoledne čekám kámošku bude mě učit háčkovat čepičku, se mi jednou bude hodit :wink:

ikea mě už taky delší dobu láká Rozi pak poreferuj zda je tam něco nového a zajímavého :wink:
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Hopi, ještě, že nás zachraňuješ :grinning:

Já včera Anetce objednala boží botky,ze dne na den ze všech vyrostla..tak se těším až mi přijdou :dizzy_face:

Holky, užijte si Ikeu..tak bych mohla jezdit pořád :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahooooj,
Hopi, díky za posunování... kde jsou ty časy, kdy se jelo tempem 10 stran denně i víc... ale přiznávám, že se mi po té době nestýská, vůbec bych to nezvládla dočítat...

Máme za sebou první noc ve spacím pytli, bez problémů, a taky má Anežka za sebou první rande s kamarádkama v kavárně na zahrádce :grinning: :grinning: Mamky si daly kafíčko a holčiny si z kočárků povídaly, byly jsme tři velké a tři malé do dvou měsíců. Tak jsme oslavily dnešní tři týdny na světě :wink:

Včera bylo žehlení, dnes jdu vařit. Poprvé od porodu, do teď jsem krom dvakrát polívku vůbec nevařila a brala vše z mrazáku, teď už je možná čas začít... si říkám :wink:

Přeju krásný sluníčkový den :wink:
29. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holčinky, Gabi, to nic, prostě to byla jen zkouška, nic se neděje :wink: v září se září nebo jak to je :grinning:
Anežce jsou už 3 týdny :sweat_smile: to to letí :dizzy_face:
Našeho tatík se jednou zbláznil a z ničeho nic se rozhodl, že vysavuje sprcháč - pochopitelně si to dal do rozprašovaše a stříkal s tím všude kolem, takže mámy tmavé prádlo na vedlejším sušáku bylo totálně kropenaté :grinning:
29. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojda jo v září se září.A já jestli budu mít mrchu čím dál dřív tak budu zářit v srpnu.Si klidně dorazí už po 24dnech možná to může být jak mi trhala dr.tu stoličku a dávala do injekcí atb.Nevím.No zítra jdu k šilhanovi tak uvidíme co dr. :wink: Woblu dobrý bude nová moda no :grinning: Míšo a co ty ještě bolí?Mě už tak ne jen ta dásen sem tam ale dá se to vydržet. :wink: Dani pěkně to utíká co a doufám,že nám co čekáme ET nebo KET to taky bude tak utíkat. :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahooj

Maruško a teď přemejšlím, jako že jsi ve 34tt tam přišla brzo špuntě nahlásit???? A nemohla by jsi mi dát do IP číslo na dr, teda klidně i tvoje :wink:

Rozi Ikeu si užij, taky se tam nějaka zase chystáme, ale nechci v teple, tak musím hlídat počasí.....

Dneska to zase teda topí.

Dančo to jsi měla v mrazáku samý polotovar coooo, co jsi tam měla navařeného???????????????

Zatím pa, večer juknu.
29. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
zdaaaaaaaaaaar,

Gab taky mám uklízecí :grinning: jsem ted doumývala všech našich x oken, začala v 9 ráno a skončila ve 15hod., vytírat budu v pátek

Andi jsem včera musela vyrazit k zubařce znovu, bolelo to jak sv...., zůstal mi tam kousek něčeho, tak mi to musela vyčistit, dala mi dren a antibiotika, v noci mě znovu vzbudila příšerná bolest, tak znovu Nimesil, ale ted už dobrý, musím to zaklepat

pusu nemůžu pořádně otevřít páč jak mi ten zub rvala ven tak mám nějakej namoženej pant či co,ale to snad vstřebá :grinning:

Ariel na skvrny je super, taky ho mám ve spreji i gel a paráda, každopádně jak napsala Rozi je lepší to nalít na flek předem :wink:
29. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
No já jsem docela zvědavá, jestli MS dorazí, nebo ne - BT teď neměřím, jsem si říkala, že to stejně bude po hormonech horská dráha... dr. říkal, že může, nemusí, nebo taky přijde úplně jindy, než jsem zvyklá - jak jste to měly vy u dl. protokolu?

Já skvrny ani neřeším, když jich má manžel moc, tak to oblečení povýším na ,,pracovní" - ale co se mi vážně osvědčilo, je Vanish a to na krev (na nic jiného jsem to nezkoušela), když si zaprasím kalhotky, tak to udělá samo takovou pěnu, vyperu to a je to :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojky včera už jsem neměla sílu. U kámošky jsem si to užila. Kocala jsem si půl ročního chlapečka a bylo to úžasné. Starší 3letý lítal pořád ven ten už není na mazlikování. Pokecali jsme a konečně mě bylo fajn.
29. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Tady je ale krásně mrtvo :wink:

Dabli, však si užívej, pohoda je důležitá.

Woblud, mám pocit, že moc nikdo dlouhý protokol neměl. Uvidíš, já s tím zkušenost nemám.

Sanusko, v mrazáku polotovar? To ne. Vlastně jo, vývary na polívku, to je tak jediné a mraženou zeleninu na polívku - koupenou. Jinak, jak jsem kdysi psala, mrazím po jednotlivých porcích hotová jídla, takže to dám na talíř (abych odhadla porci) a pak z talíře do přepravky nebo pytlíku a šup zmrazit. Maso s rýží, maso s těstovinama, maso jen tak - brambory nutno dovařit, sladký knedlíky, rizoto, kuskus, pečenýho vepře - knedle v pytlíku samostatně, pečený kuře s rýží. To se potom "vaří" jedna báseň, jen vyndat večer na talíř do lednice a druhý den šoupnout do mikrovlnky :wink: Takže to zvládne i chlap :slight_smile:

Přeju krásnou dobrou, malá spí, tak jdu za chvíli taky. :wink:
29. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdu hodit očkem, jestli nevložila Rozi její kulturní vložku :slight_smile: A nevložila, tak jsem dočetla.

Míša uklízecí mánie, nepřekvapuje mě :wink: Škoda, že jsi tak daleko, bych ti dala i prachy za ty okna, budu muset tak cca konec září nějakou paní vyhledat....

Wobllu to vůůůbec bohužel netuším....

Dani pečený kuře jo??? To je pak k jídlu??? Pečený maso jo, to je pak k jídlu??? Rizeto????

Já zítra vstávám v 5:45 to mě asi položí, ale třeba ne, tak jdu natáhnout tělo.

A obtěžuje mě tady komár - mega komár - ale nemůžu ho trefit haj..a, tak ho jdu dohnat a chrnět.

Mějte se a snad zítra toho bude víc na dočítání :wink:

Paaaaaaaaaaa
29. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem se sem na konec ještě dneska dostala :sweat_smile: Taaakže, do práce s největší pravděpodobností jdu od října :dizzy_face: jedna holčina dala výpověd a další 2 se snaží otěhotnět, takže na 0,25 úvazku půjdu :dizzy_face: Sice po tom, co mi dneska kolegyně nastínila situaci už se tolik netěším, pže náš kolektiv prý už není, co býval, ale doufám, že ty co to tam kazí, brzy vypadnou a zas bude pohodička :dizzy_face: No uvidíme v říjnu a hlavně, jak to skloubím se Šári :slight_smile:

JInak našim dneska přišel alarm na bazén, když tam někdo nebo něco těžší než 8kg spadne, začne houkat...tak jsem zase klidnější...ikdyž tam Anetku samotnou nenecháváme, ale člověk se otočí a je to hned a nebo tam může spadnout pes :unamused:

Uklízecí mánii si chystám na příští týden, manža na 4 dny jede s Anetkou ke kamarádovi na chatu...4 chlapi a děti..taková Apalucha :grinning: jen Anetka bude nejmladší, ostatním je kolem 4 let :confused: Tak sjem zvědavá, jak to zvládnou...vlastně i já, jak to zvládnu, už ted se toho malinko bojím..hlavně se musím zaměstnat :sweat_smile:

Tak dobrou sanusajdy
29. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahooooj, dobré ráno, vlastně otvírám... v 10, styďte se :grinning: :grinning:

Dnes jdem ven dřív :slight_smile: už se těším.

Sanu, a proč by to nebylo k jídlu? Normálně, hotová jídla se smí mrazit, tuším na 3 měsíce. Nemá to na chuť vliv, můj manžel je důkaz :slight_smile:

Luci, gratuluju k práci. A k tomu kolektivu - ono to nikdy není takové jako dřív... ale bude to snad aspoň dobré :wink:
30. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojda,
nás zase čeká celý den u bazénku..už ted je tam pařák

Dani, moje mamka to dělá stejně..taky jídlo zamrazuje po porcích a pak dává tatkovi s sebou do práce k obědu :slight_smile:

Užijte si hezký den :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj, tak zase nakukuju a dočítám :slight_smile:
Dneska to vypadá na pěknej pařáček a to jdeme dneska na 8.měsíční kontrolu do poradny.
Jinak u nás všechno v pohodě. Příkrmy baštíme o 106, ale zuby máme zatím v nedohlednu, ale to mě zatím nepřekvapuje, protože Tomáš je měl taky až na 10.měsíci :slight_smile:

Jinak se chystáme na dovču, známý nás nakonec vytáhli k moři, ač to nebylo letos v plánu :dizzy_face: . Ale docela se těším zas bude změna.
Jinak si užívejte sluníčka a přeji příjemný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
30. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Hojda hojky,
Dani- a Luci- taky dávám chlapovi jídlo z mrazáku, co zbyde- fakt se to někdy dost hodí a dobrý, dnes měl teda chudák jen nudle s makem, ale ať ví, že vždycky není posvícení. Jediný, co mu nechutnalo pak znovu rozmražený, byla sekaná s brambory, prej chutnala jak chleba nebo co a brambory děs, no nic, vůbec mi to nevadilo, páč to zrovna vařila skorotchyně :grinning: :grinning: :grinning:
Luci- gratuluju k práci a neboj, buď do října zmizej nebo až nastoupíš, tak si tam uděláte pořádek a bude jako dřív pohodička :wink: :wink:
Maruško-tak to jsme se tam akorát míjely, já tam byla od 10 do 14
Sanu- v autě se to docela dalo, když otevřeš okénko a v Ikei byla klimoška. Parkovaly jsme s kámoškou ve sklepech, tak pak ani nebylo rozpálený auto- vždy si tam odběhla nakojit svou ratolest, daly jsme švédský koule a bylo dobře-já tam nechala 16 stovek i s papáním. Prostě pohoda. Nebojte, já se podělím o kult. vložku, co nevidět, ale nechci Vás na to tak upozorňovat, páč to zas možná tak srandovní nebude. Uvidíte samy. :sweat_smile:
Gabi- jsi prostě machr na uklízení a vždy, když něco napíšeš, že jsi uklízela-úplně se před sebou stydím. :sweat_smile: :sunglasses:
A ty Míšo-taky nějak makáš, ne? :dizzy_face:
Tak zatim, jdu dodělat jídlo pro miláčka, za chvíli je z práce doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Hoj

Dani no mě některý pochutiny nepřijdou dobrý, třeba ty brambory jak píše Rozi, to fakt není to pravé ořechové, ale masínko asi jo...... :wink:

Luci tak třeba už ani nenastoupíš..... :slight_smile:

Rozi týýýýýýýýýýýýýýjo nudle s mákem a sekaná ňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co jsi nakoupila???

Já od dneška dietuju, do oběda to bylo děsný, hlad jako blázen, musí se mi smrsknout žaludek nooo..... Do teď jsem spala (protože vstávání před šestou a noc na prd mě totálně zmohlo), tak jsem si dala sváču před chvilkou a už se těším an večeří první a druhou ( To je jak v Pán prstenů :grinning: :grinning: :grinning: )

Teď pofrčíme s manžou pyryč. Pak juknu.
30. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Rozi, brambory jsou jediné, co nejde zmrazit, prý mražením zesládnou. Ale nezkoušela jsem to. Sekanou mrazím běžně, není problém :wink:

Kočky, tedy, my nepopíšem ani jednu stránku za den?? To jsou mi věci. Já vím, dočkej času, bude září... :wink:

Užili jsme si další příjemný den, nebylo takové vedro, aspoň se mi nezdálo, udělali jsme si hezkou procházku, km jsem nepočítala, abych Vás neděsila :grinning: :grinning:

Přeju příjemný večer, kouknu asi ráno :wink: Sanusko, dietu nezávicím... :unamused:
30. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Takže, v úterý jak jsem byla minule na tom cvíču pro těhotné, tak to jsou dvě hodiny za sebou, co se cvičí. Těhulky choděj buď na tu první hodinu a ti, co nestíhaj na tu druhou a mezi tim někde bývá přednáška, gže akorát pro obě skupiny. Minule jsem byla na té první, ale předevčírem jsem nestíhala, tak jsem dorazila až na tu druhou a ještě asi o 15 minut později, no říkala jsem si, že tam bude ještě určo konec té přednášky, tak o cvíčo nepřijdu, ale. . . holky už cvičily, byly na míči, tak jsem na něj taky skočila a šup, začly se dělat kliky, tak klikuju s nima, už se mi docela klepaly ruce, ale říkám si , to jak jsem 3 měsíce nic nedělala, tak nemám fyzičku, pak se zalehlo na žíněnku a jely se břicháče-zkracovačky a jely se docela dost dlouho, tak asi 10 min, pak 5 min šikmý a já už tak nějak si říkala-sakra minule na nás teda byla mírnější a pokukovala jsem furt po těhulích, ale všechny byly nějak hubený, tak si řikám, asi jsou tak maximálně do 2.měsíce a všechny. Po břicháčích mi to nedalo a zeptala jsem se maminy vedle mě: "Je to cvičení pro těhotný, že jo?" a ona na mě vytřeštila oči a řekla: "Ježíši, není, to je pro maminky po porodu, běžte se hned nahlásit cvičitelce a tohle s námi nedělejte!" :sweat_smile: Tak jsem asi nejdřív zrudla, znovu se rozhlédla a jemně po špičkách došla ke cvičitelce a chtěla ji jen pošeptat, že jsem tu asi špatně a v tu ránu, ta mamina začala křičet- "Máme tady omyl! Paní je těhotná!" :rolling_eyes: Všechny holky přestaly cvičit a začaly se samozřejmě smát a cvičitelka taky a řekla, že jsem měla přijít o hodinu dříve, gže jsem si spletla hodiny. Taky řekla, že já musím mírněji, že ony už musej po porodu pořádně makat a nešetřit se. Do konce cvičení mi vždy individuálně řekla co mám posilovat, no a maminy po mně furt pokukovaly. Každopádně ponaučení a pro ty co by si pletly čas tak: pro těhulky - 15:30-16:30 a 16:30-17:30, po porodu- 17:30-18:30 Maruško-hlavně, že jsem si ty časy opisovala tenkrát u DR.viď? No nic, druhej den mě pěkně bolely všechny břišní svaly a večer i v podbřišku, tak jsem zas byla vykulená, jestli jsem to pos . .la,ale dnes už OK, celý den jsem polehávala a dobrý. ToŤ vše :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud jsem nepobavila Vás, tak jen pro to, ýže jste tam nebyly :wink:
30. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
rozi ty jsi, ale dílo :grinning: no k smíchu to opravdu je, ale když si představím co se mohlo prdelkám stát, tak už se tak nesměji, ale jinak supr :dizzy_face: no vidíš i v těhotenství stíháš cvičit jako holky po porodu no to je supr né :sweat_smile:
Dani výletovala a užívá sí mimi a procházky to je moc fajn, no my byli celý den v bazénu, no ono se ani nic jiného dělat nedalo :dizzy_face:
30. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Koukám Rozi posiluje břišáky :sweat_smile: :grinning: a pokračovat budeš asi až po porodu viď...teda koukám ale hlavně, že tě to pak trklo a hlavně, že sis neublížila :wink:
No a my jsme byli na koupálku u rybníka a fajn , Dušánek se vyplavčil a poblbnul :slight_smile:

dani co Anežka už v kočárku dobrý?
Hopi ahoj co ty jak to jde??
A Sanu je na dietě koukám to je pro tebe jak za trest :sweat_smile: taková labužnice :wink:
A Luci je ještě asi s Anetkou někde venku..
30. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.