• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gab to se sepiíše jen smlouva a pak záleží jak rychle ti ji potvrděj na ZP a jak se ti to potká s mrchou.... :wink: Pak už to je hroznej fičák :grinning:

Maju to musel bejt pohled :grinning: Ale teda záda musej trpět... :pensive: Ale tak ono už to máte za pár.... :wink:

Zofka a tobě dělali Hamiltona????? Teď nevím.

Jo a vím o dalších dvou těhulínách co budou mít holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedna dvojčata holky (přirozeně) a druhá ze Sanusu jednu holčičku...!!!!! :confused:
31. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
jeeee very tak to se moc tesim... :grinning: jj urco dame randicko... :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Sanusko, nepiš a nepřivolávej scénáře se šavlí :grinning: , no jo budeme mít holčičky, vždyť jsou stejně mazlivější a tátové šílí a naparují se, když kočandy skáčou po klíně :slight_smile:
manža nám taky říká "holky moje" :dizzy_face:

jsem vykoupaná, ale naši mají dole návštěvu, tak ještě s večeří chvíli počkám :unamused:
31. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
... tak místo dočítání jsem se šla osprchovat a dospěla jsem k zásadnímu rozhodnutí - žádné značky na hadříky se šít nebudou, pěkně to nafotím a podle fotek potom vytřídím a vrátím (mám ty věci půjčené). Přeci se s tím nebudu šít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ďabli, podle mě je to normální, že chlapům dochází až později, že bude miminko, oni to potřebují "vidět", takže rostoucí bříško, tak čtvrtý, pátý měsíc, to už to dojde snad každému... buď v pohodě a zodpovědnější chování přijde, uvidíš :wink:

Sari, až napíšu, že se budu celý den válet, nooooo, to asi radši psát nebudu, to to radši udělám a pak podám zprávu, jaké to bylo :wink: :grinning:
31. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Holky, nestraště se samýma holkama :sweat_smile: kdo je pak bude uhánět??? nějaký chlapi by to chtělo..mrkněte na žofi a inspirujte se :wink: :grinning:

Já balsamiko na rajčátka nedávám, mě to nechutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen postříkám oliv. olejem, posolím, popepřím a je to :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Dani, já si právě říkala, co tam budeš vyšívat za značky :confused: jsem si představila takový ty, jak jsme měli na věcech do školky :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Dani dobrej nápad.

Luci no jooo čéče, samá baba, to se budou mít pak chlapi jak v ráji, se o ně budou ženský prát :sweat_smile: No já už to těžko splním, pinďoura mu tam už namontovat nemůžu :grinning: Teda třeba jsem se překoukla, ale stejně to bude holka :grinning:
31. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Gabčo, to je krásná fotka Dušánka s madam a olíznutím :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
luci ale alespon se nebudou trapit, kdyz je nebude mit kdo trapit... :grinning:
dani to je supr napad, to si mela rict drive... :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Sanusko, jsem zapomněla pochválit bříško, je krásný :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
manža mi zabral comp, al euž jsem zpět....
31. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
:wink: Ahojda holky, před chvilkou jsme dorazili dom. Už se těším jak hupsnu do vany,zatím jsem si naplácala masku na ksiftík.

Very tak zítra hodně štěstí,at se ti líbí v práci :slight_smile:

Rozi držím pěstičky at se holky ukážou //
31. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Very mě přijde pořád stejně nafouknutý jako v tom 11tt.... :sweat_smile: I když je pravda, že když si lehnu, tak je větší, to když jsem si v tom 11tt lehla, tak jsem žádné vystoupnutí neviděla ani necítila, teď mám bouli pořád.. :slight_smile:

Zofi a co ten Hamilton???????????????????? A trojkombinace od Danči....???????????????
31. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sanu, je malinký a krásný :dizzy_face: , pořád lepší než nějaký obr břicho, to budu mít určo já, protože já se tak cítím, že za chvíli budu jak kule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Bery děkuju :wink:
31. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
jééé, dneska je Román pro ženy :dizzy_face: ale knížka je lepší :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Luci taky se těším, mám ten film ráda, ale knížku jsem nečetla :frowning2:
31. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
no zatím ni nikdo Hamiltona nedělal Sanu.....
31. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Veyr zítra jde poprvé do nového worku?áha...
31. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Very no na tobě to hlavně bude hned vidět, protože ty jsi jak nudlička normálně s propadlým břichem a teda jak popisuješ ty tvoje obídky a véči a při tom vypadáš jak chuděra podviživená, tak teda s koulej moc společnýho mít nebudeš... :sweat_smile: :wink:
31. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
A ani si zítra o něj neřekneš kdyby se zase k ničemu neměli????
31. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
...Zofi...
31. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Very, ty seš jak nitka, tak bude bříško asi brzy vidět, ale myslím, že po porodu budeš zas jak tyčka :wink:
31. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sanu, no jo, jenže to bylo právě dobré spalování, ale teď to už asi nebude fungovat a nejhorší je, že mi už teď vadí pásek a některé rifle, mě tlačí :grinning: asi přes boky už jsme se rozšířili/y :grinning: :grinning:

Žofi, ty snad porodíš až na ten svůj termín 5.června, já se z vás fakt picnu :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ach jo, bych se měla jít vykoupat a namatlat se, jsem se tak 4 dny zase nemazala, já to tak nesnáším ten namatlanej pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky vy jste tak hodný utěšovatelky :slight_smile: vy to tak pěkně píšete, že vám snad budu i věřit :grinning:
už to začíná tak jdu koukat, budu možná o reklamě, pokud tu ještě bude návštěva :angry:
31. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
žofi, hlabně se zítra nenecheš už od dr odbýt :wink: prostě řekni, že už chceš, aby byl Vašík venku
Very to ještě nevíš jestli ti nebude zle a jestli nezhubneš.... :sweat_smile: No jo uvidíme.... necháme se překvapit :wink: A už teď si vyfoť břuch, mě teď šttve, že nemám fotku před...... teda mám z léta u moře, ale ne hned po transferu... :angry:
Zofi já už bych se jim tam asi taky zapřela o futra a že neodejdeš, dokud ti to nerozhejbou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky jdu se teda namočit a matlat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se, kdo zítra potřebuje, tak držím pěsti!!!

Já budu až nějak někdy odpolko..... mám trošku lítačku.

Tak pa a brou
31. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Taky jdu na film

hezký večer, dobrou noc

a zítra držím pěsti, hlavně žofíkovi a Rozi :wink: jestli má ještě někdo kontrolu, tak taky držím :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holčičky dobrou noc!

Sanu, děkuju.

Veruu, :slight_smile:

Bery a Luci děkuju taky. Majte sa.

Zítra poreferuju.
31. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.