• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi to už pěknej :dizzy_face: hezky prospívá :wink:
Sanu ta cukrovka je teda něco :confused:

Holky tak já si dala sprchu, chleba s medem pěkně na noc, pže musím nachystat špeka na to píchání :sweat_smile: Kouknu na Zoufalky a jdu spát.Zítra na sedmou čekám chlapy budem zalejvat plot betonem... takže žádnej veget :sweat_smile:

Tak Všem hezkou dobrou noc :wink: ať Vám děti spějí celou noc :wink: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
žofi, jj, je to boj, s těma jejich bobanama :sweat_smile: :wink:

Já si jdu rychle vyfučet vlasy a taky juknu na Zoufalky

dobrou všem :wink:
30. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Luci mě je to už trapný fakt!!!!!! Usínáčka bych už ňuchala ráda, ale fakt to nějak časově nedávám dohromady... :unamused:
Ale na příští týden si to už dám jako předsevzetí, že musím..... :wink:

Co ten srazík??? Zatím jdu já a Lucka, jinak nikdo??? :grinning: :confused:

Zofi no v deset se najíst musím dneska to bude ovoce (150g) to je nektarinka a půl :grinning: A jestli budu muset vstávat i v noci, to se uvidí dle ranního testu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky dneska se loučím, zítra kdybych se odpol nehlásila, tak jsem u mamuly a vrátím se nějak v sobotu.

Ale jak dopadl test ráno ještě písnu.... :wink:

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
sanu, zatím jdem...ty, já a usínáček :grinning:
30. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
jdete spinkat, tak dobrou, jdu taky-----všem držím pěstičky :wink:
30. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Bré ráno

Tak dnes otevírám já, ooo to se dlouho nestalo.

No tak jsem počůrala proužek a kluk jeden zase zvínověl, to znamená, že si musím dát budíček tak ve 3, abych tam holčičce poslala třeba půlku banánu nebo chleba (myslím).
Kdybych se v noci budila na záchod, tak to je ok, ale já čůrat nechodím :unamused: Tak si budu muset natáhnout budíka :sweat_smile:

Luci no jo jsem zapomněla, tak my tři a kdo se na sraz přidá??????????????????????????? Na srpnovej sraz.

Jdu v klidu dosnídat a pak se budu šuchrat k tý mamině. Tak při nejhorším zítra juknu.

Paaa
31. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko,

Sanu, jééé, to je teda blbý, že budeš muset v noci vstávat na jídlo :unamused: já bych do sebe nic nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsou lidi, co v noci jedí..třeba kulturisti :grinning:

Dneska dopolko se staví mamka a jdem koupit Anetce botky, ze všech najednou vyrostla :wink:

Tak jdu trochu poklidit, at se nelekne :sweat_smile:
31. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
já půjdu taky klidně na srazík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
bré ranko všem...srazík je v Pardubkách že?no já zatím to nechávám na HK......

jak se máte s Tygrem Siss?
31. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem přidala fotečky a letím k našim na chalupu. Tak si užívejte sluníčka :grinning:
31. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak mamka koupila Anetce dvoje krásný botky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jí zas chvilku vydržej...ty ceny za botky pro prcky jsou teda šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale lepší než kupovat pro tyhle mrňata boty u Vietnamců :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A v jednom obchodě jsem si zkoušela podzimní bundičku, byla krásná, ted lituju, že jsem si jí nevzala :pensive: nojo, ještě všude dostanou podzimní věci, tak třeba objevím ještě hezčí :dizzy_face:

Ale teda venku je takový divný dusno, se mi ráno pěkně motala šiška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
čus, tak jsem zas slaměná vdova :stuck_out_tongue_closed_eyes: zejtra jedou naši s Tygrem na víkend pryč, takže já jedu na Madox open air..to bude masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luuci: v Cicibanu zas? :slight_smile: Tygr už má pěkně tu ruku od vpichu červenou a oteklou :rolling_eyes:

zofik: ale tak normoš no :wink:
31. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj, v Cicibanu, nikde ted jinak nic nemaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona už fakt neměla v čem chodit :wink:
31. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
luuci: my byli včera na mojitu, a pak na večeři ve Velvetu..MP mi koupil džínový 3/4 :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
na srpen je v plánu srazík.Já bych se přidala.Jen se blbě zeptám jestli s díťátkama nebo bez.Když budu mít auto a nebudem na dovče tak bych taky dorazila.

Sanu,já se teda ráda najím ale vztávat kvůli jídlu i v noci by na mě bylo trochu moc.

Holky furt se rozhoduju.Švára se chce jet koupat do Pardubek Na cihelnu ale já furt nevím jestli jet nebo ne.venku to vypadá všelijak.
31. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
madli: tý jo, tak já Tygrovi dneska asi ani nedám kratasy..natož se jet koupat :confused:
31. črc 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
madli, s dětma :wink: aspon by měla Anetka parťačku :wink:

madli, ono je sice dusno, ale na koupání bych řekla, že to dneska zas tak není :confused:

siss, no já zamilovala do jedný bundy v Promodu http://www.promod.eu/jackets/weatherbeaten-leather-jacket-black-R7270001001.html :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
luuci: čéče..pěkný, kožený :slight_smile: hele..dáš Anetce kratasy? Já nák nevím, jak ho oblíct..mi nepřijde, že je zas náký vedro děsný... :confused:
31. črc 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
siss, spíš ne...měla džíny a triko s krátkým, pod tím bodýko bez rukávů a ekla bych, že to bylo akorát :wink: jako je dunso, ale fouká vítr :unamused:
31. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
luuci: tak dobrý, já mu dám slabší džíny, tričko s krátkým a tu vestičku :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
siss, já myslím, že jim bude akorát...v nejhorším vem do tačky kraťasy :wink:
31. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
No já právě nevím.Tady leze sluníčko ale semtam je mráček.A teda pěkný bezvětří.
Luuci bundička je super.
31. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
zdravím po delší odmlce
copak je tu nového, přiznám se že nestíhám dočítat
Lucíku hezká bunda, já si jdu zrovna dnes objednat koženou bundu :grinning:

jinak verunka je hodná, ted už řeším věci na podzimek a zimu, chci ji koupit od nextíku kombinézku ale zatím vyčkávám a koukám se MMB

dnes venku nic moc, sice je teplo ale vítr je studený třeba se to zase zlepší, po něděli má manža 14 dovču tak budeme jezdit po výlet a v pondělí odjíždíme za našima na sever čech na dovču tak snad vše Verunka zvládne ..
31. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
luuci: koukám, jak ti na MMA leze bunda nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
madli, jsem ted koukla na teploměr a je tam 24 :wink: tak uvidíš, já mám na koupán radši teda teplejc

jaji, ahojky :wink: už dáváš Verunce zeleninku?

siss, leze, leze :dizzy_face: a ten koár se zas neprodal..mě ty lidi už se*ou! ženská se se mnou domlouvá na předání, kterej den a kde,... a pak nepřihodí :angry:
31. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
luuci: jj, vidim, že ho tam zas máš :wink: :unamused: tak jsem zvědavá, kam ta bunda vyleze...tu chlupatku zatim sleduje 1návštěvník :astonished: :rolling_eyes: a bekovku 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ještě je čááás..končí to až v úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahooooj :slight_smile:
Tady je příjemně, sluníčkově, byly jsme dopoledne venku a teď uklízím, se mi nechce... A na koupání to podle mě není, spíš na dlouhé kalhoty...

Maralko, mě se na jizvy osvědčila měsíčková mast z lékárny, ale nevím, zda tam dole... Jizvu po císaři mažu masážním olejem na masáž hráze od Veledy - opět na doporučení - a krásně se mi to zhojilo. Přitom dost trpím na ošklivý jizvy... prý ale je důležitější ta masáž a prokrvení, nežli to "médium", kterým mažeš...

Sanu, byl fijalovej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nezávidím... Ale co, tak si z toho udělej radost a bašti samé fajnové věci, v noci, když už to musí být...

Odpol. jdem zase za Anežčinýma kamarádkama, podívat se na skluzavku, kde se budou všechny tři mrňata za rok klouzat :grinning: :grinning: Večer kouknu, užijte si pátek a víkend, kdo už tu dnes nebude. :wink:
31. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
luci ještě ne jdu k dr až 5.8 tak se na to zeptám, ale už zkoušíme ten čajík někdy si dá a jindy ne, podle toho jak je teplo, dělá u toho ksichtíky :grinning: :grinning:
nejdříve musím koupit židličku,aby měla kde jíst
myslím že bych už mohla dávat tu první lžičku od hamé ta je od 4. měsíce..
31. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
jajicek: myslíš Hami :wink: Hamé bych fakt malýmu prckovi nedala :wink:
31. črc 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
siss, no včera už skončil :wink: ještě jsem ho dala na sbazar, tam kámoška ted kočár prodala a už končím a nechám si ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaji, my jsme ze začátku krmily v lehátku :wink:

siss, já mám na bundě nejvíc sledování, co jsem dky měla :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.