• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
luuci: já mám taky obavy, že ten Speedák jen tak neprodám :rolling_eyes: anebo hooodně pod cenou :wink:

jaji: jestli chceš židličku, tak my máme Fabulu a je super, dá se dát až do lehu a má polování nožiček :wink:
31. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
siss, no já už ho mám za 8000 včetně doplnků, což je už taky pod cenou :angry:
31. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
luuci: já to chtěla dá za 5tis, no tak uvidíme...já si ho ještě rozhodně nechám min. do jara :confused:
31. črc 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
siss a s golfáčem jezdíte?
31. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
luuci: jenom, když jedou rodiče někam..třeba zejtra s nim pojedou k babce...já s nim teda nejezdim :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně to přijde malý, rozhrkaný a ta opěrka zad je děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
siss, nojo, speeďák je nej :wink: já jak jsem fotila ten kočár na net, tak se mi zas děsně líbil, tak bych to s ním u druhýho taky zlvádla :wink: to spíš Honza ho chce prodat
31. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
luuci: no já ho chci prodat, páč by mi to tady akorát zabíralo místo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak co, kdyžtak ho prodám za pár šupů, to se nedá svítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele, chodí Anetka za ruku? Tygr teda ani omylem, jak se ve středu rozlítal...tak běhal všude možně, ale aby šel za ruku vedle mě, tak to ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
sisstin to víš že myslím hami, já debil to napsala špatně :grinning:
31. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
siss, neeeeeeeeeeeeee, to ani náhodou...maximálně když si není jistá, jdeme někam do kopce nebo někde kde jsou výmoly :wink:
31. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
jajicek: na tom hamé jsou napsaný bludy, třeba maj Jablka s medem od 4.měsíce :rolling_eyes: já mu je teda kupuju od toho roka, páč mu chutnaj, ale střídám to s jinejma a s čerstvým ovocem...v tomhle jsou jen dřeně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta maso-zelenina divně smrdí :confused: vůbec to ve mně nevzbuzuje důvěru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
sisstin my budeme objednávat tuto: http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoint-pinta-2009/

verunka si už krásně vyhraje a povídá si v postýlce je to super. .. :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
luuci: jinak u nás pokrok, když se Tygr vzbudí a je tam sám, tak neřve..a bud jen leží a čučí nebo za mnou přijde... :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
no já slyšela že je dobré dávat tu první lžičku od hami, je to třeba jen jablok, nebo hruška, nebo brokolice, mrkev a ještě mají květák. . co jsi dávala ty a od jaký firmy, třeba čajíček jsem koupila od hami a není špatný je jablečný s medunkou. .
31. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
siss, tak vidíš...ono to půjde :wink:
31. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
jaji: to je skoro to samý jako ta Fábula :wink: vůbec nevim, jakej v tom má být rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
jajicek: my jeli na Hami hoooodně dlouho :wink: pak jsem to už střídala s Hippem, protože to měl furt dokola..a od roka dávám i tu Hamé přesnídávku občas :wink: čajík taky Hami nebo Hipp, já ráda nakupuju i Kauflandskou značku Little Bee :wink: dle mýho je to jako Hami, i stejná cena..ale zas maj jiný příchutě a je to BIO :wink:
31. črc 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
jaji, my dáváme jenom Hipp...Anetka Hami a jiný značky nechtěla :wink:
31. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
zdravím kočky :wink:
31. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
čauky žofi, tak jak Vašík??
31. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
á tady se řešej příkrmy, jsem to dneska zrovna študovala...jen tak pro info...taky s emi zamlouvá hipp...
31. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
zdravím žofi :slight_smile: tak co vašík?

holky díky za info, jinak verunka už se přetáčí na oba boky, pak na bříško a zase zpět, hodně se jí líbí pod tou hrací dekou. .
31. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
spí Luci, spí :wink: a už vydrží cca 20 minut pod hrazdičkou na hrací dece a strká do hraček, jsem mu je dala níž a brouká si u toho....a už se na mě i usměje, někdy teda :slight_smile:
ale Jaji, staršně špatně kadíme, občas máme kolikový den, ale jinak dobrý :wink:
Stejně ty Sanusátka jsou šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no budu to zkoušet od všech značek a uvidíme která nám padne na chut :slight_smile: :slight_smile:
ssistin asi v tom rozdíl není, jen je jiný motiv na židličce, tak myslíš, že to bude dobrý kup? Má taky ty polohy jako tvoje a to se mi libí ..
31. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
dneska jsem poslala foto do Sanusu Luci, aby si Vašíka píchli na nástěnku :wink:
31. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
zofik: třeba se to kadění s příkrmama zlepší, nebo taky zhorší :rolling_eyes: hlavně si dávej na čas s kaší, ta betonuje děsně..já ji dávala až tak někdy od 8.měsíce :wink:

jaji: to je fakt šikulka teda :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
a jakou má siss?
31. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
žofíku něco jsem tu četla, ale neboj padne 3 měsíc a vše bude pryč :slight_smile:
vašík je teda šikula.. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
jo už jsem si ji našla....takže ta je dobrá jo?
31. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.