• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
dadous: mně se líbí mít děti takhle od sebe, já bych do toho klidně šla :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
no jo budou od sebe přesně 20 let, lukaš je 7.dubna :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
dad, jéé, to je hezký..to bude zajímavý porovnání :wink:

Týjo, venku je nějaká kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
jinak, jako mně říct naši v 19, že budou mít dítě, tak asi chcípnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
no taky bych si asi tukala na čelo :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojda Dad tak moc velká gratulka :slight_smile: Woblu vítám v klubu tak já mám taky dlouhej protokol.A ještě mě poslal na krev tak jsem se ptala proč prý na hormon.profil.Ten jsem teda měla v pořádku ale nic se nezkazí když ho vezme znova.Jinak na výsledky se ani neptal to prý až příště mám vzít sebou. :wink: Luci to je dobrej nápad s tou panenkou tak ještě nějakou co čurá do nočníku :wink:
31. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
at žijou špeky, si dávám jahodovej zákusek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
andi, no nějakou takovou asi musím sehnat...jsem to chtěla obejít nalitím vody z flašky, ale to prokoukla :grinning:
31. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Luci my jsme měli hrající nočník,že když se vyčuraj tak hraje ale naší Lucku to zajímalo jenom ze začátku pak už ji to asi omrzelo už to znala co to hraje tak si ho pak stejně nevšímala.Nakonec jsem jí začla dávat na doma látkový plíny a to jí vadilo tak začla na nočník sama.Ale každý dítko je jiné. :wink:
31. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
siss, tak já už sežrala dalších 6 pralinek..jdu je zamknout do trezoru..škoda, že žádnej nemáme :grinning:
31. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dadouš, supéééér. Bezva, gratuluju!

Nákupní den tu dnes byl... sedačky, autosedačky... zatím tomu dávám čas, ale díky za tipy :wink:

Woblud, na co že si stará??? Myslím, že na nic!

Přeju krásnou dobrou a příjemný víkend :wink:
31. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
No nééé, po 12 hodinách téměř přesně. Tady nikdo nebyl??

Otvírám :grinning: :grinning:

Krásný víkend jsem už přála... holčiny, užívejte si sluníčka :wink:
1. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj, sanusky jsou asi u vody :wink: venku je krásně tak se toho musí využít :wink: Já si užívám svoje prskací období a doufám, že to v září přestane :wink: jinak já venku likviduju plevele a manžílek dělá obrubníky, pokračování.

užijte si sobotu :wink:

dad velká gratulace :wink:
1. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, musím se taky nahlásit :slight_smile:
dočítám, čas os času, ale to základní vím, teda doufám :grinning:

jinak já byla ve čtvrtek u své dr.jak jsme velký nevím :sweat_smile: , ale viděla jsem všechno krásně, prstíčky na nohách, opřená nožka o moje bříško, mozek, ručičky a možná i pohlaví :grinning: , ale je to jen hrubý odhad paní dr., který se ještě může změnit, takže zatím vlastně nic nevíme :wink: :grinning:

v práci opruz, už jsem s tím zase chtělla praštit, ale už to tam stejně dlouho nevydržím, paní co se mnou nastoupila už dala výpověď, pěkně se nám to tam rozpadá :unamused: jsem domluvená s dr., že stačí říct a hned vypíše neschopenku.

v úterý jdu na krev na genetiku, tak snad budou výsledky ok :slight_smile:
1. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
jinak jsme po obědě, máme vytřeno, vypráno, takže dnes už jen válendo u bazénu a jediný co si půjdu udělat je jen nějaká dobrota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

jo a mě docela těší, že toho tolik nenakecáte, aspoň si přečtu jak se máte a nemusím se prodírat x desítkama stran :sweat_smile: :grinning:

užijte si krásný víkend :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
http://www.medicomvip.sk/zvacsovanie-poprsia/
neco zajimaveho pro maminky... :grinning: popularna to tady tema... :grinning:
1. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoooj

Tak hlásím návrat od mamky, jsem dneska pěkně zase uvařená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dad tak super, gratulka :slight_smile:

O jídle to tady nemůžu číst, trpím jako zvíře, nestačí mi to a hlavně mi straaaašně chybí ovoce, to je největší trest těch 150g je jako když prdneš do lesa a zakukáš :frowning2: :frowning2: :frowning2: No už se těším až porodím no..... :sweat_smile:

Very aani nenaznačíš coooo???? :slight_smile: Začíná to na h nebo na k :grinning:

Zatím pa večer juknu.
1. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Koukám, jestli nějaká změna, nic, tak zase jdu.................................... trpět hlady :frowning2:

HOlky nenávidím celou tu dia dietu, prostě mi to jídlo nestačí a mám defacto permanentně hlad a to ať mi nikdo nevykládá, že to je taky dobré......... Jediné co je ok, tak oběd to třeba vydržím bez mletí žaludku hodinu, ale teď jsem si dala k véče 150g zeleniny a k tomu šunku a mám prostě hlad :frowning2: :frowning2: :unamused:
1. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Sanu, až budu vědět 100% tak uspořádáme tipovačka a hned to vyvalím :grinning: , bych to asi stejně nevydržela :wink:
Holka vůbec ti nezávidím, hlad je pěkný sv.., když se nencpu pořádně tak mi je zle :unamused: , takže fakt nechápu co je na tom dobře, když máš chudáku pořád hlad.
1. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Very já tipuju holčičkuuuuuu :wink:

No našla jsem extra stránku na těhu diabetes, tak to jdu louskat, něco musím dělat špatně to není možný. I když tam píšou, že někdo na začátku trpět hlady může..... :sweat_smile:

Tak jdu louskat.
1. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Very, je fajn, že ses ozvala! Přeju, ať to v práci nějak uválčíš! Zatím nikdo nic nepoznal? Snad ne. Tak ještě ten měsíc musíš vydržet, si říkala?

Sanusko, fuuuj, dieta. Hlad... to nesnáším. Vůbec Ti to nezávidím. Ale bohužel neumím pomoci... možná jen uklidnit - aspoň moc nepřibereš a bude se Ti to líp schazovat. Chabá útěcha... Tak se drž! :wink:

Byli jsme na výletě na Vochtánce, autem a pak s kočárkem. Anežka to zatím zvládá skvěle, snad bude cestovatelka po nás :slight_smile:

Přeju krásný sobotní večer. Šla bych ven, jen tak se cournout po městě... holčiny, co můžete "jen tak" ven, užívejte si to! :wink:
1. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky,

my byli odpoledne u známých pod Kuňkou na buřtících :dizzy_face: bylo to fajn, maj 3letou holčičku, tak si docela s Anetkou hrály :dizzy_face: a buřty byly vynikající :dizzy_face: ale nebudu to moc kvůli Sanusce rozepisovat :sweat_smile:

Very, já tipuju kluka...myslím, že takhle brzo se holčička ještě poznat nedá :grinning: ale třeba je tvůj dr super odborník :wink: :grinning:

Sanu, to ovoce je teda fakt opruz :confounded: to tě lituju, kor ted v létě :frowning2:

Dani, super, že Anežku zvykáte takhle od mala na cestování..je to u těch dětí fakt znát...Anetka je zvyklá a užívá si to :dizzy_face:

Já jdu hodit spršku a sledovat moje končící aukce, jestli se tam baby ještě nepoperou :grinning:
1. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
A koukám, že Evča přidala fotky...holky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ty šatičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
A H Ó Ó Ó Ó Ó Ó J

H O L K Y

Jsem tu :wink: . Přijeli jsme včera, ale víte jak... vybalování, praní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dovolená na chatě byla super. V přesilovce 2 na 1 :grinning: :grinning: :grinning: , jsem si odpočinula a snad nabrala nové síly. Jirka mi moc pomáhal. Zkusili jsme i pár výletů, a vypadá to dobře :grinning: . Je naše :grinning: . Musíme Mari zvykat už od mala :grinning: . Po houbách jsme šli 2x a nic moc, vždy akorát tak na smážu pro 2. Přijelo za námi pár známých, zagrilovali jsme. Holky, mně se vůůůůbec nechtělo zpátky domů. Jakmile budu mít fotky, tak je přidám. Mari tam krásně spala přes noc, ale jediný co je na pořadu dne, je čekání na kajdění... už to máme jako Žofka s Vášou.

Něco málo jsem prolítla...
takže...

Sraz??? Jdu!!! Dani, Žofi, "čtenářko"... pojďte taky :wink:

Neli, co u tebe novýho????????

Taky Maruška se ptala... Maru, u Dr. se musí kočárek nechat dole, to je fakt. Ale kdo by u Dr. kradl kočárek??? Max. hračku z kočárku, když mu to udělá radost... Ale s kočárkem nemůžeš nikde až do ordinace a kočárkárnu asi taky jinde nemaj... A Dr. je moc fajn.

Dani? Jak vy???

Taky jsem zaregistrovala, že na holky se mrcha domluvila a přepadla je dřív... takže září.

Rozi... jsem se pěkně nasmála... to cvičení omylem :grinning: :grinning: :grinning: ... Když už jsme u toho? Kde to je? Já bych chodila!

Sanu... bída přišla na sedláky... máš cukrovku :astonished: :astonished: :astonished: ?

Luuc... a co u vás???

Jo a Verýsek... obdivuju tě s tou prací... by mi těch pár kaček za to asi nestálo. A tipuju holku :wink: .

Dad... gratulka :wink:!!!

Jdu vám kuknout na albíka :wink:

Dobré ráno všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojda tak jsme z chaloupky zase doma. Byl to relax, až na noční vstávání kdy jsme všichni tři měli střevní potíže. :grinning:

Jinak Dadouši gratuluji
Very vydrž pak už půjdeš na neschopenku a bude to
2. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Nazdárek kočky, dočítám, co jsem včera nemohla- nešel nám celý den monitor-vůbec nechápu :confounded:
2. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
tak těžce pomalu dočítám.
Sanu- proč vlastně držíš tu dietu? Vždyť jsi tyčka i se špuntovou. To já se musím hlídat, ale nechce se mi :sweat_smile:
Promiň, teď jsem ještě rychle skoukla další stránku a tam píšeš, že čůráš na papírek a v noci vstáváš na hamu. O co tu jde? :sweat_smile:
Jinak na ten sraz se přidávám, už víte den?
2. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Dadouš-gratuluju, to je supeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
Veru-tak to je krásný, máš foto z UTZ? Držim palečky na genetiku!!!!!!! :wink: Já jdu na ten kontrolní UTZ teď ve čtvrt.6.8., tak jsem zvědavá. Jinak na té genetice-respektive 1. screanning-mi brali krev a prý to je v pořádku, tak jsem ráda :grinning:
Holky-z té 1.krve na genetiku, když je to OK, tak nemusim na plodovku nebo se dělá ještě jedno v 2. trimestru?
Sanu-dostala jsem se až na poslední stránku- během vaření a věšení prádla a čtu něco o cukrovce a hladovění, teda chudáku, vydrž to beru, já si to ani neumim představit, takovouhle drsnou dietu!!!!! :rolling_eyes: a je fakt, co píše Danča, že nepřibereš, ale to není v hladu uklidňující :frowning2:
Sari- je to na ZŠ Studánka. Je to tam fajn-takový rodinný :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
:dizzy_face: Hezkou neděli všem :dizzy_face:
my teď celá rodinka posnídali venku, to bylo bájo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem ochutnala od všeho něco, takovouhle hodinovou snídani bych brala každý den :grinning:

Tipovačka zaznamenána :grinning:, ale jak píše Luci moje doktorka říkala, že je ještě moc brzy, proto hrubý odhad :wink:

Holky já chci taky na srazíka :astonished: :astonished: :astonished: , když tak mi písněte do IP datum ,čas a kdy až se domluvíte, třeba by to vyšlo :wink:
i když pochybuju - já jsem si tuhle chtěla vzít půl dne dovču a nešlo to a i od dr, jsem se musela vrátit ještě do práce na dvě hoďky, protože propustka je jen na nezbytně dlouhou dobu :confounded: jsem zvědavá co mi řekne až půjdu v úterý znovu :sweat_smile:

Luci buřtíky pod Kuňkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sari, úplně chápu, že se ti nechtělo vracet domů
2. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Rozi, to cvičení na Studánce a ty dudlíky rozdávala minule moje sestřička od gyn. Doktorka mi říkala ať taky chodím, ale z práce to nestíhám :frowning2:
2. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.