• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno :wink:

Sari, jsme na tom stejně, zvykáme naše dětičky na výlety už od začátku. Zatím to vypadá - jak si to psala Ty - že je Anežka naše, cestování jí vůbec nevadí :slight_smile:
Jinak u nás vše dobré, pěkně spí, vyspím se tak kolem 7 hodin (s přestávkami), přes den už kouká a nespí. Baští pěkně, je s ní legrace, cestuje po postýlce za dudlíkem :dizzy_face: A už 4. den kojíme ve stejných časech, že by najížděla na nějaký režim? Vždyť už je velká, už jí byly 3 týdny :grinning: Ve středu vážení, tipuju (přeju si) kolem 3200 kg.

Sraz?? Uvidíme. Pardubice jsou dost daleký výlet, ale uvidím :wink:

Jdu zkouknout Eviny fotky, jsme nezaregistrovala, že tam jsou nové.

Rozi, těhotenská cukrovka se tomu říká, tomu, co má Sanuska. Po těhotenství zmizí. Problém je, že může být extra velké mimi a to není žádoucí. Takže dieta. Taky půjdeš na testy, já byla až ve 32. tt, ale chodí se mnohem dřív, snad 25-28. tt, nevím...

Přeju krásnou neděli :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Evi, fotečky super a ty šatičky bombové :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Krásný fotky, Evíku :slight_smile:

Holčiny, ty Vaše pobyty na chatě a snídaně "v trávě", předpokládám u domečku, trochu závidím... to víte, my panelákovky :angry:

Jdu, pa.
2. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré ráno,

holky a kdy má být ten srazík? A kde, kdyby v Pce a v nějakou dobu dobrou, tak bysme se třeba zastavili s Tygrem, už je mnohem víc v pohodě..a koukla bych na miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
Jůůů, už jste vzhůru :wink: :wink: :wink: ... Já už dala ranní prochajdu a teď špekuluju co na "o"...

Rozi... to bych měla kousek do Studánky a kde to tam je? Já tam byla akorát jednou volit a málem bych tam zabloudila... asi někde kde je tělocvična, co??? A pak si taky musím přečíst, kdy se to tam cvičí, abych nešla na těhule :grinning: :grinning: :grinning:

Very... přesně, ty snídaně a vůbec jídla venku miluju... na chatě jsme si je užili.

Dani... super, jste holky šikovný. Jo, jo... cestování, výlety, to je naše. Ještě kdyby to kojení bylo lepší, takhle s sebou tahám i "mobilní mléčnou kuchyňku", kdyby náhodou nestačilo.

Jóó... a GRATULKA Maralce k Martínkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Koukám, jak zase přibyly týdny u těhulek. :astonished: :astonished: :astonished: ... Maruš je na řadě :wink: :wink: :wink:
2. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
AHoj holky jste spokojené se Sanusem, já byla v HK před 4 lety a přístup nic moc, tak ted to zkusím v Pcích..... 5.8. jdu na první konzultaci tak se uvidí...
2. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Dani-děkuju za info, aspoň se už nebudu tak hloupě Sanušky ptát :sweat_smile: to je fajn, že máte režim, já jsem zvědavá jakej režim budeme mít my s dvojkama :sunglasses:
Sari- je to ze strany, kde je tělocvična, jde se tam pak ale nahoru do takové menší-se zrcadly a obrázky od dětí-je tam útulno, já však cvičím daleko od zrcadel :angry:
Maruško-jakpak se máš holka? Ve čtvrtek jdu k DR. nepotkáme se tam třeba zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
Sarik- spokojená jsem, páč se to povedlo, a jestli myslíš na přístup, tak bezva sestřičky a dr. Provazník je taky prima.
Jo a papání venku mám taky moc ráda-máme na dvorku sezení zatím nedodělané, gže na nás otravná sousedka furt čučí, modlím se denně ať už nám dorostou ty tuje, denně je i zaléváme a 2x do roka hnojím. Už se těšíme až ji nebudem vidět, jak visí zas na plotě a sleduje nás a čeká, kdy ji pozdravíme a pak spustí to své a je to všechno v pr.... :unamused: Pak neví, kdy přestat a já už někdy utíkám do baráku, nikomu to nepřeju, nejlepší je, když si myslí, že ji nevidíme, ale ona asi nějak funí na záclonu nebo co tam dělá a my víme, že tam je :grinning:
Vím, že je sama a stará, ale zas tak stará není- nebo je aspoň vitální, páč v 79letech furt okopává brambory a zeleninu a jezdí denně na kole na nákup a drbat, tak a dost, musela jsem si postěžovat a je mi lépe. Naštěstí nám nedělá naschvály jako sousedům vedle, jsou to mladí manželé a ty s ní maj peklo. Povím jindy ty naschvály.
Koukám, že tu nikdo není, neděle se asi vydařila. Všichni jste v tahu a nebo dácháte po obídku. Tak odpočívejte, já jdu taky polehávat. Ten můj se paří venku na dvorku na lehátku schovanej židlema, asi aby ho nevykoukala-má jen spod.prádlo - hahahaha :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
rozinka, gratuluji k těhu, mě se to nepovedlo ani jednou v SANUSU před 4 lety, ale už jsou zase lepší metody, v Gennetu jsem otěhotněla pokaždé ale bohužel i potratila, tak uvidíme, ted 5.8. jdu do pardubického Sanusu, tak se uvidí... co a jak
2. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jo Veru-to je tvá sestřička? Je moc fajn. Minule mi slíbila olejíček na praskání, ale když jsem nepřišla na cvíčo pro těhule, ale o něco déle :sweat_smile: ,tak jsem ho nedostala. Zatím mažu mandlovým olejem s levandulí z Řecka, pak tam mám nějakej masážní, když jsem ještě masírovala, tak to vypotřebuju. Mamka řikala,že je to jedno jakej olej, důležitý je to masírování břicha a lehké prokrvovaní(štípání-ale jemné), tak si vemu třeba vepř. sádlo :grinning: , hlavně že něco mažu. Ale třeba mi to bude na prd, kámoška taky mazala a stejně má břicho popraskané :fearful:
Holky-na tom kontrolním UTZ v 13tt, vás vyšetřujou jen UTZ přes břicho nebo i vaginálně? Díky, ale ráda bych na to byla připravená, když nejdu ke svýmu. :pensive:
2. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Sarik-tak ti ve středu držim palce, ať se ti tam líbí a nezapomeň - pravou :wink: neboj, do třetice se to povede.
2. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
no já doufám :slight_smile: uvidíme sama jsem zvědavá, tenkrát me v HK fakt naštvali, manželíka tam ingnorovali a tak nějak se chovali prostě jako by to byla továrna, ale jak říkam, nechám e překvapit :sunglasses:
2. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Sarik- budeš mile překvapena.
Budu ještě večer dočítat, teď jdu dělat válení :grinning: :pensive: :grinning:
2. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Sarik, já jsem v Pardubicích byla spokojená - hlavně s paní doktorkou Novotnou, které tady mezi námi říkáme Šári :slight_smile: Přeju hodně štěstí!!

Rozi, jak ses ptala, na plodovku Tě nikdo nemůže přinutit jít, ať testy vyjdou jakkoli. Ale obecně je to tak, že testy ve 13. tt jsou přesnější než triple test v 16. tt, takže i kdyby Ti tripl vyšel blbě, neboj, už teď víš, že jste OK :wink:

... kočárky se kradou, psala jsem tu o případu známých, kterým v Ústí n. O. ukradli romští spoluobčané kočárek u doktorky, na tříměsíční prohlídce. Naštěstí z kočárkárny, platila pojišťovna... ale byl to vopruz, když máš jen dítě a dál nic... ale to byl jeden případ.

Jedem k našim, k bazénu, asi zhřeším :wink:
2. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Rozi, olej je jedno jaký, fakt jde o tu masáž. Já jsem mazala celé těhotenství niveou s koenzimem Q 10, buď olejem nebo pleťovým mlíkem, nemám jedinou prasklinu (... když mi taky poslední měsíc nerostlo břicho, není se co divit).

A ve 13. tt je UTZ přes břicho - u normálních těhulí - pak jsou takové, které mají zakloněnou dělohu a tam přes břicho není vidět, tak je utz spodem. Ale to bys už věděla, zda máš zakloněnou, to by Ti už někdo řek :wink:
2. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Danu- děkuju, uklidnila jsi mě, ale je to zvláštní, že je ten dřívější test přesnější než ten pozdější :fearful:
Budu tedy mazat čím se dá. :grinning: :grinning: :grinning: ale pokud k tomu má člověk sklony a s mýma dvojčátkama, tak se tomu asi nevyhnu. Jo, taky furt sleduju, jestli mi roste břicho a furt nic. A to si říkám, že s dvojkama to půjde rychleji a nic? Kdy Vám začalo růst břicho? Asi ho mám schovaný špekama :sweat_smile: :grinning:
Dani-jak zhřešíš u bazénu? :sunglasses:
2. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Rozi... ten UZ bude asi už přes břicho, ale já ho měla spodem, přes břicho nic neviděli... tak se raději připrav na oboje :wink: :wink: :wink: Jo a dík za info, zítra to občíhnu a v úterý bych šla... teda snad to je v úterý...

Sarik... ahoj... určo dej vědět, jak na vás první návštěva zapůsobila.

Dani... u nás už prší... zatím to je předvoj. A hřešit, jak jako??? :astonished: :astonished: :astonished: Sim tě? Fakt ukradli kočárek, jo? Noo, snad to nebude náš případ...

Evik už je zase jako lunt :wink:
2. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
:slight_smile: Ahojda tak tady se pěkně zatáhlo ale ještě neprší to příjde.Z práce jsme jeli s manžou a dcerou na koupálko ale dlouho jsme tam nepobyli se začlo zatahovat.Když se konečně rozhodnu někde vyrazit tak se to zkazí. :wink: rozi bříško bude hele u mě nepoznalo okolí u dcery ,že jsem těhu až když jsem byla v 7 měsíci zato u syna to už bylo vidět na 4měs.A ty to máš teda dvojnásobný no. :wink: majerovi-holčičkám to moc sluší jsou nádherné :slight_smile:
2. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahojda

Tak jsem se vrátiila z druhého pobytu u mamuly, tak jdu dočíst :slight_smile:
2. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Andi... pracovat o víku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Čus Sanu... tak povídej, jak ty, marode??? Nejsi vzteklá :wink: ???
2. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
Ty jo, já koukla na Majerovic video- a brečela jsem, to je dojemný a ještě ta hudba :cry: :sweat_smile:
Sari- dík, tak se budu muset čerstvě oholit a nejít se strništěm :grinning: :grinning: :sweat_smile: a cvíčo bys měla v úterý od půl6 do půl7.
2. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Holky včera jsem to prokonzultovala s naší Neluš, tak už dneska ani hlady netrpím, ne že bych se cejtila krásně najedená, ale nezpívá mi žaludek a to je hlavní.
No ale počůranej papírek byl zase neůprosnej, tak ze tří různě zbarvenejch čtverečků jsem po včerejším růžovém zbarvení (nejmenší hlad) měla světle vínovej (to už je hlad větší), tak jsem na radu Nelči koupila rohlíky a v noci si zakousnu půl rohlíku a zapiju trochou mlíka.... a ráno zase uvidíme..... :wink:

Sari čaveeeeeec :slight_smile: Ne ne vzteklá nejsem, max z hladu :grinning: Ale to bylo hlavně včera... :wink: Byla jsem u dr kvůli napsání bodů, tak zítra to pošlu a jsem zvědavá kolik kojunek kápne, aspoň koupím něco hezkého pro mě i špuntové, to z toho dá to už vím :grinning:

Buřty pod Kuňkou - nádhera, snídaně venku - nádhera, miluju jíst venku, chodím si sednout ven na terasu i s chlebem co mám ke sváče :dizzy_face:

Rozi jak psala Dani mám těhu cukrovku, tak se musím hlídat. :wink: A já byla takovej labužníček :grinning:
UTZ mi dělali oba dr přes břicho :wink:

Dani zhřešíš, jako že se v tom bazénu vykoupeš, nebo že v něm provedeš něco jiného, ale to pochybuju když je to u rodičů co :grinning:

Prší je to super, ještě kdyby se trochu ochladilo......

Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj mi tady prdí trhač pod nos :grinning:
2. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Rozi já jsem zjistila, že se chtě nechtě musím holit teď pořád, protože člověk v tomto stavu nikdy neví, kde bude "frndu" vystavovat :grinning: :angry: Teda aspoň v mém případě :grinning:
Takže to už není, oholím se zítra večer, dneska už se mi nechce nebo já nevím co...... :sweat_smile:
Teda jako s bušej jsem jikdy neběhala, ale to strniště....... no nebudem to rozvádět....
2. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Jo, krásně se ochladilo...

Sanu... já bych to omezení jídla nesla špatně. A nejsem si jista, zda bych na sebe byla tak přísná a dodržovala to :wink: . A jíst v noci, NO PROBLEMO :wink: Já jím i těď, když v noci kojím :wink: ...

Rozi... díkas, novinu oznámím mužovi, bude jistě rád hlídat :wink:
2. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky,

vítám ztracenou dceru sarii :slight_smile: :slight_smile: To je super, že jste si dovču zžili..ani se ti nedivím, že se ti nechtělo zpátky do města :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My byli dneska celý den u našich, přijeli babičky a děda..tak jssme se koupali a dorazili jsme domů jen tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: leje pěkně :wink:

Sarik, vítej a přeji brzký úspěch :wink: Já chodila do HK k dr Novotné a ta ted přešla do Pce :slight_smile:Je super :dizzy_face:

Holky, do kdy maj v Pce Sanusu dovču?
2. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Sari šak já to dobře nenesu, ty moje mísy okurku s kefírkem kila meruněk nektarinek broskví a hrášků..... No jo, jak píšou holky, třeba aspoň už tolik nepřiberu no.......

Jsem na 12 kilech...

Jdu pofackovat kuchyň, pak juknu.
2. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
Sanu... a kdy jdeš na kontrolní glymču? Sanu, už 27.tt :dizzy_face:
2. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Luuc... nový holinky jsou pěkný :wink:

Inťák jde jako když s... a maluje :angry:

A už je nějakej předtermín na sraz???
2. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Sarii, viď :wink: jsem je tam nemohla nechat..sice v nich Anetka nejdřív chodila jak Terminátor :grinning: ale pak je nechtěla sundat a ikdyž bylo vedro, tak v nich chodila po zahradě :sweat_smile: Budete mít nějaký nový fotečky z dovči??
2. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Fotky budou... strpení :wink:

Danča někde hřeší :astonished: :astonished: :astonished: . Dani, až tu budeš, tak písni, jak ti jde látkování :wink:
2. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.