• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hoj holky,
u nás se to jenom honí a zatím ani kapka :confused:

teď jsem si dala krupičnou kaši, před tím mísu s melounem tak doufám, že se aspoň pořádně vy... :confounded: :grinning: , jsem na tom hůř jak ty děti tady :grinning:

Luci, holinky fakt úžásňácký, jsem snad ještě nikde neviděla, supr tupr, trochu Anetce závidím, na těhlech věcech já hrozně ulítávám :grinning:
2. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Sanu-drž se a můžu vědět, co můžeš a co nemůžeš jíst?
Já se tedy taky budu holit častěji :grinning: jsem nějak zlenivěla, když nemusim ob den na bazén do plavek :sweat_smile:
Sari-tak se tam budem potkávat jen v šatně, když budu na odchodu-tedy pokud se zas nespletu :grinning:
Luci-v Sanusu v pcích už maj po dovče necelý týden, v pátek jsem tam volala a už tam byli :wink:
2. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
Very, jestli ulítáváš na holínkách, tak za Perštýnákem směrem na zámek je malinkej krámek s božíma holinkama pro dospělý :grinning: :wink:

Tady teda leje šíleně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono to chce

Rozi, děkuju za info :wink:
2. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
hoj holky, jdu vás dočíst...to byl teda náročnej den....VAšík oka nezahmouřil, pořád pofňukával, jednoznačně tím vedrem....teď konečně usnul...
:slight_smile:
2. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Luci, si nedělej srandu, kdybych věděla že zůstanu v domečku tak bych pro nějaký "takhle luxusňácký" v klidu vyrazila", můj kámoš ze mě má srandu i v normálních jednobarevných, takže proč nemít takovýhle pěkný :dizzy_face: :grinning:
2. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahojda tak já se musím pochlubit s tím svým čtyřnohým miláčkem. Dnes jsme byli podruhé na cvičáku a už zvládl proběhnout tunelem, přeskočit překážku, lést po kladině a chůze u nohy. No byla jsem úplně nadšená.
2. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
holky a tady ani kapinka, jsem zvědavá jestli to knám doleze :unamused:

ahoj Žofi, se Vašíčkovi ani nedivím, tohle je pro dospěláka hrozný, natož pro takovýho prťouska
2. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Very, moje mamka má od tamtud zebrovaný :wink: :grinning: :grinning:

žofi, no jo, je to záhul to vedro..kor pro tyhle prcky :unamused:
2. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
čus Sáři, taky nekandíte?to je psycho....

ale momentálně jsme se vykadili včera a dneska dokonce sami, no to je radosti....

holky kočárky se fakt kradou, doktorka mi to říkala, ale od tý doby co si zavedla kameru, tak to přestalo... :dizzy_face: jenže teď se přestěhovala, takže prej si máme nosit kočár se silným zámkem na kolo....
2. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
holky teď taky plakal a plakal a najednou nic, tak jsem letěla k lehátku a čumím jak puk jak spí...normálně jak začalo pršet....
2. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
dnes se fakt krade už všechno, to je teda mazec :angry: :frowning2: , fuuuuuuuuuuuujjjjjjjjj
2. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
a fakt jdete do ordinace s mimčem a mezitím to ukradnou :astonished: děs
2. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
á koukám na holínky, teď fakt dělaj krásný věci :wink:
2. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
no povídám si sama ze s sebou, no nevadí :grinning:
2. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
No to je hrůza..to jsem ještě neslyšela, že by někomu ukradli kočár :astonished: :astonished: :astonished:
2. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Žofi, si neumím představit, že vylezu z poradny a kočík fuč, to musí být beznaděj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

jééééje věcí teď dělají, se z toho opupínkuju než vyberu ty správný věci, zkoumám okem pouhým chůvičky a lehátka :sweat_smile: :grinning: , to je věcí a značek, jsem z toho jelen, ale zatímjen okukuju :wink:

no nic pomalu se půjdu chystat k odpočinku, musím načerpat síly, páč někde je hlášené krupobití, takže se u nás zítra telefony nezastaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Dabli... hlavně buďte při výcviku důslední :wink:

Rozi a jak tě poznám???

Žofi... taky to na nás přišlo... Jednou za 4-5 dnů a jsme rádi :wink: . A to ještě někdy pomocí rekt. rourky...
žofi, já jsem tady..jen u toho balím balíky :wink:
sanusky já se loučím, možná načíhnu ještě dýl, ale v posteli beztak nepůjde net, takže zase někdy páááááá :slight_smile:

mějte se všichni krásně :dizzy_face:
2. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
holky jak tady píšete s tím kakáním, tak kamarádka to měla s Jindříškem podobné. Jen pomocí té rourky. Tak začala kupovat nějaké šťávy myslím švestkové za pár korun( v rossmanu) a začalo to být normální
2. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Very, paaaa :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Nojo, ale ta švestková štáva se může dávat až od 4 měsíců
2. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
luci aha já jen píšu co jsem slyšela
2. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
dabli, jj, ta švestková štáva je dobrá :wink: my jsme si o tom se žofi psaly IP, ale Váša je na to ještě malej :unamused: tak za měsíc už by to mohli dát :wink: já to Anetce pak taky dávala
2. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Very... neděli večer jsem neměla ráda snad nikdy, takovej blbej pocit, že zase do práce.

Na ty holinky mrknu, půjdu kolem, chci do toho bylinářství...
2. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Mně Dr. poradila heřmánkový čaj...
2. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
sarii, jj, heřmánkový čaj je super :wink: co psala žofi, tak jim taky pomohl
2. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
holky mám veliký problém potřebuju akutně zhubnout. Nejmíň deset kilo. Jím pravidelně a málo¨, ale přijde mi, že pořád nabírám
2. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
jo přesně prolívám Vašíka před každým krmením heřmánkem :slight_smile:

ta švestková šťáva je od ukončeného 4. měsíce, takže až od 5. měsíce.....
2. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Dabli, máme stejný problém :wink:
2. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.