• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky mám jěště jeden problém Jsem 14DC a píchá mě v podbřišku jako když jsem byla těhu. Nevím zda je to ovulace zkoušel jste někdo voulační testy?
2. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Sari kontrolní glymču? Jako na ko do diabetologické poradny myslíš? To jdu po 14 dnech, 13.8. to zase bude vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na prd je, že jak ten barák na chodbách mezi jednotlivejma ordinacema nejsou okna, tak je na chodbách pěknej pušinec. Teda pro mě.
Tentokrát tam zase pojedu na půl sedmou, abych si mohla zase v klidu odjet dom a pak si tam na 11 v klidu zase zajet...

Rozi co můžu a nemůžu. Nemůžu vůbec nic sladkého, ani dia výrobky, ani cukerin, pít jen vodu nebo hořký čaj. Ostatní potraviny (jsou vypsané na seznamu) co obsahují sacharidy musím vážit na určené gramáže.

Zofi tak super, že kajdíte, ale teda horko se broučkovi nedivím, že nemohl zabrat :confounded:

Jdu okouknout fota :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jsem Maju nenašla, hoďte to sem někdo pleaseeeeeeeeeeeee :slight_smile:

Sari jsem taky nepostřehla nějakou změnu v albu, takže dále strpuji :wink:
2. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Jooo a ten sraz, já nevím, tak budem počítat tak s půlkou srpna to zn kolem 15.?????????????????????????
2. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
dabli, my byli včera u známých a ta holčina za půl roku zhubla 12kg :astonished: :astonished: :astonished: fakt jí to moc slušelo..říkala, že zhubla jen tím, že zmenšila porce a sportovala...každý den běhala nebo jezdila na Oritreku :wink:

dabli, nezkoušela jsem je :wink: ale určitě to ovulace být může :wink:
holky, ještě taková otázečka????
krevní testy v 16tt - kdy vám řekli výsledky???musely jste pro ně osobně nebo po telefonu?
Holky prozraďte mi, kde berou holky s prťatama sílu ještě běhat každej den do posilky nebo někde po lese....??????????????????????? To je pro mě strašná záhada.
2. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Very mě to v |Gemedu řekli po tel hned druhej den :wink:
2. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Very, já věděla výsledky za týden :wink:

sanu, to uvidíš až budeš mít toho prcka :wink: ono jestli seš zvyklá na nějakou postavu a po porodu ji mít nebudeš, tak tě to donutí :wink:
2. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Luci no jo to je fakt, na jednu postavu jsem defacto zvyklá skoro nějakejch 10 let se mi váha hla tak o 3 kila plus mínus......
Jen jednou jsem hubla když jsem dosáhla 65 kil, tak to jsem šla o 8 kilo dolů. Jinak to bylo pořádd na stejno.

No budu spoléhat malinko i teď na dietku.....

Joooo a už jsem zpátky na 11 kilech, mám kilčo dole :grinning: :wink: :rolling_eyes:
2. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
díky za info, Sanu já jdu jako ty do genetu, tak snad mi to řeknou druhý den :wink:
stejně to vidím na brzkou neschopenku, jsem se už rozhodla jen nevím od kdy :grinning:
2. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Luci copak jsi prodala?
2. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Luci joo co jsi prodala?

Maju holky jsem už našla, to jsou macci!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very ono to je pokaždé ve středu myslím, já byla v úterý a tím, že tu krev stihli ještě do laborky asi za včasu, tak jsem to měla druhej den. |Třeba ti to tak vyjde. :wink:
2. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Sanu, to by mi mohlo vyjít :wink:
tak tady polojasno a ani kapka, tak mi řekněte kdy to sem dojde??? :confused: :grinning:
2. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, prodala jsem zimní bundu, šatičky a svetřík po Anetce :wink: a dneska mi končej další aukce, ale ty nebudou tak úspěšný :unamused:

Já ted taky musím malinko nahodit dietku..to jsou furt nějaký zákusky, buchty, koláče,... a mám kilo nahoře :angry: a fakt se ani necítím, jsem jak nafouklá koule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak jsme doma, odpoledne u našich bylo fajn. A nezhřešila jsem - chtěla jsem se vykoupat, což se v šestinedělí nesmí, uvažovala jsem, že si vezmu tampon a vlezu do bazénu - ale než jsem nakrmila, bylo po sluníčku a hřešení. Neva. Příště už to třeba bude po šestinedělí :wink: Sanuska ten hřích uhodla :wink:

Ani jsem neuvítala navrátivší se Sari... chyběla si tu :wink: Byli jste na chatě u Prázovky?? Uvažovali jsme včera, že bychom tam jeli na výlet, autem a pak s kočárkem ke kostelu, určitě to někdy brzy dopadne :slight_smile:

Jo a tady neprší, je hnusný vedro, Sanusko, jsme v tom za jedno, vedro nemám ráda, fakt ne....
2. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
sanu, týýýbrďo..pupík pěkně roste :wink: :dizzy_face:
2. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
... stále ani nekáplo... a podle zpráv, koukám na vývoj oblačnosti, ani nekápne. Fuj.

Sari, látkování jde dobře. Začala jsem od 14 dnů, dvě látkovky denně, pak jsem změnila rytmus, dva dny látkuju a jeden den pampers, zatím bez problémů. Dokonce se mi zdá, že v látkovkách líp prdí, jak má prcinu nahoře, ale nevím. No a hlavně, neprotékají... u pampers měním bílou plínu z širokého balení i dvakrát denně, protože kajdění proteče až na tu širokou plínu.
No a praní taky jde, příp. bělím na sluníčku. Takže pohoda :wink:

S kajděním... to nás čekají pěkné věci, když to tu čtu.

A ještě se s něčím podělím. Šestinedělní mimi má prý spát 16 hodin denně. Hmmm, tak to Anežka nespí ani teď. Od poledne oka nezahmouřila. Nebrečí, to ne, ale pořád kouká. To jsem zvědavá, jak to půjde dál... V noci spí, ale přes den kouká. Nu co, aspoň se nenudím :wink:

Dabli, ovulační testy jsem nezkoušela.
2. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Sari-malá a tmavá, obvykle nosím zelené tričko a černé 3/4 elast. :grinning:
Dabli- tak to mám tento problém posledních 7 let, doufám, že to po porodu zmizí, a že mi daj naše dvojčátka pořádně zabrat :wink:
Dnes se loučím, jdu za skoromužem, 2 dny se neuvidíme, jedu na chalupu, v úterý zas budu. Sari-tak na cvíču :slight_smile:
2. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Very, neporadím, triple test v 16. tt jsme nedělali, protože test před tím (screening v 1. trimestru) vyšel skvěle.

Dabli, na každého platí něco jiného. Zkus chodit spát hladová, tzn. večeře v šest, třeba. Na mě to zabírá líp, než ty pravidelné malé porce.

Sanusko, pěkné bříško :wink:

A jdu krmit, umýt se a spát, žehlení až ráno, vedro je i bez žehličky... Ahoj zítra :wink:
2. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Teda Luci jak ty to děláš :grinning:

A už mám zase hlada, Nelča psala, že kdybych byla pořád hladová, tak mi budou muset zvednout 275g sacharidůů na 300g sacharidů. To by bylo lepčejší :grinning:
A jíst budu až ve 22.

Dančo vedra strašná, pro tebe v šestinedělí to musí být taky masakr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Dabli jestli máš cyklus po 28dnech tak to by měla být ovulka.A na testu se Ti ukážou dva proužky tak 12 a 13Dc.Nejlepší je si ty testy dělat od 10Dc dokud se neobjeví dva proužky.Když tam dva budou tak ovu bude příštích 24-48hod.Mě se někdy ukázal proužek testu 11dc slabej a 12dc už byl silný.No jo no na ovu testech mám dva pruhy jenom né na tom těh.testu :grinning: Sari jo někdy makám i v neděli jak se domluvíme s kolegyní ale já mám radši neděle to není takovej nával hladových lidí jako v sobotu.A příští víkend nejdu vůbec chcem jet na Sázavu ale určo bude hnusně já mám na to pech. :wink: Tý jo Luci ty holinky jsou perfektní ted je tolik pěknejch věciček :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dani, to víš...Anežka je aktivní po mamince :wink:
2. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky pro dnešek se loučím, jsem gumička.

Zítra se nějak nahlásím, tak zatím paaa
2. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
prej jsem gumička :grinning:
2. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dani, nee, byli jsme na Seči. V Prázovce jsem byla jako malá na škole v přírodě... tenkrát se mi tam moc líbilo.

Rozi, užij si chatu a v pokud mi to v úterý vyjde, uvidíme se...

Dabli... určitě nějaké velké hubnutí by nebylo dobrý... a navíc, jsi "akorát" :wink:
2. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tááák, tady ani noha, tak já už taky jdu.
Dobrou nocku.
2. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak se loučím manža se mi vrátil po 12h akci tak raději jdu uložit :grinning:
2. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Sanuska už bude za pár minut jíst :wink:

Dokrmila jsem, uložila, jen rychle nakukuju a už fakt jdu. Ale ještě se chci trochu vykecat. Tak tedy:
- pokud by byl sraz po 24/8, mohla bych přijet, manžílek bude mít noční, takže budu mít auto... a taky doufám, že už budem mobilnější (druhé auto nám stále stojí v bazaru, jsem zvědavá, zda se prodá...).
- Sari, proč nelátkujem pořád? Ne, že bych měla málo plínek (mám jich 27), ale proto, že občas slyším takové ty řeči, že je to nehygienické a "není nevrlá proto, že má látkovku"? Takže nechci zbytečně dráždit tchyňku a manžílka, tak na návštěvy a zkrátka občas dávám pampers... tchyňka zásobuje, myslí, že mě odradí... se mýlí :wink: :grinning:
- zítra jde babička tchyňka vozit a já jdu se sestřenkou na oběd. Se těším. ... tak kdybych se nehlásila, užívám si venku.
- jo, Sanusko, vedro by mi vadilo i mimo šestinedělí... jinak co se týká mě, nic mi není, takovéhle šestinedělí bych přála každé, fakt jsem v pohodě, musím zaťukat.

Krásnou dobrou a pracujícím příjemný týden přeju :wink:
2. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahojdy, Dani s tebe čiší taková dobrá nálada to je úplně supr :slight_smile: , tak si užívejte dobrou a klidnou noc :slight_smile: přesně to mě taky napadlo sanuska se půjde za chvilku cpát :grinning: :grinning: tak ať jí to chutná :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.