• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... mě to dočítání dnes nějak nejde :confused: Jdu za drahou polovičkou, za hoďku razí do práce, tak ať se ještě užijem.... Pak tu budu.

Jinak žehlím ve stoje, ale.... jak už jsem říkala několikrát, třeba i na mě dojde a ráda si k tomu sednu.

Bery, zajímavý program, až na to počasí... v Pekle v hospodě měli srnčí??? A já o tom nevěděla... to bych vyrazila hned :grinning:

Very, zítra pravou! Ať v práci vše zvládneš. :wink:

Žofi, držím palec na kontrolu - já už myslela, že bude Vašík na světě a pořád nic....

Ďabli, dnes jsi 8+0, takže 9. týden těhotenství. Zkrátka v kalendáři to počítáš od 5/4 po týdnech :wink:
31. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
jasně holčinky rozkaz, řeknu že chci rozhejbat :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jsem dočetla :slight_smile: Už toho teď moc nepřibylo, jasný, jste u televize :wink:

Žofi, tyjo tak fakt Vašíkovi domluv, už to musí být dlouhé!! Anebo domluv doktorovi, to bude rychlejší :wink:

Dabli, rajčátka s mozarelou tak, jak tu bylo popsáno - na kolečka, oliv. olej a bazalku. Mňam, zítra si mozarelu koupím, to můžu, dlouho nebyla.

Gabi, příští měsíc můžeš začít píchat. Neboj se nic, zítra to sepíšete a za 6 týdnů máš transfer :wink:

Rozi, držím palce na test!!!

Sanusko, pořád stejný (myslím bříško), uvidíš, bude hůř - tedy líp :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky tak se loučím, všem krásnou noc :dizzy_face:

a vám co zítra něco máte ať to dopadne co možná nejlépe :wink:
31. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky tak mažel musí ráno do práce, jde to sepsat i bez něj?? :unamused:
31. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Berušky,koukala jsem na Román a půjdu do hajan. Zítra mi Terezka odjíždí do školy v přírodě a já budu celý týden u našich.Bohužel bez PC,takže až se potom napojím,budu malinko mimo... :sweat_smile:
Prosím vás,kdo má moje číslo,písněte mi,kdyby se Zofikuv Vašíček prodral na svět a já písnu jak jsem dopadla na tom středečním UZ. :wink:

Všem které čeká důležitá kontrola,nebo něco podobného,ať je všechno v pořádku.Rozi-tobě hodně sil a štěstíčka do testování a všem-mějte se krásně! Pá! :wink:
31. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Gabi, žádost o IVF musí podepsat i manžel, jestli si dobře pamatuju.... Takže Ti to asi dají domů, podepíše to a pak to pošleš?? Nevím, snad to takto půjde.

Věrko, dej vědět výsledky UTZ, budem čekat. Ale bude to OK, určitě. Užij si týden odpočinku :wink:

Holčiny, ráno zkusím kouknout ale.... no, v devět chci vyrážet, jedu na návštěvu za kámoškou, bývalou spolupracovnicí, co má asi měsíční mimi - Patrika - to víte, matky kluků si musím předcházet, kde bych pak pro Anežku sehnala ženicha :grinning: :grinning: Dobrou. :wink:
31. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jé Dani díky moc, tak uvidím zítra :wink:
31. kvě 2009 ve 23:49  • Odpověz
bré ranko všem,

tak kočky asi mi odchází ta zátka, před chvílí jsem se vzbudila a na spoďárách jsem našla něco jako špinění , ale mnohem tmavší barvy(řekla bych kakaové)...no nevím přesně to víte....domnívám se...ale nepanikařím, zatím :grinning: si říkám, že to bude asi ono, o jasnou krev se nejedná....takže tak.....
1. čer 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobré ráno,

žofiku, huráááá :dizzy_face: že by se Vašík rozhodnul sám vykouknout :dizzy_face: držím pěsti a držte se :dizzy_face:
1. čer 2009 v 07:03  • Odpověz
no nevím co pročítám na netu, někdo porodí do několika hodin a někdo zase ještě za x dní....ale každopádně to vypadá že se asi něco děje :grinning:
1. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
čus Luci :wink:
1. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
žofi, já jsem někde četla, že když odejde zátka v termínu, tak většinou porodíš do 24 hodin :wink:
1. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
no každopádně jsem ráda, že jdu na KO, aspoň budu klidnější...
1. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
LUci, to jsem zvědavá teda :wink:
1. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
žofi, to víš, že jo :wink: dr to omrkne, ale určitě už se něco děje :dizzy_face:
1. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
holky a to bříško mi podlě mě kleslo, né že né....

no nic, už toho nechám, abych nemlela jen o sobě....já jen že člověk že jsem z toho úplně rozrušená :confused: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Jááák, necháš? abys nemlela o sobě? co je důlžitějšího než se se Vašík asi dere na svět?? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: Tady na to všichni čekáme a těším se až vykoukne :dizzy_face:

Kde je manža? už šel do práce?
1. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Bré ráno a krásný den. Sluníčko se snaží :dizzy_face:

Žofi... tak už to začíná :wink: . Buď v klidu... na KO ti Dr. řekne :wink: Já to říkala, 1.6. by to šlo :dizzy_face:
1. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
manža šel do práce....no holky zatím nepanikařím, uvidím co mi řeknou ve špitále.....žádný bolesti zatím nemám,takže tak.....
1. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
on odešel teda dřív, než jsem na to přišla víte.......

jinak všem ať se dneska daří :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
žofi, jééé, 1.6. je krásný datum :dizzy_face: Den dětí :dizzy_face: snad už to bude ono :dizzy_face:
1. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
jo přišla mi sms večer od Artep:

ahoj, tak jsem víkend zvládla, bylo to fajn, ale docela náročné a hlavně to uteklo. teď už zase ležím v HK, odpočívám, ale doma s rodinou je doma, zdravím všechny na MK...
1. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Hezké dobré ráníčko :slight_smile:

Týjo- Žofi- tak to skoro vypadá, že si vvzal Vašík ty tvé domluvy k srdci, to je dobře :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem tedy napnutá, jak struna, co ti řekne doky a jestli nepomašíruješ z porodnice rovnou na sál :grinning:
Myslím na tebe, holka moje a držím palec, ať je to opravdu znamení, že na sebe Váša už nenechá dlouho čekat :wink:

Já jsem odvezla Kubíka do školy a už mi tu zase dělají zvukovou kulisu bagry a náklaďáky..No, naštěstí, jak teď pršelo, se nevalí v ulici mračna prachu..ovšem, jak dlouho, že? :unamused:

Věru- hezky se u rodičů zrelaxuj a budeme se těšit, až nám písneš dojmy z UTZ :wink:
1. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
To je fajn,že to Artep se svištíkama zvládla přes ten víkend, ale o to více se jí určo nechtělo z propustk zpět do nemocnice, to se vsadím- na mě tam po návratu padla depka- i když jen na chvilku :sunglasses:
1. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Very- na tebe budu také myslet, ať návštěva dokyho přinese jen ty nej zprávičky :dizzy_face:

A všem, které dnes něco čeká... :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
To je dobře, že to Artep zvládla a že si to užila :dizzy_face:

Týjo, já jsem nervozní, jak kdybych měla rodit já :sweat_smile: se dneska neodtrhnu od pc
1. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
no LUci, budu ti psát spíš sms,pokud by se mělo něco dít,,,já v mobilu nemám net víš....
1. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
žofi, jasan, budu na příjmu :wink:
1. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
dobre rano, dnes tu bude koukam vzruso, nejde mi pc, tak budu nakukovat
Vsichni se drzte :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.