• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
eviku holky jsou nádherný a ty šatičky no prostě bomba :slight_smile: a copak asi dělá neluška asi leží stejně asi nic jiného nemůže :angry: , ale hlavně, že budou s Kubíkem v pořádku :slight_smile:
tady je teda bouřka to je hrůza :astonished:
2. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dani hezká fotka s Anežkou je tak hezky okatá :slight_smile: , tak to vypadá, že dneska budu zamykat já :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobrééééé ráááááno...

Tak přeci se tu ještě večer kecalo :slight_smile: ... Mě vzbudila bouřka, ani nevím kolik bylo hodin. Teď je krásně, dýchatelno...

Dani... já taky nelátkuju furt. Na noc dávám Pampersku a samo, když někam jedem, jdeme... Taky občas slyším nějaké poznámky proti :wink: ... S Anežkou vám to sluší... spokojená dvojka :dizzy_face:

Jsem taky pro sraz koncem srpna... a určitě by to zmákla i Žofka, že joo?
3. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
Krásné ráno všem. Konečně velmi příjemný vzdoušek.

U nás nic nového není, stále ležím a čekám na 2. září, na kdy mám slíbeno, že se budu moci poprvé postavit. Kubíček je zlatíčko, vzorně se hýbe a tento týden půjdeme na ultrazvuk, zda taky vzorně rosteme.
Cukrovka se drží, stále pícháme inzulín jen 4x denně. Infuze na zklidnění dělohy kapou trvale, bez toho mám hned kontrakce. Někdy propadám beznaději, ale pak se zase seberu. Legrace to moc není. :frowning2:
Manžel statečně pečuje o domácnost a shání výbavičku, ještě, že ho mám. :slight_smile:

Sleduju fotečky, máte tak nádherné děti!!!!
3. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj Neli,
to už máš míň jak za měsíc :wink: ... A coo, hlavní je, že ta kombinace všeho pomáhá :wink: . Zdravím do nemocnice, myslím na tebe...
3. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Neli týdny ti přibývají, to je super......a míń jak měsíc je další supr.....

srazík, nevím, nevím, nic neslibuju....
3. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Tady byla bouřka od dvanácti do dvou, hrůza... nějak bouřku nemusím. Ale Anežce nevadila, je statečnější než já :grinning: :grinning: od krmení jí to nevyrušilo...

A díky za pochvalu fotek :wink:

Nelinko, 28 vypadá dobře :wink: . Jen tak dál. Hůř už být nemůže, teď už to bude každým dnem lepší... šance miminka jsou větší a větší, jsi moc statečná, že si to takhle vydržela a věřím, že vydržíš i dál!
3. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
... typicky snažilkovský příspěvek - našla jsem kontakty na homeopatickou léčbu neplodnosti (klasická homeopatie, která léčí člověka po vrstvách a problém chápe jako výsledek průběhu života). Chápu to tak, že když někdo v pěti letech spadnul na kostrč nebo měl zánět močáku, že to může způsobit neplodnost a právě homeopaticky se to dá odstranit - to je můj stručný výtah, co jsem pochopila z toho článku v časopisu Miminko 2/2007.

Homeopatka Barbora Mašková, tel. 281 860 611, 603 956 984, e-mail: info@klasickahomeopatie.cz, www.klasickahomeopatie.cz

... jsem možná ještě nepsala, že mi homeopatika po porodu pomohla výrazně na tvorbu mléka, měla jsem ho pomalu stejně rychle jako po klasickém porodu. A tu krásně zhojenou jizvu přikládám taky homeopatikům, srovnávám se slepákem, kdy jsem nic nebrala. Ale možná je to shoda náhod.

Kdo chce, může využít :wink:
3. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Čusík!
Hlásím že jsem ZDE! Hrňte na mě infošky!!!!!!!!!!! :wink:
3. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré krásné chladné dopoledne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já spala naprosto příšerným způsobem, v 5 ráno jsem podlehla a šla dolů do obýváku. Klimošínu jsem pustit nemohla páč manža mi spal jen v trenkách a odkopanej, tak by mi umrznul, tak jsem zkoušela vydržet ale nešlo to.
V noci jsem si dala tak čtvrt rohlíku čtvrt banánu a čtvrt hrníčku mléka a ráno mi papírek hlásil naprosto minimální hlad, tak je to lepší, ale negativní to nebylo.

Srazík si holky nadiktujte dle sebe, nebo dětiček mě je to fučajz :wink:

Nelčo i den je už dloooouhej viď, ale už máš většinu ležení za sebou, tak už to jde do finále (pevně v to věřím) a budeš moc posedávat
:wink:
Jsem zvědavá kolik Kubajz bude mít. Ale já tipuju fakt víc nž to 1.100 :wink:

Věru tak už jsi z letního sídla úplně zpět??? Musím zkontrolovat fotečky a už jsi 30tt

:astonished:

Já musím jít něco dělat, lomcuje se mnou únava a začínající opět hládek :grinning: :angry:

Pak nějak juknu, jedem do Globusu, tak se těším až se pokochám aspoň na oko :grinning:
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj Sanu!
Zpět nejsem.Jen jsme se tenhle týden dali u nás doma s taťkou do malování.Musí se AKUTNĚ udělat kuchyň a pokojíček.Chudák je ode dneška doma na 60% platu,protože se jim to v práci nějak bortí a já ho hnedka takhle využila. :sweat_smile: :sunglasses:
3. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Opět jsem zapomněla doma foťáček,kde mám nafocený kočík (trvale parkuje u tchýňky),ale snad si už konečně zítra vzpomenu a vezmu ho sebou,až zase pojedeme pokračovat.
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Jůů, ahoj Věru... na malování máte ideální počasí, teda snad se taky nečiníš!!! Ty jen diriguj :wink: . Noo a zítra fotky :wink: .

Dani... ty homeopatika zkusím. Když teď mám míň mlíčka a musím dokrmovat. Třeba to pomůže zase trochu rozjet.Už jsem o nich přemýšlela, po "o" se vypravím do lékárny. To zase skoupím půl lékárny :wink:
3. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Petr Janda má Anežku :dizzy_face: :astonished: :grinning:
3. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj Sari!
No diriguju,samozřejmě,ale trošičku se přičinit musím,aby to nevypadalo jako že se úplně flákám... :wink:

Tak jakpak válčíte s Márinkou a co Dani s Anežkou? Jak je,maminy???
3. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Cudák taťka,je mi ho líto... :confounded: Pokojíček jsme kdysi namalovali Terce na hodně sytě růžovou a teď to budu chtít přemalovat na žluto-zelenou a právě mi sdělil,že se to bude muset celé oškrabat. :confused: :sweat_smile: :angry:
3. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Věru, moc to nepřeháněj! A škrábání nezávidím. To jsem si užila, když jsme bydleli v bytě... fůj.

Já s Mari... souhrnně můžu říct, že dobrý. Noo, už jsem se chtěla jít ptát, kam se děti vracejí :grinning: :grinning: :grinning:. Ale to jsou jen momenty, jinak to je nádherný :wink:.
3. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Sarii :grinning:
3. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
čus Věruško...
3. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Zofi!
A co Ty a Vašíček???

Holky,přiznám se,že by mi ani nevadilo,kdyby už se Klaudinka vyklubala.S tím pajdochem a mým věkem to nějak špatně ladí... :grinning:
3. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojda,
na chvilku vás jdu pozdravit, je to nějaké všechno náročné, zdá se mi že pořád kojím, přebaluji, venčím děti nebo psa, uklízím, peru, žehlím ... a pak zase znova dokolečka dokola.
Máme se fajn, děti krásné rostou na váze, za 14 dní přibraly půl kila a to jen kojím.
V noci je to někdy na odstřel, ale to jsou vyjímky, jinak bych řekla že jsou hodní. No Mikulda je ubrečenější, Amálka je pohodářka ale umí se nádherně vztekat.
Až budu mít chviličku, tak hodím pár foteček.
Mějte se všechny bájo, jak těhulky, tak snažilky a vy maminky taky.
Pa pa pa
3. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Andi, tak to je fajn, že máš taky dlouhý protokol :slight_smile:
mám spoustu dotazů :grinning: - máme možnost jet v září na pár dní k moři, to budu po ET, ale ještě nejspíš nebudu znát výsledek, myslíte, že se budu moct koupat v moři? Já myslím, že by tomu voda asi teoreticky vadit nemusela, ale nevím, jak s nějakým tím utrogestanem nebo co to dávají na udržení :confused:
Dani, vysvětli mi prosím ty plínky - to dáš klasické látkovky a pak to vypereš? To pračka snese takovou nálož :confused: ? To se dá i když se už přikrmuje? V čem je to lepší - že prcci nejsou tak zapaření? (blbé otázky viď - jen si dělám představu, jak to vůbec funguje :wink: )
Nelo, ty jo, stejně jsi dobrá :wink: tak ať dobře dopadnete :slight_smile:
Mámky dvojčatovky - dětičky jsou suprácký :slight_smile:
Veru, jak se cítíš?
3. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
jo a ještě zdravím Žofku, Věrku, Šárku, no všechny, však víte :grinning: :grinning: :grinning:
no a další dotaz, dělá se vnitřní UTZ i při MS :confused: ? Já že jsem 31 DC, MS nikde a kdyby dorazila, tak do čtvrtka odmenstruovat nestihnu... (dr. mě upozorňoval, že dorazit nemusí, nebo taky úplně jindy, než jsem zvyklá)
3. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Woblu ahojda, já bych to neriskla, ale to je na každém, třeba právě úplně jiné prostředí ti píchne...... :wink: :sweat_smile:
No záleží asi jak silná MS je, já šla 3 nebo 4 DC na UTZ a to mi Šári tenkrát řekla, že i když bude normoš mrcha, tak že mám přijít......

Věruuuu no na co myslíš holka zlatá, tak zítra ten foťáček!!! A taťku neužeň :sweat_smile: Škrábání mu nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ach jo, mě se tak nic nechce kupovat, ale pomalu musím. Zjistila jsem, že po ségřinejch dětech zbylo asi tak 5 košilek a troje dupačky :sweat_smile: No takže to musím stejně nakoupit.....
3. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Díky Sanu :slight_smile: no já tam půjdu tak jako tak, stejně musím už začít stimulovat... no já právě nevím, jestli jet, určitě se na to pak zeptám i dr - ono já pořád nemůžu najít tu hranici, kdy je to normální obězřetnost a kdy už jsem obyčejná hysterka, včera jsme se měli jet koupat na Opaťák, ale mně se moc nechtělo, v některých centrech dávají před ivf wobenzym jako prevenci proti zánětům a já polezu do rybníka ne... jenže se na mě všichni dívali jak na trapáka, že ségra se tam koupe celý těhotenství - to jo, jenže moje séééstři si udělá dětí kolik bude chtít :rolling_eyes:
... tak já Ti něco nakoupím :grinning:
3. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Jsem z prochjdy zpět... Dušák je stejně... To ochlazení jim nějak nevyšlo...

Woblud... já bych to moře taky neriskovala... může se dít cokoli a pak tam někde lítej a sháněj nemocnici, ikdyby to bylo třeba jen špinění. Pro jednou bych to oželela. A skrz ty látkovky... pár jich má Danča v albíčku a "nálož", hezky řečeno, se zachytí do separační plenky, která se vyhodí.

Sanu... takhle jsem dopadla já s věcičkama od ségry... a jestli máš na mysli ty plátěné nebo bavlněné košilky, tak ty vůbec nedávám. Bodyčka jsou supr vynález...
3. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Věruuuuuuuuuuuuuuuu... vy už máte vybrané jméno pro holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Pěkné odpoledne :wink: Užila jsem si oběd se sestřenkou a teď se s taťkou a s Anežkou chystáme ven.

Věrko, 30. tt? To je bomba :wink: A letí to, viď... Ptala ses, jak si užíváme - zatím bezproblémů, Anežka je zlatá, pěkně papá a dobře spí, takže si nemám na co stěžovat :wink: Uvidíme dál.

Artep se objevila. Vypadáš zatím v pohodě a to Ti moc přeju. Jen tak dál. Ať děti nezlobí! Stejně si říkám, že ty dvojčata musej bejt "vopruz"... holky, dvojčatovky, obdivuju Vás.

Woblud, s tím mořem, nevím. Já bych nejela, protože by mě asi rodina ukamenovala, že riskuju. Ale podle mě nemá moře vliv na uchycení nebo na udržení těhotenství. Kolik takových už u moře bylo. :wink: S látkovkama napíšu podrobněji dnes k večeru :wink:

Sanu, hlasuju za bodyčka, košilku jsem dala párkrát (protože byla koupena darem a musela se použít), jinak dávám jen bodyčka, košilka vylézá apod. ... uvidíš.

Jdem ven. :wink:
3. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
jo a Woblud, UTZ se dělá i při MS i při jiném krvácení, po tom biochemickém jsem krvácela měsíc a koukali "do mě" ob den. Je to normální :wink:
3. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Díky za názory :dizzy_face: no u nás jsou zase všichni děsně free... no já teda obvykle taky, třeba dudlíky a lahvičky jsem rozhodnutá nevyvařovat, ale s tím mořem fakt nevím - na jednu stranu si tam vždycky parádně odpočinu a kdykoliv můžeme skočit do auta a do 5 hodin jsme zpátky v ČR, na druhou tam ten strach je. Nechám to uležet. Pokud to dr. nedoporučí, tak pochopitelně nepojedu. To mi připomnělo, jak se mi loni nechtělo lézt Rilu a Pirin, kdyby se zadařilo a byl nějaký problém :grinning: A já kráva seděla doma :unamused: no kdo to mohl vědět...
S tím UTZ jste mě uklidnily :dizzy_face: já se bála, že tam budu dělat na zemi kapičky :grinning:
Dani s těmi plínkami to nemusí být hned, rozhodně ne na úkor Anežky nebo manžela :wink:
3. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.