• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... o látkovkách se rozepíšu později, teď mě zaujal tento odkaz a související články. Nic moc :unamused:

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/165912-chlamydie-jsou-nebezpecnejsi-nez-se-dosud-predpokladalo.html
3. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
já dávám látkovky na doma, na ven obyč, páč se mu v látkovce hůř chodí, nebo spíš to vypadá srandovně :wink: ale na malý mimčo bych je dávala furt...a hlavně na noc je lepší látkovka než Pampers(u nás), látkovka mi v noci ještě nikdy neprotekla :wink:
3. srp 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
čusík kočky.....
3. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
zofik: tak co? Bylo kajdění? U nás dneska ne :sweat_smile: a Aneták s Tygrem byli dneska na zabití :angry:
3. srp 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
kdepak máme LUci? a co Evík...koukám, že tu byla Artep :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
dneska ne, ale bylo včera, takže OK
3. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
zofik: máme new fotooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..dneska byli oba dva fakt uknouraný :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
pěkný švihák :wink:
3. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
zofik: jůů..Váša už má 2m, to uteklo...já bych dneska Tygra nejradši prodala :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt masakr jako
3. srp 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
já si užila včera neboj :astonished:
3. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
zofik: bečel? :confused: Někdy je to teda fakt náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: kor ty miminka, ty něco bolí..Tygr je pekelně vzteklej, možná to má reakci na očkování...se docela děsim noci :pensive:
3. srp 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
sis říkám tomu kolikový den vždycky + včera to hrozný vedro---
3. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
zofik: nj, prdy..to je fakt vopruz největší :rolling_eyes: Tygr se pak kroutil, i když jedl mrkev.. :confounded: už ho to bolelo i u toho jídla :unamused:
3. srp 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Sari, co Ti doporučili na mlíko? Já brala (podle příručky) Ricinus Communis 5 ch, 5 kuliček po každém přiložení (jinde píšou 5 kuliček každou hodinu), po zvýšení tvorby mléka vysadit. A jinak pro podporu kojení - kdykoliv v jeho průběhu - doporučují totéž 3x 5 kuliček denně.

A taky jsem pila Teekanne čaj pro kojící. ... Totiž když jsem ten čaj minulý týden přestala pít, zmenšil se mi objem odkapaného mléka (z druhého prsu) při kojení o polovinu, takže si fakt myslím, že to má efekt (aspoň u mě).
Při měsíčkách prý vzniká odpor k mateřskému mléku, řeší se to: Silicea 9 ch, 5 kuliček 2x denně
3. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: nestíhám Vás ani dočís :sweat_smile: něco už jsem přelouskala :wink:

Dani článek chlamidie mě teda vyděsil :sweat_smile: ty látkovky co dáváš se mi děsně líbí v případě potřeby odkoupím :wink:
Woblud uvidíš sama já bych taky radši nejela a taky nejedem :sweat_smile: tak jsme rozhodli, že vyjedem asi jen po Čechách :wink:
koukám byla tu Very a Věru tak zdravím i když jste už fuč :wink:
3. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Sis už si přeju konec prdíkům....Luci nepřijde?
3. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
holky ty príky to je beznaděj člověk by je nejradši převzal na sebe co :wink:
3. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
siss koukám dyk tygr je andílek :wink: a jak mu to sluší ten snad zlobit ani nedovede :wink:
3. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj Gabčo, ahoj Žofi, tyjo, jsem před tím nepozdravila...

Prdy, asi tím, že máme holku, nějak neřešíme. Jestli bude druhé kluk (jestli bude) tak si to asi pěkně vyžeru, druhé dítě bývá opak prvního...
3. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
jo jo Gab, prdíky jsou hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :zipper_mouth:
3. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Dani, mají to i holčičky...Evíkovic dvojčátka to maj obě...ale u holčinek je to míň.....do IP mi psala temkrát i Daginka že to měli....
3. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Látkovky, nejdřív odkazy:
www.plienka.sk - dobrá cena
www.slune.eu
www.popolini.com - tohle jsou asi nejkvalitnější na trhu
www.latkovky.cz - obecné informace

Vypadá to jako papírová plínka, ale je to z látky, obvykle z bavlny, z froté nebo z flanelu. Dá se separační papír, který oddělí "tu nálož". Separační papír počůraný se dá vyprat, pokakaný se hází do záchodu. Na vrch příjdou svrchní kalhotky (nepropustné, např. barevné). Plínka se pere (obvykle na 60 stuňů), prášek je potřeba vyzkoušet, co komu vyhovuje, nedává se aviváž, ale pár lžic octa na dezinfekci. Nežehlí se. Když zbydou po kakání fleky, vybělí to sluníčko - to mám vyzkoušené. No a látkuje se od narození až po nočník, příkrmy nejsou problém. Plínky se dědí, klidně na 2 děti (možná i víc, to jsem nezkoušela a neplánuju) :wink:
Zaplatila jsem kolem 7 tis. Kč (mám jich 27 ks) a předpokládám, že už při jednom dítěti se to bohatě vrátí, když vidím ceny jednorázovek. Hlavní efekt ale je: nižší teplota, klukům se nepřehřívají kulky, dále to, že nevíme, co jednorázovky a v nich obsažené chemikálie dětem způsobují (dlouhodobě), životní prostředí, ekonomický efekt, ale pro mě hlavně ty vopruzený prdelky, co jsou z jednorázovek, to je pro mě argument.

Takže tak, Woblud. Hlavně přeju, abys ty plíny brzy potřebovala!! :wink:

A přeju krásnou dobrou, jdu žehlit, krmit, spát :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Dani krásný popis. Až to bude aktuální tak se na tebe obrátím. :grinning:
3. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Dani paráda :dizzy_face: už je mi to jasný :wink: zní to docela dobře, doufám, že budu mít možnost vyzkoušet :grinning:
Dneska nám byla nabídnuta komplet výbavička po odrostlých dvojčátkách :sweat_smile: Manžel s tím přišel, prý si na toho pána vzal číslo :grinning: :grinning: :grinning:
Žofi, mělo by se to zlepšovat :wink:
Sis, taTygrova vestička se mi moc líbí :dizzy_face:
3. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
hoj kočiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jak se máte maminy, čekatelky ?????? Je ted někdo v brzké době na řadě s ketíkem či etem. Dnes jsem měla tu čest mluvis se sestřenkou manžela a v září čekají Kubíka. Snažili se rok jí je 38 a jemu 45.

Dani- nevím zda to víš, ale Leny z diskuze arletaček (znáte se ze školy)je těhotná přirozeně :wink: :wink: , zadařilo se jim také.

holky poraďte , ve čtvrtek jedu na tu hematologii a ve středu večer jdu na narozky. Myslíte ,že si můžu dát třeba 3 sklenky vína ,když tam mám být na 9.hod. Abych neměla v krvi alkohol, bude to docela dobrá akce a fakt mám chut si dát. A vůbec se mi to teda nehodí no. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jukla jsem do alb a máte kjásný mimísky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu- já vůbec nevěděla, že máš těhu cukrovku. :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Kámoška ji měla taky při dvojčátkách,ale po porodu se to vše srovnalo.
3. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dani... jj, Ricinus Communis 5ch a Lac Caninum 5ch... zítra si pro to jdu. Čaje piju furt, mám snad od všech výrobců :grinning: :grinning: :grinning:

Agi... 2-3 skleničky by snad neměly ničemu vadit :wink:
3. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Siss... švihák je fešnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky,woblu i já měla vnitřní UTZ při MS,ale je fakt,že mi dělá vnitřní skoro pořád ono asi přes špíčky by nebylo nic vidět :frowning2:
Dani,co se označuje za homeopatika,je to přírodní léčba nebo v tom mám zmatek?
Agi,doufám,že i já budu v 38 už mamčou i kdybych si to měla celé odležet jako Neli,hlavně aby bylo vše OK.Já vím to říkáme teď a pak když na to přijde a zvrací se a nic se nemůže,tak si říkáme proč zrovna já.I ta pitomá těhu cukrovka je k zbláznění,ale vše vydržíme,viď Sanu,přeci jsme to chtěli a bude zas líp. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Hooooj

Dani ty mede, ty mě ještě na ty látkovky přesvědčíš, ještě tři příspěvky a jdu do nich :grinning:

Agi ahoooj, tak já si taky myslím, že jedna dvě sklenky neuškoděj, tam pak sledujou jiné věci v té krvi...... Max si tam cinkni, za to nic nedáš...

Sari to berete z vlastní iniciativi homeopatika, na lepší kojení bo co???

Ahojko nojooo to víš, že jsem to chtěla, ale ne cukrovku :grinning: Nic jiného nezbejvá než vydržet.... Holky co maj koliková miminka by si taky přály, mít miminko dál, ale bez kolik..... :wink:
3. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
ahojkyholky- já když to kolem sebe vidím co se rodí dětí ,tak si říkám, že není důvod proč by to nemělo klapnout. Neboj dočkáme se,musíme a oto to pak bude ještě krásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

no holky uvidím s tim pitím no. :sweat_smile: :sweat_smile:
Tam jde snad přímo jen o tu srážlivost ,tak by to nemělo vadit.

Manža měl v sobotu akci od práce a spali někde pod stanama a přijel druhý den po obědě celej popíchanej od vos a doted ještě leží a skučí a leduje to. Jsem mu říkala kdo ví kde se to vůbec válel ,když ho popíchaly vosy. :angry: :angry: :angry:
3. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.