• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobrý večer, tak jsem teď večer byla na ultrazvuku na změření čípku. Je jen 22 mm :frowning2:, steh ale pěkně drží.

Takže můj cíl, na který jsem 14 dní čekala, se nesplnil. Sezení v posteli je nadále zakázané. Ale naděje na pokračování těhu tu pořád je, tak to nesmím vzdávat.

Zítra jedu na UZ na změření Kubíčka, tak snad aspoň to bude dobré.

Krásný večer všem a díky za povzbuzení.
3. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Agi ber to tak, určitě to nic romantického nebylo, když ho pobodaly vosy :grinning:

Povede se, když se podařilo mejm dvoum kámoškám, co byly když to tak napíšu beznadějný případy pro doktory, tak se podaří každýmu fakt tomu věřím!!!!! A já defacto otěhotněla po tom, co otěhotněly ony, jsem tomu fakt začala věřit. :wink:
3. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Nelušáčku ahooooj, tak se potvora zase zkrátil jo :angry: Ale tak hlavní je, že drží steh ne... já teda tomu prd rozumím, ale jak drží ssteh, tak nic nemůže ven....... :sweat_smile: To znamená ani Kubajz.
Ale to mi vysvětlíš až se zastavím......
Jsem moc zvědavá kolik Kubík bude mít!!! :slight_smile:
Myslím na tě holka zlatá a držím samo dál se špuntovou pěsti!!!!
3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
kočky já jen pamperskuju....

Neli tak mačkáme pěstičky :wink:
3. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Sanu jsem to do tebe taky hustila věřit, že se to povede viď?
3. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ještě jsem koukla před ulehnutím. V jednu krmíme, tak běžím, jen se ještě vykecám :wink:

Sanusko, nikoho nepřesvědčuju :slight_smile: Mimochodem, mě by nějaký www stránky nepřesvědčily, já jsem to viděla u kámošky, co má 2,5 letého chlapečka, látkovali od začátku, teď má holčičku měsíc přede mnou a zase látkují. To doporučuju, vidět to, osahat si to, materiály a všechno, pak se líp vybírá :wink:

Ahojko, homeopatie jsou léky s minimálními dávkami účinné látky, je to na přírodní bázi (a nechci kecat, já vlastně nevím, co to je, jen vím, že to funguje) :wink:

Agi, díky za info o Leny, tak to je super! Tobě držím palce na testy. Podle mě Ti test na alkohol nikdo dělat nebude a výsledky toho, co zkoumají, nemůže zkreslit. Tak si klidně dej :slight_smile:

Neli, držím moooc palce. ... 2 cm čípek jsem měla, když jsem jela k porodu - samozřejmě mě poslali domů. Ale to je jiný příběh. Vydržel mi dvoucentimetrový snad 7 týdnů před porodem, neměnil se, Tobě vydrží taky! Není to moc, ale je to pořád podle mě nadějné. A steh je pojistka. Tak hlavně ať měření Kubíka dopadne dobře, věřím, že jo! :wink:
3. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jo jo Zofi, ty jsi to opakovala snad pokaždé když jsi se přihlásila :grinning: :wink:

Váša už je tuhej?

Kde je Lucka??????????????????????? :confused:
3. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dani to já to myslela v dobrým s tím přesvědčením :wink: Ale kolik se spotřebuje spíš kolik stojí ten "papír" jak se může vyprat nebo se vyhodí když je pokajděnej do záchoda...? Kolikrát se může prát když je jen počůranej? A na kolik vyjde plínka v porovnání....?
3. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak dneska už asi nikdo nebudete.

Tak já jen zavírám, někdo třeba zamkne :wink:

Brou Sanusky a Sanusčata, zítra nějak juknu.
3. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Vašík hajá..

taky postrádám Luci, snad je ok
3. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jsem tu jen na kukačku... stejně všechny spíte...

Homeopatika, člověk vyzkouší všechno, když na to příjde. Jj, jdu do nich sama od sebe, to je volně prodejné. Jsou dva tábory, jedni tomu nevěří a druzí si tím léčí kde coo...

A co se týká látkovek, Sanu, ta separačka vyjde asi na 1,6 Kč... já ji teda neperu, hned vyhazuju. A co se týká peněz, co jak v porovnání vyjde... nevím, jestli je látkování levnější. Počítej zvýšení spotřeby vody a opotřebení pračky... ale rozhodně se tím chováš ekologičtěji... samo, pokud používáš eko prací prostředky :wink:. Dani, já si ještě koupím extendory, ty mi chybí :wink: .

Neli... zítra dej vědět míry a váhy :wink:. Holka, za život se ještě nasedíš a nastojíš :wink: , však i tohle jednou skončí... nebóóój :wink: .

A už jdu taky chrupat...
4. srp 2009 ve 03:14  • Odpověz
čest práci a rukám klid,

Agi na ET a KEt nás jde asi 5 nebo 6, někdo ted v srpnu, někdo v září :wink:

Woblu já ms dostala až když mi vzali kre a zjistili že mám cystu a odsáli ji, hned druhej den přišla, to jsem akorát začla 1 den stimulovat

Dani já taky budu látkovat, alespon částečně, už proto, že ty látkovky jsou kráááásný

Neli drž se!! myslím na tebe :wink:
4. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky,

jsme OK, jen jsme včera nějak nestíhaly :wink:

Dočetla jsem letem světem...homeopatika na kojení jsem taky brala, ale pomohly jen na chvilku :unamused:

Anetce asi rostou poslední stoličky, tak je celý den "příjemná", do toho průjem,... no manža si s ní víkend asi "užije" :confused:

Tak se zatím mějte, snad brzo nakouknu :wink:
4. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
rychnova: Dani, 7tis. za 27plenek :astonished: tý jo,já do toho dala asi 12tis. a tolik jich teda nemám ani omylem :confused:
4. srp 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Dobrej...

Dneska nebude asi nic moc... jestli bude pršet, tak budu trčet doma. To jsem si to včerejší žehlení mohla nechat na dnešek :angry: .

Luuc... ty na vík někam mizíš???
4. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
ještě je super odkaz www.branakdetem.cz :wink:
4. srp 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
sarii, já nemizím, ale manža jede s Anetkou na Seč ještě s dalšíma 3 kamarádma a a jejich dětma :wink: takže já budu mít pré :slight_smile: mám v plánu umýt okna a zbytek se uvidí :grinning: Jedou od čtvrtka do neděle :wink:
4. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
sarri, rychnov: prodávám 2x AIO Cushie Tushies :wink: je od narození až po nočník :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25102540&tab=2
4. srp 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Dani, nestraš, že je druhý dítě opak prvního nebo do druhýho nejdu :astonished: :astonished: :astonished: Anetka byla od malinka tak zlatý dítě..ted si to teda občas kazí, ale nic zásadního :slight_smile: takže moje dítě bude pěknej raubíř od narození :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Luuc... jo tááák... Apalucha :wink: . A bude přepadovka?

Siss... mrknu...
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Čauuu jdu dočíst
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
sarii: jsou teda spíš klučičí :unamused: ale ta hnědá s puntíkama by šla ne? :wink: Je to dobrá plínka, ale jak Tygr chodí, tak v tom jde jak posranej a na ven je nedávám..a na doma mi to přijde škoda :wink: to dám nejradši BL +Pulky :wink:
4. srp 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
sarii, asi neeee :wink: :grinning: :grinning:

Tak zatím pa :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
luuci: odpočin si u vašich, já budu mít uřvaninu zas až do 16:00 a pak padám ke kadeřnici :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem dočetla,

Luci aby jsi neměla nějaký tiky nebo tak něco, takovou dobu mít klid :grinning:

Sari dneska je přece krááásně!!! Já bych to takhle brala až třeba do konce září :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bez deště samo to se rozumí...

Jsem mocinky unavená, v noci jsem byla imr vere vzhůru, dneska i trhači špatně spali, tak jsem pořád poslouchala kde pochodujou, manža chrápal a skřípal zubama o půl třetí 3. večeře a před 7mou hodinou budíček, abych se v 7 najedla....
Doufám, že dneska se dusno neudělá, aby byla příjemná noc..... :pensive:

A ráno mi to zase hlásilo, že jsem měla v noci hlad, tak mi budou muset asi zvednout dietku.
4. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
sanu: já v těhu taky nenáviděla hic..a docela už mi to zůstalo :sweat_smile:
4. srp 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Čus holčičny!
Jsem zase zde.
Včera jsem už neměla tu možnost být s vámi - Terča mě z PC vystrnadila s tím,že si chce taky "pohrát". :grinning:

Taťka se zase pustil do malování - včera jsme koupili nějakou barvu,která snad bude hezky krýt a škrabání se vyhneme.Tak uvidíme.Držte nám palce,ať to máme snadnější. :wink:

Fotečky jsem poslala meilíkem Sarii,tak až se objeví,určitě mi to do albíka hned vloží,tak hlavně nezapomeňte CHVÁLIT ! :grinning:
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
kuk kočky....

jsem též mrtvá...

VAšík vstával už ve 2, pak v 4,30 a 6,30 a kňoural a kňoural...ale za to se před chvíli pořádně vykakal....aspoň něco..

no sláva Luci je tu snámi :wink:
4. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Měla mi přijet návštěva, ale opozdila se, tak jdu na chvíli za Vámi. Anežka je tady se mnou v postýlce, zas si povídá se žirafou, už jí musím předhodit jiné zvíře, aby si nemyslela, že všichni okolo mají dlouhý krk :grinning:

Sanusko, jednorázovky stojí (pokud vím) od 4 do 8 korun, záleží jaké a zda chytneš akci. Mluvím o velikosti 1, tam si vedu záznam, jiné jsem nekupovala. Ten separační papír stojí korunu jeden (mám švédské Imse vimse), prát se dá prý "několikrát" - asi záleží na typu - ale já počet praní nesleduju, že bych si to popisovala, to tedy ne :grinning: Když by vypadal na rozpadnutí, vyhodím ho, pokaděný jde do záchoda rovnou (píšou ale, že se dá i kompostovat).

Sari, extendor mám, růžový, jeden zatím skřítkovi stačí :grinning:

Sis, já mám slovenské Baby Luci a ty jsou levné, ale podle mě dobré (zatím vyhovují) a pak mám Imse Vimse. No a kupovala jsem to když byl týden látkových plen, takže v akci. :wink:
4. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak u nás byla noc v pohodě - až moc - budík jsem zamáčkla, od kojení ke kojení jsme spaly 5 hodin :confused: No ale co, přibírá pěkně. Jsem se ani nesvěřila, dělali jsme u našich orientační vážení v pekáči na kuchyňské váze. Co myslíte, ona byla i v tom pekáči spokojená, koukala a chechtala se, zkrátka pohodář. Jen aby jí to vydrželo :slight_smile:

Věrko, na fotky se těším :wink:

Sis, mimibazar má údržbu, pak kouknu. :wink:
4. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.