• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru... kočárek moc pěkný :dizzy_face: . Fakt mě překvapil :wink: . A co to jméno??? To už je finální???

Dani... myslím, že takhle vážila i Soňa :wink: . Já jsem nejdřív uvažovala o koupi digi váhy, ale když Marinka pěkně přibírala, tak z toho sešlo... A už jsem vycucla první dávky homeopatik, tak jsem zvědavá na efekt :confused: ...
4. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Sari, taky jsem o digi váze uvažovala, ale zatím asi ne, když jí nevadí ten pekáč :grinning:

Siss, plínky vypadají luxusně, ale na tříkilové mimi by byly asi fakt velké. Uvidím, třeba za půl roku to budu řešit a trochu změním, doplním výbavu - chybí mi "vše v jednom", to jsem zanedbala a možná bych nějakou užila.

Věrko, krásný bříško a krásný kočárek :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
rychnov: jj..já si právě myslim, že tyhle jednovelikostní se na mimča moc nehoděj :confused:
4. srp 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
Věru kočík super :slight_smile: Ale kde je bříško????????????????????????????????????? :angry:

Já teď mizím, pak juknu.
4. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Sanu,bříško je v tom albíčku s ultrazvukem :wink:

Dík za pochvaly kočárku.Ve skutečnosti se ale takhle neleskne.Je to temně šedá (antracit) a blesk to strašně osvítil.
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Věru... a kdy ty jdeš na UZ ve 30. tt??? Bříško už pěkný, konečně! Kolik máš nahoře?

Siss... pěkný, ale zatím mám plenek dost :wink: . Bohužel, teď mi protekla AIO :angry: ... Mari měla mokrý záda...
4. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Šári,na KO jdu zítra,tak vám pak napíšu aktuální stav. :wink: Minule to bylo 5,8 kg.Teď to zase trochu naskočí. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
sarri: já původně chtěla bejt jenom na AIO..a zjistila jsem, že jsem si měla nakoupit jenom samý BL bambusky+Pulky..a na noci P´tit bamboo noční s vkládačkama...všechny AIO plenky jsem už prodala, a některé mi tam ještě visí...mě nějak neokouzlily :confused: jako na malý mimčo třeba k doktorce nebo na návštěvu jsou fajn, ale na větší děcko, který už přebaluješ jen doma je to zbytečnej luxus a ta savost teda nif mof :confused:
4. srp 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Jo a to jméno,jak jsi se ptala,tak to je opravdu finální. :wink:
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Siss... hmm, každýmu vyhovuje něco jinýho. A než kápneš na to pravý :unamused: ...

Věru... moc hezký a hodí se i k příjmení :wink:. Zítra dej vědět, kolik Klaudince naměří :wink:. A pomalu bal tašku :wink:...
4. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak hlásím, že Kubíček má dnes na ultrazvuku odhad 1280 gramů. Předváděl se, je zrovna teď koncem pánevním a má spoustu vlásků, ty byly krásně vidět. Máme trocvhu víc plodové vody, zatím na horní hranici normy, nemáme si s tím dělat hlavu.

Byla za mnou Sanuska, je to zlatíčko, donesla mě okurku s kefírkem, tak to pošlu Kubíčkovi, ať roste ještě víc. :slight_smile:
4. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Nelušáku týýýýýýý mede to je telepatie :grinning: Teď na tebe myslím :wink: Dneska je krásně cooo, takhle by to počasí mohlo vydržet (já vím se opakuju...)
Hele Nelouši a taky mi pěkně ležej v hlavě ty obrázky z porodu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confounded: :confounded: :confounded:

Jdu dočíst

Luciiiiiiiiiiiii budeš zítra doma?????
4. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojky, tak se konečně hlásím, zas nám nešel net a nikdo neví,proč jednou jde a pak zas dva dny nic:frowning2:
Jdu Vás holky dočíst, co nového, jen sem si všimla Věrky,že má nádherný kočík:slight_smile:
Neli, tobě gratulu k úspěšné kontrole, snad i nadále bude vše o.k:slight_smile:
Sarii, jak jsi se měla? Jdu juknout zda jsi řešila kočárek u dr:slight_smile:
Tak zatím pááá.M
4. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Věru jeeee promiň, tak to joo, bříško už krásně povyskočilo :slight_smile:

Maru čauves, do albíčka asi koukat nemusím cooo :grinning: :angry:

Nelčo snad ti budou okurky chutnat, mě to jede když je tam kefír a ždibec šlehačky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Já jdu vymyslet véču, sedmá hodina za dveřma..... :wink:
4. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Nelčo kolik jsi přesně tt a kolik dle UTZ??????????????????? To jen jestli ještě nakukuješ, tak prosím písni.
4. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojda tak mám uklizeno, zítra přijdou holky z práce. pořád mě bolí podbřišek vpravo tak nevím
4. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Sanu, nemusíš mi koukat do alba, myslím,že si tu jednu fotku už pamatuješ :grinning: Jinak ti jdu poslat kontakt na mě do IP a i na dr, jen co najdu těhu průkajdu:slight_smile:
Kočárky tam teda lidi opravdu nechávají dole, jediný co mě napadlo jezdit v autosedačce:slight_smile: Nevím proč budu mít o kočárek strach, ale mám kámošku co ji ho ukradli u dr, tak asi proto...Jinak si myslím,že je to skvělá doktorka, tak snad to tak bude:slight_smile: Jo a jestli se dají dát kočárky u jiných dr někam kde na ně vidíš, to netuším:slight_smile:
Sanu jo a hoď do alba co už máš nakoupeno, já dnes měla dobré úlovky ve věcičkách v Grandu, mají tam 40 % slevu na vše, ale to už asi víte, páč je mají už 14 dní, jen já zas o ničem nevěděla :angry:
Sanu, Luci, můžete sem dát odkaz, jak vypadá ten váš usínáček?!? Díkas:slight_smile:
4. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Rozi, takže taky jdeš na kontrolu ve čtvrtek?!? já jdu v 14.30,kdy ty? a popravdě, vůbec se mi tam nechce :unamused: Mám tolik dotazů na našeho dr....
Nedáme předtím nebo potom někde kafe?:slight_smile:
4. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Hoooj...

Hlásím se na pokraji sil :astonished: . Byla jsem cvičit :astonished: . Holky, to byla masáž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S Rozi jsem se nepotkala nebo jsem ji nerozpoznala :unamused: . Zelený tričko tam měla jen jedna blondýnka a ta cvičila v hodině se mnou. Jsem po roce flinkání úplně mimo. A to jsem chodila na dvoje cvičení a plavčo.

Neli... Kubík má přes kilo, tak huráááááá :wink: :wink: :wink: A to jsi viděla i vlásky, joo???

Sanu... předpověď počasí je neúprosná, bude líp a líp :wink: , je léto :grinning: ...
4. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Maru a už máte kočík doma? A ty už taky bal tašku, máš nejvyšší čas!!!
4. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Maruška je tu koukám :slight_smile: se ti to už krátí 35tt doufám Maru, že se polepšíš s tím albem až bude miminko na světě :wink:
Dabli třeba se chystá ovulace :wink:
Nali Kuba hezky roste to už zmáknete neboj :wink: moc moc ti fandím.Ve čtvrtek jdem na řeč do nemocnice, můžem tě s dušánkem navštívit?? vemu ti nějaké maminky na čtení :wink:

Holky jako jsem byla na melírech a jsem skoro celá blond :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: si na sebe nemůžu zvyknout :sweat_smile:
Sanu co ty kousance jsou lepší??
4. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
hoj všem :slight_smile:
tý jo Maru- už 35 týden, toto letí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Sanu- už máš taky krásný bříško. :slight_smile: :slight_smile:
měli jsme k véče smaženici a byla to neskutečná dobrota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
no joo koukám sanuska pěkně roste :wink: :wink: bříško je parádní :wink:
Šari hoď taky nové foto jak Márinka roste?? :slight_smile: jo takový cvíčo není k zahození :wink:
4. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Gabi... hodím, ale fotky má v režii manža. Už jsem ho upomínala, ale maká na fotkách jinech lidí :angry: ... A koukala jsem, Důša si užívá prázdniny... je doma nebo chodí do školky? Hele, tak se vyfoť a hoď nám to sem!!!
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Sarri Důša je doma už se ale ptá jestli náhodou zítra není školka?? :sweat_smile: se mu asi nebude chtít..no to bych musela najít foťák :sweat_smile:
jdu na štrůdl...jsem se dnes pekla a přitom gruntovala v šuflíkách...se to nezdá, co tam napadá drobků :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Gab- jak ty a stimulka??????
4. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Agi čekám až to dostanu a pak začínám.Dnes jsem 17DC a minule MS přišla už 22DC tak uvidím kdy to vypukne :confused:
Mám bobka noo....

normálňe jsem se přejedla cukrovou vatou..tak mi chutnala až je mi z ní blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a u nás je 15.8.stadinon cup bude tu zábava až do rána...je to tu dobrý :wink:
4. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Maru když to tak napíšu, tak mám kulové na naší drahou špuntovou. A teda já o slevách ve věcičkách nevím do dnes :angry: :angry: :angry: :angry:
Musím začít něco nakupovat, já vím čas mám, ale připraveným štěstí přeje....... :wink:
Když na to pořekadlo tak myslím, tak jsem možná měla chodit na to nějaké cvičení :grinning:

Sari no doufám, že se to zase brzo zkazí :grinning: :sweat_smile:

Gab ahojda, kousance se už přeměnily ve strupíky a v hlavě se už začínaj pěkně vylupovat, tak to je fajn.
Zítra musím odeslat na pojitovnu bodíky od dr.....
:wink:

Agi no jo, roste roste :sweat_smile: Musím vyhledat nějaké kalhoty...
4. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Gab- neboj, já se vždycky na stimulku těšila. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak nakukuju.

Sanu, jsem 27+6 a Kubík odpovídá dnes 28+2.

Gabi, budu moc ráda, stav se. Jsem na rizikovým, v 1. patře, pokoj 13.

Sari, taky jsem nevěděla, že jsou vlásky na uz vidět, ale jsou. Bylo to krásný.

Za chvíli pojedu do sprchy a pak půjdem na ty okurky. :wink:.
4. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.