• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj Gabi, Agi i Sarii:slight_smile:No jo, trochu mi to utíká, dnes jsem pozbírala po době vše co už mám nakoupené, je toho od každého po kousku, trochu spoléhám na kámošky,tak toho nechci nakupovat kvanta,když bych to pak neunosila:slight_smile:JInak to nesmí být kluk, páč hodně věciček je růžovejch:slight_smile:¨JInak už se mi to krátí,takže od zítřka začnu prát, a příští týden mám v plánu balit tašku:slight_smile: ALe do porodky teda ještě nemám vše nakoupené:slight_smile:
Sarii, kočík nemáme a myslím,že hodně dlouho nebudem, co jsem tak slyšela :angry: Ted to je teprve 8 týdnů a prý chodí cca po 15-ti týdnech,takže to vidím na jiný kočík nebo měsíc bez něj..ale autosedačku máme,tak z porodnice můžu :grinning: Jinak včera jsme byli na prohlídce porodních sálů, za 5 minut jsme byli venku,ale mají to tam pěkné:slight_smile:Jen teda mi doporučila si naplánovat císaře, já teď nevím co mám dělat,jestli teda rodit přirozeně s tříselnou kýlou nebo to nepůjde..zkušenosti nemají, nemůžete mi někdo poradit?Každopádně operace po šestinedělí:frowning2:Tak pro mě nejhorší varianta je čekat na spontální porod, pak se rozhodnou při bolestech,že to bude císař a po 6 týdench na operaci s kýlou:frowning2:No kdyby jste mi chtěli poradit,tak budu ráda:slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jeeeeeeeeeeeeeee Nelča už si to přečetla, já jí to psala ještě teď rychle do IP :grinning:
4. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Nelčo sprška jeeeeeeee, tak to si moc užij, teda v rámci možností.... :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Sar Mari je stejně pořád drobeček v porovnání k té ruce na fotce :slight_smile: A už se zní stává slečna :grinning: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Maru... třeba po potrodu kýla zmizí :wink: ...
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Sanu... dneska nee gumička??? Jo, je to drobek, ale roste :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Sarii, Marinka je nádherná, jak už krásně s tebou komunikuje, viď?
No a k tý kýle...prý se tříselná musí operovat tak jako tak...
Neli, nevíš o tom něco?!?:slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Nelčo, ty jsi fakt bojovnice. Já teda o tom moc nevím, ale kdyby náhodou se něco přihodilo a Kubík by už musel na svět, tak by ho už zachránili, ne!? Už je dost velký. Já jsem teda slyšela, že jsou doktoři už schopni zachránit dítě od 26 tt. No, a ty už máš skoro 29 tt. :wink:

Maru, ty jsi se byla podívat v Pardubicích v porodnici? Já jsem slyšela, že některé porodnice pořádají něco jako dny otevřených dveří, ale na stránkách Pardubické nemocnice jsem nic takového neviděla nebo něco takového existuje?
Nebo jsi tam šla jenom tak sama za sebe? Mi bylo známou doporučeno, abych si porodnici, do které chci jít rodit omrkla, tak by mě to moc zajímalo. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sari sice jsem prd spala, ale probralo mě to dnešní počasí, je prostě super a v tom já funguju :dizzy_face:
Jen se stejně půjdu natáhnout dřív, protože mě trochu tlačí z riflí břuch, tak ať ho natáhnu.

Muchli zdarec!!! jak je????????????????????????????????
4. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Maru a kolik prcek u tebe vážil a měřil na třicátém týdnu?
4. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Maru, zeptala bych se chirurga, jaký má on názor na spont. porod s tříselnou kýlou. A taky gynekologa, co onna to. Při císaři ti to nespraví, asi se nevyhneš operaci po šestinedělí. To jsou trable.

Muchli, v Pardubkách si to chce zavolat přímo na porodní sál, č.t. 466015505 a zeptat se, zda mají volno a jestli můžete přijet. Dopředu to moc nejde domluvit, může a většinou bývá často dost plno a to pak není možné. Takže to zkoušet. Ale stojí to za to, lépe se jde do známého prostředí.
4. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Sanu, čauky.
Mi je fajn, akorát se mi zdá, že delší procházky už mě docela unavují, jinak břicho je teda obrovské a taky suprově popraskané :angry: , no, ale to se nedá nic dělat.
4. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Neli, díky moc za info. A když tam teda přijdeme na prohlídku, tak oni nám sami o tom něco řeknou, jak to funguje nebo musíme mít připravené dotazy? Já, jestli ti řeknou třeba, kde se hlásit, co dělat, když se přijede a jaký je další postup atd.? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Muchli seš ale teda to jak se tomu říká, labuť, že se nepodělíš o břuch s náma víš :rolling_eyes: :sunglasses:
4. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Sanu, ono já nemám břuch vyfocený ani sama pro sebe natož pro někoho jiného. No, ale plánuju, že ho vyfotím, ale ještě přesně nevím kdy. Když to nebude vypadat moc tragicky, tak vám ho sem třeba hodím. :grinning:
4. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Určitě ti něco Muchli řeknou, ale dotazy si připrav taky. :wink:
4. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Sanu, ty máš teda nahoře 11 kg?
4. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Muchli jo 11kg, ale nevím jestli jsi to stihla, mám těhu cukrovku, tak to asi už nějak extra šplhat nebude, protože mám dietu a momentálně docela i permanentní sem tam menší hlad :grinning: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky Muchli, já než zareaguju,tak už ti Neli odpověděla:slight_smile: Mě říkali,že si mám zavolat tak dvě hodky předem,ale pak nakonec chtěla,abychom zavolali těsně předtím,než vyjedem,což bylo 20 minut:slight_smile: Paní byla příjemná,takže určo vyraž na prohlídku a měj připravené dotazy, ne jako my:slight_smile:
Neli, díky za názor, příští týden zajdu znova na chirurgii co a jak a zeptám se ho přímo co by doporučoval teď, o trochu se mi ta boule zvětšila,tak uvidíme...A trable?!? když čtu tebe s Kubíčkem,tak tohle je vše v pohodě, jen člověk by rád věděl na čem je a to se asi stejně nedozví:slight_smile: Spíš mě zaskočila na porodním sále,že mi doporučuje plánovaný císař, což jsem nevěděla, že jde...
A už nepiš, ať jsi s Kubíčkem oukej, všichni na tebe tady myslíme :dizzy_face: :dizzy_face:
Muchli, popraskané bříško za to stojí, já mám zatím jen prsa a myslím,že je to dědičné, ve 13-ti mi popraskala kůže kolem kyčlí,když jsem vyrostla za rok o 20 cm:slight_smile:A skoro to ted není vidět:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Sanu, jo, zaznamenala jsem to. Ale na inzulinu být nemusíš, ne!?
No, já jsem zvědavá na svoje přibírání, já teda už přibrala 13 kg a jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet. Stejně je to takové zvláštní, protože 14 dní člověk nepřibere ani kilo, a pak další tři týdny zase tři kila a to si myslím, že nejím nějak extra rozdílně, že bych jeden týden jedla a druhý ne. :grinning:
4. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Maru a co vám řekli zásadního na sále???? Nějaké info co by nás mohlo zajímat,???

Nelčo no jo Maru má recht, už nepiš..... sprchu máš určo za sebou, tak si dej okurky pak druhou véču a brou :wink:
4. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Muchli, to zas tak nepřibíráš, tak to se snad i do 20 kg vejdeš,ne?!? Jinak já byla na měření v 32 tt a malá měla 1750g...prý moc velká nebude,tak nevím..
4. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
No Sanu nic, ale chtěla jsem to vidět...a dotazy jsme měla spíš na ten císař...doporučila mi Yal gel,ale ten jsem chtěla tak jako tak..Pak ukázala kde v jakém sálku co dělají, jak vypadá nadstandart a že si s sebou můžeš vzít i nějakou muziku...No toť asi vše...
4. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Maru, já se tím popraskaným břichem moc netrápím, přecejenom to je pod pupkem a tu část jsem nikdy nikde nevystrkovala a ani určitě nebudu. :grinning:
4. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Muchli ne ne na inzulínu nejsem. To je na to v normě. Jen nemůžu ty moje mísy salátů a ovoce a to nesu docela těžce, ale ono to uteče - když teda nepočítám ještě kojení :grinning:
A teda máš krásná kila, na to kor, že máš v sobě dva špunty..... :confused:
4. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Muchli. tak už bys taky měla začít odpočívat ať jsem u tebe holky jak v bavlnce:slight_smile: Kdy jdeš na kontrolu?!?
4. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Maru, a ty jsi doteď přibrala kolik?
A má to přibírání zvyšující se tendenci nebo to jde pořád tak nějak stejně. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Maru no hudbu na tu prej holky náladu neměli, ale věže v místnosti si prej všimli :grinning: A Yal já nevím, zasae jsem slyšela, že ten klistýr tě pročistí víc a ta teplá nebo vlažná voda že to tam tak nějak jako by uvolní, nebo jako že to dělá dobře na tu dělohu......... jen bych se bála, že to na záchod po klistýru nestihnu. A to kámošce sesstřička řekla, aby 10 min chodila :grinning: :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Maru, je to teda takové paradoxní, ale přijde mi, že čím víc jsem v pokročilejším stádiu, tím víc se mi chce něco dělat, ne teda nějak přehnaně, ale mám třeba uklízecí náladu, což u mě je teda veliká vzácnost. Už jsem si vyklidila komoru, abych tam měla místo na plíny, komodu, pro věci pro děcka, prostě už mě bere taková ta zařizovací. :grinning:
4. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jee jsem si vyndala z hlavy dalšího strupa :grinning: No už mi zbejvá jen, aby mi dorostla ta "ježková" místa. A než to dotáhne délku mejch vlasů, si teda počkám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.