• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Muchli, no já už mám 19 kg...ale moc mě to netrápí, i když vím, že mimčo na zadečku není:slight_smile: Já doufám,že to vysportuju běhen příštího roku,ale teď na všechny cvičení už házím bobky...
JInak já připrala hlavně na začátku, teď už to jsou vždy tak 2-3 kg za měsíc:slight_smile:
Sanu, no jo, hudbu asi taky řešit nebudu:slight_smile: Ale klistýru se bojím, ani nevím proč:slight_smile: Prostě budu mít Yal u sebe, ty dvě stovky mi za to stojí a uvidíme jak to dopadne:slight_smile:Kdyžtak ti ho pak dám:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Maru no já bych právě radši asi volila ten klistýr :sweat_smile: :wink: Takže Yal si klidně spotřebuj jsi ale hodná :wink: :grinning: Ale určo si gel do tašky přibalím, ten unesu.....
4. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Já jdu na kontrolu 18. srpna a do G-medu na měření a vážení prcků jdu o dva dny později, tak už se těším. No, spíš jsem zvědavá, jak budou holčiny velké. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Já jdu na KO 24.8. tak jsem taky zvědavá jak bude špuntová velká :slight_smile:
26+0 měla 1.050 g, tak to zase určo pěkně naroste :slight_smile: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak holky koukám, že jsem teda dosti neinformovaná. Vůbec o žádném krému místo klystýru jsem neslyšela.
No, je teda pravda, že já se o porod vůbec nezajímám. Radši o tom nechci nic vědět. Myslíte, že je to velká chyba?

Maru, a to ty už na další kontrolu asi jdeš do nemocnice, ne!?
4. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Sanu, tak já si ho kdyžtak spotřebuju po šestinedělí na tu kýlu:slight_smile: když teda nechceš:slight_smile:
Muchli, taky chodíš do G medu?!? Tak pak podej infošky, taky tady nejsi moc často, asi jako já:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Maru, já jdu do toho G-medu akorát na to měření, protože moje doktorka nemá moc dobrý ultrazvuk, takže nějaké průběžné měření ani nic takového se u mě neděje. :frowning2:
4. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Muchli, já porod řeším až tento týden, lepší nevědět:slight_smile:Ale ty s dvojčátkama asi budeš rodit skoro jak já:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
To jo to mám vzácnou příležitost, bejt tady s Muchli a Maru. :confused: :slight_smile:

Muchli no zajímat o porod, tak takhle co sebou k porodu třeba jooo, ale víc bych se nezajímala, nebo doopadneš jak já, že jsem viděla na testu // a už jsem se bála :grinning: :grinning: :grinning: No to ne, ale tak nějaké detaily bych extra nevyhledávala.... :wink:

Maaru no to máš recht, ho budeš potřebovat dvakrát :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Maru, nestraš, já mám ještě dost času, chci vydržet ještě dva měsíce, minimálně do konce září!! :grinning:
4. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
No, patřil tam teda úplně jiný smajlík.
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Muchli třeba budeš jak Maju a vydržíš skoro do 40tt :sweat_smile:

Aaaaa mě se blíží druhá večeře :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo, holky a jak jste na tom s plínama?
Sanu, ty asi přemýšlíš o těch látkovkách, co!? A Maru, ty to vidíš jak?
Já teda budu určitě používat jednorázovky a tak nějak by mě zajímalo, kolik jich budu potřebovat v té velikosti jedna atd. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak děučátka

Dneska se loučím, ráda jsem vás "viděla", snad se dostavíte zase co nejdříve.... :slight_smile: Držte se hlaďte bříška a doražte za tetama na koně.!!!

Jdu si dát vanu, pak véča, připravím třetí véču a jdu do pelechu.

Dnes snad bude i chladno..... :dizzy_face:

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
4. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Muchli, určo vydržíš, tak si teď zatím užívej uklízení a až to budeš mít,tak klidně doraž ke mě, já toho mám díky přestavbě až až a moje těhu bylo o každodenním řešení s řemeslníky a doteď jsme z toho otrávená:frowning2:A to jsme si spoustu věcí dělali sami...A je lepší,že si to zařizuješ už teď, pak tě může přepadnout lenost a nebudeš stíhat:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Muchli no já na začátek určitě jednorázovky, pak až se zajedu se špuntovou tak třeba vyzkouším látkovky, ale jako pevnej plán to nemám :wink:
A kolik to netuším, koupím těch nejmenších třeba 3 balení (nevím kolik je kusů uvnitř) a kdykoliv není problém dokoupit, tak to tak neřeším.... :wink:

Tak paaaaaaaaaaaaa
4. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sanu, tak to určitě ne. Do 40 tt ani vydržet nechci. S dvojkama rozhodně ne. Sestřenka rodila dvojčata 14 dní před řádným termínem a to už jí řekli, že na dvojčata už je to docela pozdě, takže já bych měla nejpozději rodit nějak kolem 9. října. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Sanu, pááá a díky za hezký večer:slight_smile:
Muchli, tak já zatím budu používat jednorázovky a pak uvidím jak to budu stíhat a zvladat.....mě se látkovky líbějí, ale bojím se toho začátku...JInak prý denně máš počítat s 8-10-ti jednorázovkami, mě byly doporučeny Huggies lepší než Pampers, pak jsou prý dobrý DM drogerce Babylove a pak v Tescu ty kvalitnější....a pak i Happiny:slight_smile: Ale to je jen můj nezkoušený výsledek ptaní se po všech možných koutech:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Maru, tak se stavbou baráku jsme skončili před dvěma roky a jsem teda ráda, že jsem to nemusela zařizovat jako těhotná, protože u mě teda těhu demence docela kraluje. :grinning: Takže bych určitě nic moc nevyřídila a byla bych taková typická "blbá ženská". :grinning:
Tak já se s váma taky loučím. Jsem ráda, že jsme pokecaly a někdy se zase objevím. :grinning:
4. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Teda holky, vy jedete :astonished: :astonished: :astonished: ...

Muchli... Yal gel je asi 100 ml takové vodičky... Mimochodem, já neměla ani Yal ani klystýr... A co se plínek týká... počítej baj vočko 8 plín na den na dítě... ty jsou 2-5 kg. A taky vlhčené ubrousky, těch je potřeba víc, na jedno přebalení třeba 2-3 :wink:...
4. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Maru, tak já mám zatím teda nakoupené Happy v jedničce, protože sestřenka s dvojkama si to docela chválí a ono v jedničkách toho moc není, no a jinak uvidíme, co se osvědčí. Já, co jsem slyšela, tak Happy, Pampers a fialové Tesco plíny, tak od všeho mám po kuse a budeme zkoušet. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo, tak s vlhčenýma ubrouskama vůbec nevím.
Sari, jsou rozdíly ve značkách těch vlhčených ubrousků? Jaké bys doporučovala ty?
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak všem dobrou noc:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Holky čusík... 10, 20... před pikolou za pikolou... už jdu.

Klidnou dobrou, hezké sny...
4. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Muchli,tak krom Pampers jsme se shodly-) těch vlhčenej mám dost, jen ještě sháním takovou tu krabičku na ně...
4. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Muchli... asi je to šumák, já mám jak plínky (mimo látkovek), tak ubrousky Pampers a spokojenost :wink: ...
4. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
A taky si pořiďte ortopedické kalhotky... 1-2 ks. Stojí pár kaček... Ty se používají při širokém balení. Moje Dr. je chtěla :wink: .
4. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Neli, moc gratuluju k výsledku, jen tak dál :slight_smile:

Sanusko, souhlas, takhle by mohlo být do konce září, klidně :wink:

Maruško, nech si ten net opravit, ať víme, jak si na tom. 35. tt zní dobře :wink:

Holčiny, jdu spát, dočtu zítra, dnes byl náročnější večer, uvidím, jaká bude noc... Náročnější - nechtěla pít, mrskala rukama, hlavou, nohama, rudla, vřeštěla, to vše zcela bezdůvodně a ta zábava jí vydržela hodinu... Nevím, spí 15 minut, nevím, zda mám vyhráno...

Přeju krásnou dobrou :wink:
4. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
... vlhčený ubrousky - hlavně aby nebyly parfémované, vyžadovali v porodnici, já doporučuju Nivea.

Ale mimochodem, my "přírodnější", zas jsem okoukala od látkové kamarádky - místo vlhčených ubrousků používám malé plíny (jedna plína asi na 9 kousků, čtverců, obroubit na stroji), namočím do teplé vody, otřu zadek, osuším druhou mini plínou, namažu, mokrou plínu hodím do koše (k látkovkám), peru, žehlím, a tu, kterou jsem sušila, při příštím přebalení namočím. ... mám kámošku, má dvě dcery, obě byly na operaci se srostlými stydkými pysky, tvrdí, že to bylo z vlhčených ubrousků. Tak proto. Vlhčené ubrousky jen venku, doma takhle ty plíny. A už jdu.
4. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Já už taky jdu...
4. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.